Florida vs Oklahoma Live Stream: Jak se dívat online bez kabelu

Hodinky Florida vs Oklahoma Cotton Bowl

Getty Kyle Trask z floridských aligátorůFloridští č. 7 ve středu nastoupí ve středu na č. 6 Oklahoma Sooners na Cotton Bowl Classic na stadionu AT&T v Arlingtonu v Texasu.Hra začíná ve 20 hodin. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Florida vs Oklahoma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Florida vs Oklahoma živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

roku at&t tv

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.
Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Florida vs Oklahoma naživo v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

kolik setů je v tenisovém zápase

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Florida vs Oklahoma naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Orange můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 30 televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Florida vs Oklahoma živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

jak prát bílé tenisky

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Florida vs Oklahoma

Oklahoma vstupuje do této hry vítězů sedmi v řadě, hraje solidně na obou stranách míče. The Sooners v průměru 41,8 bodu za útok, v čele s rozehrávačem Spencerem Rattlerem, který v této sezóně dokončil více než 68 procent svých přihrávek na 2 784 yardů, 25 přistání a sedm zachycení. Pokud jde o obranu, Oklahoma odevzdává 21,9 bodu na zápas a proti běhu byla silná, zejména umožnila 90,6 yardů na hru a pouhých 3,1 yardů na přenášení.

raketbalový strop výstřel

Hlavní trenér Lincoln Riley říká, že právě díky této rovnováze má jeho tým jistotu, že do tohoto zápasu vstoupí. Máme schopnost skutečně ztěžovat věci proti nepřátelským přestupkům. Ukázali jsme schopnost být výbušnou ofenzívou. Chceme tlačit na další a další, jistě, na obou stranách míče, a nikdy (mít) pocit uspokojení. Ukázali jsme však schopnost vyhrávat hry mnoha různými způsoby, Řekl Riley, za Sports Illustrated .

Oklahoma neprohrála od 3. října, ale její nedávný úspěch nezastavil Gators od účasti na malém popelářském rozhovoru směřujícím do hry. Floridský linebacker James Houston IV to řekl o hraní Sooners tento týden, podle USA Today :

Nemyslím si, že bychom se příliš obávali výhody domácího pole nebo toho, že by si tam týmy byly bližší. Myslím, že jde spíše o to, co chceme dát na film, co chceme dát na kazetu, jít ven a jen ukázat, co Florida Gators umí, a ukázat, že Oklahoma je dobrý zápas, ale nejsou na nás úroveň. Nejsou SEC. Nejsou to Florida Gators. Měli bychom tedy předvést dobrou show.

To jsou odvážné řeči od týmu, který bude v této hře extrémně vyčerpaný kvůli útoku. Floridský zadák a Heismanský kandidát Kyle Trask , který vede zemi jak na projíždějících yardech (4 125), tak na touchdownech (43), ale v tomto bude bez čtyř svých nejlepších zbraní.

Traskův oblíbený cíl, těsný konec Kylie Fitts, má 770 yardů a 12 přistání, přičemž v průměru dosahuje téměř 18 yardů na úlovek - ale tuto hru vynechá, aby se připravil na příští rok NFL Draft. Nyní jej následovaly široké přijímače Kadarius Toney a Trevon Grimes a díky pozitivnímu testu na COVID-19 bude chybět také široký Jacob Copeland.

Oklahoma bude v tomto také krátká, protože pro návrh 2021 NFL Draft také prohlásil rohové obránce Tre Brown.

The Gators jsou jen tříbodové favority, takže tato hra má všechny předpoklady tam a zpět v bitvě.


Populární Problémy

Jak překonat neschopnost podívat se na sebe do zrcadla. Pokud bojujete s nízkým sebevědomím, může být obtížné podívat se na sebe do zrcadla. Zrcadla odrážejí obraz nás samotných zpět k nám. Když nemáme rádi ...

French Open: Simon bojuje za Hewittem; Ferrer, Raonic postupuje

Pokud se o ně správně staráte, můžete mít své opálené kožené boty mnoho let. Aby vaše boty zůstaly ve špičkovém stavu, provádějte pravidelnou údržbu a čistěte je, kdykoli se zašpiní. Dbejte také na jejich skladování v chladu a suchu ...

Jak léčit zánět šlach. Tendinitida je zánět šlach, což jsou zúžené konce svalů, které se upínají na kosti. Šlachy jsou v činnosti pokaždé, když se svaly stáhnou a kosti se pohnou. Tendonitida je často důsledkem ...