Jak postavit levnou domácí posilovnu

Mezi nákladným členstvím v tělocvičně a drahým vybavením to čím dál více vypadá, že se cvičení stává jakýmsi privilegiem. Existuje také tlak na to, aby každá domácí posilovna byla tak efektní a komplexní jako ty, které vyžadují předplatné. Nicméně za předpokladu, že jste ochotni přijmout nějaké alternativy k vašemu oblíbenému vybavení, levná domácí posilovna je vzdálená jen několik set dolarů (nebo méně).Část 1 ze 4: Stanovení priorit a plánování

 1. Obrázek s názvem Vybudujte si levnou domácí posilovnu Krok 1

  1 Změřte rozměry svého cvičebního prostoru. Než si koupíte jakékoli vybavení, budete chtít vědět, do jak velkého prostoru ho máte uložit. Zapište si svá měření a mějte je po ruce, až budete nakupovat zásoby do domácí posilovny.
  • Pokud přeměňujete malý prostor na domácí posilovnu, mějte na paměti, že možná nebudete mít prostor pro spoustu velkého vybavení. Pokuste se upřednostnit, které vybavení je pro vás nejdůležitější.


 2. Obrázek s názvem Vybudujte si levnou domácí posilovnu Krok 2

  2 Rozhodněte se, jaké jsou vaše cíle v oblasti fitness. Znalost vašich cílů vám pomůže při nákupu vybavení chytřejší volby. Zapište si své cíle a uspořádejte je podle typu cvičení (vytrvalost, síla, rovnováha atd.), Abyste věděli, jaký druh vybavení byste měli dostat.
  • Pokud je vaším cílem například zapracovat na vytrvalosti, může pro vás mít smysl pořídit si běžecký pás. Pokud vás ale zajímá pouze budování svalů, na běžícím pásu pravděpodobně není dobré utrácet omezené prostředky.
 3. Obrázek s názvem Vybudujte si levnou domácí posilovnu Krok 3

  3 Spočítejte si zásuvky ve svém cvičebním prostoru. Pokud si chcete do své domácí posilovny koupit cvičební stroje, budete je muset někam zapojit. Pokud má váš cvičební prostor pouze jednu zásuvku, může to být problém, pokud máte 3 různé stroje. Při nakupování na to pamatujte.
 4. Obrázek s názvem Postavte levnou domácí posilovnu Krok 4

  4 Pokud chcete ušetřit více peněz, přeskočte na cvičebních strojích. Cvičební stroje mohou být drahé a většinu cvičení je možné provádět doma pomocí závaží, odporových pásů a cvičebního míče. Můžete také nainstalovat výsuvnou tyč, abyste mohli procvičovat zádové svaly bez velkého vybavení.
  • Pokud máte pocit, že potřebujete cvičební stroj, zkuste najít ten, který je univerzální, abyste získali co nejvíce peněz.
  reklama

Část 2 ze 4: Nákup pro kardio a fitness

 1. Obrázek s názvem Postavte levnou domácí posilovnu Krok 5

  1 Vyhledejte cvičení bez vybavení. Zejména pro kardio a obecnou zdatnost lze hodně dosáhnout s malými finančními investicemi. Web je plný užitečných průvodců po vysoce intenzivních kardio trénincích, které nevyžadují žádné vybavení. Jóga a pilates jsou dvě disciplíny, které cvičí cvičení téměř bez vybavení.
 2. Obrázek s názvem Postavte levnou domácí posilovnu Krok 6

  2 Kupte si pěnový váleček. Jednou z položek, která si v posledních několika letech získala obrovskou popularitu, je univerzální pěnový váleček. Základní, kvalitní pěnové válečky najdete už od 10 dolarů. Pokud hledáte ještě cenově výhodnější trasu, kupte si v železářství délku PVC trubky a zabalte ji do plážového ručníku na pěnový váleček pro kutily.
 3. Obrázek s názvem Vybudujte si levnou domácí posilovnu Krok 7

  3 Kupte si ab kolo. Ať už pomáháte svým zádům, nebo chcete -li něco změnit, možná budete chtít při cvičení břišních svalů přejít za kliky a prkna. Ab kolečko je jednoduché, jednostupňové řešení tohoto problému. Běžná věc, měli byste ji najít za méně než 20 $.
 4. Obrázek s názvem Postavte levnou domácí posilovnu Krok 8

  4 Získejte stabilní míč odolný proti prasknutí. Tyto míče jsou jedním z nejvšestrannějších předmětů v celé fitness. Jsou vynikající pro práci břicha, protože podporují páteř a izolují svaly žaludku. Stabilizační míček funguje na břiše lépe než při skřetu nebo vsedě. Tyto míče jsou velmi univerzální. Při některých cvicích může míč dokonce zaujímat místo na lavičce.
 5. Obrázek s názvem Postavte levnou domácí posilovnu Krok 9

  5 Zvažte splurging pro kardio stroj. V ideálním případě to bude stacionární kolo. Kvalitní stacionární kola lze běžně sehnat jen za pár stovek dolarů, zatímco stejně kvalitní běžecký pás může jít do tisíců. Stacionární kola jsou také nastavitelná, takže se nebudete muset starat (jako u eliptického) o nalezení takového, který by seděl vašemu tělu.
  • Dávejte pozor na tělocvičny, které nemají práci. Obvykle své vybavení vyloží pro veřejnost a levnější způsob nákupu kvalitního vybavení obvykle neexistuje.
  reklama

Část 3 ze 4: Nákup pro sílu

 1. Obrázek s názvem Vybudujte si levnou domácí posilovnu Krok 10

  1 Pořiďte si kvalitní nastavitelnou lavici. Pokud se můžete soustředit pouze na jednu položku, nechte to být. Nastavitelná lavice nahradí potřebu šikmé lavice, ploché lavice a klesací lavice. Jedna nastavitelná lavice vám ušetří stovky dolarů ve srovnání s nákupem všech tří samostatných lavic. Nastavitelná lavice je velmi univerzální a lze ji použít téměř při každém cvičení.
  • Pokud je nastavitelná lavice mimo vaši cenovou kategorii, použijte místo ní cvičební míč.
 2. Obrázek s názvem Postavte levnou domácí posilovnu Krok 11

  2 Seberte jednu nebo dvě činky. Činky jsou již dlouho oslavovány jako lepší volba mezi silovým tréninkovým zařízením. Jsou mnohem menší než velké domácí posilovací stroje a mnohem levnější. Pokud byste si mohli koupit pouze jednu věc, kterou byste měli jít na silový trénink, mělo by to být toto. Činky/činky budou vždy základem každé levné domácí posilovny.
  • Pokud jste již docela silní, měli byste si pořídit standardní olympijské činky, které váží asi 12 liber (nezatížené) a lze do nich naložit až 200 liber.
  • Pokud nemáte prostor na držení činek, zvažte místo toho použití odporových pásů.
 3. Obrázek s názvem Vybudujte si levnou domácí posilovnu Krok 12

  3 Vyrobte si pytle s pískem. Pokud máte náhodou náhradní stavební materiály, je to skvělý způsob, jak je využít. Budete také potřebovat starý vak nebo cvičební tašky; naplňte buď pískem nebo štěrkem a otvor dobře zalepte. Lze je použít pro libovolný počet cviků, které vyžadují odolnost proti váze.
 4. Obrázek s názvem Postavte levnou domácí posilovnu Krok 13

  4 Kupte si nějaké odporové pásy. Nejjednodušší a nejnižší cena silového vybavení, můžete přepínat činky pro odporové pásy v jakémkoli cvičení, které je používá. Najděte si místo pro ukotvení jedné strany pásma a můžete emulovat jakýkoli stojící stroj, abyste vyřešili to, co vašemu dalšímu vybavení chybí.
 5. Obrázek s názvem Postavte levnou domácí posilovnu Krok 14

  5 Postavte tažnou saně/pneumatiku. Trochu kutilského úsilí, budování tažných saní je nákladově efektivní způsob budování síly nohou a obecné tělesnosti. Nejzákladnější recept vyžaduje jednoduše tažné lano a velkou pneumatiku; připojte jeden k druhému a můžete vyrazit. Další více zapojené plány obvykle zahrnují nějaké svařování.
 6. Obrázek s názvem Postavte levnou domácí posilovnu Krok 15

  6 Kupte si výsuvnou tyč. Obvykle je lze najít nejvýše za 15 až 20 $. Ujistěte se, že máte ve svém domě robustní zárubeň, na kterou ji budete používat. Zkuste si koupit ten, který se zdvojnásobí jako tyč, abyste mohli provádět tricepsy a kliky; mít jednu z těchto tyčí velmi usnadňuje vaše zápěstí při klicích.
 7. Obrázek s názvem Vybudujte si levnou domácí posilovnu, krok 16

  7 Investujte do olympijské tyče s nárazníky. Pokud si to můžete dovolit, tento velký nákup zvýší váš silový trénink na úroveň. Nárazové desky jsou ve srovnání s běžnými deskami odolnější, protože jsou potaženy gumou a lze je upustit na podlahu. Činky umožňují malé přírůstky hmotnosti používané od 100GMS-1KG. To je velmi užitečné pro zvedače vyšších úrovní, kteří ustupují.
  • Mějte na paměti, že olympijská tyč s nárazníky zabere spoustu místa.
  reklama

Část 4 ze 4: Dokončení

 1. Obrázek s názvem Postavte levnou domácí posilovnu Krok 171 Nechte to na samotě. Přestože nejde o rozpočet, snažte se, aby vaše domácí tělocvična byla na místě, kde není žádné rušení. To vám ohromně pomůže oddat se vašemu cvičení tím, že snížíte rozptýlení a povzbudí vás, abyste se soustředili na daný úkol. Bez ohledu na to, kolik utratíte, neutrácejte za věci, které nakonec nevyužijete. Mít pro to všechno zvláštní místo, dává řádný domov a je méně pravděpodobné, že bude označen jako „nepořádek“.
 2. Obrázek s názvem Postavte si levnou domácí posilovnu Krok 18

  2 Nevynechávejte podlahu. Pokud není vaše domácí posilovna pokryta kobercem, měli byste vážně uvažovat o koupi nějaké polstrované podlahy, byť jen do rohu místnosti. Nezbytné pro jógu a další úseky, polstrovaná podlaha je výhodou pro všechna cvičení. Většina cvičení bude mnohem pohodlnější, protože sníží opotřebení kolen a dalších kloubů.
 3. Obrázek s názvem Postavte levnou domácí posilovnu Krok 193 Nechte v místnosti televizi nebo stereo. Vezměte si znamení z profesionálních tělocvičen a dopřejte si trochu rozptýlení při cvičení. Televize je dvojnásob užitečná, pokud jste fanouškem cvičebních videí, která byste měli sledovat. Hudba může být také účinným stimulantem pro vaše cvičení; existovaly studie spojující hudbu s příslušným rytmem s dlouhodobějším cvičením.
 4. Obrázek s názvem Postavte levnou domácí posilovnu Krok 20

  4 Zvažte nákup nástěnných zrcadel. Více než jen kosmetický dotek, pomoc při řešení jakýchkoli problémů s formou má zrcadlo, na které se můžete při cvičení dívat. Protože budete nejčastěji cvičit sami ve své domácí posilovně, nebudete mít partnera, který by vám poradil ohledně vaší techniky.
  • Nenechte se však cvičit tím, že budete vypadat dobře v zrcadle. Ujistěte se, že cílíte více než jen na svaly „show“.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaké vybavení si mám koupit do domácí posilovny? Pete Cerqua
  Certifikovaný osobní trenér a odborník na výživu Pete Cerqua je certifikovaný osobní trenér a odborník na výživu. Pete je také pětinásobně nejprodávanějším autorem knih, včetně knih „The 90-Second Fitness Solution“ a „High Intensity Fitness Revolution for Women/Men“ od Simon and Schuster a Skyhorse Publishing. Pete má více než 20 let zkušeností s osobním tréninkem a výživou a provozuje vlajkové studio 90-Second Fitness v New Yorku. Pete Cerqua Certifikovaný osobní trenér a odborník na výživu Expertní odpověď Činky jsou pravděpodobně nejzřetelnějším nákupem, pokud provádíte jakýkoli silový trénink, ale opravdu záleží na tom, co děláte a jaké jsou vaše cíle. Pokud si jen chcete udělat lehký trénink odporu, můžete si koupit odporové pásy, podložku na jógu a lehké činky. Pokud máte rádi velké svalové přírůstky, určitě byste si mohli koupit kompletní set na bench press nebo činku. To opravdu závisí na tom, o co se snažíš.
 • Otázka Jaká je nejlepší nastavitelná lavice nebo víceúčelový posilovací stroj pro cvičení celého těla? Jděte na nastavitelnou lavici, pokud máte přístup k závažím a několika dalším zařízením, které vám pomohou plně využít její potenciál. Jinak by posilovací stroj MP měl dělat zázraky a šetřit místo.
 • Otázka Mohu nainstalovat tyč a dělat shyby? Samozřejmě. Podívejte se online na dveřní výsuvné tyče, nebo si venku postavte nějaké výsuvné tyče.
 • Otázka Potřebuji přidat pěnové podlahy, pokud jsou v místnosti podlahy z keramických dlaždic a mám cvičební vybavení? Ačkoli to není nutné, může vám poskytnout větší pohodlí vědět, že jsou vaše podlahy do určité míry chráněny.
 • Otázka Co je to nastavitelná lavice? Nastavitelná lavice je taková, kde můžete změnit výšku opěradla tak, aby lépe vyhovovala vašemu tělu (nebo tělům ostatních).
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Populární Problémy

Mnoho lidí neví, že se badminton hraje na profesionální úrovni a vyžaduje trenéra, který se ve hře dobře orientuje. Jako u každého sportu může být stát se trenérem náročné, ale dá se to zvládnout. Tím, že znáte základy, máte ...Pierre-Hughes Herbert přišel na obranu Novaka Djokoviče poté, co jeho Adria Tour vedla k sérii případů COVID-19. Francouz také zmínil, že Djokovič je jako předseda Rady hráčům plně oddán.Premiéra 'NCIS' v sezóně 17 je tady a postava Ziva, kterou hraje Cote de Pablo, se vrací. Podívejte se, jak sledovat její návrat online prostřednictvím živého vysílání.

Pokud nemáte kabel, streamujte Good Eats: Reloaded season 2 online.Mark Twain skvěle řekl: „Pokud nemohu v nebi pít bourbon a kouřit doutníky, nepůjdu.“ To je způsob myšlení většiny milovníků bourbonu: kde je bez bourbonu krása v pití? Pokud jste však nikdy neochutnali bourbon a ...Jak mletý zázvor. Existuje několik způsobů mletí zázvoru. V závislosti na vašich osobních preferencích nebo vašem receptu se můžete rozhodnout zázvor nasekat hruběji, nebo ho chcete mít velmi jemně mletý, téměř rozvlákněný. S malým ...