Coco Gauff shodila neonově žlutou „Fuzzy Ace“, první off-kurtovou verzi jejích bot CG1

Na Miami Open Američanka řekla Baseline, že se cítí „privilegovaná“ spolupracovat s New Balance na vývoji své charakteristické boty: „Nevím, jestli by to možná udělala jiná značka,“ řekla.SLEDUJ: Coco Gauff mluví s médii po svém vítězství ve druhém kole Miami Open v roce 2023 – a mluví o tom, proč vytvořila své charakteristické CG1.

Nové koule, prosím? Světová č. 6 Coco Gauff odhalila nejnovější nové barevné provedení svých typických bot Coco CG1 – a tentokrát jde mimo kurt, ale všechny tenisové vibrace si s sebou nese.Nové neonově žluté „Fuzzy Ace“ CG1s zachytí vzhled (a pocit) sady tenisových míčků, které byly čerstvě prasklé z plechovky. Chlupatý semišový svršek bot napodobuje známou plsť skutečného tenisového míčku, zatímco bílé kožené detaily na tkaničkách a podpatcích jsou důsledkem klasických bílých linií švů míčků.Je to nejnovější odvážný krok expanze rostoucího obuvnického impéria Gauff . Přestože její typické boty nejsou staré ani rok, staly se již jednou z nejrušnějších tenisových kolekcí poté, co je Gauff uvedla na trh ve spolupráci s New Balance v roce 2022.

držadlo pro stolní tenis

'Nevím, jestli by to možná udělala jiná značka, zvlášť když ode mě měl takový dopad,' řekl Gauff Baseline na Miami Open. „Všechno, co nosím na kurtu, všechno, co od nich v podstatě mám, jsem pravděpodobně viděl rok dopředu a v podstatě jsem si vybral každý detail, který se mi nelíbil. Jsem velmi rád, že jsou tak vstřícní v tom, co chci.„Spousta značek není vždy taková se všemi svými sportovci. Jsem vděčný, že to mohu udělat.'  Fuzzy Ace's hairy suede mimics the felt of an actual tennis ball, while white leather details on the laces and heels are a nod to the balls’ classic white seam lines.

Chlupatý semiš Fuzzy Ace napodobuje plsť skutečného tenisového míčku, zatímco detaily z bílé kůže na tkaničkách a podpatcích jsou přikývnutím ke klasickým bílým liniím švů míčků.Gauff a její boty se nedávno dostaly na titulky po oznámení, že CG1 budou dostupné v dětských velikostech, přičemž novinky jsou zvýrazněny barevným designem. vytvořil její devítiletý bratr Cameron . „Fuzzy Ace“ představuje další milník pro CG1 a stává se první off-court verzí charakteristické boty světové č. 6.V Miami Gauff objasnila proces vývoje bot a svůj vztah s New Balance, kteří byli jejím sponzorem oblečení od 14 let. Američan vysvětlil, že to byl vlastně nápad New Balance vytvořit pro ni typickou botu – ale jakmile bylo semínko zaseto, Gauff ho vzal a běžel s ním.

  'Jasně, já'm down for it if someone wants to give me my own shoe! It was really cool,” Gauff said of working with New Balance to launch the Coco CG1s.

'Samozřejmě, že mi vadí, když mi někdo chce dát moji vlastní botu!' Bylo to opravdu skvělé,“ řekl Gauff o spolupráci s New Balance na uvedení Coco CG1s.

'Samozřejmě, že mi vadí, když mi někdo chce dát moji vlastní botu!' Bylo to opravdu skvělé,“ řekla. „Nechtěl jsem, aby to vypadalo jako teniska. Chtěl jsem mít trochu pocit z basketbalového hřiště...

'Upřímně, miluji je.' Neříkám to proto, že je to moje bota, protože upřímně jsem byl velký hater, když vyšel první prototyp. Pracovali se mnou opravdu dobře. Tým obuvi, který má New Balance, je neuvěřitelný. Dokázali ty změny provést.'

Gauff se trochu zapsala do historie tenisek, když v srpnu 2022 vydala Coco CG1s. Tento krok, který z ní udělal jedinou aktivní tenistku, která měla své vlastní boty, ale brzy posunula věci o krok dále.

recenze ortézy na tenisový loket

Po odchodu do důchodu Oblečený Roger Federer Gauffová zůstala jako jediná aktivní tenistka s vlastní typickou botou – na skutečnost, na kterou je 19letá dívka stále hrdá a zároveň ji pokořuje.

'Mám pocit, že mnoho sportovců na tomto turné si rozhodně zaslouží [své vlastní boty], takže se cítím velmi poctěn, že mi New Balance dává tuto příležitost, a velmi si toho vážím,' řekl Gauff.

'Lidé, kteří si tento produkt koupí, poznají, když hráč do něčeho vloží vše,' dodala. 'Myslím, že to je to, co dělá to zvláštní se mnou a vztahem, který mám s New Balance.'

Populární Problémy

Čtvrtá nasazená Karen Khachanov nastoupí v prvním kole St. Petersburg Open proti australskému Jamesi Duckworthovi. Půjde o vůbec první setkání obou hráčů.

Podívejte se na náš kompletní přehled a průvodce východním forhendovým úchopem. Naučte se, jak udržet východní přilnavost, a také hlavní výhody a nevýhody.

Jak jíst špagety. Špagety-dlouhé, hubené italské nudle, které se nejvíce proslavily s červenou omáčkou-jsou jedním z nejznámějších jídel na planetě. Tato popularita však neznamená, že je snadné jíst! Pokud jsi...

Během posledních sobotních semifinále došlo k přerušení hřiště u Federerovy manželky Mirky a Federer potvrdil, že si na konci zápasu popovídal s Wawrinkou.

S tolika různými typy otvíračů garážových vrat na trhu si možná nejste jisti, kde začít. Hlavním hlediskem pro otvírač garážových vrat je typ pohonu, který odkazuje na skutečný řetěz, řemen nebo jiný mechanismus, který se pohybuje ...