Živý stream Ghost Nation Season 3: Jak se dívat online zdarma

Hostuje Jason Hawes, Steve Gonsalves a Dave Tango mimo plantáž Fonti Flora v Jižní Karolíně, jak je vidět na Travel Channel

Cestovní kanál Moderuje Jason Hawes, Steve Gonsalves a Dave Tango mimo Fonti Flora Plantation v Jižní Karolíně, jak je vidět na Ghost Nation společnosti Travel Channel.

Oblíbená paranormální show Ghost Nation je zpět na svou třetí sezónu letos na podzim od soboty 17. října ve 21 hodin ET/PT na Travel Channel.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Ghost Nation streamování online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Travel Channel a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Ghost Nation žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

proč se nule v tenise říká láska

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Travel Channel a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Ghost Nation živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Travel Channel a více než 65 dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Ghost Nation živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos Travel Channel a více než 65 dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

otevření zamčených dveří auta tenisovým míčkem

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Ghost Nation žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos Travel Channel a dalších 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Ghost Nation živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Ghost Nation

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Ghost Nation se vrací tento týden 17. října v 9p/8c na @travelchannel !! Máme pro vás všechny nové epizody a dvouhodinový speciální Halloween! 😀🙌❤️

Příspěvek sdílený uživatelem Steve Gonsalves (@stevegonsalvesofficial) 12. října 2020 v 11:53 PDT

Všechny nové epizody Ghost Nation začátek 17. října plus dvouhodinový halloweenský speciál s názvem 31. října Ghost Nation: Reunion in Hell .

Pozorování paranormálních jevů je na vzestupu a my tyto lidi nyní potřebujeme více než kdy jindy. Jason Hawes, Steve Gonsalves a Dave Tango, vyšetřovatelé paranormálních jevů zodpovědní za zapálení fenoménu lovu duchů, jsou zpět v tomto Ghostoberu se zcela novými epizodami Duch Naton .

Každá hodinová epizoda upozorňuje na místa s většími, ostřejšími záhadami, nebezpečí se více soustředí a mise a to, o co jde, jsou pro tým vždy v popředí. Nejenže tým pomůže vyděšeným majitelům domů, ale také vyšetřuje smrtící, opuštěnou sklárnu, démonický tetovací salon a sídlo s tajnou místností uzavřenou na století, to vše s cílem pomoci lidem a jejich podnikům přežít. A přidává se k nim vyšetřovatel paranormálních jevů Shari DeBenedetti, aby pozorně sledoval monitory a prohlížel si záběry z lovu všech paranormálních věcí.

Revelers mohou oslavit Halloweenskou noc s ultimátním crossoverem série, spojením sil se starými přáteli Amy Bruni a Adamem Berrym z Spřízněné duše. Týmy lovců duchů se znovu spojily poprvé za téměř deset let (hrály společně na SYFY’s Lovci duchů ) prozkoumat děsivou aktivitu uvnitř proslulého sídla v Newportu na Rhode Islandu Ghost Nation: Reunion in Hell, speciální dvouhodinová epizoda s premiérou v sobotu 31. října ve 20 hodin. ET/PT.

Jsme nadšení, že se můžeme vrátit k tomu, co milujeme, a máme několik neuvěřitelných případů, o které se můžeme podělit, řekl Hawes. Dokázali jsme se znovu spojit s našimi dlouholetými přáteli Amy Bruni a Adamem Berrym. Zdálo se, že se za posledních 10 let zastavil čas, když jsme se vrhli přímo na vyšetřování a shromažďování důkazů a zkušeností, které berou dech.

Práce s Amy a Adamem byla naprostá pecka a vyšetřování bylo fenomenální. Bylo opravdu zajímavé spojit naše techniky dohromady a přineslo to úžasné výsledky, řekl Gonsalves.

Také v této sezóně uvidíte další známé tváře, dodal Tango. Doufám, že se do toho zapojí víc lidí Ghost Nation, tím více uvidí, jak jsme přístupní. Jsme tu, abychom pomohli všem, a naštěstí nám tolik vyšetřovatelů v naší síti umožňuje to udělat.

U všech vyšetřování je shromažďování důkazů jen začátek. S pomocí svých místních kontaktů se tým zařadí do komunity a provádí vícedenní vyšetřování ve snaze vypátrat skutečný zdroj těchto strašidel a obnovit mír mezi živými. Pod hlavičkou United Paranormal Research Organisation (UPRO) se proti neviditelnému subjektu nepotýkají jen Hawes, Gonsalves a Tango. Místní paranormální skupiny, někdy dokonce i samotní majitelé domů, se připojují k týmu, protože používají nová zařízení a techniky pro konfrontaci a vyslýchání duchů. Udělají cokoli, aby nalákali ducha na vyprávění jeho příběhu a nezastavili se před ničím, aby se dostali na dno paranormálních jevů.

V premiéře Evil Ink, Jason Hawes, Steve Gonsalves, Dave Tango a Shari DeBenedetti zkoumají paranormální události, které trápí obchod s tetováním a piercingem Zone13 v New Jersey. Vydají se do města Deptford, aby prozkoumali obchod s tetováním, kde podnikání ohrožují znepokojivá zjevení, hlasy bez těla a dokonce i fyzická setkání. Po jejich vlastním vyšetřování se zdá, že jakékoli zvuky, které tým slyší, je při pohybu sledují. Se všemi těmito podivnými událostmi a čerstvými důkazy tým UPRO určí, zda obchod ve skutečnosti pronásleduje jedna z bývalých majitelek nemovitosti, žena jménem Bertha.

trumf rally tulsa ok živé přenosy

Ghost Nation premiéra sobota 17. října ve 21 hodin ET/PT na Travel Channel.


Populární Problémy

Jak vychovávat dospívající dívky. Nikdo neříkal, že výchova dívek byla snadná - zvláště ne dospívající dívky. Roztomilá a upovídaná preteen, kterou jste kdysi znali a milovali, se mohla proměnit ve stvoření, které je plné komplikovaných emocí a chce ...

Trh s rideshare v posledních letech explodoval a možná si říkáte, co je potřeba k tomu, abyste se na něj dostali. Navzdory skutečnosti, že na trhu dominuje několik velkých jmen, stále existuje prostor pro další, za předpokladu, že přijdete s ...

Kanaďané Felix Auger-Aliassime a Vasek Pospisil v úterý zamykají v úvodním kole ve Vídni. Auger-Aliassime má za sebou průlomovou sezónu 2020, kdy se dostal do tří finále ATP dvouhry.

Jak zabránit tomu, aby vás kočka probudila. Přivedla vaše kočička ve 3 ráno myši přes klapku pro kočku? Udělala letmý skok na vaše nejměkčí a nejjemnější části? Nebo na vás jen mňouká natolik, že vás dostane z postele? ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Edgar vs Korean Zombie a všechny boje v UFC Busan.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat americký amatérský golfový šampionát 2020 v televizi nebo v přímém přenosu, pokud nemáte kabel.