Rogerovi Federerovi tikají hodiny, říká Mary Carillo

Roger Federer

Roger Federer

Bývalá profesionální tenistka a moderátorka NBC Sports Mary Carillo se včera zúčastnila videokonference a dotkla se různých tenisových témat. Zejména hovořila o dopadu pandemie COVID-19 na Roger Federer , který je po zbytek operace po druhé operaci pravého kolena mimo po zbytek sezony.

Mary Carillo řekl, že zkrácená sezóna 2020 zanechala letité hráče jako Roger Federer a Serena Williams ve značné nevýhodě. Věří, že mladší hráči měli možnost pracovat na různých aspektech svých her během zablokování COVID-19, ale pro Rogera Federera „hodiny tikají“.

'Pro mladší hráče mohou na svých hrách pracovat.' Mohou pracovat na svých technikách a mentální odolnosti. Pro všechny tyto lidi, pokud používají tento čas (dobře), je to skvělé. Tak jako Roger Federer, hodiny opravdu tikají. '

Roger Federer je k rozloučení mnohem blíže než ahoj: Mary Carillo

Roger Federer

Roger Federer

Roger Federer zahájil sezonu 2020 rozběhem do semifinále Australian Open, kde prohrál ve dvou setech s eventuálním šampionem Novakem Djokovičem. O několik týdnů později se švýcarská legenda stáhla před obhajobou titulu v Dubaji, když podstoupil operaci pravého kolena.

V té době Roger Federer zmínil, že doufá, že se znovu připojí k turné během trávy v sezóně.

Jak se věci vyvíjely, nepřítomnost Rogera Federera na okruhu se časově shodovala s vypuknutím COVID-19, který přinutil ATP pozastavit své turnaje do konce července. To by Rogerovi Federerovi ukradlo možnost hrát na trávě, zvláště v jeho milovaném Wimbledonu; travnatá noha sezóny byla jednou z nejvýznamnějších obětí pandemie.

Roger Federer by však stejně nemohl hrát na trávě, nebo cokoli jiného na jiném povrchu této sezóny. Druhý chirurgický zákrok na jeho obtížném pravém koleni znamenal, že se musel vymanit z celé druhé poloviny sezóny 2020.

Mary Carillo poukázala na to, že Roger Federer měl v sezóně dva hlavní cíle - vyhrát Wimbledon a získat nepolapitelnou zlatou medaili ve dvouhře na olympijských hrách. Vypuknutí COVID -19 však zajistilo, že se obě soutěže vrátí až v roce 2021 - do té doby bude Rogerovi Federerovi 40 let.

'Rogerovi Federerovi bude v srpnu 39 let.' V roce 2020 chtěl udělat dvě věci - chtěl vyhrát Wimbledon a chtěl získat olympijské zlato ve dvouhře. Pokud se Tokio stane příští léto, doufejme, že tam bude Roger, bude mu čtyřicet. '
„Tenhle člověk by na konci ztratil v podstatě rok, sezónu své kariéry. Je mnohem blíže k rozloučení než ahoj, “uzavřel Carillo.

Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete online sérii 9 seriálu „American Horror Story“ s názvem „Dáma v bílém“ online bez kabelu.

Jak vyrobit kostým Thor. Chtěli jste někdy být Thorem, severským bohem hromů a válek, na Halloween? Naštěstí je kostým Thor velmi snadno vyrobitelný a většinou vyžaduje položky, které lze nalézt v každé domácnosti. Ať už je to Thorův ...

Věk pro Tsonga není relevantní: trenér

Jak zacházet s fotbalovou špičkou. Fotbalová špička nebo „trávníková špička“ je termín používaný k popisu silně pohmožděných prstů nebo podvrtnutých vazů na noze sportovce. Toto zranění je způsobeno buď opakovanými nárazy na fotbalový míč, nebo extrémními ...

Bayern Mnichov a Tottenham se ve středu setkají ve finále Audi Cupu 2019. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA.

Jak léčit ramenní tendonitidu. Tenditida ramenního kloubu je bolestivá, frustrující a narušuje základní každodenní činnosti. Naštěstí existují způsoby, jak to zvládnout. Protože je to způsobeno opakujícími se pohyby, snažte se udržet rameno v klidu. Na...