Citi Open 2019: Kde se dívat, plán televize, detaily živých přenosů a další

Citi Open - den 2

Citi Open - den 2

Nastal bláznivý konec července, který s sebou přinesl naléhavost přesunu kontinentů, když se přesouváme z Evropy do Severní Ameriky na závěrečný grandslamový turnaj. Na desce je celý seznam turnajů ATP, které budou sloužit jako rozcvička pro sezónu hardcourtů před US Open koncem srpna.

51. Washington Open, který je také známý jako Citi Open, se v současné době soutěží v hlavním městě Ameriky. Poté, co začalo 27. července, vyvrcholí finále 4. srpna. Představuje vzrušená jména jako Kyle Edmund, Nick Kyrgios, Stefanos Tsitisipas kromě veteránů jako Marin Cilic, John Isner, David Goffin, Jo-Wilfried Tsonga.

Od začátku turnaje již uplynuly čtyři dny a odehrálo se ve Washingtonu docela velké drama. Jo-Wilfried Tsonga prožívá znovuobnovení, což je patrné z jeho vystoupení na Halle Open proti Rogeru Federerovi a dokonce i v jeho kole 64 zápas proti Karen Khachanov.

Francouz předváděl kvalitní tenis, aby zabránil ruskému mladíkovi dostat se přes něj, protože zápas se táhl přes tři sady. Kyle Edmund to měl proti Lloydovi Harrisovi jednoduché, zatímco Marin Cilic byl také v tempomatu proti Mariusu Copilovi. Špičkový Stefanos Tsitipas také vypadá v ostré formě a svůj zápas 32. kola zatím nehrál.

Nick Kyrgios po zábavném setkání mezi duem uviděl Američana Thai-Son Kwiatkowského. Na straně žen to byla smutná záležitost. Osamělý top 10 nasazený hráč Sloane Stephens se rozloučil s turnajem v jeho raných fázích. Američanka v zápase Round of 32 prohrála se Švédkou Rebeccou Petersonovou ve dvou setech (2-6, 5-7).

tenisová raketa pro středoškoláky

Na druhou stranu Madison Keys také utrpěla šok z prvního kola proti zástupci divokých karet Hailey Baptisteové, které je teprve 17. 15letý finišman 16. kola Wimbledonu Coco Gauff také nepostoupil do turnaje a prohrál se Zarinou Diyasovou .

Zatímco mužský tenis stále zůstává v předvídatelných rukou, na ženské polovině věci stále vypadají nepředvídatelně a nepořádně.

Zde je vše, co potřebujete vědět o Citi Open 2019:

Název turnaje: 2019 Washington Open

Datum: 27. července-4. srpna 2019

Kategorie: ATP World Tour 500

Umístění: Stadion Williama H. ​​G. Fitzgeralda, Washington D.C

Povrch: Hard Court

Čas: Zápasy začínají od 9:00 hod

Kde sledovat Citi Open 2019?

Indie - Sony ESPN a Sony ESPN HD

jak sloužit v tenise

Podrobnosti o živém přenosu pro Citi Open 2019:

Přímý přenos Citi Open je k dispozici na Tennis TV (služba vyžaduje předplatné).

Populární Problémy

Syndrom prázdného hnízda je stav, kdy se cítíte smutní nebo truchlíte, protože vaše děti odešly z domova. Můžete podporovat své děti a chtít, aby uspěly, ale přizpůsobit se a nechat jít může být pro některé lidi těžší než pro ostatní. Můžeš...

Havrani chtějí zamknout osivo č. 1 v AFC, a tak se chystají na Browns Sunday. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Wimbledonská šampionka Ashleigh Bartyová otevře svou nabídku na druhý po sobě jdoucí grandslamový titul, když v prvním kole US Open 2021 nastoupí na světovou jedničku Věru Zvonarevovou 101.

Zatímco Auger-Aliassime teprve získá svůj první titul, Jannik Sinner & Seyboth Wild získali své první tituly ATP v roce 2020. V seznamu figurují také Carlos Alcaraz, Lorenzo Musetti a Sebastian Korda.

Zjistěte, kde najdete nejlepší nabídky na nákup velkého množství nových i použitých tenisových míčků na trénink, vašeho psa a dalších.

Náčelníci a hříbata se setkají na 5. týdnu nedělního fotbalu. Zde je návod, jak sledovat dnešní večer online bez kabelu.