Cincinnati 2021: Daniil Medvedev vs Grigor Dimitrov Preview, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Daniil Medvedev po vítězství v Torontu začíná ve velkém stylu v Cincinnati

Daniil Medvedev po vítězství v Torontu začíná ve velkém stylu v Cincinnati

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (1) Daniil Medvedev vs Grigor Dimitrov

Datum: 19. srpna 2021

Turnaj : 2021 Západní a jižní otevřeno

Kolo : Třetí kolo (16. kolo)

Místo : Cincinnati, Ohio

Kategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 3 028 140 $

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Náhled Daniil Medveděv vs. Grigor Dimitrov

Nejlepší nasazený Daniil Medveděv se ve čtvrtek ve třetím kole 2021 Western & Southern Open v Cincinnati utká s nenasazeným Grigorem Dimitrovem.

Po jeho triumfální týden v Torontu , Medvedev zahájil svou kampaň v Cincinnati rutinním vítězstvím nad Američankou Mackenzie McDonaldovou. Světová dvojka byla bezvadná od začátku do konce, při výhře 6-2 6-2 se sotva zapotila.

Medveděv je široce považován za jednoho z nejlepších uchazečů o titul US Open a největší hrozbu pro nabídku Novaka Djokoviče na Calendar Slam. Druhý v pořadí na Australian Open bude doufat, že oznámí své záměry oznámením v Cincinnati, kde již jednou získal titul; v roce 2019.

Grigor Dimitrov si mezitím v Cincinnati užil opětovný vzestup po strašlivém roce, ve kterém vyhrál pouze 50% svých zápasů v předvečer Masters 1000. Bulhar porazil Roberta Bautistu Aguta a Alexandra Bublika, aniž by zahodil set, aby se dostal do osmifinále.

Grigor Dimitrov vypadá v Cincinnati opět živě

Grigor Dimitrov vypadá v Cincinnati opět živě

Bulhar je, stejně jako Medveděv, bývalým šampionem v Cincinnati, když vyhrál 2017 slavný turnaj Masters 1000.

Vzájemně proti sobě Daniil Medvedev vs Grigor Dimitrov

Daniil Medvedev prohrál své první setkání s Grigorem Dimitrovem na mistrovství klubu královny 2017 ve třech setech. Rusovi se ale od té doby podařilo zvrátit vítězství v následujících dvou zápasech. Medveděv tak vede hlavou 2: 1.

Poslední setkání mezi nimi proběhlo v semifinále US Open 2019, kde Medveděv porazil Dimitrova ve dvou setech a dosáhl tak svého rodného grandslamového finále.

Predikce Daniila Medveděva proti Grigora Dimitrova

Daniil Medvedev se rychle prosazuje jako jeden z velikánů hardcourtového tenisu. Pětadvacetiletý mladík již vyhrál čtyři ze šesti titulů Masters nabízených na povrchu.

Medveděvova jedinečná kombinace silného podání a solidní základní hry mu umožnila ovládnout povrch. Jeho ploché údery země a dech beroucí pokrytí hřiště téměř znemožnily soupeři trefit se přes něj na hardcourt.

Dimitrov také hraje docela neobvyklý styl tenisu, který kombinuje výjimečnou atletiku s poutavou a plynulou všestrannou hrou. Ale Bulharova nedostatek duševní odolnosti byl jeho zkáza po celou dobu jeho kariéry.

Medvedev začne jako jasný favorit na formu. Dimitrov mohl věci brzy uzavřít, ale očekával, že se Bulhar nakonec pod neúnavným tlakem Rusa rozpadne.

Předpověď: Daniil Medveděv vyhrál ve dvou setech

Populární Problémy

Ať už se vám nepodařilo najít pár v barvě, která se vám líbí, nebo chcete jen přejít na módnější vzhled, barvení starých semišových bot je šetrnou alternativou k jejich vyhození. Může to znít jako ambiciózní projekt, ale je to ...

V nedávném rozhovoru šampión US Open a světová jednička 4 Dominic Thiem vyjádřil své zděšení nad tím, jak pandemie COVID-19 vzala dobré stránky profesionálního tenisu a udržela si to špatné.

Vycházející hvězda Iga Swiatek čelí Sachii Vickeryové ve svém druhém kole zápasu na US Open 2020. Půjde o vůbec první setkání kariéry této dvojice na turné WTA.

Jak zachytit vačice. Vačice neboli vačice jsou noční zvířata, která dorůstají velikosti velké kočky. Proto k zachycení vačice budete potřebovat velmi velkou klec, někdy se jí také říká mývalí klec. Umístěte klec poblíž ...

OWN debutuje o nové reality show s Love Goals, kde terapeut terapeut Spirit poradí 5 párům celebrit. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.

Jak běžet déle. Možná jste odhodláni zlepšit svou celkovou kondici, nebo opravdu doufáte, že dokončíte půlmaraton, nebo jen chcete zlepšit své šance na to, abyste autobus stihli odjet do práce. Ať už je vaším cílem schopnost ...