Živý stream BTS MTV Unplugged: Jak se dívat online zdarma

Stále od

MTV Fotografie z MTV Unplugged Presents: BTS

Připravte se na intimní koncert s jedním z největších hudebních počinů na světě, BTS on MTV Unplugged Presents: BTS , premiéra v úterý 23. února ve 21 hodin ET/PT na MTV.

Pokud nemáte kabel, existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos MTV Unplugged Presents: BTS online zdarma:

nastavuje tenis
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos MTV a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat MTV Unplugged Presents: BTS žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos MTV a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat MTV Unplugged Presents: BTS živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

kolik her v sadě tenisových gta v

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


AT&T TV

MTV je součástí všechny čtyři balíčky kanálů AT&T TV , ale balíčky Choice a výše také přicházejí s HBO Max a NBA League Pass, nejlepší výhoda, kterou jakákoli streamovací služba právě nabízí. Díky 14denní bezplatné zkušební verzi si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale když se zaregistrujete a vyberete jakýkoli balíček a doplňky, které chcete, uvidíte, že - pokud jste nový zákazník - splatná částka dnes je 0 $. Nebude vám účtováno 14 dní a předplatné můžete kdykoli zrušit:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat MTV Unplugged Presents: BTS živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána s 20 hodinami cloudového DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos MTV a dalších 65 televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

cvičení, kterým byste se měli vyhnout s tenisovým loktem

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat MTV Unplugged Presents: BTS živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Sling TV

Živý přenos MTV a dalších 40 a více kanálů můžete sledovat buď prostřednictvím balíčku Sling Orange plus Comedy Extra (41 kanálů) nebo balíčku Sling Blue plus Comedy Extra (54 kanálů). Tato možnost není součástí bezplatné zkušební verze, ale můžete získat slevu 25 $ na první měsíc:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat MTV Unplugged Presents: BTS živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


Náhled „MTV Unplugged Presents: BTS“Hrát si

MTV Unplugged Presents: BTS - Sneak Peek of Life Goes On | MTV Představení MTV Unplugged: BTS má premiéru v úterý 23. února ve 21:00 ET. #MTVUnplugged #BTS #MTV Přihlaste se k odběru MTV: goo.gl/NThuhC Více z MTV: Oficiální web MTV: mtv.com/ Líbí se MTV: facebook.com/MTV Sledujte MTV: twitter.com/MTV MTV Instagram: instagram.com/ mtv #MTV je vaším cílem hitů WNO, VMA, Jersey Shore, The Challenge, MTV Floribama Shore, Teen Mom a mnoha dalších… 2021-02-19T08: 59: 10Z

BTS je jihokorejská popová superskupina složená z pěti členů: RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V a Jung Kook. Od svého vzniku v roce 2013 BTS, což je zkratka pro Beyond the Scene, poutá srdce po celém světě.

proč tenis boduje tak, jak je?

Na MTV Unplugged 'Podle tiskové zprávy MTV získají fanoušci v první řadě místo k dosud neviděným verzím hitů a písní skupiny, které nejvíce ovlivňují její kariéru a písně z jejich posledního alba BE (Essential Edition).

obrázky lidí hrajících tenis

Pokračuje:

Společně MTV a BTS vytvořily několik nezapomenutelných okamžiků a vystoupení, včetně debutu skupiny na jevišti VMAs v srpnu, kde předvedli první vysílací výkon Dynamite, než získali vítězství v kategoriích Best Pop, Best Group, Best K-pop a Nejlepší choreografie, aby jejich kariéra dosáhla celkem šesti výher VMA. Skupina také oslavila své vůbec první živé vystoupení na MTV Fresh Out Live v únoru 2020 k vydání MAPY DUŠE: 7.

Last Fall, Miley Cyrus se zaměřila na tradiční formát seriálu s MTV Unplugged Presents Miley Cyrus Backyard Sessions. Na jaře 2020 spustila MTV MTV Unplugged at Home, aby se shodovala se spuštěním #AloneTogether, celosvětové kampaně zaměřené na talent a sociální média, která má mladé lidi poučit o důležitosti sociálního distancování za účelem vyrovnání křivky koronaviru.

Kapela, která si získala uznání za autentickou a samostatně produkovanou hudbu, špičkové výkony a způsob, jakým komunikuje se svými fanoušky, se etablovala jako globální superstar překonávající bezpočet světových rekordů. Přestože BTS předává pozitivní vliv prostřednictvím aktivit, jako je kampaň LOVE MYSELF a řeč OSN „Speak Yourself“, zmobilizovala miliony fanoušků po celém světě (s názvem ARMY), umístila se na špičce předních hudebních hitparád, předváděla několik vyprodaných stadionových show napříč svět a byl jmenován jedním z TIME 100: Nejvlivnějších lidí roku 2019. Akt byl nominován na 63. ročník udílení cen Grammy za nejlepší popové duo/skupinový výkon a získal řadu prestižních ocenění, jako jsou Billboard Music Awards, American Music Awards a MTV Video Music Awards.

Toto je nejnovější v řadě odpojena epizody, které MTV vyrobila minulý rok. V roce 2020 byl kanál spuštěn kvůli pandemii COVID-19 MTV Unplugged at Home , který představoval 14 umělců vystupujících ze svých domovů, včetně Wyclef Jean, Jojo, Yungblud, Melissa Etheridge, Jewel a mnoha dalších.

MTV Unplugged Presents: BTS vysílá v úterý 23. února ve 21 hodin ET/PT na MTV.


Populární Problémy

Kožené sandály jsou pohodlné, stylové a bývají odolnější než sandály vyrobené z většiny ostatních materiálů. Na spodní straně mají také tendenci vykazovat špínu, vodní skvrny a další stopy, které způsobují, že ztratí svůj čerstvý vzhled. Od té doby...

Pohled na 5 nejstarších mužských hráčů, kteří vyhráli titul dvouhry na Australian Open. Seznam obsahuje jednoho aktivního hráče a druhého, který zvedl tituly v amatérské i otevřené éře.

Jak získat peníze na recyklaci. Recyklace je nejen prospěšná pro životní prostředí, ale můžete na ní také vydělat peníze. Ať už jde o sbírání plechovek nebo prodej starého mobilního telefonu, existuje spousta způsobů, jak můžete vydělat peníze recyklací ....

V posledních letech si svět a mnoho uzavřených zemí stále více uvědomují práva LGBTQ a problémy, kterým komunita čelí.

Jak uspořádat garáž. Pro mnoho lidí je garáž více než jen místo pro parkování auta. Pokud máte ve zvyku využívat garáž pro sklad nářadí, bezpečný prostor pro sněžné lyže nebo jako přepadové podkroví, věci se mohou dostat z ...