Přímý přenos hry Blues vs Bruins 7: Jak se dívat online zdarma

Živý přenos hry Blues vs Bruins 7

Getty

Přímý přenos Bruins vs Blues Game 7 můžete sledovat prostřednictvím bezplatné zkušební verze FuboTV přímo zde . Další informace o FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže


Boston Bruins bude ve středu hostit St. Louis Bruins v TD Garden k 7. hře finále Stanley Cupu.

Hra začíná ve 20 hodin. ET a budou vysílány na NBC. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

NBC (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

jak uzdravíš tenisový loket?

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují NBC (žijí na většině trhů).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně NBC (na většině trhů).

jak zabalit rukojeť tenisové rakety

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Ukázka hry Blues vs Bruins 7

Bruins vyrovnali sérii na 3: 3 středečním vítězstvím 5: 1 v St.

Útočník Bostonu Brad Marchard otevřel skóre jednorázově na feed od Davida Pastrnaka během výhody 5 na 3 8:40 do první třetiny.

Po druhé třetině bez branky obránce Brandon Carlo v páté zvýšil na Boston 2: 0.

Částečně díky výkonu Tuukky Raska v síti - síťminder Bruins zaznamenal 28 zákroků - Boston potřeboval jen pár gólů.

Poslouchejte, kdybyste mi před čtyřmi měsíci řekli, že se ve hře 7 zúčastníme finále, myslím, že bych to vzal, řekl hlavní trenér Blues Craig Berube podle St. Louis Post-Dispatch . Byli jsme dobrý silniční tým. V této sérii jsme tam dvakrát vyhráli, takže jsme sebevědomá skupina.

A dodal: Myslel jsem, že to byla vyrovnaná hra, opravdu. Dvě třetiny, je to těsný hokej. Venku není moc místa.

Připíšu Boston. Hráli dobře. Zkontrolovali dobře. Nedali nám tam ani tunu pokoje. Ani jsem si nemyslel, že bychom jim dali mnoho. Můžeme hrát lépe? Ano, můžeme hrát lépe. Ale myslel jsem si, že jsme tlak (toho okamžiku) zvládli docela dobře.

tenisové salvy

Hlavní trenér Bruins Bruce Cassidy poznamenal, že jeho tým udělal lépe, když udržel puky naživu a dostal akci ze svého konce ledu.

To je místo, kde si myslím, že je tato série nakloněna v jejich prospěch - když nejsme silní na zdech a oni udržují puky naživu, jsme unavení, pracujeme na dně a v důsledku toho se věci vyvíjejí, Cassidy řekl, podle Associated press . Udělali jsme lepší práci, abychom se dostali do té špetky, než se to stalo. Jsou to velcí chlapi. Pokud nezískáte pozici, nemáte na jejich D šanci ji dostat ven. To byla další věc, kterou jsme na zdech udělali lépe.

Blues zasáhli Boston v prvních čtyřech hrách série, ale Bruins vyhráli tuto bitvu 43-34 ve hře 5-vítězství St. Louis-a dostali hru 29-27 ve hře 6.

To je jen část naší hry, když hrajeme správně, řekl obránce Bruins Charlie McAvoy, podle AP. Když se pokoušíme vnutit naši kulturu, součástí je, že každý může být fyzický a hrát tuto stránku hry. Myslím si, že rozhodně máme lepší výsledky.


Populární Problémy

'24/7 College Football, 'vysokoškolská verze HBO' Hard Knocks ', debutuje ve středu epizodou po Floridě. Zde je návod, jak to sledovat online.

Jakých pořadů a filmů se Hulu tento měsíc zbavuje? Naštěstí Hulu necykluje filmy tak často, jako vydává novou sestavu. Podívejte se na seznam zde.

Jak odstranit dveře posuvné obrazovky. Pokud jste majitelem domu s posuvnými dveřmi, je velká šance, že se u těchto dveří objeví problémy. Někdy se nepohnou tak hladce, jak by měly, což může být způsobeno ...

Jak připravit pudink. Tradice výroby pudinku jako dezertu má dlouhý rodokmen sahající mnoho století. Obvykle je to značný dezert, často teplý, ale některé varianty jsou také studené. Ve skutečnosti termín pudink znamená ...

Vedoucí představitelé SEC East Georgia se utkají s Auburnem v obrovském sobotním zápase v Jordan-Hare. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Packers se setkají s Cowboys v obrovské bitvě NFC v neděli. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.