Jak být populární v domácím vzdělávání

Někteří lidé si myslí, že nikdy nebudou mít přátele nebo aktivity, protože jsou doma ve škole. Mohli byste se však stát velmi aktivní a populární několika nebo mnoha snadnými způsoby.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Buďte populární v domácím vzdělávání Krok 1

  1 Zkuste se dostat z domu. Pokud se učíte doma, jste pravděpodobně doma víc než většina dětí. Pokud se nedostanete ven, možná nepotkáte mnoho dalších dětí, a pak neexistuje způsob, jak se stát populárním. Zkuste se tedy bavit s lidmi, které máte rádi. Nebuďte divní z toho, že se chcete bavit. Pokud se cítíte příliš nepříjemně s „novým přítelem“, pak možná lidé, se kterými jste se setkali, nejsou lidé, kteří by se hodili jako vaši přátelé.
  • Mluvit nahlas: mluvte s lidmi, kdekoli můžete; například za účelem setkání s lidmi ve frontě na poště nebo v bance.
  • Buďte aktivní: jogging, turistika, bruslení, plavání, horolezectví, jízda na kole, bowling, hrajte hodem/přihrávkou a chyťte, střílejte košíky; hrát minigolf nebo patting.
  • Účastnit se mládežnických aktivit ve vašem kostele nebo chrámu.
  • Jezte, abyste viděli, jaký druh lidí tam je. Buďte opatrní na jídelně v nákupním středisku nebo v restauraci s hamburgery, pizzou nebo taco; může tam být kdokoli: dopers, ořechy, lháři nebo podvodníci.


 2. Obrázek s názvem Buďte populární v domácím vzdělávání Krok 2

  2 Zjistěte sociální dynamiku veřejné školy ve vašem okolí. Pokud se můžete setkat s některými oblíbenými dětmi ve veřejné škole ve vašem okolí, můžete se s nimi pokusit spřátelit. Jakmile se spřátelíte s jednou populární osobou, zeptejte se, kdy si můžete posedět, a třeba si přivede i přítele. Pak se budete přátelit se dvěma lidmi. Je pravděpodobné, že alespoň jeden z nich by mohl zmínit vaše jméno ostatním populárním lidem. Brzy o vás budou vědět ostatní a mohli by umřít, aby vás poznali jako přítele!
  • Úsměv; smích. Hlavně se naučte smát se sami sobě, než abyste se styděli nebo styděli ; být odchozí; měli byste se bavit mluvit - pak budou. Zkuste aktivně poslouchat; podívej se do tváře toho, kdo má slovo.
  • Reagujte na jejich nápady tím, že budete zábavní, laskaví a pozitivní ~~ a nebudete zírat na lidi ~~ nebo okulovat jejich fyzičku. Vezměte si vtip. Nezlobte se kvůli maličkostem nebo sebestřednosti, ani si nedělejte starosti s tím, kdo jí nejvíce svačinek nebo chipů.
  • Pomozte nastavit tempo : zeptejte se na obyčejné věci, a pokud jsou upovídaní, poslouchejte více - nebo pokud ne mluvící - pak netlačte a řekněte „jo“, souhlas, kývněte a usmějte se (uvolněte se, nebuďte si toho vědomi) všechny, nebo příliš naléhavé).
  • Najděte si společné zájmy, o kterých byste měli mluvit nebo dělat : hudba, filmy, televizní pořady, kniha, styly, aktuální události v případě zájmu, „hrdinové“, sport atd.
 3. Obrázek s názvem Buďte populární v domácím vzdělávání Krok 3

  3 Zúčastněte se akce veřejné školy. Pokud již máte přítele ve veřejné škole, jděte s nimi a setkejte se s jejich přáteli. Je to skvělá příležitost poznat více lidí a užít si zábavu!
  • Pokud jste nikoho nepotkali na školní akci, můžete oslovit někoho ve frontě na svačinu a jídlo, nebo si jen popovídat s člověkem, který sedí u stolu vedle vašeho. To řekne vašemu novému příteli, že jste zábavní, odchozí, a může to vést k tomu, že vás chce seznámit se svými přáteli.
 4. Obrázek s názvem Buďte populární v domácím vzdělávání Krok 4

  4 Vypadejte dobře (přiměřeně událostem a tomu, kde se nacházíte) a ‚jděte do toho‘, když jdete ven. Můžete narazit na někoho ve vašem věku, a pokud budete vypadat reprezentativně, budete působit sympaticky a chladně/teplo.
  • Pokud skončíte a budete vypadat špatně, můžete někoho vidět. Je velká šance, že toho člověka znovu uvidíte, a on/ona si může toto setkání pamatovat.
 5. Obrázek s názvem Buďte populární v domácím vzdělávání Krok 5

  5 Nepoužívejte své nové přátele (a nechte je, aby vás trochu využívali). Právě jste získali nové přátele; neurazte je tím, že jim vezmete přítele tím, že se potkáte s dalším z jejich přátel. To je rozčílí a pak s tebou budou mluvit. Místo toho navrhněte, abyste se mohli všichni potloukat společně, a tak nebudou ublíženy žádné pocity.
 6. Obrázek s názvem Buďte populární v domácím vzdělávání Krok 6

  6 Neskrývejte, že vás čeká domácí vzdělávání. Pokud se vaši přátelé ptají, na jakou školu chodíte, řekněte jim pravdu. Pokud vám k tomu položí další otázky, odpovězte na každou otázku a ukažte jim, že se od nich tolik nelišíte.
  • Například váš přítel: „Takže vás zlobí rodiče, když se vás snaží něco naučit?“
   • Vy: Ano, někdy. Je to asi jako vztah učitele a studenta během výuky. Ale když skončíme s učením, jsme všichni dobří.
 7. Obrázek s názvem Buďte populární v domácím vzdělávání Krok 7

  7 Ukažte jim, že jste hrdí na to, že se učíte doma. Tím se stanete ještě populárnějšími, pokud jim řeknete, že je to zábava a že vás to baví. Budou si myslet, že vám to půjde snadno, a budou si s vámi chtít promluvit.
 8. Obrázek s názvem Buďte populární v domácím vzdělávání, krok 8

  8 Najděte všechny sportovní a sociální asociace ve vašem okolí:
  • Připojte se k chlapecké nebo dívčí organizaci: Scouts Association, Campfire Girls, 4-H, FFA nebo podobná klubová organizace nebo v kostele.
  • Vezměte si lekce dovednosti nebo sportu. Myslete na tenis, golf, plavání atd. Podívejte se do komunitního rekreačního (rec) centra a do YMCA/YWCA (Y), Boys and Girls Club nebo jiného.
  • Připojte se ke sportovní lize - a dostat se do týmu. Studujte karate/judo atd. Připojte se k místnímu baseballu malé ligy, mládežnickému fotbalu nebo fotbalu atd.
 9. Obrázek s názvem Buďte populární v domácím vzdělávání, krok 9

  9 Připojte se k domácím školákům: Požádejte rodiče, aby si promluvili s rodiči ve vaší obecné oblasti o mimoškolních aktivitách - nebo o školním předmětu: Zkuste si zahrát basketbal, softball, fotbal nebo volejbal.
  • Najděte si „odborného rodiče“ jako je váš rodič nebo jiný domácí školák, který může být dobrý v historii, psaní, matematice nebo vědě nebo se v ní dobře orientovat. Pokuste se dát dohromady skupinu pro doučování nebo vypracování projektu na dané téma.
 10. Obrázek s názvem Buďte populární v domácím vzdělávání, krok 10

  10 Číst; najít knihy, CD, filmy:
  • Přejít do knihovny. Čtěte nebo studujte tam, ale obejděte se. Mluvte a setkávejte se s lidmi.
  • Přidejte se do knižního klubu poštou nebo místně a diskutujte o předmětech s ostatními dětmi.
  • Hrát stolní hry , hrabání, šachy a triviální pronásledování atd.
 11. Obrázek s názvem Buďte populární v domácím vzdělávání, krok 11

  jedenáct Hrajte online hry jako smallworlds.com; to je web, kde můžete mluvit s lidmi a spřátelit se. Starý nebo mladý muž může říci, že je „dítě“ na základní škole a může to být muž jako pedofil (aby oklamal ostatní, snažil se setkat a využívat děti ze sexuálních důvodů) - může být duševně nemocný. Buď opatrný.
 12. Obrázek s názvem Buďte populární v domácím vzdělávání Krok 12

  12 Získejte koníček; udělat studii nebo projekt. Učte se a bavte se předváděním svých sběratelských předmětů.
  • Získejte práci na částečný úvazek. - nebo začít s „malým podnikáním“.
  • Učit se jazyk. Vezměte si lekce. Přejděte do etnické restaurace provozované lidmi z národnosti, kterou jídlo zastupuje, a promluvte se servery, aby používaly/procvičovaly váš jazyk: španělštinu, francouzštinu, italštinu, čínštinu nebo podobně.
  • Dělejte umění nebo řemeslo. Prodejte své umění nebo řemeslo.
  • Sbírejte a obchodujte . Nové nebo použité věci: knihy, umělecké věci, sportovní karty, mince, razítka nebo jiné sběratelské předměty.
 13. Obrázek s názvem Buďte populární v domácím vzdělávání, krok 13

  13 Studujte hudbu, místní hereckou školu/klub, absolvujte hlasové školení a naučte se svůj oblíbený nástroj (nástroje):
  • Podívejte se do dětského divadla. Mohl byste udělat nějakou hereckou a produkční příležitost, třeba s kolegy v domácnosti nebo v kostele atd.
  • Vezměte si lekce psaní písní.
  • Zpívat. Cvičte a předvádějte, abyste získali sebevědomí. Dělejte sóla, duety nebo se připojte k trojici nebo kvartetu atd. Připojte se ke sboru nebo souboru ve škole a/nebo v kostele.
  • Uspořádejte skupinu nebo se k ní připojte: Zkuste se vyvinout do hezké/nebo opravdu dobré skupiny mládeže: Cvičte a dělejte veřejná vystoupení, až budete připraveni.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Zajistěte si důvěru rodičů diskusí a dodržováním jejich pravidel. Být spolehlivý a spolehlivý .
 • Buďte milí na všechny, se kterými se setkáte, možná je znovu uvidíte!
 • Nikdy se neostýchejte, ale uvolněte se a buďte si jisti, že se učíte doma.
 • Pokud nakupujete a procházíte v nákupním středisku, nákupním centru a tamních obchodech, můžete na těchto místech potkat nové lidi a spřátelit se, dávat pozor, abyste byli v bezpečí u nových známých. Nakupujte potraviny v supermarketu a navazujte konverzace.
 • Buďte chytří o penězích a lidech - ano, pak si projděte prodej garáží a dvora, kde najdete zajímavé lidi, a buďte přátelští.
 • Práce na dvoře je způsob, jak vydělat nějaké peníze. Zahradničení a prodej zeleniny. Najděte si přátele na farmářském trhu nebo bleším trhu.
 • Pořízení několika akčních snímků, abyste se dostali kolem a aby si vás někdo všiml - ale pouze v případě, že se také zapojíte, popovídáte si a nabídnete zaslání obrázku atd. Pořiďte si zábavné fotografování nebo krátká videa z akcí nebo písniček. Dokážete vymyslet a natočit video, jak něco udělat atd.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Zajistěte, aby vaši různé aktivity schválili vaši rodiče, a přimějte je, aby se setkali a promluvili si se svými známými, přáteli a trenéry atd.
 • Budete chtít být opatrní při setkání s cizími lidmi.
reklama

Populární Problémy

V průběhu času se jehla na vašem přehrávači opotřebuje, což může narušit věrnost zvuku. Můžete si také všimnout, že vaše záznamy přeskakují více než obvykle, když je použit stylus, což je držák, ke kterému je připojena jehla ...

Tenis je sport, který vyžaduje značnou hbitost a koordinaci. Neustálá povaha tenisové hry tam a zpět a potřeba při běhu měnit směry znamená, že pro vášnivé tenisty jsou boty nejrychlejší věcí ...

Jak posílit trénink jako žena středního věku. Můžete silový trénink představovat jako snahu mladého člověka, ale pravdou je, že s přibývajícím věkem se stává ještě důležitější. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení se pravidelný silový trénink nezmění ...

Jak se dostat do formy. Mnoho lidí se chce dostat do kondice a zlepšit své zdraví, ale těžko udržují režim, který jim vyhovuje. Tyto jednoduché kroky vám pomohou zahájit cvičební program, který vám může fungovat a umožní ...