Jak být populární v páté třídě

Můžete si myslet, že být populární v páté třídě je téměř nemožné. Pátá třída je tedy ideálním časem zapracovat na vaší popularitě, protože budete chodit na střední školu, než se nadějete. Pátou třídu můžete využít k tomu, abyste si vylepšili image, stali se společenštějšími a více se zapojili do školy a komunity. Skutečná popularita neznamená být „průměrnou dívkou“, která je hrubá téměř ke každému, kdo jí zkříží cestu. Znamená to být oblíbený, respektovaný a obecně se skvěle bavit. Jak se tam tedy dostanete? Začněte podle kroku 1.

Část 1 ze 3: Dostávat upozornění

 1. Obrázek s názvem Buďte populární v pátém ročníku, krok 1

  1 Ať vás všichni vidí skvěle se bavit. Nebuďte ve stínu ostatních lidí. Pokud chcete, aby si vás všimli, pak nemůžete být známí jako květina, která visí ve školních tancích, nebo dívka, která ve třídě nic neříká. Musíte být známí svou pozitivní energií, smíchem a optimistickou povahou. Měli byste si užívat, ať už jste na hřišti s přáteli nebo se ve třídě učíte o americké historii. Nemusíte to předstírat, ale měli byste zapracovat na tom, abyste byli typem člověka, který je schopen najít něco, z čeho by měl radost téměř v každém prostředí.
  • Dobře, takže pravděpodobně nebudete praskat uprostřed vědeckého testu. Měli byste se však snažit být tak optimističtí, jak jen můžete, a přimět ostatní, aby kolem vás byli kvůli vaší pozitivní energii. Pokud máte tendenci být negativní nebo kňučení, lidé budou méně ochotní se s vámi potloukat.
  • To neznamená, že byste měli být falešní nebo že byste měli předstírat, že jste šťastní, když ve skutečnosti nejste. Znamená to, že byste se měli snažit myslet pozitivně tím, že vytlačíte tyto negativní pocity, a promítnout do světa své nejlepší já. Každý má špatné dny a pokud se cítíte smutně, nemusíte se nutit být čiperem, ale měli byste se pokusit mít více dobrých dnů než špatných.


 2. Obrázek s názvem Buďte populární v pátém ročníku, krok 2

  2 Vyčnívejte - v dobrém slova smyslu. Pravděpodobně nebudete více populární, pokud jste známá jako dívka, která na sebe vylila sodu - i když hej, to se stává. Ale pokud jste známí tím, že máte vždy směšně roztomilé boty, jedinečný smích, výrobu náramků v době přestávky nebo schopnost mluvit téměř s kýmkoli, pak si vás lidé všimnou častěji. Abyste si všimli, nemusíte si barvit vlasy na růžovo ani nosit falešné tetování; cokoli děláte, musí být jemnější a méně přitahující pozornost. Je na vás, abyste se rozhodli, čím chcete, aby vaše ochranná známka byla.
  • Může se stát, že vás lidé o víkendech vždy uvidí venčit svého roztomilého psa. Opravdu to může být cokoli pozitivního, co vás přiměje vyniknout více.
 3. Obrázek s názvem Buďte populární v pátém ročníku, krok 3

  3 Být v něčem skvělý. Pokud jste známí tím, že máte talent nebo dovednosti, jako je skvělý podpisový hlas, nejlepší fotbalista ve vaší třídě nebo opravdu dobrý španělský jazyk, pak více lidí bude vědět, kdo jste, a bude vás respektovat. to. Nemusíte se předvádět ani se snažit být nejlepší v každé maličkosti. Ve skutečnosti je mnohem lepší, když jste v jedné věci opravdu dobří, takže díky nim vyniknete. Vyberte si něco, na čem vám záleží, a pokuste se to zvládnout; brzy si vás za to lidé všimnou.
  • Také být v něčem opravdu dobrý vám může pomoci vybudovat si sebevědomí, protože budete mít pocit, že máte co nabídnout. Je to situace, která je výhodná pro všechny.
  • Pokud pracujete na zvládnutí něčeho, co je skupinové úsilí, například hraní fotbalu nebo hraní ve škole, pak to bude také skvělý způsob, jak se seznámit s více lidmi a stát se tak populárnějším.
 4. Obrázek s názvem Buďte populární v pátém ročníku, krok 4

  4 Vybudujte si sebevědomí. Dalším způsobem, jak si vás všimnout, je vybudovat si sebevědomí. Ačkoli není vždy snadné se cítit sebejistě, zvláště když jste v páté třídě a cítíte se ve všem trochu nejistě, ale můžete se snažit mít rád a být hrdý na osobu, kterou jste, a na osobu, kterou jste. stává se. Můžete to udělat tak, že se potkáte s lidmi, díky kterým se budete cítit dobře, budete se snažit vyniknout ve škole a získáte pomoc, pokud ji budete potřebovat, a budete mluvit s lidmi o věcech, které máte rádi. Pokud jsou vaši přátelé šikanováni, postavte se tyranovi. Pokud máte důvěru, lidé si toho všimnou - a vy - na míle daleko.
  • Pokud se cítíte nejistě, je to v pořádku. Promluvte si o tom s přítelem a přemýšlejte o způsobech, jak se můžete zlepšit, od lepšího rozhovoru s novými lidmi až po úspěch ve škole. Vynaložení úsilí je prvním krokem.
 5. Obrázek s názvem Buďte populární v pátém ročníku, krok 5

  5 Mějte sebevědomou řeč těla. Možná se nebudete vždy cítit sebevědomě, ale vypadat sebevědomě může být polovina úspěchu. Pokud chcete, aby si vás lidé všimli, že jste sebevědomí, pak se musíte ujistit, že to vaše tělo odráží. Řeč vašeho těla za vás může udělat spoustu práce, ať už jen procházíte chodbami nebo se potloukáte s přáteli. Navíc, pokud je vaše řeč těla sebevědomější, přiměje vás to cítit se sebevědoměji a nikomu to nikdy neublíží. Pokud chcete mít sebevědomější řeč těla, vyzkoušejte několik triků:
  • Při rozhovoru s lidmi udržujte oční kontakt
  • Postavte se vysoko místo toho, abyste se hrnuli
  • Mějte dobré držení těla, i když sedíte
  • Nepřekračujte ruce na hrudi
  • Při chůzi se dívejte přímo před sebe, místo dolů na zem
  • Obracejte se k lidem, když s nimi mluvíte, a ne pryč
 6. Obrázek s názvem Buďte populární v pátém ročníku, krok 6

  6 Dodržujte dobrou hygienu. Abyste se o sebe dobře starali, nemusíte vypadat jako modelka na vlasy. Je však důležité starat se o svůj vzhled, aby si ostatní všimli, že se k sobě chováte s respektem. Pokud vás vůbec nezajímá, jak vypadáte, a odcházíte z domu nedbalí, lidé si budou myslet, že si sami sebe moc nevážíte. Nejde o to vypadat falešně nebo jako celebrita - jde jen o pocit, že za to dost stojíte a staráte se o svůj vzhled. Co byste měli udělat:
  • Umyjte si vlasy každý den nebo obden, podle typu vlasů
  • Každé ráno si vyčistěte zuby
  • Sprcha denně
  • Před školou si vyčesejte vlasy
 7. Obrázek s názvem Buďte populární v pátém ročníku, krok 7

  7 Noste oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Abyste byli populární, nemusíte držet krok s nejnovějšími trendy nebo nosit to, co nosí všechny skvělé děti. Ve skutečnosti, pokud se o to pokusíte a nakonec budete mít na sobě něco, co nejste vy, pak to nebude vypadat správně. Můžete nakupovat v trendových obchodech jako Hollister, American Eagle, Justice, Delia's nebo Forever 21, pokud se vám to líbí, módně, ale pouze pokud vám to připadá skutečné. Důležitější je, aby vaše oblečení bylo čisté, dobře sedělo a abyste se cítili dobře.
  • Můžete také získat nějaké odpovídající příslušenství, jako jsou náhrdelníky nebo klobouky, aby ladily s vaším vzhledem. Ale nemusíte to přehánět.
  reklama

Část 2 ze 3: Být sociální

 1. Obrázek s názvem Buďte populární v pátém ročníku, krok 8

  1 Usmívejte se na lidi. Můžete si myslet, že díky úsměvu vypadáte hnusně nebo zoufale, ale to není daleko od pravdy. Každý miluje člověka, který se na něj usmívá, a díky úsměvu se budete cítit lépe i vy a ostatní lidé budou mít také lepší pocit ze sebe. Zvykněte si usmívat se na lidi, když je míjíte v halách, na autobusové zastávce nebo dokonce ve třídě, pokud zamknete oči. Úsměv na lidech jim může pomoci odložit stráž a díky tomu budete vypadat přístupněji, takže s vámi bude chtít mluvit více lidí.
  • Na to nemusíte být maniakální. Nehledejte lidi, na které byste se měli usmívat, ale usmívejte se, když se na sebe díváte.
  • Hodný úsměv vám také přinese pověst přátelství a lidé k vám budou častěji chodit s dotazy nebo vás požádají, abyste si zahráli.
 2. Obrázek s názvem Buďte populární v pátém ročníku, krok 9

  2 Umět se smát sám sobě. Pokud ve škole uklouznete a zašpiníte si oblečení nebo uděláte něco trapného, ​​řekněte „oops“, zasmějte se tomu a bavte se se svými přáteli, místo abyste si s tím dělali velký problém. Pokud omylem ve třídě uděláte trapný komentář nebo řeknete vtip, který nedává smysl, bude to vypadat jako velký problém, jen když to tak uděláte. Pokud se umíte zasmát, oprášit věci a ukázat, že se neberete příliš vážně, lidé si vás budou více vážit a budou nadšeni, že se s vámi potloukají.
  • Nikdo nechce chodit s osobou, která je tak vážná, že se neustále bojí, že ji urazí. Pokud se dokážete smát sami sobě, lidé budou mnohem více nadšení, že budou na vaší oběžné dráze, protože nebudou mít pocit, že by museli sledovat, co říkají.
 3. Obrázek s názvem Buďte populární v pátém stupni, krok 10

  3 Buďte ke všem přátelští. Nebuďte milí jen na „cool“ děti a ostatní ignorujte. Zvykněte si být milí a přátelští ke každému, pokud vám tato osoba nedává důvod, proč jím být. Neposlouchejte, co říkají ostatní, a rozhodněte se sami, zda je každý člověk v hloubi duše opravdu milý, místo aby předpokládal, že je ten člověk „divný“ kvůli tomu, co někdo říká. Měli byste si vážit každého člověka za to, kým je, usmívat se, ptát se, jaký měl den, a vědět, že se máte od každého co učit. Mít pověst milého a přátelského vás může stát populárnějším.
  • Jediný případ, kdy byste neměli být přátelští, je, když se k vám někdo chová špatně. Nechcete být milí do té míry, že vás lidé využívají.
  • Navíc si to rozmyslete takto: jste teprve v páté třídě. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení se dav „populárních dětí“ může změnit ze základní školy na střední školu na střední školu. Pokud jste ke všem milí, pak je zaručeno, že neodcizíte někoho, kdo bude později populární.
 4. Obrázek s názvem Buďte populární v pátém ročníku, krok 11

  4 Udržujte věci pozitivní. I když je nemožné si nikdy, nikdy nestěžovat, měli byste zapracovat na tom, abyste byli zdrojem pozitivity místo negativní energie. Měli byste mluvit o věcech, které milujete, komplimentovat lidi, diskutovat o zábavných věcech, které jsou hned za rohem, jako jsou letní prázdniny nebo film, který jste opravdu chtěli vidět, nebo si jen zvyknout udržovat věci v dobrém, když mluvíte lidé. Nechcete, aby vás lidé považovali za osobu, která je vždy negativní nebo kvílící na nic, nebo bude méně pravděpodobné, že se s vámi budou potloukat.
  • Pokud jste známí tím, že jste pozitivní, lidé budou s větší pravděpodobností chtít s vámi trávit čas a oslovit vás. Pokud si lidé myslí, že když si s vámi promluví, budou si stěžovat, mohou se vám vyhýbat.
 5. Obrázek s názvem Buďte populární v pátém ročníku, krok 12

  5 Nebuď falešný. Lidé se bohužel mohou v páté třídě falešně dostat, pokud se chystají něco získat. Mohou se usmívat na lidi, které nemají rádi, příliš pomlouvat, nebo jen říkat věci, kterým ve skutečnosti nevěří, jen aby upoutali pozornost. Zatímco tento druh chování může zvýšit vaši popularitu v krátkodobém horizontu, v dlouhodobém horizontu byste se měli pokusit tomuto druhu chování vyhnout a opravdu pracovat na tom, abyste byli sami sebou. Dejte lidem vědět, kdo ve skutečnosti jste, a nebuďte vůči svým zájmům nečestní. Pokud jste falešní, lidé se k vám brzy dostanou.
  • I když si můžete myslet, že opravdu populární lidé o sobě neustále kličkují a pomlouvají se, opravdu populární lidé si jsou natolik jistí sami sebou, že o lidech nemusí mluvit. Zajistěte, abyste nepodlehli pokušení a zůstali věrní svým přátelům. Pokud kolem vás lidé začnou pomlouvat, zkuste laskavě změnit téma nebo se odeberte z konverzace.
 6. Obrázek s názvem Buďte populární v pátém ročníku, krok 13

  6 Buďte otevřeni poznávání nových lidí. Pokud opravdu chcete být sociální, nemůžete být jen společenští kolem deseti lidí, které už znáte. To vás nikam nedostane. Místo toho byste měli být otevřeni rozhovoru se zcela novými lidmi, ať už je to někdo v jiné třídě nebo dokonce jiném ročníku, nebo nový student ve vaší třídě. Pokud jste se sebou opravdu spokojení, neměli byste mít problém mluvit s novými lidmi, představit se a zjistit, jestli kliknete. To je klíčová vlastnost skutečně populárních lidí: nebojí se tam trochu dát.
  • Nemusíte být neuvěřitelně odchozí, abyste byli populární. Lidé, kteří se stydí, mají bohužel špatnou pověst za to, že jsou hrubí nebo neslušní. Pokud jste příliš stydliví na to, abyste navázali rozhovor s novým člověkem, měli byste se i přesto pokusit usmát a být přátelští, když se k vám dotyčný blíží.
  • Neměli byste být zavření nebo si myslet, že byste se měli vyhýbat určitým lidem kvůli jejich sociálnímu postavení nebo pověsti. Každý člověk by měl mít cenu mluvit, pokud je milý a starostlivý.
 7. Obrázek s názvem Buďte populární v pátém ročníku, krok 14

  7 Zajímejte se o ostatní lidi. Pokud opravdu chcete být populární, pak musíte lidem ukázat, že vám záleží na tom, jací jsou, ne na tom, že budete neustále mluvit o sobě. Stále se můžete lidem otevřít a zajímat se o to, co je zajímá, jaký je jejich život a jaké plány chystají. Když se potloukáte s lidmi, ujistěte se, že dělají alespoň polovinu rozhovorů a že konverzaci neovládáte. Zeptejte se jich na otázky týkající se jejich tříd, jejich mazlíčků, sourozenců, sportů, které rádi hrají, nebo čehokoli jiného, ​​o čem rádi mluví. Můžete dát najevo, že se o ně skutečně zajímáte, místo aby se chlubili jen sami sebou.
  • Ačkoli je otevírání se lidem důležitým způsobem, jak být sociální, ujistěte se, že daná osoba má také šanci se otevřít.
  • Nemusíte klást příliš mnoho otázek najednou. Nechcete, aby lidé měli pocit, že jsou vyslýcháni. Stačí položit dostatek otázek a ukázat, že vám to opravdu záleží.
  reklama

Část 3 ze 3: Zapojení

 1. Obrázek s názvem Buďte populární v pátém ročníku, krok 15

  1 Zapojte se do své školy. V páté třídě na vaší škole nemusí být tolik způsobů, jak se zapojit, jako na střední nebo střední škole, ale stále můžete hledat způsoby, jak se zapojit. Můžete se připojit k cizojazyčnému klubu, klubu milenců domácích zvířat nebo dokonce ke studentské radě. Spousta lidí ráda kandiduje na post prezidenta školy nebo jiné studentské rady, aby se zviditelnila, a můžete to zkusit, pokud vám to bude vyhovovat. Můžete také pomoci svým učitelům po škole nebo najít jiné způsoby, jak dát vědět o své přítomnosti ve škole.
  • Čím více aktivit zapojíte, tím více lidí pozná, kdo jste, a tím více příležitostí budete mít s lidmi.
 2. Obrázek s názvem Buďte populární v pátém ročníku, krok 16

  2 Zapojte se do své komunity. Dalším způsobem, jak se můžete zapojit, je pomoci ve vaší komunitě. Ačkoli ve vašem věku nemusí být spousta věcí, které můžete dělat, můžete svým sousedům pomoci udržovat čistý trávník, venčit psy, pomáhat v místním parku nebo komunitě nebo pomáhat s pečením s rodiči. Pokud půjdete do kostela nebo jiného náboženského místa, můžete najít způsob, jak se prostřednictvím toho zapojit do své komunity. Pokud ve své komunitě pomáháte, budete mít silnější pocit sebe sama a poznáte více lidí.
  • Pomoc ve vaší komunitě vás také vystaví lidem různého věku a mnoha různých společenských vrstev. To vám pomůže získat popularitu a být hrdí na to, kdo jste.
 3. Obrázek s názvem Buďte populární v pátém ročníku, krok 17

  3 Zapojte se do sportu. Pokud vás sport zajímá a chcete se stát součástí týmu, může být zábava zapojit se do sportu, jako je roztleskávání, fotbal, volejbal, baseball, tenis nebo jakýkoli jiný sport, který vaše škola nebo komunita nabízí. Na to, abyste se mohli věnovat sportu, nemusíte být největším sportovcem na světě a být součástí tohoto sportu vám pomůže naučit se pracovat s ostatními, rozvíjet komunikační schopnosti a najít své místo, pokud jde o týmovou práci. Sportovat může kdokoli. I když to není povinné, zapojení do sportu vám může pomoci zapojit se a být populárnější, pokud to pro vás bude vhodné.
  • Nebuďte sebevědomí, pokud se necítíte dostatečně atletičtí, abyste se mohli zapojit do sportu. Nejprve to zkuste a zjistěte, zda jste našli nejvhodnější. Pokud nemáte rádi třeba fotbal, zkuste baseball. A pokud vám to prostě nepřipadá u žádného sportu, zkuste jinou aktivitu, jako je malování nebo hra na kytaru, která může být pro vás více vzrušující.
 4. Obrázek s názvem Buďte populární v pátém ročníku, krok 18

  4 Získejte řadu různých přátel. Pokud opravdu chcete být skutečně společenským tvorem, měli byste být ve svém životě zapojeni do řady lidí. Neměli byste být jen přátelé se stejným typem člověka znovu a znovu; místo toho buďte přáteli, nebo alespoň přátelští, s lidmi, kteří jsou sportovnější, s lidmi, kteří se více věnují počítačům, nebo s lidmi, kteří jsou stydlivější. Čím více různých typů lidí budete přáteli, tím více se budete cítit pohodlně v jakémkoli sociálním prostředí a budete známější a oblíbenější.
  • Buďte odvážní a seznamte se s lidmi v různých ročnících. Lidé v mladších ročnících k vám budou vzhlížet a lidé v šestém ročníku (ať už jsou na střední škole nebo na vaší škole) vám mohou dát pár tipů, jak přežít ve vyšších ročnících.
  • Neomezujte se jen na školu. Buďte přáteli se svými sousedy, lidmi z vašich týmů rec nebo s lidmi z jiných škol. To vám pomůže rozdělit se a být spokojení s různými lidmi.
 5. Obrázek s názvem Buďte populární v pátém ročníku, krok 19

  5 Pomoc ostatním. Pokud přítel potřebuje pomoc, měli byste mu pomoci. Pokud se hodně učíte, můžete svým přátelům pomoci se učit na testy a příteli pomoci s domácími úkoly. Nabídněte pomoc lidem a buďte laskaví. Nebuď zlý. Pamatujte, že být populární neznamená být zlý. Nikdy nikomu nešéfujte a vždy pomáhejte druhým. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Přijímejte komplimenty zdvořile a dejte jim také kompliment.
 • Udělejte něco jiného jako: udělejte něco jiného s vlasy, kupte si nové oblečení, dělejte nové výstřelky.
 • Nesnažte se být přáteli s lidmi, o kterých si myslíte, že jsou populární. Zkuste být přáteli s lidmi, kteří sdílejí vaše zájmy.
 • Vyrazte si s řadou přátel! Poznáte lépe ostatní a rozšíříte své znalosti.
 • Abyste byli populární, nemusíte mít oblíbenou přítelkyni/přítele. Ve skutečnosti byste měli trávit čas studiem.
 • Vyhněte se perfekcionismu. Pokud máte pocit, že vše musí být dokonalé, nikdy nebudete spokojeni sami se sebou. Pamatujte, že nikdo a nic není dokonalý.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Při venkovních sportech za slunečných dnů pomáhají sluneční brýle snižovat množství oslnění a jasu. V mlhavých nebo zatažených dnech sluneční brýle zvyšují kontrast a zlepšují váš zrak. Sluneční brýle také chrání vaše oči před škodlivým UV ...

Sania Mirza je jednou z nejvíce zdobených tenisových šampionek v Indii. Čtyřiatřicetiletý hráč má na kontě šest grandslamových titulů ve čtyřhře (nejméně jeden na každém ze čtyř Slamů).

Jak sledovat kilometry bez počítadla ujetých kilometrů. Ať už máte nefunkční počítadlo ujetých kilometrů, nebo byste raději nemuseli dělat spoustu mentální gymnastiky, abyste mohli vypočítat svůj roční počet najetých kilometrů pro daňové odpočty související s prací, existuje několik jednoduchých způsobů ...

Liverpool a Tottenham se v sobotu setkají ve finále Ligy mistrů. Zde je návod, jak sledovat zápas naživo online ve Spojených státech.

Od doby, kdy byly vytvořeny gaučové polštáře a přikrývky, byly pevnosti základem života dětí. Vytváření těchto úkrytů není žádná raketová věda a ani tato podzemní verze. I když ne všechna místa jsou ideální pro kopání pevnosti, v ...