Jak čistit boty z hadí kůže

Čištění bot z hadí kůže není tak snadné jako sundání tenisek. Při dlouhodobém používání nebo dokonce po drsném výletu se boty zašpiní. Pokud je o vaše ceněné boty z hadí kůže správně postaráno, jsou velmi trvanlivé a mohou skutečně trvat celý život. Pokud vlastníte boty z hadí kůže, víte, že jsou jedinečným pokladem, a proto je třeba s nimi zacházet a pečovat jinak než s jejich běžnými koženými protějšky. Prodlužte životnost svých bot a udržujte je v dobrém stavu, abyste se mohli kdykoli předvést.

kde mohu sledovat přeživší?

Část 1 ze 3: Odstranění nečistot a nečistot

 1. Obrázek s názvem Čištění bot z hadí kůže Krok 1

  1 Navlhčete měkký hadřík vodou. Pomocí hadříku vyčistěte boty. Pracujte s látkou podél boty a setřete z ní veškeré nečistoty nebo prach. Sledujte zrno hadí kůže, protože tření o zrno může uvolnit šupiny a poškodit vaše boty.
 2. Obrázek s názvem Čištění bot z hadí kůže Krok 2

  2 Boty očistěte kartáčem dosucha. Štěrbiny vah očistěte malým měkkým kartáčkem. Pokud dojde k výraznému nahromadění, vyčistěte si boty více než jednou.
 3. Obrázek s názvem Čištění bot z hadí kůže Krok 3

  3 Odstraňte veškerou přebytečnou vlhkost. Udělejte to opatrně pomocí papírových ručníků nebo ubrousků, aby nedošlo k popraskání. Nechte boty uschnout a uložte je na místo, kde nebudou vystaveny přímému slunečnímu světlu ani žádným topným prvkům. reklama

Část 2 ze 3: Klimatizační boty

 1. Obrázek s názvem Čištění bot z hadí kůže Krok 4

  1 Upravte kůži pro odolnost a vzhled. Ujistěte se, že máte konkrétně kondicionér na hadí kůži. Hadí kůže se liší od ostatních typů kůže a může se vysušit nebo dokonce změnit barvu tradičními kondicionéry z hovězí kůže. Na rozdíl od tvrdého vosku použijte krémový voskový výrobek. Stačí jeden kabát. Vyvarujte se používání barevného krémového laku na přírodní barevnou hadí kůži a místo toho použijte neutrální krémový lesk.
 2. Obrázek s názvem Čištění bot z hadí kůže Krok 5

  2 Na boty naneste kožený kondicionér. Otestujte svůj kondicionér plazů na malé nepostřehnutelné oblasti boty, abyste se ujistili, že dobře reaguje na váš typ hadí kůže pomocí čistého hadříku. Aplikujte na boty rovnoměrně v malých množstvích kožený kondicionér, jako vždy se zrnem v kůži a nikdy proti šupinám.
 3. Obrázek s názvem Čištění bot z hadí kůže Krok 6

  3 Nechte produkt 20 minut zaschnout. Po zaschnutí setřete přebytečný produkt čistým hadříkem a jemně vyleštěte. K vyleštění použijte jiný čistý hadřík a hadřík pohybujte v malých kruzích po směru hodinových ručiček. reklama

Část 3 ze 3: Údržba bot z hadí kůže

 1. Obrázek s názvem Čištění bot z hadí kůže Krok 7

  1 Po použití otřete boty od přebytečné vlhkosti a nečistot. Vezměte čistý měkký bílý hadřík a mírně navlhčete vodou. Vaše tkanina by neměla být nadměrně mokrá, protože vystavení hadí kůže přílišné vlhkosti může způsobit vysušení a popraskání, což může zkrátit životnost vašich bot.
 2. Obrázek s názvem Čištění bot z hadí kůže Krok 8

  2 Během deště nebo sněhu se vyhněte nošení bot. To je velmi důležité, protože bez hadích přírodních olejů je nadměrné sušení jedním z největších nebezpečí pro vaše boty z hadí kůže.
 3. Obrázek s názvem Čištění bot z hadí kůže Krok 9

  3 Naneste voděodolný sprej. To pomůže zabránit vysušení a popraskání. Ujistěte se, že je navržen speciálně pro hadí kůži, protože jiné komerční úpravy obuvi mohou způsobit změnu barvy a poškození kvality vaší kůže.
 4. Obrázek s názvem Čištění bot z hadí kůže Krok 10

  4 Boty skladujte mimo teplo, světlo a vlhkost. Chcete -li prodloužit jejich životnost, zvažte skladování v krabici nebo na jiném místě, které může poskytnout chladné a tmavé prostředí.
  • Leather Honey je jednou z mnoha společností, které vyrábějí kondicionéry a čisticí prostředky speciálně určené pro ošetření výrobků z hadí kůže.


  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Takto můžete sledovat finále seriálu Moderní rodina online. Finále 11. sezóny se koná ve středu 8. dubna ve 21 hodin. ET na ABC.

Murray z Cincinnati, Federer se uvolňuje

Troy se v sobotu utká s Akronem ve fotbalovém zápase Sun Belt vs. MAC. Tato hra není v národní televizi, takže se na ni můžete podívat online.

Zion Williamson debutuje v NBA, když se Pelikáni v pondělí utkají s Hawks v přípravném zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Serena Williamsová má na svém kontě 23 grandslamových titulů ve dvouhře, 16 titulů ve čtyřhře a 319 týdnů na 1. místě.

Severozápadní rivalové Sounders a Timbers se ve středu setkají v zápase čtvrtého kola poháru US Open. Zde je návod, jak sledovat hru online.