Prakash Amritraj říká, že vývoj forhendu Novaka Djokoviče je někdy přehlížen

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Novak Djokovic je oblíbeným dítětem kontroverzí, a to bylo opět posíleno jeho dovádění, které vedlo k jeho diskvalifikace z probíhajícího US Open . Ale když je vše řečeno a hotovo, Srb pravděpodobně spadne jako největší hráč v historii hry.

Nikdy nebylo pochyb o kvalitě hry Novaka Djokoviče, která podle mnoha odborníků v současné době funguje na nejvyšší úrovni. Světová jednička je známá tím, že má nejkompletnější hru na turné mužů, a je pravděpodobně nejlepší, pokud jde o konkrétní záběry, jako je návrat podání a bekhend.

co je jasná trefa v badmintonu

Djokovičův forhend mezitím nebyl tak široce oslavován; někteří dokonce tvrdili, že to byla jedna z jeho méně působivých střel na začátku jeho kariéry. Prakash Amritraj ale věří, že Djokovičův forhend je v tuto chvíli také jednou z jeho nejlepších střel.

U Indů se Srbův forhend v průběhu let neustále zlepšoval a byl ve srovnání s ostatními zbraněmi v jeho arzenálu nespravedlivě přehlížen.

To, co samozřejmě vyniká, je bekhend Novaka Djokoviče a návrat podání, každý říká, že má možná největší ze všech. Ale co je někdy přehlíženo, je vývoj jeho forhendu, řekl Amritraj.

Novak Djokovic je o něco razantnější svým forhendem: Prakash Amritraj

Novák Djokovic

Forhend Novaka Djokoviče v akci

Prakash Amritraj podrobně hovořil o zlepšení v Novák Djokovic Forhend během nedávného rozhovoru s Tennis Channel. Dále zdůraznil zlepšení srbské mentální odolnosti, která je pro něj nejlepší v podnikání.

Pokud jde o jeho forhend, semi -westernová přilnavost Novaka Djokoviče mu umožňuje velmi dobře provést čtyři základní údery - jízdy, střely topspin, úhlové střely a salvy. Jeho raketa-houpačka je nyní velmi kompaktní, ale také přináší větší úder.

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Ale v jeho dřívějších dobách měl tentýž výstřel větší zpětný pohyb a delší sledování, čímž mu ubral na plynulosti. Prakash Amritraj zaznamenal nově nalezenou kompaktnost střely a dodal, že Djokovič nyní vyvíjí větší sílu na své forhendové křídlo.

Pro Amritraje toto zlepšení nejen pomohlo Djokovicovi lépe se bránit v běhu, ale také mu umožnilo efektivněji diktovat hru.

Na začátku své kariéry byl velmi dobrý ze tříčtvrtečního kurtu, dokázal diktovat naruby a zevnitř, řekl Amritraj. Ale postupem času trochu více hladil svůj míč, aby se stal trochu kompaktnějším, je schopen s ním projet míčem trochu silněji, trochu agresivněji a vylepšil svůj široký forhend v běhu. Dokáže hrát lépe v obraně a ovládat kurt forhendem o něco lépe, než tomu bylo dříve v jeho kariéře. '
Novák Djokovic

Novák Djokovic

Prakash Amritraj dále věří, že Novak Djokovič prokázal pozoruhodné zlepšení v jiném oddělení - své mentální síle. Indián prozradil, že mnoho hráčů na turné považovalo Djokoviče v jeho dřívějších dobách za „měkčí“, což je na hony vzdáleno současné srbské mentální odolnosti, která nemá konkurenci.

Další síla, na které se postupem času opravdu zlepšil, je mezi ušima, dodal Amritraj. Mnoho hráčů říká, že byl možná trochu měkčí, když poprvé přišel na turné, ale právě teď je těžké tvrdit, že jsme někdy viděli někoho tak duševně odolného jako Novak Djokovic.

Populární Problémy

Jak získat perfektní valentýnský dárek pro svého přítele. Nakupování dárků může být těžké. Nákup dárků pro svého přítele může být ještě těžší. Muži mohou být neuvěřitelně obtížní nakupovat, zejména na Valentýna. Naštěstí wikiHow je ...

Zde je návod, jak sledovat Patriots vs Steelers online bez kabelu

6-1 Army absolvuje v sobotu test na silnici proti Tulane. Tato hra není v běžné národní televizi, takže se na ni můžete podívat online.

Jak stárnete, metabolismus vašeho těla se zpomaluje. Pokud nevěnujete pozornost, může se vaše váha postupně plazit výše. Lidé mají obvykle také problém zhubnout a znovu získat váhu. Vyhnout se přibývání na váze není tak jednoduché jako omezit kalorie nebo ...

Váš průvodce streamováním filmu Hrbáč z Notre Dame online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.