Halep překonává Andreesca v klasice WTA Finals

SimonaHalep - oříznuta

Simona Halep přežila Biancu Andreescu

Simona Halepová přijela ze sestavy, aby si na finále WTA připsala strhující vítězství 3-6 7-6 (8-6) 6-3 nad Biancou Andreescuovou.

Halep byla nucena zůstat v soutěži, protože Andreescu se dostala k otvíráku a byla jí poskytnut mečbol, než se druhá sada dostala do tiebreaku.

rozdíl mezi tenisovými raketami

Ale houževnatost 28leté ochranné známky postupně přitáhla argument v její prospěch, protože její rozjařený nepřítel byl kompromitován problémy se zády v úseku.

Andreescu hovořila o svém vzrušení z toho, že se Halep postavila tváří v tvář poprvé ve své kariéře, ale během soutěže se to netýkalo žádného druhu úcty.

Do popředí se dostaly puchýřkové údery devatenáctky, ale také hrála s odrůdou, která Halepovi nikdy nedovolila usadit se během úvodního setu, který vyhrála za 39 minut.

Halepová si ve vteřině zajistila brzký brejk, ale ustoupila, když Andreescuová stáhla úroveň na 4: 4-hra poté, co wimbledonská šampionka byla zdánlivě podrážděná tím, že její soupeřka stáhla tweenerovou střelu skrz nohy.

Andreescu nedokázal výhodně využít mečbol při podání Halepové a Rumunka se v tie-breaku rozběhla do vedení 3: 0.

Živý přenos zelený záliv vs obři

Halepová poté proměnila svůj třetí setpoint, načež se Andreescuová poprvé léčila.

Když se trenérka bezprostředně před přestávkou pro Halep znovu objevila, Andreescovo závod se zdálo být spuštěno - jen aby se úžasně vrátila na 15.

Následovala však třetí přestávka v řadě a Halepovi to neodepřelo, když klapal domů první ze tří mečbolů a uzavřel strhující dvě a půl hodiny.

Halep ve skupině Purple je další na řadě Elina Svitolina, která zahájila obhajobu titulu vítězstvím ve dvou setech nad Karolinou Plíškovou, titanickým prvním setem tie-break, který se ukázal jako klíčový pro 7-6 (14-12) 6 -4 výhry.

Plíšková se v úvodní hře zlomila, ale příliš často produkovala nedůsledný tenis, protože nedokázala navázat na výhodu, v neposlední řadě, když Svitolina získala druhý ze dvou brejkbolů za stavu 2: 2.

rozměry badmintonového kurtu

Svitolinu nakonec zaujal jistič epických rozměrů, předskokan při převodu sedmého bodu setu musel zachránit pouze jeden připuštěný Plíškové.

Češka ve druhém vyhrála tři zápasy za stavu 2: 0, ale Svitolina ustoupila 3: 3 a prošla několika přísnými zkouškami svého podání, než zpečetila vítězství, když Plíšková poslala return do sítě.

Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, můžete streamovat film Dance Moms: Abby's Virtual Dance Off online zdarma online.

Volební speciál „Black-ish“ se koná v neděli 4. října. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

World No 3 Maria Sharapova bude letos v prosinci hostit sportovní a zábavní akci v Tenisovém centru na Kalifornské univerzitě v Los Angeles (UCLA).

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas UTSA vs Charlotte.

Arsenal a Fiorentina se v sobotu setkají v Charlotte na Mezinárodním poháru mistrů. Zde je návod, jak sledovat zápas v USA.