Jak streamovat Phil budoucnosti: Váš konečný průvodce

stream phil budoucnosti

Disney

Streamujte Phil of the Future hned teď

Phil of the Future vysílal dvě sezóny na Disney Channel od 18. června 2004 do 19. srpna 2006. Přehlídka sleduje Llyod Diffy (hraje Craig Anton), jeho manželku Barb (hraje Lise Simms) a jejich dvě děti Phil (hraje Raviv Ullman) a Pim (hraje Amy Bruckner) poté, co se zaseknou v roce 2004 během dovolené v čase. Původně z roku 2121 se rodina Diffyových uvízla v minulosti poté, co se jim porouchal stroj času.

Hodinky Phil of the Future online a podívejte se, jak se snaží udržet svou identitu v tajnosti, protože dělají vše pro to, aby se naučili žít v 21. století. Zatímco čekají na opravu stroje času, Phil se spřátelí se spolužákem jménem Keely Teslow (hraje ho Aly Michalka), aby mu pomohl procházet se životem jako teenager a nakonec k ní rozvíjí city. Vytvořili Tim Maile a Douglas Tuber, Phil of the Future streamování vám umožní sledovat všech 43 epizod show.

koupit tenisovou sukni

Zde je návod, jak se dívat Phil of the Future streamování online:

Jak streamovat Phil of the Future “ - Exkluzivně na Disney+

Phil of the Future je jedním z mnoha originálních pořadů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžete streamovat Phil budoucnosti a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledat Phil of the Future
  5. 5. Klepněte na Phil of the Future
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Streamujte Phil of the Future právě teď


„Phil of the Future“: Přehled

Kdy to bylo v televizi: Červen 2004 až srpen 2006
Tvůrci: Tim Maile a Douglas Tuber
V hlavních rolích:
Craig Anton, Lise Simms, Raviv Ullman, Amy Bruckner a Aly Michalka
Hodnocení:
TV-G
Synopse:
Čtyřčlenná rodina z roku 2121 se snaží splynout poté, co v roce 2004 uvízli, když se jim porouchal stroj času.


Spiknutí Phil of the Future

Když se rodina Diffyových vydá na dovolenou v čase, nikdy neočekávají, že by jejich stroj času selhal. Když se Llyod, Barb a jejich dvě děti Phil a Pim v roce 2004 zaseknou, jsou nuceni splynout, dokud nebudou moci provést nezbytné opravy svého stroje času. Phil se spřátelí s Keely a rychle se naučí, jak zapadnout do školy. Bojuje s tím, aby si našel čas pro své nové přátele a trávil čas se svou rodinou na prázdninách, které v roce 2004 ještě neexistují. Phil i Pim používají gadgety z budoucnosti k podvádění školních úkolů a atletických soutěží.


Kolik ročních období „Phil of the Future“ existuje?

Existují dvě roční období Phil of the Future. První sezóna probíhala od června 2004 do října 2005 a sestávala z 21 epizod. Druhá sezóna probíhala od června 2005 do srpna 2006 a měla 22 epizod.

Phil of the Future sezóna 1

21 epizod | Červen 2004 - říjen 2005

jak dlouho trvají tenisové zápasy

První sezóna Phil of the Future seznamuje nás s rodinou Diffyových, protože se teprve začínají učit žít v roce 2004. Phil navštěvuje místní střední školu, kde se spřátelí s Keely a udělá, co bude v jeho silách, aby se vešel. Phil pochází z budoucnosti a ráda používá některé z unikátních vychytávek Diffyho. Philova sestra Pim se obtížněji přizpůsobuje a je ve škole šikanována. Phil ji učí, jak se postavit sama za sebe, než bude muset dát svou vlastní radu, kterou použije, až se stane cílem.

2. sezóna Phil of the Future

22 epizod | Červen 2005 - srpen 2006

V druhé sezóně je 22 Phil budoucnosti epizody dostupné pro streamování. Phil a Keely pokračují ve flirtování, aniž by přiznali, že k sobě něco cítí. Rodinné tajemství Diffyho je několikrát ohroženo, ale Phil se vždy dokáže vyhnout tomu, aby byl vyhozen jako cestovatel v čase. Když jsou Phil a Keely zvoleni jako nejroztomilejší pár ve třídě, konečně mohou přiznat, že se mají rádi, a začít spolu chodit. Není to dlouho poté, co se jejich vztah stane oficiálním, že Pim zjistí, jak opravit stroj času a umožnit rodině Diffyových vrátit se do roku 2121.

Nejlepší epizody Phil of the Future

Je třeba zmínit několik pozoruhodných epizod. Premiéra druhé sezóny byla zahájena epizodou Versa Day, kterou vysílalo 7,3 milionu diváků. Je to nejsledovanější epizoda série. Navíc dva další Phil of the Future epizody byly nominovány na významná ocenění, mimo jiné ne tak velkého praotce a Broadcast Blues.

Zde je seznam těch nejlepších Phil of the Future epizody:

Season 2, Episode 1: Versa Day

Poté, co se Llyod a Barb nabažili toho, jak moc Pim a Phil bojovali, se rozhodli, že je čas na den Versa. Phil a Pim si vymění těla a stráví jeden den ve škole tím, že si budou chodit v botách. Jako sezónní premiéra druhé sezóny je Versa Day nejsledovanější epizodou Phile of the Future.

Season 2, Episode 17: Broadcast Blues

The Phil of the Future epizodu Broadcast Blues napsal David Steven Cohen. Bylo to později nominován cenou Writers Guild of America za dětský epizodický a speciální titul v roce 2007. I když nevyhrála, je stále velmi dobře napsaná a oblíbená mezi fanoušky. Epizoda se zaměřuje na Keelyovu tajnou zpravodajskou show. Je naštvaná, že si nezískává žádné diváky, a proto požádá Pima, aby jí pomohl. Přehlídka se stává obrovským úspěchem poté, co Pim navrhne, aby Keely diskutovala o módě, což z ní udělalo trend. Přestože má show více diváků, Keely není šťastná, že není schopna pokrýt téma, které ji zajímá.

Season 2, Episode 21: Not-So-Great Great Grand Grandpa

Fred Savage režíroval několik Phil z budoucnosti epizody, včetně jedné z posledních s názvem Ne tak velký pradědeček. Na základě epizody byl nominován Cechem ředitelů Ameriky na cenu za mimořádný režijní úspěch v dětských programech v roce 2007. V epizodě se Phil dozví, že jedno z dětí, se kterými chodí do školy, je ve skutečnosti jeho pradědeček . Omylem zasáhne do dějin a způsobí, že jeho rodina začne mizet. I když to vypadá, že epizoda byla inspirována Zpět do budoucnosti, vlastně paroduje Kmotr.

Obsazení filmu „Phil of the Future“

Hlavní obsazení Phil of the Future Skládá se z rodiny Diffy, Llyod, Barb, Phil a Pim.

jak zjistit, zda je diamantový tenisový náramek skutečný

CRAIG ANTON jako LLYOD DIFFY

Craig Anton hraje Llyoda Diffyho, otce Phila i Pima. V roce 2121 pracoval Llyod jako inženýr, ale v roce 2004 získal práci v železářství. Většinu času tráví snahou opravit svůj stroj času a obává se, že vláda odhalí tajemství jejich rodiny. Anton nadále hraje a od svého působení se objevil v mnoha populárních show Phil of the Future, počítaje v to Šílenci, workoholici, a Plevele.

LISE SIMMS jako BARB DIFFY

Herečka Lise Simms hraje matku Phila a Pima, Barb Diffy. Její hands-off přístup k výchově jejích dětí je považován za zvláštní, ale zdá se, že dělá trik. Barb miluje vařit staromódní způsob 21. století, ale má tendenci ničit jídla, o která se pokouší. Je to dáno hlavně tím, že jídlo je v budoucnu celé nastříkáno z plechovky. Od její role Phil of the Future, Simms se objevil v několika show, včetně Bones, Grey's Anatomy, a NCIS.

RAVIV ULLMAN jako PHIL DIFFY

Herec Raviv Ullman hraje Phila Diffyho, hlavní postavu show. Ve srovnání se zbytkem své rodiny se zdá, že Phil ovládá fungování světa v 21. století. I když neustále musí lhát a vymýšlet výmluvy, aby zakryl svou pravou identitu, jeho tajemství je téměř odhaleno při více než jedné příležitosti. Od role Ullmana v Phil of the Future, objevil se v několika televizních pořadech jako např Široké město, Rita Rocks, a Cizinci.

AMY BRUCKNEROVÁ jako PIM DIFFY

Amy Bruckner hraje Philovu mladší sestru Pima Diffyho. Její čas strávený taháním žertů a snahou ovládnout vesmír ji často dostává do problémů. S tvrdým exteriérem Pim považuje za náročnější přizpůsobit se životu v roce 2004. Od svého působení na Phil of the Future, Bruckner měl opakující se roli American Dragon: Jake Long a objevil se v Nancy Drew film.


Kdo jsou nejlepší hostující hvězdy filmu „Phil of the Future“?

Několik mladých hvězd začalo na Disney Channel. Při sledování pravděpodobně poznáte několik tváří Phil of the Future online, včetně jednoho z vašich oblíbených od Sladký život Zacka a Codyho.

Zde je seznam nejdůležitějších Phil of the Future hostující hvězdy:

Evan Peters jako Seth Wosmer

Než byl Evan Peters součástí X-Men, hrál Philova nerdského přítele Setha Phil of the Future. Objevil se jen v několika epizodách v první sezóně, než ho Phil nahradil svým novým přítelem Owenem v druhé sezóně. Peters je nejlépe známý pro jeho role na americký hororový příběh a Póza.

Píseň Brendy teta

Nejlepší kamarádku Keely Tia hraje Brenda Song, která je oblíbenou Disney Channel. Tia je populární a přátelská, ale také může být snobská, protože vypadá, že pochází ze spousty peněz. Není divu, že Song byl obsazen jako London Tipton Sladký život Zacka a Codyho! Tia se odstěhovala po první sezóně poté, co Song opustil show, a nakonec byla nahrazena Via (hraje ji Juliet Holland-Rose.)


Kdo jsou spisovatelé a tvůrci za „Philem budoucnosti“?

Tvůrci Phil of the Future jsou Tim Maile a Douglas Tuber. Tento psát a produkovat duo, které pracovalo na desítkách televizních pořadů dohromady, včetně Lizzie McGuire, Smart Guy, a Pozdravte šortky.

Tim Maile: Phil of the Future Creator and Writer

Tim Maile je americký televizní spisovatel a producent s úvěry, které sahají až do počátku 90. let. Nejprve pracoval se svým partnerem Douglasem Tuberem, když byli tito dva spisovatelé v show Nickelodeon Pozdravte šortky. Byl spolutvůrcem a spisovatelem několika Phil of the Future epizody.

Douglas Tuber: Phil of the Future Creator and Writer

Douglas Tuber je další americký televizní spisovatel a producent, který tvoří druhou polovinu jeho a Maileho produkčního týmu. Mezi jejich nejnovější televizní projekty patří Mack & Moxy a Littlest Pet Shop: Náš vlastní svět. Hlíza spoluvytvořená Phil of the Future a napsal také několik epizod.


Recenze „Phil of the Future“ - Co řekli kritici

Diváci Disney tuto show buď milovali, nebo nenáviděli. Phil budoucnosti byl velmi populární mezi rodiči s několika dětmi, protože nabízel show, kterou si mohli užít všechny věkové kategorie. I rodiče se stali velkými fanoušky! Nevyhrálo to však dav tweenů, kteří dávali přednost show jako Hannah Montana a Suite Life of Zack & Cody. Zatímco Disney obvykle dává každému televiznímu seriálu alespoň tři sezóny, rozhodli se tuto sérii přerušit už po dvou. Zdá se, že řekli příběh, který chtěli, a cítili, že další sezóna byla zbytečná, ke zklamání mnoha diváků.

Kde je „Phil of the Future“ v televizním Pantheonu

Tato show je jedním z nejžádanějších restartů diváka Disney Chanel, a když začnete Phil of the Future streamování, uvidíte proč. Zdá se, že příběh nebyl dokončen, když byl vyprávěn. Bez ohledu na to je tento jedinečný rodinný sitcom považován za jeden z nejlepší Disney show všech dob.

Trailer „Phil of the Future“Hrát si

Phil of the Future - sezóna 1 - artefakty 2017-02-20T13: 19: 27Z

Streamujte Phil of the Future hned teď

Ústřední píseň „Phil of the Future“Hrát si

Ústřední melodie Phil of the Future Podívejte se na ústřední melodii z původní série Disney Channel, Phil of the Future, kde hrají Ricky Ullman a Aly Michalka! Oficiální stránky: disneychannel.com Kliknutím na tlačítko REGISTRACE budete dostávat oznámení o zveřejnění nových videí! Stejně jako Disney Channel na Facebooku: facebook.com/disneychannel Sledujte @DisneyChannel na Twitteru: twitter.com/disneychannel Sledujte @DisneyChannel na Instagramu: instagram.com/disneychannel 2015-12-10T20: 42: 25Z

Ústřední melodie pro Phil of the Future napsal John Adair a Steve Hampton a hrál Loren Ellis a The Drew Davis Band.

Drobnosti „Phil of the Future“: 5 rychlých faktů

1. Barb se původně měla stát robotem s odnímatelnou hlavou

Původně se mělo odhalit, že Barb není nic jiného než hlava s robotickým tělem. To je důvod, proč ji vidíte v první sezóně nosit chokery a roláky. To bylo určeno k pokrytí oblasti, kde se její hlava oddělila. Nakonec se rozhodli tento koncept z přehlídky vystřihnout, přestože rané propagace zmiňovaly, že v rodině je robot.

2. Unaired Episode Is On the DVD Collection

Speciální edice DVD pořadu s názvem Phil of the Future - Gadgets & Gizmos byl propuštěn obsahující čtyři epizody, včetně té, která se nikdy nevysílala v televizi.

line tenisová sukně

3. Show Show Phil's High School Slavný autor

Slavný autor H. G. Wells má na mysli mnoho známých příběhů a románů, včetně Války světů, Věcí, které přijdou, a Stroj času. Aby byla respektována jeho koncepce používání stroje času, byla Philova škola pojmenována High School High School H.G.

4. Aly Michalka a Ricky Ullman spolu chodili šest let

Poté, co show skončila, Aly Michalka, která hrála Keelyho a Rickyho Ullmana, který hrál Phila, chodil v reálném životě od roku 2005 do roku 2011. Dokázali udržet svůj vztah skrytý, dokud se ti dva z neznámých důvodů nerozešli.

5. Tvůrci show se několikrát objevili jako Cameo

Phil z Budoucnost Tvůrci Tim Maile a Douglas Tuber se během dvou sezón objevili na několika portrétech. Tuber hraje postavu jménem Nacho ve dvou epizodách, zatímco Maile hraje postavu jménem Cornelius Beaurdry. Je to každý z jejich jediných hereckých kreditů.

Streamujte Phil of the Future hned teď


Populární Problémy

Jak se dostat do sprintu (začátečníci). Už jste někdy viděli Usaina Bolta utíkat po trati a říkali si: „Přál bych si, abych mohl běžet tak rychle?“ Pokud se chcete dostat do sprintu, musíte se naučit správnou formu a mechaniku ...

Jak hrát operaci. V klasické deskové hře Operace můžete provádět operace u svého pacienta Cavity Sama, který trpí spoustou zvláštních onemocnění. Cílem hry je opravit co nejvíce nemocí, aniž byste se dotkli ...

Jak se zbavit francouzské klávesnice. Tento wikiHow vás naučí, jak přepnout z francouzského rozložení klávesnice na preferovaný jazyk na vašem PC nebo Mac. Ať už používáte Windows nebo macOS, můžete si nechat francouzskou klávesnici pro ...

Roger Federer vyhrál Cincinnati Masters poté, co porazil Davida Ferrera ve třech setech.

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas Penn State vs Purdue online bez kabelu. Nittany Lions vedou do Mackey Areny sérii šesti výher.