Snahy o integraci ATP-WTA zrychlují, protože společný program „Tennis United“ vyvolává rozruch

Petra Kvitová, Rafael Nadal, Serena Williamsová a Novak DjokovičATP a WTA se ve středu chopily svých sociálních médií, aby oznámily novou a lesklejší sezónu jejich společné webové série s názvem „Tennis United“. Série vítězů Leaders Sports Award byla vydána v loňském roce během tenisového pozastavení COVID-19 a v její druhé sezóně jsou některé z aktuálně aktivních největších mužských a ženských hvězd.

První sezóna Tennis United, kterou pořádají Bethanie Mattek-Sands a Vaskek Pospisil, nabídla fanouškům pohled do života profesionálních tenistů. Každá epizoda se zaměřila na jiný problém - od duševního zdraví přes Black Lives Matter po sociální média - a viděl Mattek Sands a Pospisil rozhovor se svými kolegy.loketní tendonitida ortéza

Mattek-Sands se vrátí pro druhou sezónu, která bude představovat trochu jiný formát. Zahájen jako osmidílný seriál, v každé epizodě budou dva tenisté - jeden z WTA a jeden z ATP - diskutovat o klíčovém problému.

Jak WTA, tak ATP připojily ve svých příspěvcích krátkou upoutávku na druhou sezónu - nazvanou 'Tennis United: CrossCourt'. V první epizodě s názvem „Vztahy“ se představí novomanželé Elina Svitolina a Gael Monfils.Mezi další velká jména, která budou uvedena v následujících epizodách, patří Madison Keys a Dominic Thiem (epizoda 3), Belinda Bencic a Grigor Dimitrov (epizoda 4), Hubert Hurkacz a Iga Swiatek (Epsiode 7) a Andrey Rublev a Aryna Sabalenka (epizoda 8) ).

typy tenisových bot

WTA a ATP přešly na operaci integrovaného marketingu v lednu tohoto roku. A Tennis United je od té doby největším společným úsilím řídících orgánů mužského a ženského tenisu.

Dan Ginger, senior viceprezident pro branding a marketing, vydal oficiální prohlášení o „sjednocené“ vizi Tennis United.„Jen málo profesionálních sportů má příležitost, kterou tenis nabízí, aby vyprávěly autentický příběh sjednocených sportovců a sportovkyň. To byla vždy naše vize Tennis United, “řekl Ginger.
„Vytvoření centralizovaného marketingového týmu na zájezdech nám umožní dále omezit roztříštěnost v tomto sportu a soustředit se na postavení tenisu jako vedoucího globálního zábavního podniku,“ dodal.

Všechny epizody hry Tennis United: CrossCourt budou k dispozici ke streamování od 25. srpna na oficiálních digitálních partnerech WTA a ATP a také na jejich kanálech YouTube.

„Toto je vzrušující čas pro profesionální tenis“ - prezident WTA Micky Lawler

Micky Lawler (R), prezident WTA

Byli také nejlepší šéfové ATP a WTA rychle reagovat na oznámení . Micky Lawler, prezidentka ženského orgánu, která také dohlížela na první rebrand WTA za posledních deset let na začátku tohoto roku, řekla, že to bylo pro tenis „vzrušující“ období.

jak dlouhá je tenisová raketa

Lawler dodal, že Tennis United by mohla připravit cestu pro „novou éru vyprávění příběhů“.

'Je to vzrušující doba pro profesionální tenis,' řekl Lawler. „Minulý rok jsme dali WTA novou vizuální identitu a současně jsme vybudovali formálnější spolupráci s ATP. Obě iniciativy rezonovaly s naším publikem. '
'Jsme nesmírně potěšeni, že můžeme oznámit naše marketingové sladění s ATP a těšíme se na zahájení nové éry vyprávění příběhů, která oslavuje to nejlepší z našeho sportu,' dodala.

Předseda ATP Andrea Gaudenzi s Dominicem Thiemem (L) a Daniilem Medveděvem (R)

Andrea Gaudenzi, předsedkyně mužského řídícího orgánu, zopakovala sentiment. Ital uvedl, že vysoká prodejnost her mužů i žen je jedním z jedinečných prodejních míst tenisu.

Gaudenzi dodal, že kombinovaný marketingový tým sloužil jako významný krok vpřed v „balení a distribuci tenisu jako jednoho sportu“.

'Je to jeden z unikátních prodejních bodů našeho sportu, že máme tak silný produkt na straně mužů i žen,' řekl Gaudenzi. 'Naše největší akce jsou spojeny a fanoušci nás vnímají jako součást stejného příběhu po celou sezónu.'
„Spojení marketingových týmů zájezdů je důležitým krokem k balení a distribuci tenisu jako jednoho sportu, což nám v konečném důsledku pomůže zlepšit zážitek pro fanoušky,“ dodal.

Populární Problémy

Z lásky k tenisu - sledujte nejlepší kluky s míčem na světě v akci.

Jak zacházet se zlomeným růžovým prstem. Váš růžový prst je nejmenším prstem na vnějším okraji chodidla a může se zranit v důsledku zakopnutí, pádu, strčení o něco nebo upuštění něčeho na něj. Zlomený prst na noze může vypadat oteklý a ...

Dominic Thiem zveřejnil aktuální informace o zranění pravého zápěstí, které utrpěl při svém druhém kole proti Adrianovi Mannarinovi na turnaji ATP 250 na Mallorce.

Školní uniformy mohou působit nevkusně a nevkusně, ale nemusí. Je snadné udělat svou uniformu více vzrušující a módní vpřed s několika změnami. Můžete si vybrat stylové věci, které se budou hodit k vašemu požadovanému šatníku, a ...

'Keeping up with the Kardashians' je zpět na 18. sezónu ve čtvrtek. Zde je návod, jak sledovat premiéru v přímém přenosu online bez kabelu.