Jak sledovat dokumentární film Comedy Store online

Bill Burr v The Comedy Store docuseries

Zobrazit čas Bill Burr v The Comedy Store docuseries

pár tenisek

Nejnovější dokumenty Showtime zavedou diváky do známého Obchod s komediemi stand-up klubu v Los Angeles. Premiéru má v neděli 4. října ve 22 hodin. Východní a tichomořský čas v Showtime.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, můžete sledovat toto Obchod s komediemi streamování online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Showtime kanál Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání na kanálu Prime Showtime All-Access . Amazon Prime i Showtime Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte Showtime na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime Showtime, můžeš se dívat Obchod s komediemi živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Showtime Online

Toto je nakonec stejná možnost jako výše, kromě toho, že místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy Showtime. Streamovací služba Showtime , který zahrnuje veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání, je dodáván s 30denní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do streamovací služby Showtime, můžete sledovat The Obchod s komediemi živě nebo na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky Showtime nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, Smart TV, Facebook Portal TV nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení.


Sledujte Showtime na FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk na hlavní balíček více než 100 kanálů FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Obchod s komediemi živě nebo na vyžádání v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .


Sledujte Showtime na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplněk Showtime:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, můžeš se dívat Obchod s komediemi živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

kompresní ortéza pro tendonitidu lokte

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled „The Comedy Store“Hrát si

Comedy Store (2020) Oficiální upoutávka | SHOWTIME Dokumentární série Tento dokumentární seriál oživuje legendy, žal a historii vytvořené v The Comedy Store, které za posledních 47 let odstartovalo kariéru úchvatné řady hvězd. Bývalý stand-up komik Binder jako kamenec z Comedy Store upozorňuje na jednu z velkých laboratoří popkultury s dosud neviděnými záběry a pronikavými, emocionálními rozhovory… 2020-09-14T15: 00: 44Z

Obchod s komediemi kroniky evoluce komedie ze zdí legendárního losangelského klubu - režie a výkon produkoval Mike Binder, který začínal v obchodě jako vrátný, než se dostal na hlavní pódium, a výkonný producent nominovaný na Oscara a vítěz Emmy Mike Tollin .

Pětidílná série oživuje legendy, žal a historii vytvořené v kultovním klubu na Sunset Strip a spojuje dosud neviděné záběry průkopníků jako Richard Pryor, Sam Kinison a Freddie Prinze spolu s rozhovory s Davidem Lettermanem, Jayem Leno, Chris Rock, Andrew Dice Clay, Joe Rogen, Whitney Cummings, Jimmy Walker, Michael Keaton, Jim Carrey, Whoopi Goldberg, Marc Maron, Damon Wayans, Bill Burr, Byron Allen a mnoho dalších, když přemýšlejí o vzestupech a pádech Texturovaná historie obchodu.

Bývalý stand-up komik Binder jako kamenec z Comedy Store upozorňuje na jednu z velkých laboratoří popkultury, která navždy změnila komedii a pro mnohé poskytla odrazový můstek ke slávě ve filmu a televizi. Legie legendárních interpretů si prořezávaly zuby tím, že si stály v The Store na Sunsetu a byly mentorovány houževnatým, ale pečujícím vrátným Mitzi Shore. Většina lidí je milovala, některými nenáviděla, ale vždy si získala respekt, říká Binder… změnil způsob, jakým byla komedie prezentována. Obchod je jejím dědictvím. Je to epicentrum stand-up comedy na světě.Hrát si

Obchod s komediemi dnes večer | Ep. 64 - Bill Burr Samotná legenda, Bill Burr, sestoupí do sklepa, aby si promluvil s Argusem o zahájení stand up comedy a kdo ho ovlivnil, aby se stal komikem, kterým je dnes. 15. října 2019. Argus ve svém novém monologu vtipkuje o zprávách dne. Famous Smoke Shop Famous-smoke.7eer.net/c/1310685/241474/974?subId1=Mitzi Chcete si koupit něco s naším logem… 2019-10-16T05: 10: 18Z

Ve virtuální otázce s Asociací televizních kritiků před premiérou docuseries, stand-up komik Bill Burr řekl, že kouzlo Comedy Store je téměř nepopsatelné.

Když jsem se dostal do The Comedy Store, nedokážu to vysvětlit. Jde o to jít nahoru do obchodu The Comedy Store po 11 hodině v noci. Nevím čím to je. Prostě zmizí vaše zábrany, z vašich úst vyjdou ty nejšílenější věci a vy se naučíte více riskovat, řekl Burr. Takže mě to absolutně ovlivnilo. A když vidím ta jména na obrázcích a všechno, vždy ve mně vyvolává pocit, že si ani nejsem zasloužen být tam.

Binder dodal: Pro mě jsem tam vyrostl. Začal jsem tam, když mi bylo 18 let. A jedna z velkých věcí pro mě je, že jsem se toho o životě tam tolik dozvěděl - všichni moji přátelé byli černé, hispánské, židovské a bílé ženy. Víte, Mitzi Shore byla z mého pohledu opravdu zvláštní žena. Za prvé, byla tak před časem. Byla první - byla to žena, která to měla na starosti tak dlouho, než to měly na starosti jiné ženy. A ona byla v rozmanitosti 25, 30 let, než někdo mluvil o rozmanitosti, protože The Comedy Store, to bylo opravdu o tom, kdo byl zábavný, víš? Nešlo jen o rozmanitost.

A mí přátelé byli - byli jsme naší vlastní menšinou. Byli jsme jen komici. A mými přáteli byli Damon Wayans a bratři Wayansovi a Chris Rock a mými hrdiny byl Richard Pryor. A Shirley Hemphill byla moje kamarádka. Prostě jsme nepřemýšleli ve smyslu - mysleli jsme ve smyslu legrace, víte, a všichni jsme stáli na straně toho druhého, a bylo to skvělé období v mém životě.

Když jsem se po 20 letech vrátil, změnilo se to. Došlo ke stávce a já jsem cítil tu energetickou změnu. Ale když jsem se vrátil o 20 let později, jedna z věcí, kvůli kterým jsem se do The Comedy Store zamiloval, bylo, že cítím pocit této novější generace. Cítím, že od Billa a Sebastiana a Joe Roganových a celého toho druhu skupiny mám pocit, že se navzájem tak podporují. Svět podcastů se cítí tak inkluzivní a otevřený, že tato energie je zpět a já ne - mám pocit, že je to opravdu velmi otevřená společnost, a jsem na to opravdu hrdý. Pro ně. Není pro mě. Pro ně. Takže takhle to teď cítím. Cítím sestavy, když se na ně podíváte, je to docela různorodá sestava každou noc, když vejdete do obchodu s komediemi.

Obchod s komediemi vysílá v neděli v 10 hodin Východní a tichomořský čas v Showtime.


Populární Problémy

Zjistěte, v kolik hodin je Talking Dead dnes večer a jak jej můžete sledovat online.

Jak vyměnit pásy z praku. Většina moderních praků se skládá z ocelového těla ve tvaru Y se dvěma ohnutými trubkovými rameny, ke kterým je bezpečně připevněn kulatý elastický pás. Pokud se vám prak praskne nebo se guma časem opotřebuje, ...

Top 5 nejžhavějších tenistů na ATP Tour

Arizona a ASU se v sobotu večer setkají v teritoriálním poháru 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jedná se o poslední akci ATP500 před Rogers Cupem.