Náhled mužů ATP Miami Masters: Kdo se postaví výzvě?

První turnaj série Masters v Indian Wells přinesl sérii rozrušení na cestě do finále mezi známými nepřáteli Novakem Djokovičem a Rogerem Federerem. Humdinger finále, který dal davu hodnotu jejich peněz, fungoval jako perfektní předehra k tomu, co můžeme tento týden očekávat na Floridě.

S nově objeveným oživením Rogera Federera, návratem Davida Ferrera, důsledností Novaka Djokoviče, všudypřítomnou hrozbou Rafaela Nadala a návratem za obhájcem titulu Andy Murrayem bude Miami muset vrhnout svůj spravedlivý podíl na vzrušení pro tenis. fanoušci po celém světě.

lidé hrající tenis

Podívejme se na losování a na to, s kým by se oblíbenci mohli střetnout na svých možných cestách za slávou:

První čtvrtina:Rafael Nadal se vrací do Miami poté, co loni nehrál. Bez bodů na obranu bude mít velkou šanci posílit svůj náskok před Djokovičem.

Světová jednička Rafael Nadal je v této části slosování nejvyšším nasazením, což je vzhledem k tomu, že je nejlepším nasazeným na turnaji, samozřejmostí. Svou kampaň zahájí proti vítězi zápasu mezi bývalou světovou jedničkou Lleytonem Hewittem a Robinem Haaseem. Pokud půjde všechno podle scénáře, čeká Španěla strhující střet čtvrtého kola proti Fabio Fognini.

Podle vylosovaného losování byl Juan Martin Del Potro druhým nejvýše nasazeným hráčem ve čtvrtině. Vzhledem k tomu, že mu zranění zápěstí způsobilo potíže, musel Argentinec z turnaje odstoupit.

S Del Potro kvůli zranění, jako Milos Raonic, Jerzy Janowicz, Gael Monfils a Vasek Pospisil by měli skvělou příležitost dostat se hluboko do losování.

Předpověď čtvrtfinále: Rafael Nadal vs Milos Raonic

Druhá čtvrtina:Poté, co v Kalifornii přerušil sérii výher, se Stanislas Wawrinka připravil na to, aby svůj rok vrátil na správnou cestu.

Šéf Australian Open Stanislas Wawrinka vede tuto sekci, zatímco Tomáš Berdych je dalším top 10 hráčem. Tato čtvrtina losování má poměrně dost hráčů ve formě. Semifinalisté v Kalifornii, John Isner a Alexandr Dolgopolov, spolu s Chorvatem Marinem Cilicem vypadají, že si užijí vzrušující sledování.

Aby toho nebylo málo, nechybí zde ani maratonec Giles Simon a veterán Tommy Haas. Navzdory tomu, že jsme neměli žádnou z velké čtyřky, bylo by možné se podívat na zábavné zápasy.

Čtvrtletní předpověď: Stanislas Wawrinka vs John Isner

Třetí čtvrtina:Finalista Indian Wells Roger Federer by chtěl v Miami pokračovat ve své působivé formě

Roger Federer a David Ferrer jsou v tomto čtvrtletí nejvýše postavenými hráči. Švýcarský maestro by mohl mít ošemetný úvodní střet s Ivo Karlovicem s velkým podáním, s možným střetem třetího kola proti Richardu Gasquetovi nebo finalistovi Acapulca Kevinu Andersonovi.

Na druhou stranu se David Ferrer vrací po zranění adduktora. První velkou výzvou pro Ferrera bude ve třetím kole Ital Andreas Seppi. Španěl by mohl v 16. kole narazit na formálního Grigora Dimitrova nebo asijskou jedničku Kei Nishikoriho. S nedávným úspěchem Baby Fedu by nebylo překvapením, kdyby se Bulhar z této sekce dostal do posledních 8.

Předpověď čtvrtfinále: Roger Federer vs Grigor Dimitrov

Čtvrtá čtvrtina:Obhájce titulu Andy Murray bude bojovat o své první letošní finále v Miami.

Novak Djokovic se už nějakou dobu dostal do obchodního konce markizáckých turnajů relativně snadnými remízami ve srovnání se svými hlavními rivaly. Srby však tentokrát zákon průměrů konečně dohnal.

Vítěz Indian Wells je umístěn ve stejné čtvrti jako obhájce titulu Andy Murray a možná bude muset překonat všechny členy Velké čtyřky, aby v Miami zvítězil. Ještě předtím se ale jako dřívější hrozba rýsuje zajímavá soutěž čtvrtého kola proti Ernestsu Gulbisovi.

Obhájce titulu Andy Murray by také mohl mít svůj podíl na těžkých zápasech; pravděpodobně ho čeká těžký zápas čtvrtého kola proti tvrdě bijícímu Jo-Wilfriedovi Tsongovi. Když je veškerá palebná síla uzamčena do jedné čtvrtiny, je to pro mě nejzajímavější část losování.

smradlavý lék na tenisové boty

Předpověď čtvrtfinále: Novak Djokovic vs Andy Murray

Populární Problémy

Větrné sendviče jsou malé sendviče, které jsou stočeny do role. V závislosti na použité zálivce jsou větrné sendviče velmi univerzální; jsou skvělé na odpolední čaj a dostatečně elegantní na koktejlové párty. Jako bonus navíc ...

Šestinásobná šampionka Serena Williamsová postoupila z US Open 2021.

UFC 259 nabízí v sobotu večer tři souboje o titul. Zde je návod, jak můžete sledovat PPV na vašem Roku.

Je tu závěrečný turnaj kalendáře Masters 1000 a tento týden se to na kurtu zahřeje! .

Před potenciální hromadou zápasů uprostřed špatného počasí na French Open Guy Forget říká, že dostupné možnosti nejsou ideální.