Živý stream Big Brother 2020: Jak sledovat online kanály 24/7

Místnost HOH pro sezónu 22 BIg Brother, první sezónu hvězd od roku 2006.

CBS Místnost HOH pro sezónu 22 BIg Brother, první sezónu hvězd od roku 2006.

Jedna z prvních přehlídek, která se po jarní odstávce COVID-19 vrací zpět do výroby, je Velký bratr , která má svou 22. sezónu premiéru ve středu 5. srpna ve 21 hodin. ET/PT na CBS s živou show pro přesun. Dodatečně, CBS All-Access bude mít čtyři různé 24/7 živé kanály.

Zde jsou všechny vaše možnosti sledování živého přenosu Velký bratr Řada 22 online bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

CBS All-Access na Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat veškerý obsah CBS a CBS All-Access (živý i na vyžádání) prostřednictvím All-Access Channel Amazon Primce CBS , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime CBS, můžete buď sledovat živý přenos skutečného televizního vysílání CBS z Velký bratr epizody, nebo můžete sledovat některý ze čtyř různých živých kanálů CBS All-Access.

U obou možností můžete počítač sledovat prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

CBS All-Access

To je nakonec stejné jako u možnosti Amazon, pouze místo toho budete sledovat na digitálních platformách CBS:

Bezplatná zkušební verze CBS

Po přihlášení k CBS All-Access můžete buď sledovat živý přenos skutečného televizního vysílání CBS z Velký bratr epizody, nebo můžete sledovat některý ze čtyř různých živých kanálů CBS All-Access.

Obě možnosti můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace CBS .

nejlepší silová tenisová raketa

Sledujte CBS na FuboTV

Pokud se jen díváte na živý přenos vysílání CBS a nezajímají vás živé kanály, pak je FuboTV možností. CBS (živé na vybraných trzích) je jedním z Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Velký bratr epizody žijí na vašem počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte CBS na Hulu pomocí živé televize

CBS (živé na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Velký bratr epizody žijí na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení přes Hulu aplikace.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled série 22 „Velký bratr“

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Poklepejte, pokud chcete vidět video z #BB22 ložnic! 🔑

Příspěvek sdílený uživatelem CBS Velký bratr (@bigbrothercbs) 3. srpna 2020 v 9:01 PDT

Obsazení pro Velký bratr 22 je držena pod pokličkou až do premiérového večera, ale některé úniky daly divákům docela dobrou představu o tom, koho mohou další tři měsíce sledovat 24/7.

Podle Zlaté derby , obsazení obsahuje:

Christmas Abbott, sezóna 19
David Alexander, sezóna 21
Nicole Anthony, sezóna 21
Cody Calafiore, sezóna 16
Kevin Campbell, sezóna 11
Tyler Crispen, sezóna 20
Bayleigh Dayton, sezóna 20
Daniele Donato Briones, období 8 a 13
Nicole Franzel, období 16 a 18
Memphis Garrett, sezóna 10
Enzo Palumbo, sezóna 12
Janelle Pierzina, období 6, 7 a 14
Kaysar Ridha, období 6 a 7
Da’Vonne Rogers, období 17 a 18
Keesha Smith, sezóna 10
Ian Terry, sezóna 14

Gold Derby má na seznamu několik dalších lidí pro celkem 18 hostů, ale Evel Dick Donato, který hrál v sezónách 8 a 13, řekl, že už nejsou v běhu.

Podle Donatoho Twitter , existuje několik lidí, kteří byli v sekvestru, ale už nejsou v obsazení - Kaycee Clark od sezóny 20, Josh Martinez od sezóny 19, Amber Borzotra od sezóny 16 a Danielle Reyes ze sezóny tři již nejsou v obsazení.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Nyní napište 🔑 do komentářů, pokud chcete přístup do FULL Big Brother: All-Stars house!

Příspěvek sdílený uživatelem CBS Velký bratr (@bigbrothercbs) 3. srpna 2020 v 11:02 PDT

Pokud jde o obavy z COVID-19, tisková zpráva CBS říká: Výroba se bude řídit konkrétními protokoly o zdraví a bezpečnosti pro COVID-19, přičemž nejvyšší prioritou bude blaho všech zúčastněných. Domácí budou před výrobou podrobeni karanténě a před vstupem do domu budou několikrát testováni. Jakmile budou uvnitř, budou během sezóny testováni týdně a nebudou v kontaktu s žádnými členy posádky a veškeré dodané zásoby budou dezinfikovány. Živá show navíc nebude mít studiové publikum.

Všichni zaměstnanci a členové posádky budou před zahájením práce pravidelně testováni a denně vyšetřováni na příznaky. Budou muset nosit OOPP a budou pracovat v luscích, aby zlepšili sociální distancování. Kromě toho bude na pracovišti spolupracovník pro dodržování předpisů COVID-19, který bude monitorovat a prosazovat všechny protokoly COVID-19 o ochraně zdraví a bezpečnosti.

Velký bratr premiéra středa 5. srpna ve 21 hodin ET/PT na CBS. Druhá epizoda bude odvysílána v neděli 9. srpna ve 22 hodin. ET/PT, poté se epizody budou vysílat v neděli, ve středu a ve čtvrtek ve 20 hodin. ET/PT.


Populární Problémy

Speciální den pro učitele: Judy Murray a Gloria Connors - pilíře pro Andyho a Jimmyho

Trojnásobný šampion Roger Federer se ve čtvrtfinálové fázi Miami Open 2019 utká s dobře sloužícím Kevinem Andersonem.

Jak vyrobit kostým Medúzy. Medusa je symbolem starověké řecké krásy a teroru, vše zabalené do jednoho. Chcete -li si vyrobit vlastní kostým Medúzy, připevněte si na vlasy sérii gumových hadů. Noste šaty inspirované Řeckem a aplikujte světlo ...

Turnaj MLS je zpět začíná ve středu. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat každý zápas turnaje online.

Zde je návod, jak sledovat sobotní a nedělní kvalifikaci Indy 500 kvalifikace 2020 online, pokud nemáte kabel.

Zlepšování vašich schopností, abyste se stali lepším softballovým hráčem, vyžaduje trénink, soustředění a další učení. Je to také o zachování dobrého přístupu ke svému trenérovi, týmu a ztrátám. Zjistěte, o čem hra je.