Živý stream Nabíječky vs Bucs: Jak sledovat online zdarma

Nabíječky vs hodinky Bucs

Getty Quarterback Justin Herbert z Los Angeles Chargers

Proudící Tampa Bay Buccaneers (2-1) bude hostit Los Angeles Chargers (1-2) na stadionu Raymonda Jamese, který poprvé v této sezóně pojme omezený počet fanoušků

Hra začíná v neděli 4. října ve 13 hodin. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se na online přímý přenos Chargers vs Bucs:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Los Angeles a Tampy

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel můžete bezplatně vyzkoušet zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, můžete sledovat Chargers vs Bucs naživo v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Los Angeles a Tampy

Můžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Chargers vs Bucs naživo v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Los Angeles a Tampy

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Chargers vs Bucs naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Los Angeles a Tampy

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím CBS All-Access, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat Chargers vs Bucs naživo v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Chargers vs Bucs naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

pánské tenisové rakety

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Chargers vs Bucs naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled nabíječek vs Bucs

Poté, co Tom Brady a Bucs přenechali svůj první zápas tohoto roku Svatým, porazili dva dost špatné týmy v Panthers a Broncos a vyhráli oba zápasy dohromady 59-27 bodů. Tento týden je čeká těžší zkouška s Justinem Herbertem v útoku a Joey Bosou v obraně.

Herbert hrál docela dobře, vzhledem k tomu, že v této hře zahájí svůj třetí start v NFL. On má za sebou 641 yardů „Dvě přistání a dvě zachycení ve dvou dosavadních zápasech a má k dispozici jednu z dobře obsazených dvojic běžících zpět v Keenan Allen a Austin Ekeler. To jsou Bucs favorizováno pouhými sedmi body říká hodně o tom, jak dobře Herbert dosud hrál - a Buccaneers si toho všimli.

Má za sebou dvě hry a myslím si, že má hodně v kapse, obranný koordinátor Tampy Bay Řekl Todd Bowles Herberta tento týden. Umí skvěle házet, rozhodně kolem sebe necítí tlak, drží hlavu dole na hřišti, umí běhat s fotbalem, skvěle čte. Myslím, že má skvělý start.

Herbert si však bude muset dát pozor na divoký spěch přihrávek do Tampy Bay. Bucs jsou zatím na celkovém čtvrtém místě na čtvrtém místě, vzdávají 308 yardů a jen něco málo přes 20 bodů za hru. Mají také 12 pytlů ve třech hrách, s Jasonem Pierre-Paulem vede cestu se třemi.

Přinášejí to odkudkoli, trenére Řekl Anthony Lynn tváří v tvář d-linii Buccaneers. Budeme muset chránit rozehrávače, zbavit se míče na místech, kde ho potřebujeme hodit. Ale máme na to plán.

Jednou zajímavou bitvou bude Brady vs Bosa, která vede Chargers se třemi pytli a v každé sezóně si v každé hře připsá jeden. Brady byl letos vyhozen pětkrát, takže jeho linie ho nechránila tak, jak trenér Bruce Arians doufal.

Další věc ke sledování? Buccaneers nebudou mít proti LA dvě ze svých nejlepších útočných zbraní. Široký přijímač Chris Godwin a běžící Leonard Fournette oba budou chybět ve hře se zraněním. U Chargerů budou ofenzivní linemenové Bryan Bulaga a Trai Turner také vynechat další hru, což pro Herberta nevěstí nic dobrého.


Populární Problémy

Bucs a Packers se setkají v neděli na mistrovství NFC. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat sobotní hru Pelicans vs Rockets online bez kabelu v New Orleans, Houstonu a na dalších trzích.

Průvodce, jak můžete v roce 2021 sledovat fotbalové zápasy Oklahomy online bez kabelu.

Přímé lety jsou úžasné, ale někdy není k dispozici přímý let do vašeho cíle (nebo existuje, ale je to dražší). Pokud potřebujete změnit letadlo na navazující let, pravděpodobně vás zajímá ...

Rafael Nadal postoupil do třetího kola po pětisetovém maratónském zápase proti Timu Smyczkovi na Australian Open.

Damir Dzumhur přišel zezadu, aby zasadil druhou finálovou porážku Petrohradu Open Fabio Fognini.