Jak se dívat na UCLA vs USC Basketball online bez kabeluGetty Kris Wilkes a UCLA Bruins navštíví USC v sobotu.

UCLA Bruins v sobotu navštíví trojské koně USC v Galen Center pro střet Pac-12.

růžové tenisky converse

Začátek hry je naplánován na 16:00. ET a bude vysílán na CBS. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete hru stále sledovat živě na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo spusťte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím CBS Amazon Channel , který je dodáván také se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos hry na počítači přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

CBS (žít v většina trhů ) je součástí hlavního balíčku FuboTV, který zahrnuje více než 75 živých kanálů a je z velké části přizpůsoben sportu. Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také šikovnou funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání až do tří dnů po odvysílání, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nabízí Hulu nyní také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně CBS (live in většina trhů ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

těžké tenisové rakety

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled UCLA vs USC

Když UCLA 30. prosince vyhodila hlavního trenéra Steva Alforda, bylo Bruins 7: 6, když prohráli čtyři v řadě. S dočasným hlavním trenérem Murrym Bartowem v čele Bruins zahájili hru Pac-12 třemi výhrami v řadě (doma proti Stanfordu a Calu, poté na cestě proti Oregonu), než v neděli spadli na Oregon State 79-66.

Prostě jsme stagnovali, opravdu jsme ofenzivně stagnovali, nezapínali to, jako jsme to dělali, a myslím, že Oregonský stát s tím měl hodně do činění, řekl Bartow podle Associated Press . Defenzivně jsou docela dobří.

Bruins stříleli jen 38,1 procenta (24 z 63) z pole a 47,6 procenta (10 z 21) z čáry volného hodu. Ve střelbě z volného hodu zaujímají 343. místo z 353 týmů divize I, a to na 62 procentech.

Středisko UCLA Moses Brown, nováček 7’1 ″, chytil devět doskoků na špičkové úrovni, aby za 23 minut dosáhl bloku a devíti bodů při střelbě 4 ze 6. Šel 1 ze 4 z čáry volného hodu.

kdo může dělat body v badmintonové hře

Nemyslím si, že jsme dostali Moses Brown dost dotyků, řekl Bartow, podle AP.

Strážce Sofomoru Kris Wilkes upustil 21 bodů, ale střílel neefektivně, aby se tam dostal: 8 z 22 z pole, 4 z 11 z hloubky a 1 ze 4 z pruhu. Vede tým v bodování 17,3 bodu na zápas.

Největší věc s [Wilkesem] je, že opravdu může dát gól, řekl Bartow Denně hnědá . Velká věc, kterou se mu snažíme prodat, je, že chceme, aby dal gól, chceme, aby to hodně střílel, ale ve svých střelách musí být efektivní. Musíme zajistit, aby měl dobrý vzhled.

V loňském roce získal Wilkes 35 bodů za dvojici vítězství UCLA proti trojským koním.

[USC je] rozhodně fantastický tým, od té doby, co jsem tady, řekl Wilkes, podle Daily Bruin. Loni byli dobří a letos jsou zase dobří. Takže (víte) je vždy dobré hrát rivala z Crosstownu.

Trojské koně zahájily konferenční hru domácími výhrami nad Calem a Stanfordem, poté na silnici spadly do obou oregonských škol.

tenisové skóre těsně před vítězstvím ve hře

Než v neděli prohrál s Ducks 81-60, hlavní trenér USC Andy Enfield suspendoval vysoce nabízeného nováčka Kevina Portera mladšího za důvody osobního chování . Podle Brady McCollough z Los Angeles Times „Porter možná už nikdy nebude hrát za trojské koně.

Je to velmi zklamání, řekl Enfield o Porterově situaci po porážce Ducks Associated Press . Potřebujeme, aby všichni naši hráči byli zdraví a byli k dispozici. Máme krátký soupis, jaký je, takže poslední věc, kterou byste jako hlavní trenér chtěli udělat, je pozastavit některého z vašich hráčů, ale když jsou problémy s chováním, nemáme na výběr.


Populární Problémy

Warriors a Bucks se setkají na vánoční den. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Rivalita mezi Dale Earnhardtem a Jeffem Gordonem je prozkoumána v novém dokumentu „Bezkonkurenční“. Zde je návod, jak sledovat streamování filmu online.

Novak Djokovic utrpěl ve vídeňském čtvrtfinále jednu z nejhorších porážek kariéry proti Lorenzu Sonegovi. Srb se však již dívá dopředu na finále ATP a odmítá se příliš zdržovat trapnou ztrátou.

Inscenace comebacků je pro Serenu Williamsovou zvykem.

Zde je návod, jak sledovat živou online premiéru The Walking Dead Season 10 Episode 9 midseason online, i když nemáte kabel.

Chcete se dívat na UFC PPV na PS4, PS5, Xbox One nebo Series X/S? Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat události UFC prostřednictvím ESPN+ na vaší herní konzoli.