Club Tijuana vs Club America Live Stream: Jak se dívat v USAGetty Henry Martin a Club America navštíví Club Tijuana.

Club Tijuana bude v sobotu hostit Club America na Estadio Caliente v Liga MX play.

V USA je začátek zápasu naplánován na 23:00. ET a budou vysílány celonárodně na Fox Sports 1. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos FS1 na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících předplacené služby streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

Fox Sports 1 je jedním z Více než 85 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

kde sehnat použité tenisové míčky

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

aircast tenisový loketní pás

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox Sports 1.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox Sports 1.

mám hrát tenisový kvíz?

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Náhled

Tyto strany se setkaly v úterý v semifinálovém zápase Copa MX, přičemž Amerika porazila Xolos 4: 0 za právo setkat se ve finále s FC Suarez. Útočník Henry Martin našel zadní část sítě v 85. a 87. minutě (ta druhá z pokutového kopu) a záložníci Jose Hernandez a Nicolas Benedetti dali góly v první polovině.

modré semišové tenisky

Club America, vítězové Apertury 2018, jsou na čtvrtém místě v Clausuře s 22 body za 12 her. Tijuana má ve 12 zápasech 19 bodů a bojuje o umístění v osmičce v Liguille.

Amerika si ponechá Renata Ibarru

Záložník Renato Ibarra byl pro Ameriku konzistentní přítomností, v jeho letech začal v 20 zápasech v letech 2018-19 ve 20 zápasech a přidal se do dalších pěti, přičemž zaznamenal dvojici gólů a šest asistencí.

V pátek americký manažer Miguel Herrera oznámil, že Ibarra a tým pracují na nové smlouvě, která by zajistila mezinárodní ekvádorskou spolupráci s Eagles.

To bude mít šťastný konec pro každého, protože obě strany jsou v nejlepší pozici, aby spolu vydržely a pokračovaly v tomto vztahu, řekla Herrera podle Onefootball .

Všichni jsme spokojeni s tím, jak si Renato vedl. Od začátku sezóny jsme se snažili mluvit s jeho agentem, ale vše trvalo dlouho, protože tak se vyjednává.

On je šťastný.

Náš tým dokázal pochopit, že rovnováha je nejdůležitější. Jsme solidní a zůstáváme silní.

loketní ortéza pro přetržený vaz

Před příchodem do týmu v roce 2016 strávil osmadvacetiletý Ibarra pět let v holandské straně Vitesse.

Fabian Castillo je šťastný, že se znovu setkal s Oscarem Parejou

Útočník Fabian Castillo se připojil k Tijuaně v červenci 2018. V listopadu tým podepsal šéfa Oscara Pareju, který řídil Castilla dvě a půl sezony, když oba byli s FC Dallas z MLS.

Castillo opustil tento tým v polovině sezóny 2016, aby se připojil k turecké straně Trabzonspor. V 38 zápasech v Turecku dal Kolumbijčan jen tři góly; během svých pěti a půl sezony v Dallasu skóroval 34krát za 159 vystoupení.

Jsem opravdu vděčný Bohu za to, že mi dal tuto pozici, návrat, řekl Castillo podle Fotbalová branka . Byl jsem v těžké době své kariéry, byl jsem trochu zmatený z toho, co jsem opravdu chtěl a co jsem opravdu mohl dát Xolosovi. Naštěstí (Pareja) dorazil a myslím, že znovu objevuji svoji úroveň.

Jsem opravdu vděčný za příležitosti, které mi dal, a musím na důvěru reagovat dobrými výsledky a podporou týmu.

Castillo má v této sezóně tři góly v 19 zápasech.


Populární Problémy

Po týdnu scintilačního tenisu v Dauhá, kam se i velký Roger Federer vydal tak dlouho očekávaným návratem, putuje ATP tour tento týden do Dubaje, což bude třetí událost ATP 500 roku

Uprostřed uzavírky COVID-19 se Serena Williamsová podělila o svou rutinu domácího cvičení se sestrou Venuší. Duo začalo žít na Instagramu během 40minutové relace, během níž Serena odhalila, že jí nechybí kurt.

Rivals Mississippi State a Ole Miss se v sobotu střetnou v Egg Bowl 2020. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry online.

Jak získat zpět důlky. Zpět dolíčky, nebo důlky Venuše, jsou dvojice zářezů, které někteří lidé mají na spodní části zad, těsně nad zadkem. Zda tyto důlky máte, nebo ne, závisí alespoň částečně na genetice. Můžeš být...

Trenér Rogera Federera prozradil, že švýcarská rehabilitace probíhá dobře a že pravděpodobně brzy obnoví trénink. Světová čtyřka dříve oznámila, že se nezúčastní zbytku sezóny 2020 kvůli zranění kolena.