Přímý přenos Blazers vs Mavericks: Jak se dívat online bez kabelu

Luka Doncic Mavericks

Getty Luka Doncic hlídá Dallas MavericksPokud je hra Blazers vs Mavericks na vašem trhu, můžete sledovat živý přenos prostřednictvím FuboTV nebo Hulu s živou televizí . Pokud je mimo váš trh, můžete sledovat živý přenos prostřednictvím Amazon Prime nebo NBA.com . Více podrobností naleznete níže.
Portland Trail Blazers (1-1) zamíří do centra American Airlines v Dallasu, kde se utká s neporaženým Dallasem Mavericks (2-0).rally v badmintonu

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Blazers vs Mavericks na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, přičemž možnosti závisí na tom, zda je hra na vašem trhu:

Pokud je hra na vašem trhu

Hra se bude vysílat lokálně buď na NBC Sports Northwest (trh Blazers) nebo Fox Sports Southwest (trh Mavericks). Pokud nemáte kabel, můžete některý z těchto kanálů sledovat online online prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:Fanoušci v Portlandu, Dallasu a dalších místních trzích: FuboTVPro ty, kteří žijí na místních trzích, patří mezi NBC Sports Northwest a Fox Sports Southwest Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Blazers vs Mavericks na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat jakoukoli hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když to nezaznamenáte.Fanoušci v Portlandu, Dallasu a dalších místních trzích: Hulu s živou televizí

Pro ty, kteří žijí na místních trzích, jsou NBC Sports Northwest a Fox Sports Southwest součástí 60 plus živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván také s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání.

nejlepší tenisové boty na tenis

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Blazers vs Mavericks na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.

koupit tenisky

Pokud je hra mimo váš trh

Kanál NBA League Pass Channel Amazon Prime

To je nakonec stejné jako běžné NBA League Pass (více informací o tom níže), ale toto je upřednostňovaná možnost, protože hry můžete sledovat spíše na digitálních platformách Amazonu než na NBA. Ten měl v minulosti problémy s uživatelskou zkušeností a ukládáním do vyrovnávací paměti.

Ať už máte Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat každou hru NBA mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím kanálu Amazon Prime NBA League Pass . Do 29. října je k dispozici bezplatná zkušební verze, což znamená, že tuto hru můžete sledovat zdarma.

Můžeš zaregistrujte se zde pro kanál Amazon Prime i NBA League Pass , a poté můžete sledovat živý přenos her Blazers vs Mavericks a všechny hry mimo trh na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

NBA League Pass

Opět je to většinou stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, přičemž velkou odlišností je, že budete sledovat spíše digitální platformy NBA než Amazon. Při registraci do League Pass prostřednictvím NBA.com existuje také několik různých cenových možností (průchod pro jeden tým, pro celý tým nebo pro celý tým, bez komerčních vstupenek), ale také mají bezplatnou zkušební verzi do 29. října.

Můžeš zaregistrujte se přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her Blazers vs Mavericks a všechny hry mimo trh na vašem počítači prostřednictvím webových stránek NBA, nebo je můžete sledovat na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné kompatibilní zařízení prostřednictvím aplikace NBA.


Náhled Blazers vs Mavericks

Mavericks vyhráli své první tažné zápasy v sezóně a jsou čerstvě z vítězství 123-116 nad New Orleans Pelicans. Mavs neměli od sezóny 2004-2005 start 2: 0, takže v Dallasu se věci určitě hledají. Luka Doncic je velkým důvodem, proč. Doncic proti Pelikánům připsal triple-double, zaznamenal 25 bodů, přičemž chytil 10 doskoků a rozdal 10 asistencí.

Zatímco Doncic je také lídrem týmu v doskoku i asistenci, dostává se mu pomoci několik jeho spoluhráčů . Kristaps Porzingis získává 23,5 bodu na zápas, zatímco Jalen Brunson má průměr 11,5 a Delon Wright přidává 12,5 mimo lavičku.

dobrá tenisová raketa

Pokud jde o obranu, Mavericks vzdávají 108 bodů za zápas a budou čelit týmu Portlandu, který dosáhne v průměru 111 bodů.

Trail Blazers přicházejí z vítězství 122-112 nad Sacramento Kings poté, co svrhli sezonu na Denver Nuggets. Strážce Damian Lillard vedl všechny zapisovatele s 35 body. Lillard je nejlepším střelcem týmu s průměrem 33,5 bodu na zápas. Vede skupinu, ve které jsou další čtyři hráči, kteří mají průměrné dvouciferné skóre: Hassan Whiteside má průměrně 19 ppg, C.J. McCollum průměrně 15,5 ppg, Rodney Hood průměrně 10,5 a Anfernee Simons chipuje na 10 ppg.

Zatímco Trailblazers mají v průměru 11 bodů na zápas, v každé soutěži také vzdávají 110 bodů. Budou se muset opřít proti tomuto dotyčnému týmu Dallasu a budou muset věnovat zvláštní pozornost Doncicovi. Pokud mohou obsahovat nebezpečnou stráž Mavericků, mají šanci vyplížit se z Dallasu vítězstvím.

Mavericks a Trail Blazers byli loni proti sobě 2: 2 a rozdělili sérii sezón.


Populární Problémy

Nejzajímavější ze všech zápasů R16 v neděli vypadá Nishikori vs. Paire.

Velikost pasu vám pomůže vybrat perfektní džíny a sledovat vaši váhu a je opravdu snadné ji měřit. Váš pas začíná v horní části kyčelní kosti a postupuje až těsně pod hrudní koš, takže je snadno ...

Kriticky oslavovaný film Deadwood je zpět ve formě filmu. Zde je návod, jak sledovat online stream „Deadwood: The Movie“, i když nemáte HBO.

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Pacers vs Celtics Game 2 online bez kabelu.

Cristian Garin se ve druhém kole 2020 Open Open utká s domácím oblíbeným Yannickem Hanfmannem. Oba hráči se na ATP turné teprve postaví proti sobě.

Poslední antukový turnaj před French Open, na kterém Rome Masters zvítězí Federer, Djokovič a Nadal.