Jak se zúčastnit úklidu na pláži

Sběr odpadu z pláží lze provádět jako jednotlivec nebo rodina, jako skupina nebo kolektiv nebo jako součást speciální akce, jako je Mezinárodní den vyčištění pobřeží, Světový den oceánů, nebo jako třídní skupina a škola. Být si pravidelně vědom toho, že je třeba udržovat všechna pobřeží čistá a krásná, je jedním ze způsobů, jak může každý z nás pomoci zlepšit stav pláží, pobřeží a dunů a zajistit, aby tato prostředí nadále sloužila jako místa pro lidi i divokou zvěř lze bezpečně používat.bílé tenisky chlapci

Kroky

 1. 1 Vezměte si náhradní pytel na odpadky s vámi, kdykoli navštívíte pláž. Vezměte si s sebou také zahradní rukavici, pokud nechcete nic sbírat ručně, nebo mechanický drapák pro případ, že byste na pláži objevili stříkačky a další ošklivé věci. Udělejte z toho část své návštěvy pláže, abyste před odjezdem posbírali odpadky z pláže v hodnotě alespoň 5 minut.
  • Sáček na odpad vždy zlikvidujte na vhodném místě k likvidaci. Pokud nemůžete najít správný koš poblíž pláže, vezměte si odpadky domů a zlikvidujte je pomocí vlastních metod likvidace odpadu.
 2. 2 Povzbuďte každého člena rodiny, aby udělal to samé. Ukažte je příkladem a zároveň je povzbuďte, aby udělali totéž.Učit dětijak bezpečně sbírat odpadky, aniž by si ublížili.
  • Pokud je oblast známá pro užívání drog, nenechávejte děti sbírat odpadky. Pro sebe noste pevnou obuv, abyste se vyhnuli náhoděporanění jehlou. A noste správné rukavice a noste mechanická zařízení pro svoz odpadu.
  • Učte děti, aby nikdy nevkládaly prsty do ničeho, ať už do nádoby, skořápky nebo čehokoli jiného, ​​co vytváří možnou skrýš pro zvíře, které by mohlo bodnout, kousnout nebo střílet ostny. Některá zvířata, jako například chobotnice s modrým prstencem, žijí uvnitř lidských odpadků jako plechovky od nápojů a mohou při neodborném zacházení způsobit smrtelné kousnutí nebo bodnutí.
 3. 3 Hledejte místní ochranářské skupiny kteří provádějí pravidelné plážové úklidy. Připojte se a buďte pravidelným dobrovolníkem, který pomáhá udržovat vaši místní pláž čistou. Zúčastněte se jejich schůzek, abyste se dozvěděli více o tom, co dělají, kam se zaměřují a tipy na sběr odpadků.
 4. 4 Zúčastněte se speciálních akcí zaměřených na vyčištění pobřeží. Každoročně se koná několik speciálních akcí zaměřených na péči o oceán, pobřeží, pláže a další oblasti související s mořem. Některé z těchto činností mohou zahrnovat opětovnou výsadbu mořských trav nebo dunových travin, které pomáhají chránit duny a pobřeží a zajišťují stanoviště pro chov ryb, takže nejde jen o odpadky!
 5. 5 Zapojte se, když dojde k úniku ropy. Když dojde k úniku ropy, nevyhnutelně skončí na pobřeží a zabije divokou zvěř a poškodí plážové prostředí. Často se můžete stát součástí úklidových operací tím, že se připojíte ke skupinám, které potřebují a vycvičí dobrovolníky v čištění ptáků, čištění písku a dalších užitečných způsobů úklidu. Podívejte se na webové stránky místních organizací pro ochranu přírody a místního prostředí místní samosprávy, kde najdete podrobnosti specifické pro událost, když k ní dojde.
 6. 6 Povzbuďte ostatní, aby pomáhali udržovat pláž čistou. Informujte lidi, kde jsou popelnice, když je vidíte házet odpadky na pláž. Povzbuďte lidi, které znáte, aby se zapojili do akcí na čištění pláží; dokonce často je tam vozit nebo se s nimi kamarádit.
  • Dobrovolníktrochu svého času na pomoc studentům pastýřské školy při úklidu na pláži. Můžete jim vysvětlit, co mají dělat, a sledovat jejich pokrok, abyste pomohli učitelům, kteří je na akci přivedli.
 7. 7 Pomozte ostatním, kteří uklízejí pláže, dary. Většina společností, organizací a skupin, které čistí pláže, potřebuje finanční prostředky a pomoc po celou dobu, takže vaše dary času a peněz budou vždy oceněny.
 8. 8 Vezměte jídlo do opakovaně použitelných nádob. Mítpikniknebo grilování na pláži, ale udělejte z něj místo, kde se vše, co vezmete, vrátí domů s vámi a nezanecháte po jídle ani stopy. To může být odměna po úklidu pláže, zejména pro skupinu, ale ujistěte se, že každý chápe, jak je důležité mít s sebou udržitelné jídlo a stravovací potřeby. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu pomoci řešit problémy životního prostředí? Problémy s životním prostředím můžete řešit organizováním akcí, používáním sociálních médií k šíření informací, chodením na akce, povídáním přátelům, rodině nebo spolupracovníkům a možná byste mohli podat nějakou petici.
 • Otázka Co si mám vzít na úklid pláže? Rubín Nejlepší odpovídač Noste ležérní oblečení, které by vám nevadilo ušpinit. Pokud je to uvedeno, budete možná muset také nosit vesty nebo rukavice s vysokou viditelností.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Zvažte vedení záznamů o úklidech mezi různými časy, abyste zjistili, zda se odpadky zhoršují nebo se zlepšují. To mohou být užitečné údaje pro petici místních úřadů a vlád.
 • Noste pohodlné oblečení, které vám nevadí špinit, nebo byste mohli mít problém při sbírání odpadků na pláži!
 • Když trávíte čas na pláži, vyhněte se tomu, abyste cokoli, co by mohlo způsobovat problémy, považovali za odpadky. Vyneste všechny své odpadky a dávejte pozor, aby vám igelitové tašky a další lehké předměty neodfoukly, když nevěnujete pozornost; dejte je pryč, než se to může stát. Zkontrolujte také, zda jste nasbírali Všechno vašich věcí před odjezdem. Toulavé žabky, nádoby na potraviny, ručníky atd., To vše se po opuštění stane odpadkem na pláži.
 • Pomozte malým komunitám, školním dětem a dalším lidem naučit se, jak vyčistit pobřeží a proč je to důležité. Pořádejte přednášky, semináře a workshopy, které pomohou ostatním dozvědět se o potřebě péče o naše oceány a pláže. Naučte lidi méně používat a recyklovat nebo znovu použít to, co již máme, abychom v první řadě vydělávali méně odpadu. Také povzbuďte lidi, aby přestali vyhazovat odpadky na ulici, protože končí v kanálech a poté na plážích a moři.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Odpadky putují všude, jakmile se dostanou na pláž; voda to všechno smete do moře a skončí na ostrovech, kde lidé ani nežijí. Udělejte, co můžete, abyste tomu zabránili!
 • Buďte opatrní s rybářskými háčky, rozbitými lahvemi, podezřelými sudy nebo velkými nádobami s jedovatými znaky atd., Jehlami a jinými ostrými nebo případně jedovatými předměty. Pokud si nevíte rady s bezpečným sběrem, označte místo, abyste varovali ostatní a rychle získali pomoc.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Odpadkové pytle
 • Mechanický nástroj steliva
 • Správné silné rukavice
 • Dobré boty s pevnou základnou
 • Někde vhodné k likvidaci odpadků

Populární Problémy

Rafael Nadal postoupil do třetího kola po pětisetovém maratónském zápase proti Timu Smyczkovi na Australian Open.

Jak nosit příliš velké boty. Každý zná ten pocit: všimnete si dokonalých bot a půjdete si je vyzkoušet, ale jsou příliš velké. Naštěstí, ať už jsou nadměrně velké v jedné konkrétní oblasti nebo jen obří, existují ...Jak si vyrobit mísu na snídani Chia. Chia semínka jsou skvělým doplňkem každého jídla. Jsou plné prospěšných antioxidantů, vápníku, vlákniny, bílkovin a omega-3 mastných kyselin. Http://www.webmd.com/diet/features/truth-about-chia#1 What ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Dayton vs VCU online bez kabelu. Flyers vedou 12: 0 při hře A-10, zatímco VCU ztratil tři z posledních čtyř.

Cesta národního tenisového šampiona Mahaka Jaina se sídlem v Indore je plná vzestupů a pádů.Váš průvodce streamováním Mickeyho Twice Upon a Christmas online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.