Berlin 2021: Garbine Muguruza vs Elena Rybakina Preview, head-to-head & prediction | bett1open

Garbine Muguruzaová

Garbine Muguruzaová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (5) Garbine Muguruza vs Elena Rybakina

Datum: 17. června 2021

Turnaj : bett1open 2021

hulu řekni ano šatům

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

Místo : Berlín, Německo

Kategorie : WTA 500

Povrch : Tráva

Odměna : 565 530 $

Načasování zápasu: Cca. 15:00 místního času, 13:00 GMT, 9:00 EST

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel

Náhled Garbine Muguruza vs Elena Rybakina

Garbine Muguruzaová vítězným návratem na trávu s jasným vítězstvím ve dvou setech nad in-form Sorana Cirstea v úvodním kole bett1open 2021.

V dalším kole čeká na Muguruzu Kazach Elena Rybakina, která se vzpamatovala ze setu, aby v otvíráku porazila Američanku Shelby Rogersovou.

Elena Rybakina

Elena Rybakina

Rybakina měla v roce 2020 průlomovou sezónu a zakončila rok celkem pěti finále WTA. Nezačala nejsilnější starty do nové sezóny, ale nějakou formu našla na Roland Garros, kde postoupila do čtvrtfinále.

rozdíl mezi tenisky a běžeckými botami

Běh v Paříži, který zahrnoval výhru nad Serenou Williamsovou, by mladíka naplnil sebevědomím, které by vedlo do trávníkové sezóny.

Garbine Muguruza vs Elena Rybakina zoči-voči

Toto bude první setkání kariéry mezi Garbine Muguruza a Elenou Rybakinou, takže jejich současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Garbine Muguruza vs Elena Rybakina

Muguruza utrpěl zranění stehen v sezóně claycourt.

Muguruza utrpěl zranění stehen v sezóně claycourt.

Vzhledem k tomu, že Garbine Muguruza i Elena Rybakina vlastní podobně nabité hry, bude tento zápas základním slugfestem. Zatímco Muguruza rozhodně drží náskok, pokud jde o zkušenosti s trávou, musí překonat několik dalších překážek.

Pro začátek je to jen třetí turnaj, který Muguruza odehraje od zranění stehna, které si přivodila v jízdě. V zápase proti Cirstea nevypadala příliš rezavě a dominovala shromážděním ze zadní části kurtu. Ve čtvrtek bude vypadat podobně.

V Rybakině se Španělka setkává s hráčkou, která při svém podání pravděpodobně získá spoustu volných bodů. Kazachstka ráda hraje v rychlejších podmínkách a může si způsobit vážné škody, pokud najde svůj dostřel ze zadní části hřiště.

V tomto zápase nebude příliš mnoho dlouhých shromáždění, protože obě ženy se budou při první příležitosti snažit udeřit vítěze. Nakonec by se to mohlo scvrknout na schopnost obou hráčů zůstat v klidu pod tlakem a právě tam by nedostatek tréninku zápasů mohl Muguruzu stát.

Předpověď: Elena Rybakina vyhrát ve třech setech

Populární Problémy

Rogera Federera omráčil Jeremy Chardy ve 2. kole Rome Masters 1: 6, 6: 3, 7: 6.

Činčily jsou velmi odolná domácí zvířata! Pokud má tedy vaše činčila zlomenou kost, uzdraví se rychle, pokud budete dodržovat léčebný plán, který vám doporučí váš veterinář (ať už jde o nastavení kosti, operaci nebo amputaci). Tak dlouho...

Zde je návod, jak sledovat novou sezónu Yellowstone online.

Vše, co potřebujete vědět o elektrizujícím talentu, který včera porazil ve Wimbledonu španělského čtrnáctinásobného grandslamového šampiona.

Yale vypadá, že prodlouží svou sérii tří výher, když se uskuteční hnědá sobota v Providence. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Skateboarding je populární, ale někdy riskantní sport. Je to skvělé kardio cvičení a může to být spousta zábavy, ale pár pádů a pohmožděnin je také součástí hry. Existuje však několik tipů a triků, které vám mohou pomoci vyhnout se vážným ...