Jak objednat UFC 252 PPV na ESPN Plus (snadný průvodce)

UFC 252 PPV Objednat nyní

Getty Stipe Miocic a Daniel Cormier se tento víkend utkají na UFC 252.

Očekávané třetí zúčtování mezi šampionem těžké váhy Stipe Miocic (19-3 MMA, 13-3 UFC) a bývalým šampionem těžké a lehké váhy Danielem Cormierem (22-2 MMA, 11-2 UFC) je v sobotu headlinerem skládané karty UFC 252 na UFC Apex.

Počáteční předzápasy (19:00 východního času) a předzápasy (20:00 východního času zahájení) lze sledovat na ESPN nebo ESPN+, zatímco hlavní kartu PPV (22:00 ET) lze objednat pouze prostřednictvím ESPN+.

Můžeš objednejte si UFC 252 PPV právě zde , nebo si můžete přečíst podrobnější popis různých cenových možností:

nejlepší značka pádel na stolní tenis
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak objednat UFC 252, pokud nemáte ESPN+

Můžete získat speciální balíček který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 252 (hodnota 64,99 $) za 84,98 $, což znamená úsporu asi 26 procent:

Objednejte si balíček ESPN+ a UFC 252

Nebo pokud je chcete zakoupit samostatně, můžete první předplatné na měsíc ESPN+ přímo zde (5,99 $ za ESPN+nebo 12,99 $ za balíček ESPN+, Hulu a Disney+) a poté postupujte podle níže uvedených pokynů pro stávající předplatitele ESPN+.

tenisky v pračce

S množstvím obsahu UFC (a dalších sportů) na ESPN+ však většina fanoušků MMA pravděpodobně ponechá ESPN+ dlouhodobě, což znamená, že hodnota balíčku je tím nejlepším způsobem, pokud ještě nemáte ESPN+.

Jak objednat UFC 252, pokud již máte ESPN+

Současní předplatitelé ESPN+ si mohou objednat UFC 252 PPV sami za 64,99 $:

Objednejte UFC 252 PPV

Nebo pokud máte pouze měsíční předplatné (a nemáte balíček Disney+), můžete stále získat speciální balíček, který zahrnuje rok ESPN+ a UFC 252 PPV. Jediným rozdílem je, že místo zahájení nového předplatného ESPN+ pouze prodloužíte stávající předplatné o rok a získejte UFC 252 PPV za celkem 84,98 $:

Upgradujte ESPN+ a objednejte si UFC 252


Kde sledovat UFC 252

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, můžete UFC 252: Miocic vs Cormier 3 na svém počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat aplikaci ESPN na jakémkoli kompatibilním streamovacím zařízení připojeném k televizi, například:

Roku nebo Roku TV
Amazon Firestick nebo Fire TV
Apple TV
Chromecast
Playstation 4
Xbox One
iPhone nebo iPad
Telefon nebo tablet Android
Samsung Smart TV
Eye of the Go

kde hraješ tenis?

Pro všechny tyto možnosti se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+, abyste mohli sledovat předzápasy (ESPN+) i hlavní kartu (ESPN+ PPV).


Náhled UFC 252

Miocic a Cormier budou očividně nejvíce bzučivým bojem na kartě, a to z dobrého důvodu. Jednačtyřicetiletý Cormier řekl, že to bude poslední boj jeho kariéry, a díky dramatu, které víří, se jedná o jednu z nejočekávanějších bitev za dlouhou dobu.

Bude to potřetí a naposledy, co se tito dva rozešli. Miocic prohrál svůj první zápas knockoutem v prvním kole a vyhrál druhý boj TKO ve čtvrtém kole, takže v tomto se bude hodně jezdit.

Hraj stolní tenis

Tento boj mi umožňuje mít šanci vyhrát, šanci být znovu šampionem. Věřím, že tento boj má korunovat nejlepšího bojovníka těžké váhy všech dob. Ale věřím, že kdykoli se dostanou do užšího výběru kluků, které považují za největší bojovníky všech dob, musím být v konverzaci. To je vše, v co můžete opravdu doufat - že vaše úspěchy stojí vysoko vedle těl jakéhokoli těla, Cormier řekl o svém odkazu tento týden.

Mezi další oblíbené souboje na kartě patří neporažený Sean O'Malley (12-0 MMA, 4-0 UFC), v aco-main eventu proti Marlonu Verovi (17-6-1 MMA, 9-5 UFC) v tom, co by mělo být vynikající bitva v bantamové váze. O’Malley ví, že Vera není žádný puntičkář, ale také si myslí, že jeho soupeř není připraven na věci, které přináší.

Marlon je extrémně tvrdý soupeř, posledních šest zápasů vyhrál s pěti zakončeními, nikdy nebyl dokončen, spousta zkušeností s UFC. Byl hodně na dálku, vyhrál rozhodnutí, ztratil rozhodnutí, takže je extrémně zkušený, Řekl O'Malley . Ale nikdy nebojoval s někým jako já ... Myslím, že na něj budu příliš.

Další boj, který slibuje zábavu, představuje bývalý šampion těžké váhy Junior Dos Santos (21-7 MMA, 15-6 UFC), který se vrací proti Jairzinho Rozenstruik (10-1 MMA, 4-1 UFC).

Herce Burnse (11-2 MMA, 2-0 UFC) čeká také Daniel Pineda (26-13 MMA, 3-4 UFC) v zápase s lehkou váhou, který může představovat lehkou nevýhodu ve váze. Burns právě minul váhu , přejít o dobrou částku (3,5 liber). V případě výhry bude Burnsovi uložena pokuta ve výši 20 procent z peněženky.

Zde je pohled na kartu jako celek:

  1. Stipe Miocic vs. Daniel Cormier (zápas o titul)
  2. Sean O'Malley vs. Marlon vera
  3. Junior dos Santos vs. Jairzinho Rozenstruik
  4. John Dodson vs. Merab Dvalishvili
  5. Herbert Burns vs. Daniel Pineda

Populární Problémy

ESPN souhlasí s ATP na dlouhodobou dohodu

V premiérovém zápase ACC/Big Ten Challenge bude nová Louisville č. 1 hostit č. 4 Michigan. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Fidži se utká s Uruguayí v kulečníkovém mistrovství světa v ragby 2019. Zde je návod, jak sledovat zápas online bez kabelu, pokud jste ve Spojených státech.

Jak ovládat porce pomocí Bento boxů. Bento boxy jsou v Japonsku oblíbeným předmětem k přípravě obědů a svačin. Rozdělené kontejnery se dostaly na západ jako ideální způsob, jak zajistit, aby jídla byla vyvážená a podávaná ...

Purdue se ve čtvrtek setká s Old Dominion v prvním kole turnaje NCAA. Zde je návod, jak sledovat živý přenos.