Dominic Thiem: „Za dobrého dne mohl Tommy Haas porazit kteréhokoli hráče na okruhu ATP“

Dominic Thiem byl vůči Tommymu Haasovi velmi lichotivý

Dominic Thiem byl vůči Tommymu Haasovi velmi lichotivý

Říká se, že forma je dočasná, ale třída je trvalá. A tenista v důchodu Tommy Haas to výborně předvedl na probíhající výstavní akci v Berlíně, když si vzal aktuální světovou jedničku Dominika Thiema a hodně dlouho s ním chodil od špičky k patě.

Haasovo úsilí nezůstalo bez povšimnutí. Později na tiskové konferenci Thiem zasypal Němce bohatou chválou a také prozradil, jak moc lituje, že ho nehrál na turné.

Tommy Haas prohrál s Dominicem Thiemem ve velmi těsném bojovém střetnutí

Tommy Haas prohrál s Dominicem Thiemem ve velmi těsném bojovém střetnutí

Dominic Thiem je ve věku 26 let, zatímco jeho soupeři Tommymu Haasovi bylo 42 let. Ale obrovská mezera nezabránila Haasovi předvést úžasný displej, když bojoval se skóre 7-6 6-3.

jaká velikost tenisové rakety pro 7 let

Dominic Thiem lituje, že nikdy nehrál Haas závodně

Tommy Haas je trojnásobným semifinalistou Grand Slamu a také stříbrným olympijským medailistou (Sydney). Odešel do důchodu šest let poté, co se Dominic Thiem stal profesionálem, ale ti dva nikdy neměli šanci hrát navzájem na žádném turnaji.

Thiem vyjádřil lítost poté, co porazil Haase v Berlíně, slovy:

Možnost čelit tenistovi jako Tommy Haas je neuvěřitelné. Bohužel pro mě jsme nemohli hrát na okruhu, takže jsem byl velmi rád, že se s ním na této výstavě střetnu.

Dominic Thiem měl opravdu smůlu, že se nestal tváří v tvář Haasovi, protože se několikrát přiblížili k sobě - ​​zejména na Australian Open 2014, 2014 French Open a 2017 Australian Open. Thiem a Haas byli na těchto turnajích vylosováni ve stejné sekci a byli vylosováni proti sobě již ve třetím kole.

Osud ale rozhodl jinak a Dominic Thiem se poprvé zúčastnil německé výstavy na probíhající výstavě v Berlíně.

pásmo na tenisový loket
Dominic Thiem dostal v první sadě těžké chvíle od Haase

Dominic Thiem dostal v první sadě těžké chvíle od Haase

Tommy Haas mě přinutil změnit taktiku: Dominic Thiem

Dominic Thiem byl viditelně ohromen úrovní a kvalitou, kterou Tommy Haas v jejich zápase vytvořil. Němec Thiema potil více než hodinu, přestože téměř tři roky nehrál konkurenceschopně.

Dominic Thiem ocenil Haasovu kondiční úroveň a také vyzdvihl jeho schopnost úderu míčem:

Ukázal, že je stále ve skvělé formě, a dokonce se stávalo, že mě přinutil změnit taktiku. Měl jsem pocit, že za dobrého dne může Tommy porazit kteréhokoli hráče na okruhu ATP.
Dominic Thiem se ve finále tenisového turnaje Bett1Aces utká s Jannikem Sinnerem

Dominic Thiem se ve finále tenisového turnaje Bett1Aces utká s Jannikem Sinnerem

Dominic Thiem se s tímto prohlášením nemýlí, protože Haas měl skutečně dobrý vzájemný souboj proti Safinovi, Agassimu, Roddickovi a Samprasovi. Odehrál proti nim celkem 38 zápasů a vyhrál 19, z toho tři proti Pete Samprasovi.

Haas také čtyřikrát v kariéře porazil Rogera Federera, včetně nedávné výhry jako v roce 2017 v Halle.

Populární Problémy

Jak přežít divočinu pouhým nožem. Přežití v mírném prostředí je snadné, pokud víte, jak na to. V lesích lze zemřít na řadu různých věcí. Nicméně tím, že prostě budete mít znalosti a využijete toho, co ...

Nesprávné držení hlavy vpřed může vést k chronické bolesti, necitlivosti paží a rukou, nesprávnému dýchání a dokonce i skřípnutí nervů. Důvodem je, že na každý palec se vaše hlava rozprostírá dopředu, váš krk musí podporovat dalších 10 liber ....

Nick Kyrgios ve Wimbledonu překonává drsného českého veterána Radka Štěpánka

Štír vypadá jako nemožný tah, ale pokud budete pracovat na své flexibilitě a rovnováze, budete toho schopni dosáhnout. Vyzkoušejte pohyby jako backbend a luk, stejně jako rozchody, abyste zvýšili svou flexibilitu. Můžete také zlepšit ...

Dnes večer je finále sezóny 7 „Project Runway All Stars“. Získejte přehled o tom, jak sledovat epizodu, jak se vysílá, online prostřednictvím živého přenosu.

Jak stát v pozoru. Postavení pozornosti je běžným postojem členů armády a pochodových kapel. Abyste dosáhli správné polohy pozornosti, budete muset mít rovné nohy, vztyčenou hlavu a krk a paže v ...