Jak koupit kočárek pro psy

Zatímco kočárky pro psy jsou často zakoupeny jako roztomilé doplňky pro městské psy, mohou také sloužit více funkcím. Dobře zvolená sada kol může pomoci každému psovi s poruchou pohyblivosti pokračovat v aktivním, odchozím životě v mnoha klimatech nebo terénech. Kočárky mohou také umožnit starším psům stále chodit na procházky, mohou být použity k přepravě malých plemen, která by se normálně unavila na dlouhých túrách, a mohou vám pomoci pohodlně přivést vašeho psa na venkovní akce. Než si koupíte kočárek pro psy, budete muset pečlivě změřit výšku vašeho psa a zvážit, jaké typy míst se svým psem v kočárku prozkoumáte. Tyto dva faktory pomohou určit velikost a model ideálního kočárku pro životní styl vašeho psa.Část 1 ze 3: Vyhodnocení velikosti a typu kočárku, který potřebujete

 1. Obrázek s názvem Koupit kočárek pro psy Krok 1

  1 Změřte výšku svého psa. Umístěte jeden konec svinovacího metru na podlahu a druhý konec přiveďte k temenu hlavy psa. To vám řekne, jak vysoký je váš pes, když stojí vzpřímeně. Tyto informace budete potřebovat při pohledu na kočárky, protože větší psi budou potřebovat větší kočárky. Ujistěte se, že vy
  • Většina kočárků pro psy má kryty, které chrání před počasím a sluncem. Znalost výšky vašeho psa zajišťuje, že váš pes bude mít dostatek místa na to, aby se mohl v kočárku postavit a otočit, i když je potah dolů.
  • Pokud je váš pes ještě štěně, nechte mu dostatečný prostor pro růst. Velikost dospělého psa můžete předvídat zkoumáním standardních měření výšky a hmotnosti pro jeho plemeno.
 2. Obrázek s názvem Koupit kočárek pro psa Krok 2

  2 Zvažte životní styl, který se svým psem sdílíte. Při používání kočárku myslete na to, kam se svým psem půjdete. Budete kočárek používat pouze k procházkám po okolí nebo ho vezmete do míst, jako jsou nákupní centra nebo na turistické stezky? Zamýšlené použití kočárku ovlivní typ kočárku, který budete muset koupit.
  • Zvažte také, jak často bude váš pes chodit sám. Budete na psa tlačit po celou dobu, co jste na procházce, nebo bude pes po většinu času chodit sám?
  • Skládací kočárky pro psy nabízejí největší přenosnost, ale obvykle stojí více než nepružné modely. Získejte měření těchto skládacích modelů, abyste zjistili, zda se kočárek vejde do vašeho vozidla, když je plně složený.
 3. Obrázek s názvem Koupit kočárek pro psa Krok 3

  3 Analyzujte klima a terén, kam plánujete chodit. Koupený kočárek pro psy musí odpovídat místům, kde plánujete kočárek používat, ať už venkovských nebo městských. Můžete například najít online popisy turistických stezek, kterými se chcete vydat, nebo venkovských silnic, po kterých se chystáte projít. To pomáhá určit nejlepší typ pneumatik a konstrukci kočárku pro vás a vašeho psa.
  • Rozhodněte se, zda budete kočárek používat na dlouhé túry do lesa nebo jen na betonové chodníky. Pokud budete primárně běhat po silnicích a chodnících, můžete se rozhodnout koupit lehký tříkolový běžecký kočárek.
  • Pokud se chystáte vzít svůj psí kočárek na delší túry, otevřete si tištěné mapy, abyste vyhodnotili strmost a obtížnost stezek.
 4. Obrázek s názvem Koupit kočárek pro psa Krok 4

  4 Určete, kolik psů budete mít v kočárku. Jedinci nebo rodiny s více psy si možná budou muset pořídit větší kočárek, aby se do něj oba psi pohodlně vešli. Pokud se chystáte na procházku, procházku nebo běhání se dvěma nebo více psy v kočárku, ujistěte se, že psi budou mít dostatek místa, aby se mohli pohodlně postavit a otočit se, když je kryt kočárku zavřený.
  • To by mělo být relativně snadné, pokud máte více malých psů, ale větší psi se nemusí do kočárku hodit.
  • Pokud máte psy různých velikostí - například jednoho velkého a jednoho malého psa - můžete přinést kočárek pro menšího psa, aby mohl odpočívat, zatímco větší pes bude dál chodit nebo běhat.
  reklama

Část 2 ze 3: Výběr kočárku ke koupi

 1. Obrázek s názvem Koupit kočárek pro psa Krok 5

  1 Vyberte si kočárek, který odpovídá klimatu, ve kterém budete procházet. Pokud plánujete vzít kočárek na delší túry drsnějším terénem, ​​budete si muset pořídit robustní model, který může mít užitečné funkce, například exteriér odolný proti dešti. Naopak, pokud budete svého psa brát především na krátké procházky nebo budete kočárek používat uvnitř (ve veterinární ordinaci nebo v nákupním středisku), můžete si vybrat model s méně funkcemi.
  • Pokud plánujete používat kočárek na nerovném povrchu, jako je špína, písek nebo sníh, hledejte kočárek s terénem, ​​hrbolatými pneumatikami a vyztuženým podvozkem.
  • Kupte si kočárek se standardními pneumatikami jízdního kola, pokud jej plánujete používat pouze na chodníku.
 2. Obrázek s názvem Koupit kočárek pro psy Krok 6

  2 Vyberte si kočárek s předním a horním potahem. Horní kryt lze zapnout na zip nebo zapnout, aby váš pes zůstal uvnitř. Tato funkce bude užitečná za deště nebo jiného nepříznivého počasí a může se také hodit, pokud chcete, aby váš pes byl uvnitř kočárku: například na rodinném pikniku.
  • Zavření horního a předního krytu také zajistí, že váš pes nevyskočí, když je kočárek v pohybu.
 3. Obrázek s názvem Koupit kočárek pro psy Krok 7

  3 Zajistěte, aby kočárek měl kapacitu nákladu. Schopnost nosit zásoby, jako je voda a jídlo, se hodí při dlouhých túrách, běhání nebo procházkách. Pokud si koupíte kočárek pro psy, který není vybaven úložným prostorem nebo má omezenou kapacitu, pravděpodobně budete mít v rukou příslušenství pro domácí zvířata. Dobrý nosič pro domácí zvířata bude mít nákladový prostor jako kapsy nebo rukávy na zádech nebo po stranách kočárku. Při používání kočárku pravděpodobně budete mít u sebe:
  • Voda a vodní miska pro vašeho psa.
  • Vodítko a/nebo postroj pro psa.
  • Odpadní pytle k vyzvednutí po vašem psu.
  reklama

Část 3 ze 3: Vyhodnocení kočárků před zakoupením jednoho

 1. Obrázek s názvem Koupit kočárek pro psy Krok 8

  1 Podívejte se na uživatelské recenze nejlepších kočárků pro psy. Navštivte webové stránky, jako je Amazon.com, abyste zjistili, co si ostatní kupující myslí o modelu, který kupujete. Existuje také několik online blogů a webových stránek věnovaných recenzování a propagaci kočárků pro psy; rychlé vyhledávání Google odhalí více blogů o psech a kočárcích.
  • Zvažte možnost zeptat se ostatních místních kupujících, zda můžete vyzkoušet jejich kočárky. Například umístěte reklamu na CraigsList.org a najděte místního majitele kočárku pro psy. Poté vezměte s sebou psa a setkejte se v psím parku, abyste kočárek vyzkoušeli. Ujistěte se, že se váš pes vejde do kočárku, a pokud to majitel kočárku dovolí, vezměte svého psa na krátkou procházku, dokud je v kočárku.
 2. Obrázek s názvem Koupit kočárek pro psy Krok 9

  2 Kontaktujte výrobce kočárku. Zeptejte se, jaký model doporučují pro plemeno, váhu a výšku vašeho psa. (Tato doporučení velikosti mohou být také uvedena na webových stránkách společnosti). Přestože jste již podobný průzkum provedli sami, bude přesto užitečné nechat si hodnocení vašeho kočárku potvrdit nebo upravit výrobcem.
  • Tento krok je obzvláště cenný, pokud plánujete nákup kočárku online. Protože jsou některé z nejlepších nabídek na kočárky pro psy online, nebudete moci kočárek vyzkoušet, dokud si jej nepořídíte.
 3. 3 Ujistěte se, že je kočárek v bezpečí. Než si vyberete kočárek, měli byste se podívat na všechny jeho bezpečnostní prvky. Ujistěte se, že má bezpečné popruhy, aby váš pes z něj nemohl vyskočit. Také se ujistěte, že je snadné dostat vašeho psa dovnitř a ven z kočárku, aby vám to nezpůsobovalo žádné nepohodlí.
 4. Obrázek s názvem Koupit kočárek pro psy Krok 10

  4 Ověřte, že váš ideální kočárek pro psy má záruku. Ujistěte se, že můžete kočárek vrátit, pokud nemá správnou velikost pro vašeho psa. Jakmile potvrdíte záruku a učiníte rozhodnutí, měli byste si koupit kočárek pro psy od výrobce, který zaplatí za zpáteční dopravu, pokud kočárek není pro vašeho psa vhodný.
  • Velkorysá politika vrácení nebo výměny je dobrým znamením, že výrobce poskytuje kvalitní produkt.
 5. Obrázek s názvem Koupit kočárek pro psy Krok 11

  5 Zeptejte se svého veterináře na názor na kočárek. Před zakoupením kočárku pro psy se poraďte se svým veterinářem a ujistěte se, že tento kočárek vašemu psovi nezpůsobí žádné zdravotní problémy nebo obavy. Popište veterináři místa, kde plánujete vzít svého psa do kočárku, kolik místa bude mít pes uvnitř kočárku a jak dlouho bude váš pes v kočárku během typické túry, běhání nebo procházky.
  • Je pravděpodobné, že váš veterinář podpoří vaše rozhodnutí o koupi kočárku pro psy. Mohou obhajovat kočárky pro psy jako účinný způsob přepravy nemocného psa, zotavujícího se z chirurgického zákroku nebo v sádře.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Náhlý úvod do kočárku může vašeho psa vyděsit, že ho použije. Pomalu představte svého psa kočárku: mějte psa na vodítku a nechte ho čichat a prozkoumávat kočárek svým vlastním tempem.
 • Povzbuďte svého psa, aby prozkoumal interiér kočárku, než se vydá ven.

reklama

Populární Problémy

Vepřové plece (také známé jako „bostonský zadek“ nebo „vepřový zadek“) je řez masa z horní části přední nohy prasete - jinými slovy „rameno“. Metody vaření vepřového plece obvykle používají pomalé, postupné vaření k vytvoření ...Existuje mnoho různých způsobů, jak sledovat 2021 Grammy online. Zde je návod, jak můžete sledovat show na Amazon Prime.Zde je návod, jak sledovat celý Shark Week 2020 online, pokud nemáte kabel nebo nemáte Discovery Channel.

Perspektiva sportovní psychologie v soutěži mezi začínajícím hráčem a jedním z největších světových hráčů.ETSU a VMI se v sobotu setkají ve čtvrtfinále SoCon. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.Bývalý světový hráč číslo 26 Victor Hanescu nedávno popsal, jaké to je setkat se na hřišti s 20násobným grandslamovým vítězem Rafaelem Nadalem.