Jak nakupovat UFC 248: Cena PPV a nabídka balíčku ESPN+

UFC 248 jak sledovat

Getty Izrael Adesanya a Yoel Romero budou společně titulky UFC 248.

Israel Adesanya bude obhajovat svůj titul ve střední váze před Yoelem Romerem z 3. pozice, zatímco Weili Zhang bude také obhajovat svůj titul ve slaměné váze proti Joanně Jedrzejczyk ve dvou hlavních zápasech UFC 248.

Už nemůžete kupovat UFC PPV prostřednictvím svého poskytovatele kabelových služeb nebo UFC.tv, ale kdokoli v USA si může koupit UFC 248 PPV prostřednictvím ESPN+ .

Vaše cenové možnosti závisí na tom, zda již jste předplatitelem ESPN+, takže zde je další přehled toho, jak sledovat Adesanya vs Romero a UFC 248 PPV:

desítky umístění pro tenisový loket
Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud ještě nemáte ESPN+ , můžete získat speciální nabídku který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 248 (hodnota 64,99 $) za 84,98 $, což znamená úsporu asi 26 procent:

hrbáč streamování notre dame

Kupte si balíček UFC 248 a ESPN+

Pokud již máte ESPN+ , můžeš zakoupit samotný UFC 248 PPV za 64,99 $ . Ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu ESPN+, a poté vyberte Pouze hledáte UFC 248? Získejte jej za 64,99 $ zde odkaz:

Kupte si UFC 248 PPV

Nebo také současní předplatitelé ESPN+ mohou stále získat speciální cenu balíčku. Ale místo toho, abyste zahájili nové předplatné ESPN+, stačí prodlužte své aktuální předplatné o rok a získejte UFC 248 PPV za celkem 84,98 $ .

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, můžete sledovat UFC 248 na svém počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pro všechny tyto možnosti se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+, abyste mohli sledovat předčasné přípravy (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV). Pokud se přihlásíte u poskytovatele kabelové televize, můžete tímto způsobem sledovat i druhou sadu předzápasů (ESPN).

udělejte si dělo tenisového míčku

Náhled UFC 248

Adesanya (18-0 MMA, 7-0 UFC) bude poprvé obhajovat svůj titul proti Romerovi (13-4-0), který prohrál tři ze svých posledních čtyř zápasů, přičemž jeho poslední porážka přišla v UFC 241, když prohrál rozhodnutím s Paulo Costou. Neporažený Adesanya dal jasně najevo, co si myslí o svém protivníkovi.

Viděl jsem ho otřást. Viděl jsem ho zastavit, Řekla Adesanya o Romero. Viděl jsem ho zkrvaveného. Viděl jsem ho plakat. Rozplaču ho. Je člověkem jako kdokoli jiný a každý rád vynáší tento mýtus o tom: „Ach, je to ocel, jako kopající ocel“, nebo ho praštíte a on nespadne. Dotknu se ho tolikrát. Dotknu se ho dostkrát a nakonec se rozpadne jako Dvojčata.

tenisový náramek wiki

Adesanya má od omluvy pro necitlivost jeho odkazu z 11. září, ale to nebylo jediné drama obklopující tento boj. Romero v nepříliš vzdálené minulosti dvakrát ztratil váhu, a to navzdory jeho nedávná ujištění jeho váha bude v tomto zápase v pořádku, stále musí ztratit několik liber.

Zhang bude také poprvé bránit svůj titul 115 lb. proti Jedrzejczykovi, který byl více než dva roky mistrem slámové váhy. V roce 2017 prohrála s Rose Namajunas a nedávno to řekla MMA Boj je připravena získat opasek zpět.

Od té doby, co jsem ztratil opasek, jsem byl ještě více posedlý, než když jsem byl šampion, Řekl tento týden Jedrzejczyk . S opaskem, ať už ho máte fyzicky nebo ne, můžete působit jako šampion. Můžete být šampiónem. Dostal jsem se mezi elitu. Ne jednou, ale šestkrát. Chybí mi to.

Další zápasy na bojové kartě UFC 248 jsou zahrnuty:

  • Beneil Dariush vs. Drakkar Klose - lehká váha
  • Li Jingliang vs. Neil Magny - welterová váha
  • Alex Oliveira vs. Max Griffin - welterová váha
  • Sean O'Malley vs. Jose Quinonez - bantamová váha
  • Mark Madsen vs. Austin Hubbard - Lehká váha
  • Rodolfo Vieira vs. Saparbek Safarov - střední váha
  • Deron Winn vs. Gerald Meerschaert - střední váha
  • Polyana Viana vs. Emily Whitmire - slaměná váha žen
  • Jamall Emmers vs. Giga Chikadze - muší váha
  • Danaa Batgerel vs. Guido Cannetti - bantamová váha
Populární Problémy

Roger Federer byl nedávno dotazován společností Schweizer Illustrierte u příležitosti jeho 40. narozenin.

Ošklivý pád na mečbol nezabránil Johanna Kontaové porazit Angelique Kerberovou, protože britští hráči nadále zářili na Eastbourne.

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy her Warriors online bez kabelového přihlášení, ať už jste na jejich trhu nebo mimo něj.

Volejbal v tenise může být velmi účinný, zejména pokud váš soupeř nemá vynikající práci nohou nebo rychlost. Dobře provedený volej může snadno získat bod nebo nastavit vítězný úder. Uchopte raketu uchopením „chopper“. ...

Jak uvařit kávu. Existuje mnoho způsobů, jak kávu připravit, ale existuje několik triků, které můžete použít k přípravě opravdu dobrého šálku kávy v kávovaru. Pokud nemáte po ruce kávovar, nebojte se; kávu si stále můžete vychutnat ...

Jak jíst Jicamu. Dobře, koupil jsi jicama v obchodě a nevíš, co s tím dělat. Tuto oblíbenou kořenovou zeleninu lze jíst mnoha různými způsoby a je vynikající, chutná jako kříženec jablka a bramboru ....