Jak sledovat Boise State vs Air Force Football online bez kabelu

Přímý přenos Boise State vs Air Force

Getty

Boise State Broncos bude v pátek večer hostit sokoly letectva na stadionu Albertsons

Začátek hry je naplánován na 21:00. ET a bude vysílán na ESPN2. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN2.

disney plus na chytré televizi samsung

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Boise State vs Air Force na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 25 a více živými televizními kanály, včetně ESPN2.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Boise State vs Air Force na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

místnost na stolní tenis

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ESPN2.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Boise State vs Air Force na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí pověření YouTube TV.

jak udržet skóre pro tenis

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Air Force vs Boise State Preview

V sobotu se Falcons zlepšili na 2: 0, když na silnici dosáhli na Colorado Buffaloes 30: 23 v prodloužení.

Běh zpět Kadina Remsberga z Air Force provedl 25 yardů na skóre a otevřel prodloužení, než obrana zpečetila vítězství v následném držení Buffů.

praní bílých tenisek

Je to jako nejlepší pocit všech dob, řekl Remsberg Noviny . Hrajeme tento tým Power 5. Mnoho z nás se cítí unavení, že jsme nedostali mnoho nabídek od týmů Power 5, které si myslíme, že jsme si zasloužili. To je pro nás obrovské.

Sokoli, kteří provozují útok s třemi možnostmi, spěchali 52krát na 289 yardů a pár skóre. Remsberg ušel na svých 23 pokusů 146 yardů. Juniorský rozehrávač Donald Hammond III dokončil 7 ze svých 12 přihrávek na 155 yardů, 2 přistání a trsátko a přidal 22 yardů a skóre na zemi.

Letectvo neporazilo tým Power 5 na silnici od roku 2007, kdy v South Bendu v Indianě porazilo bojové irské Notre Dame.

Je skvělé, že tým věděl, že to dokážeme, řekl Hammond, pro The Gazette. Loni jsme cítili, že bychom mohli. Dnes jsme dokázali, že můžeme.

Je to obrovské.

pravidla bodování tenisu

Boise State zahájili sezónu sezónou 36-31 na Floridě State Seminoles. Od té doby zaznamenali domácí vítězství nad Marshall Thundering Herd a Portland State Vikings.

Broncos byli proti běhu solidní a vzdali se jen 3,5 yardu za přenos. V pátek budou mít za úkol zastavit přestupek, který je na druhém místě v zemi ve spěchajících yardech na zápas (356) a 13. ve yardech na pokus (6,1).

Není to jen trojitá možnost. Ve skutečnosti jsou ve svých formacích velmi kreativní, řekl tento týden hlavní trenér Boise State Bryan Harsin. Idaho Statesman . Jsou kreativní v tom, jak útočí na každý tým. Snaží se najít, jako každý přestupek, slabost a snaží se na ni zaútočit.

Trenér Broncos mimo linebackery Jeff Schmedding, který strávil předchozích 15 sezón v kádru Eagles, má zkušenosti s obranou trojité možnosti ze střetů Big Sky s Cal Poly Mustangs.

Vždy je to výzva, o tom není pochyb, řekl Schmedding, podle státníka Idaho. Máte systém, který opravdu nebyl zlomený 100 let, že? Funguje to a dělají s tím skvělou práci a mají své jedinečné roztočení.

Dodal: Každý si myslí, že trojí možnost jsou tři yardy a oblak prachu. To není toto. Mají výbušné hry a spoléhají na výbušné hry.


Populární Problémy

Dnes v noci má premiéru sezóna 17 s názvem „Keeping Up With the Kardashians“. Získejte informace o epizodě KUWTK a o tom, jak ji sledovat online, prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Výběr č. 5 Jalen Suggs získává svou první akci NBA, když v pondělí večer hraje Magic Face Warriors v Summer League. Takto můžete sledovat živý přenos.

Jak zacházet s Collesovou zlomeninou. Collesova zlomenina je zlomenina části zápěstí nejblíže vaší ruce (distální část zápěstí). Jedná se o nejběžnější druh zlomeniny zápěstí, protože se obvykle vyskytuje při pádu na ...

Medvědi a Broncos, kteří vyrazili ze zklamání z úsilí 1. týdne, se v neděli setkají v Denveru. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak vykopnout dveře. Umět vykopnout dveře nemusí být dovednost, kterou používáte příliš často, ale určitě se může hodit v případě požáru nebo lékařské pohotovosti. Nezapomeňte vždy posoudit situaci i samotné dveře ...

Zde je souhrn toho, jak sledovat hry Celtics online bez kabelu, ať už jste v Bostonu nebo mimo trh.