Přímý přenos Bills vs Chiefs: Jak se dívat online zdarma

Hodinky Bills vs Chiefs

GETTY Patrick Mahomes z Kansas City Chiefs běží míč proti Buffalo BillsDva z nejtalentovanějších mladých quarterbacků NFL se konají v neděli, když Josh Allen a Buffalo Bills zamíří do Kansas City, kde se v šampionátu AFC utkají s Patrickem Mahomesem a Chiefs.Zápas (18:40 ET - začátek času) bude vysílán na CBS. Pokud ale nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat online Bills vs Chiefs online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně každého města NFL

jak cvičit tenis doma

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBSJakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, Bills vs Chiefs můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .


FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně každého města NFLMůžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Bills vs Chiefs můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV také s cloudovým DVR prostorem a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když to neuděláte. t to zaznamenat.


Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně každého města NFL

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Bills vs Chiefs můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně každého města NFL

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, Bills vs Chiefs můžete sledovat živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat účty vs šéfové naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled účtů vs náčelníků

Mahomes, který měl velký strach v divizním kole proti Cleveland Browns, byl celý týden v protokolu o otřesu a potvrdil to, v co doufal každý fanoušek Chiefs: Bude dobré jít v neděli.

Kansas City minulý týden porazilo Cleveland Browns v divizním kole, 22: 17, s hrdinstvím v pozdních zápasech od záložního quarterbacka Chada Henna, který poháněl Chiefs kolem povýšeného a odvážného týmu Browns. Nyní, Kansas City přichází Buffalo do města, a to by mělo být mazlení. Bills neprohráli od 15. listopadu, a to bylo o dva body, takže do této hry vstupují tepleji ze dvou týmů.

Když se tyto dva týmy naposledy setkaly 19. října, Mahomes a společnost vyšli vítězně a na silnici vyhráli 26-17. Mahomesovi bylo 21-26 na 225 yardů a dvě přistání, zatímco Allen bojoval a vystavil jeden z nejhorších statistických výletů své kariéry. Rozehrávač Bills dokončil pouhých 14 z 27 přihrávek na 122 yardů, přistání a dvě zachycení.

Na obranu ukázali pár věcí, které jsme nečekali. Od té hry jsme se hodně zlepšili. Mohou říci totéž, Řekl Allen , prostřednictvím WGRZ NBC 2.

Jen dva dobré týmy, které tam půjdou soutěžit, to bude čtyřčtvrteční boj se psem. Rozumíme. Musíme dát svou nejlepší nohu dopředu, nedělat hloupé chyby a dát míč tam, kde má být. Pokud jdou do zóny nebo hrají muže, musíme vyhrát naše zápasy. Vytvořte naši běhovou hru a hrajte doplňkový fotbal, Dodal Allen .

Bills měl průměr 31,3 bodu na zápas, což bylo druhé místo v NFL, zatímco Kansas City se umístilo na šestém místě a za soutěž dalo 29,6 bodu. V obraně se Bills umístily na 14. místě, 17. na běhu a 13. na přihrávce, zatímco Kansas City mělo 16. celkově obranu a na 21. místě proti běhu a 14. na přihrávce.

Bude to zajímavá bitva důvtipu mezi Andy Reidem a Seanem McDermottem, který Reid vystřelil jako jeho obranný koordinátor před 10 lety.

Zaslouží si trenéra roku, člověče, Reid řekl o McDermottovi. Myslím, že odvedl skvělou práci. To je skvělá věc pro NFL a Buffalo. V Buffalu milují fotbal a s celým tím programem odvedl opravdu pěknou práci.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Rafael Dos Anjos vs Leon Edwards a všechny zápasy UFC San Antonio online bez kabelu.

Ve středu na Hulu má premiéru televizní seriál Čtyři svatby a jeden pohřeb. Zde je návod, jak sledovat epizody online.

Federer na své tiskové konferenci po včerejší prohře s Milošem Raonicem pobavil publikum a uklidnil obavy.

Jak se dostat na ostrov Nami ze Soulu. Nami Island, také známý jako Namiseom nebo Namiseom Island, je turistickým místem severovýchodně od Soulu, hlavního města Jižní Koreje. Malý ostrov ve tvaru půlměsíce se nachází v řece North Han a je jen ...