ESPN souhlasí s ATP na dlouhodobou dohodu

ESPN

ESPN

ATP World Tour oznámila novou dlouhodobou dohodu o vysílání s ESPN, která umožní vysílacím společnostem rozšířit pokrytí mnoha turnajů ATP včetně BNP Paribas Open v Indian Wells.

ESPN je nadšená, že rozšíří pokrytí tří největších akcí mimo Major Championships Indian Wells, Miami a finále sezóny ATP World Tour, řekl Jason Bernstein, senior ředitel programování a akvizic ESPN.

jak trefit tenisový míček topspinem

ESPN3 představuje více živých tenisových akcí než kterýkoli jiný americký outlet po celý rok, s více simultánními zápasy dostupnými na širokopásmovém připojení a prostřednictvím WatchESPN bez ohledu na to, kde jste, dodal.

velikost hřiště na batminton

ESPN bude vysílat více než 300 hodin od BNP Paribas otevřeného na různých platformách do konce obchodu v roce 2020.

Generální ředitel ATP America Mark Young řekl, že byl z dohody nadšený, a ocenil ESPN jako skvělého partnera.

Jsme potěšeni podpisem této rozšířené smlouvy s ESPN, která připravuje půdu pro ještě větší pokrytí a sledovanost našich největších akcí v USA. ESPN je skvělým vysílacím partnerem pro ATP a s více fanoušky, kteří se účastní akcí ATP World Tour než kdykoli předtím, je velmi vzrušující být součástí turné, řekl.

Populární Problémy

V úterý je důležitý zápas OVC na začátku sezóny, protože Murray State nastupuje proti Austinu Peaymu. Zde je návod, jak hru sledovat.

Rozhovor s mladým indickým tenistou a Davisem Cupperem Ashwinem Vijayaraghavanem.

Jak se sbalit na týden na Havaji. Představte si písečné pláže, palmy a tyčící se zelené túry na Havaji. A teď si představte, jak schováte těžký kufr rájem. Mnoho lidí přebaluje své cesty, zejména do exotických, ...

Roger Federer prohrál návrat na antuku, když jej v úterý ve druhém kole Ženevského Open porazil Španěl Pablo Andujar.

Novak Djokovic byl fotografován s pseudovědec při jeho návštěvě pyramid Slunce v Bosně. Samozvaný archeolog Semir Osmanagic prohlásil, že jeho pyramidy jsou lékem na koronavirus.

Pokud chcete v systému Windows XP použít jiný jazyk, můžete to provést několika různými způsoby. Změna jazyka zobrazení může být trochu komplikovaná, protože po instalaci systému Windows může být obtížné ji změnit. Vy...