Citát dne: Australan Jordan Thompson odpálil 'nejdhernější turnaj všech dob' za uvolněnou davovou politiku

Thompson, který se jako další ujme sedmého nasazeného Stefanose Tsitsipase, řekl, že ho nepobavilo, když viděl, jak se fanoušci pohybují během jeho vyhroceného zápasu prvního kola Australian Open.Jordan Thompson v pondělí protestoval proti nové politice Australian Open, když nazval svůj domácí Grand Slam „nejprobuzenějším turnajem všech dob“, protože umožnil fanouškům pohybovat se mezi zápasy na tribunách.

Nezdálo se, že by Aussie odpovídal nové politice přátelské k fanouškům, která umožňovala fanouškům v Melbourne Park pohybovat se mezi jednotlivými zápasy na svá místa a ze svých sedadel – namísto při každé výměně, jak je standardem ve zbytku tenisu. prohlídka.Thompson se v prvním kole utkal s kolegou Aussie Aleksandarem Vukicem na kurtu 3, připravoval se na podání 3-6, ale ve druhém setu vedl 3-1, když byl zaskočen, když si všiml, že se kolem tribuny míhají fanoušci.

'Pokaždé, když se chystáme sloužit, (správci) je právě pustí dovnitř!' stěžoval si předsedovi rozhodčího, než byl informován o pravidle.

'Děláš si ze mě srandu? Opravdu?' odpověděl ohromený Thompson. 'Ach můj bože, tohle je ten nejhorší turnaj všech dob!' (Podívejte se na video výše.)sušička na tenisové míčky

Thompson nakonec našel způsob, jak zablokovat rozptýlení, když zvítězil 3-6, 7-6 (3), 6-2, 3-6, 6-4 proti Vukicovi za něco málo přes čtyři hodiny.

Thompson nakonec našel způsob, jak zablokovat rušivé vlivy, když zvítězil 3-6, 7-6 (3), 6-2, 3-6, 6-4 za něco málo přes čtyři hodiny, a rychle to odstrčil. když byl na tiskové konferenci dotázán na jeho prohlášení.průvodce velikostí tenisových raket

O: Byl jsi frustrovaný dříve ve druhém setu. Myslím, že celá Austrálie slyšela, že jste to označili za nejslabší turnaj všech dob. Můžete vysvětlit svou frustraci v tomto bodě?

JORDAN THOMPSON: Ne, jsem v pohodě (usmívá se). Žhavost bitvy. Asi to neměl říkat. Ano, je tu pár věcí, které mě znepokojují, ale nebudeme to rozebírat.

Otázka: Opravdu jste neznal změnu pravidla?

JORDAN THOMPSON: Neměl jsem tušení. Kolik let hrajeme tenis a pak najednou na nás vyskočí, že si mezi tím mohou ani sednout. Takže to všem jen narušuje rytmus.

Chci říct, že když někdo jde vzadu a vy házíte míčem nahoru, není to vidět, protože za ním máte pohybující se osobu.

Je to... podle mého názoru to není dobré. Pečlivě volím slova.

Nové změny jsou součástí snahy zlepšit živý tenisový zážitek a umožnit fanouškům pohybovat se po stadionu před každým zápasem i po něm. Typicky se tenisoví fanoušci omezovali na pohyb na svá místa a ze sedadel pouze během výměny – to znamená, že ti, kteří se do začátku zápasu nedostanou do sedu, zmeškají první tři hry, než budou vpuštěni dovnitř. A vstát a použít toaletu svačina uprostřed setu by fanoušky stála další dvě nebo více her při návratu na svá místa.

Porota stále neví, zda veškerý pohyb na tribuně narušuje koncentraci hráčů při podávání, ale Thompson není jediný, kdo se změnou pravidel nesouhlasí.

Obhájce titulu Novak Djokovič také vypadal zmateně ze všech pohybů během vítězství nad Dino Prizmicem v prvním kole a připustil, že ho to v neděli rozptýlilo.

'Nevěděl jsem o této nové politice nebo novém pravidle,' řekl v pozápasovém rozhovoru. „Chápu, že motivem je zlepšit a zlepšit zážitek pro fanoušky. Hrajeme pro fanoušky. Chceme, aby fanoušci měli skvělý, vzrušující zážitek z pobytu na kurtu.

jak čistit kožené tenisové boty

„Je to těžké, musím říct. Chápu to a do jisté míry to podporuji, ale zároveň celou svou kariéru, celý život jsem zvyklý na nějakou atmosféru. Když se to změní, je to trochu zmatené, trochu vás to rozptyluje.“

Thompson, jeden z 15 Australanů, kteří začali losováním dvouhry, postoupil do druhého kola na svém domácím majoru s vítězstvím. Bude se muset soustředit na laser, protože bude čelit ještě většímu testu proti sedmému nasazenému Stefanosu Tsitsipasovi, loňskému finalistovi.

Populární Problémy

Jak snížit zakřivení skoliózy. Studie ukazují, že skolióza nebo nepřirozené zakřivení páteře do strany se obvykle začíná objevovat v pozdním dětství nebo v raných dospívajících letech. Https://www.mayoclinic.org/disease-conditions/scol ...

Váš průvodce streamováním 101 dalmatinů online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak se správně starat o své tělo (pro dívky Tween). Dvanáct let je období mezi dospívajícím a teenagerem od osmi do dvanácti let. Během období „doplnění“ můžete začít prožívat pubertu, která ...

Vačice v australské nebo novozélandské zahradě mohou být opravdu nepříjemné. Jsou to však jiná zvířata než vačice, které jsou jediným vačnatcem na severní polokouli a vyžadují trochu jinou taktiku, než ...

Jak trénovat na olympijské hry. Sportovci, kteří soutěží na olympiádě, nevycházejí jen z přirozeného talentu; dostanou se tam, protože každý den věnují hodinám školení potřebným k tomu, aby se dostali na mezinárodní úroveň. Pokud je vaším cílem ...