Dominic Thiem: „Za dobrého dne mohl Tommy Haas porazit kteréhokoli hráče na okruhu ATP“

Dominic Thiem byl vůči Tommymu Haasovi velmi lichotivýŘíká se, že forma je dočasná, ale třída je trvalá. A tenista v důchodu Tommy Haas to výborně předvedl na probíhající výstavní akci v Berlíně, když si vzal aktuální světovou jedničku Dominika Thiema a hodně dlouho s ním chodil od špičky k patě.

Haasovo úsilí nezůstalo bez povšimnutí. Později na tiskové konferenci Thiem zasypal Němce bohatou chválou a také prozradil, jak moc lituje, že ho nehrál na turné.Tommy Haas prohrál s Dominicem Thiemem ve velmi těsném bojovém střetnutí

Dominic Thiem je ve věku 26 let, zatímco jeho soupeři Tommymu Haasovi bylo 42 let. Ale obrovská mezera nezabránila Haasovi předvést úžasný displej, když bojoval se skóre 7-6 6-3.

taktika stolního tenisu

Dominic Thiem lituje, že nikdy nehrál Haas závodně

Tommy Haas je trojnásobným semifinalistou Grand Slamu a také stříbrným olympijským medailistou (Sydney). Odešel do důchodu šest let poté, co se Dominic Thiem stal profesionálem, ale ti dva nikdy neměli šanci hrát navzájem na žádném turnaji.

Thiem vyjádřil lítost poté, co porazil Haase v Berlíně, slovy:

Možnost čelit tenistovi jako Tommy Haas je neuvěřitelné. Bohužel pro mě jsme nemohli hrát na okruhu, takže jsem byl velmi rád, že se s ním na této výstavě střetnu.

Dominic Thiem měl opravdu smůlu, že se nestal tváří v tvář Haasovi, protože se několikrát přiblížili k sobě - ​​zejména na Australian Open 2014, 2014 French Open a 2017 Australian Open. Thiem a Haas byli na těchto turnajích vylosováni ve stejné sekci a byli vylosováni proti sobě již ve třetím kole.

Osud ale rozhodl jinak a Dominic Thiem se poprvé zúčastnil německé výstavy na probíhající výstavě v Berlíně.

tenisový míček

Dominic Thiem dostal v první sadě těžké chvíle od Haase

Tommy Haas mě přinutil změnit taktiku: Dominic Thiem

Dominic Thiem byl viditelně ohromen úrovní a kvalitou, kterou Tommy Haas v jejich zápase vytvořil. Němec Thiema potil více než hodinu, přestože téměř tři roky nehrál konkurenceschopně.

Dominic Thiem ocenil Haasovu kondiční úroveň a také vyzdvihl jeho schopnost úderu míčem:

Ukázal, že je stále ve skvělé formě, a dokonce se stávalo, že mě přinutil změnit taktiku. Měl jsem pocit, že za dobrého dne může Tommy porazit kteréhokoli hráče na okruhu ATP.

Dominic Thiem se ve finále tenisového turnaje Bett1Aces utká s Jannikem Sinnerem

Dominic Thiem se s tímto prohlášením nemýlí, protože Haas měl skutečně dobrý vzájemný souboj proti Safinovi, Agassimu, Roddickovi a Samprasovi. Odehrál proti nim celkem 38 zápasů a vyhrál 19, z toho tři proti Pete Samprasovi.

Haas také čtyřikrát v kariéře porazil Rogera Federera, včetně nedávné výhry jako v roce 2017 v Halle.

Populární Problémy

Backhand Boys Rogera Federera proběhlo virtuální setkání na Instagramovém příspěvku Grigora Dimitrova. Před 3 lety Federer spolu s Dimitrovem a Haasem provedli ztvárnění slavné chicagské písně „Těžko říct, omlouvám se“.

Rafael Nadal a Dominic Thiem se postaví proti sobě ve druhém kole každý s každým finále ATP 2020. Španěl vede v h2h rakouské 9-5, ale toto bude jejich vůbec první halové střetnutí.

Neopatrný Djokovič se dostává do třetího kola French Open

Jak rychle zhubnout. Nejlepší způsob, jak zhubnout a udržet si ji, je vytvořit si nízkokalorický plán stravování, kterého se můžete dlouhodobě držet. Kromě toho cvičte každý den, abyste spálili další kalorie a udrželi si zdravé srdce. Jestli ty...

Sledovat, jak se brouk snaží zvrátit se ze zad, může některým lidem připadat hrubé. Věděli jste však, že tato chyba vyžaduje značné množství síly, aby se obrátila zpět? Můžete použít podobnou techniku ​​jako bojující ...