Game of Thrones Season 8 Episode 2 Live Stream v USA, Velké Británii, Indii, CAN a dalších

Hra o trůny

HBO Hra o trůnyDnes večer je druhá epizoda Hra o trůny Sezóna 8 na HBO. Pořad je vysílán v 9 hodin. Eastern dnes, 21. dubna 2019 (nebo 2:00 ráno ve Velké Británii, 22. dubna současně.) Pokud chcete sledovat premiéru prostřednictvím živého přenosu, máme níže uvedené podrobnosti o různých částech světa.Nejprve se podíváme na možnosti běžně dostupné ve Spojených státech a poté přejdeme do jiných zemí.Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání zde prostřednictvím HBO Amazon Channel , který také přichází s a bezplatná 7denní zkušební verze .Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.vysoké klínové tenisky

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show živě, jak se vysílá, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání) , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete počítač sledovat na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

tenisky bez zádech

Další možnosti

HBO Now je samostatná streamovací služba HBO a poskytuje veškeré programování HBO prostřednictvím internetu. Tato služba stojí 14,99 $ měsíčně-ale nabízí sedmidenní bezplatnou zkušební verzi. Abyste se vyhnuli poplatkům, musíte zrušit před koncem zkušební verze. Chcete -li službu používat, stáhněte si aplikaci HBO Now na vašem telefonu nebo tabletu. Je k dispozici v Obchod s aplikacemi , Google Play obchod a Amazon Appstore , a více.

jak rychle sloužit v tenise

(Mimochodem, pokud se díváte na HBO Now, můžete začít sledovat asi tři minuty dříve než ostatní. Epizody mají obvykle premiéru kolem 20:57 východního času na HBO Now, ale můžete začít obnovovat kolem 8:55. pm východní.)

Pokud máte kabelové předplatné, které zahrnuje HBO, můžete streamovat prostřednictvím HBO GO.


Jak zdarma streamovat ve Velké Británii

Zatímco diváci v USA mohou sledovat ve 21 hodin Eastern 21. dubna v televizi nebo online, Britští diváci bude ladit pro živé sledování ve 2 hodiny ráno v pondělí 22. dubna. Pokud je však pro vás trochu pozdě, epizoda se bude vysílat znovu v noci 22. dubna ve 21 hodin, takže možná budete chtít počkat, dokud večerní premiéra ve Velké Británii.

Hra o trůny bude ve Velké Británii vysílat spíše na Sky Atlantic než na HBO. Pokud jste ve Velké Británii, nemůžete streamovat z HBO, ale vy umět proud žít ve 2:00 BST ve Velké Británii s NYNÍ TV , což je samostatná streamovací služba Sky. Aplikaci lze sledovat na celé řadě zařízení, včetně konzolí PlayStation a Xbox, Roku, Chromecast, Apple TV, PC nebo Mac, EETV, Youview a dalších. Na NOW TV lze aktivovat až čtyři zařízení. Pořad můžete také sledovat později poté, co je živě streamován prostřednictvím TV NYNÍ, nebo jej můžete znovu streamovat ve 21 hodin. 15. dubna, kdy se ve Velké Británii vysílá podruhé na Sky Atlantic.

Pokud máte předplatné Sky, můžete ke streamování epizody použít také SKY GO, který bude streamovat současně s živým televizním vysíláním.

Pokud jste ve Velké Británii a nemáte předplatné Sky, můžete získat sedmidenní bezplatnou zkušební verzi NOW TV a poté platit 7,99 GBP měsíčně za přístup ke zbytku sezóny, jak se vysílá.

Mezitím se v Německu bude epizoda vysílat 22. dubna ve 3 hodiny ráno.


Jak streamovat v Kanadě

Nejlepší je sledovat nové Hra o trůny epizody na Toužit , která bude vysílat epizody současně s tím, že se vysílají v USA. Jedinou nevýhodou je, že za sledování budete muset zaplatit balíček HBO nad cenou Crave. Jedná se o vůbec první případ, kdy mohli Kanaďané streamovat Hra o trůny legálně bez kabelového předplatného.


Jak žít stream v Austrálii

Pokud jste v Austrálii, používáte možnost živého streamování Foxtel Go . Tato služba je k dispozici pouze rezidentům nebo předplatitelům Foxtelu v Austrálii. Ale s ním můžete streamovat současně s živým televizním přenosem na Foxtel. Tuto službu můžete používat ve svém prohlížeči, Google Play nebo Apple App Store. První epizoda bude streamována 22. dubna.

jak vést tenisový turnaj

Jak streamovat ve Švédsku, Norsku, Dánsku a Finsku

Pokud jste ve Švédsku, Norsku, Dánsku nebo Finsku, můžete streamovat pomocí HBO Nordic . Tato služba je k dispozici pouze rezidentním nebo severským předplatitelům ve výše uvedených oblastech. Epizody budou streamovány s titulky současně s živým televizním přenosem.


Jak žít stream v Indii

Vaše možnost v Indii je Hotstar . Toto je indická služba streamování videa a bude vysílat epizody současně do televizního vysílání. Premiérový díl bude odvysílán 22. dubna.

HBO vysílá druhou epizodu Hra o trůny živě 21. dubna (v časovém pásmu USA) ve 21 hodin Východní a další místa na celém světě se budou vysílat současně. Ale mnoho zemí bude mít také druhé vysílání později během dne nebo budou mít show k dispozici na vyžádání kdykoli později.

Určitě budete chtít sledovat co nejdříve, s ohledem na vše, co se stalo minulý týden. Jon Snow dokázal jezdit na Rhaegalu, o kterém fanoušci už delší dobu teoretizují. Sam řekla Jonovi pravdu o jeho rodičích (což znamená, že Jon nyní ví, že on a Daenerys jsou příbuzní.) Cersei pokračovala ve svých plánech na zradu Starků a Daenerys, ale najala také Bronna, aby zabil Tyriona a Jaimeho. Bude Bronn pokračovat?

zlepšení tenisového podání

Sam je rozzuřený z toho, že Dany upálila svého otce a bratra k smrti, přestože se k němu jeho otec strašně choval. Nyní chce, aby Jon odstranil Danyho z moci, ale nezdá se pravděpodobné, že by do toho Jon šel.

Tormund a Beric navštívili Poslední ohniště a našli Neda Umbera přibitého na zeď se symbolem spirály Nočního krále. Armáda Night King je tedy rozhodně v pohybu.

Epizoda skončila tím, že Bran čekal v Winterfell na starého přítele. Zdá se, že to může být Jaime. Jaime rozhodně nebyl příliš šťastný, když viděl Brana.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat hry San Francisco Giants online bez kabelu v roce 2020.

Štír je dovednost roztleskávání, při které stojíte na jedné noze a druhou nohu táhnete dozadu a nahoru za sebe oběma rukama. I když zvládnutí této dovednosti vyžaduje hodně praxe, můžete to udělat, pokud jste oddaní ....

Pokoušíte se projít klinickým testem CNA nebo CNA poskytuje pomoc někomu se slabou paží? Pokud jste to vy, tato instrukční sada vám pomůže při oblékání někoho se slabou paží a zároveň podpoří pohodlí pacienta, ...

Jak si udělat YouTube hovínko. YouTube Poop je velmi populární internetová kategorie videa zahrnující remixování několika klipů, které přidávají další scény, dialogy nebo snímky, aby zvýšily humor videa. YouTube Poop může být ...

Světová jednička Novak Djokovič v neděli ve finále Roland Garros překonal Stefanose Tsitsipase a stal se prvním mužem otevřené éry, který absolvoval dvojitý kariérní grandslam.

Mít kolo nesprávné velikosti je nejen neefektivní a pomalé, ale může také vést ke stresovým zraněním nebo nebezpečné ztrátě kontroly. Naštěstí najít kolo té správné velikosti pro vás není neuvěřitelně obtížné. Mějte trochu trpělivosti pro ...