Jak se vyrovnat se srdečním šelestem

Normální, pracující srdce bije každý den kolem 100 000 úderů. Lékař by měl pomocí stetoskopu z vašeho srdce slyšet stálé „lub-Dub ... lub-Dub“. Srdcový šelest se týká abnormálních srdečních zvuků, které jsou slyšet spolu s normálním srdečním tepem, jako je slabý nebo hlasitý zvuk. Srdeční šelesty jsou rozděleny do dvou typů: nevinné nebo „neškodné“ a abnormální. Nevinné šelesty srdce nejsou považovány za vážné zdravotní problémy, ale abnormální šelesty srdce je třeba řešit, léčit a monitorovat.

Metoda 1 z 5: Část 1: Úprava stravy a životního stylu

 1. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Krok 1

  1 Drž se dál od potravin s nasycenými mastnými kyselinami. To znamená vyhnout se zpracovaným potravinám, smaženým jídlům, rychlému občerstvení, červenému masu se zbytky tuku, uzenině a slanině, hranolkům, máslu a plnotučným mléčným výrobkům.
  • To vše jsou zdroje škodlivých tuků, které mohou vést k nezdravému přírůstku hmotnosti, snížení rychlosti krevního oběhu a zvýšení rizika vzniku dalších závažných onemocnění, jako je ateroskleróza, diabetes mellitus, hypertenze, srdeční selhání a mrtvice.


 2. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Krok 2

  2 Nahraďte tučná jídla jídlem bohatým na omega 3 mastné kyseliny a nenasycené mastné kyseliny. To znamená vařit s rostlinnými oleji, jako je sezamový a olivový olej, a jíst více syrových ořechů a lněného semínka.
  • Než sáhnout po standardním bochníku bílého chleba nebo sáčku bílé rýže, sáhněte po celozrnných výrobcích, jako je ječmen a ovesné vločky, které jsou bohaté na vitamíny, omega 3 kyseliny a vlákninu. To pomůže udržet váš krevní tlak a hladinu cholesterolu spolu s hladinou cukru, protože tato jídla neobsahují bílou mouku ani vysoký index sacharidů.
  • Dobrou náhražkou jsou celozrnné produkty, jako je hnědá rýže nebo celozrnné těstoviny, a celozrnnou mouku můžete přidat do dezertů, jako jsou muffiny nebo koláče.
  • Tučné maso nahraďte mořskými plody a libovým masem a plnotučné mléko nebo mléčné výrobky nahraďte odstředěnými mléčnými výrobky.
  • Příjem bílkovin můžete také zvýšit konzumací jiných, zdravějších zdrojů bílkovin, jako jsou luštěniny, fazole a hrách.
 3. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Krok 3

  3 Jezte hodně zeleniny a ovoce. Jsou vynikajícím zdrojem vitamínů, minerálů a přírodních antioxidantů, které posílí váš imunitní systém a celkové zdraví. Poskytnou také dostatečné množství různých vitamínů, jako jsou A, B, D, E nebo C, spolu s vápníkem, železem, hořčíkem a dalšími minerály, které pomohou vytvořit zdravé červené krvinky. Tato dieta pomůže zlepšit jakékoli problémy s anémií a udrží váš cévní systém v dobrém zdravotním stavu, aby se předešlo problémům s krevním tlakem.
  • Jíst ovoce a zeleninu vám také pomůže udržovat váš krevní tlak, cukr a cholesterol na normální úrovni a těžit z výhod nízkých tuků a kalorií a vysokého obsahu vlákniny obsažených v těchto potravinách, čímž zabráníte rozvoji dalších srdečních poruch.
  • Vyvarujte se konzervovaného ovoce a ovoce konzervovaného ve sladkém sirupu, protože obsahují vysoké množství cukru.
 4. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 4

  4 Omezte množství sodíku ve vaší stravě. Příliš mnoho sodíku může vést k hypertenzi nebo jiným souvisejícím zdravotním problémům, jako jsou poruchy ledvin, srdce nebo vysoký cholesterol. Uvědomte si skryté zdroje soli a vyhýbejte se jim, jako jsou konzervy, zpracované potraviny a sójová omáčka.
 5. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 5

  5 Jezte několik malých jídel po celý den, než dvě velká jídla. To zvýší váš metabolismus a pomůže vám udržet si zdravou váhu.
  • Snažte se nejíst těsně před spaním nebo dvě až tři hodiny před spaním. Jíst těsně před spaním způsobí, že všechny spotřebované tuky sedí ve vašem těle a nebudou spáleny ani metabolizovány, protože neděláte žádné činnosti, abyste je spálili nebo se jich zbavili. To také povede ke zvýšení vaší hmotnosti, krve, cholesterolu a cukru na možná nebezpečnou úroveň.
 6. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 6

  6 Vyvarujte se kouření nebo pití alkoholu. Tyto nezdravé návyky mohou mít negativní vliv na váš cévní systém a zúžit lumen vašich tepen. To pak zvýší váš krevní tlak a vytvoří větší tlak na vaše srdce, aby účinně pumpovalo a cirkulovalo krev.
 7. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 7

  7 Vytvořte si denní cvičební program a věnujte se mu. Důsledné cvičení sníží vaši tělesnou hmotnost, odstraní stres nebo vyčerpání a pomůže vyjasnit vaši mysl a osvěžit tělo. Pravidelné cvičení také pomůže regulovat hladinu krevního tlaku a vrátí je na normální úroveň. Cvičení také reguluje hladinu cukru a cholesterolu, což také pomáhá udržovat váš cévní systém a srdce zdravé.
  • Začněte lehkým tréninkem, jako je aerobik, a držte se programu, který můžete provádět třikrát týdně. Postupně tento cvičební program rozšiřujte, abyste nakonec cvičili každý den. Vašemu zdraví prospějí i další aktivity, jako je chůze, běh, jízda na kole, tanec nebo plavání.
  • Můžete se také připojit k rekreačnímu basketbalovému nebo volejbalovému týmu nebo si zahrát tenis nebo squash. Jóga je skvělý způsob, jak zlepšit srdeční frekvenci a celkové zdraví. Je také přístupný pro všechny věkové kategorie a úrovně zdraví, s pózami se můžete snadno učit sami nebo ve třídě pod dohledem instruktora jógy.
 8. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 8

  8 Choďte na pravidelné kontroly srdce. Váš lékař by měl nadále kontrolovat srdeční rytmus a zvuky a hodnotit váš zdravotní stav spolu se změnami životního stylu a také léky, které na svůj stav užíváte, aby zaznamenal jakákoli zlepšení nebo posuny ve vašem těle. Měly by také sledovat hladinu vaší krve, cukru a cholesterolu.
  • Zaznamenejte si své denní hodnoty krevního tlaku do deníku nebo deníku a sledujte svůj pokrok nebo jakékoli změny. Požádejte svého lékaře, aby se na ně podíval, aby se ujistil, že jsou v normálním rozmezí.
  reklama

Metoda 2 z 5: Část 2: Užívání léků

 1. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 9

  1 Pokud máte nevinný šelest, vytvořte terapeutický plán pro další možné zdravotní potíže. Lékaři obecně nedoporučují léčbu srdečního šelestu, protože nejsou považováni za skutečné onemocnění. Nevinné šelesty vůbec nevyžadují lékařské ošetření, protože neovlivní ani nenaruší vaši každodenní rutinu. Místo toho se váš lékař zaměří na léčbu jiných zdravotních stavů, které mohou vyvolat vaše šelesty, jako je revmatická horečka, anémie nebo hypertyreóza.
 2. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 10

  2 Pokud máte abnormální šelest, zeptejte se svého lékaře na srdeční stimulanty. V závislosti na závažnosti, stupni a umístění vašich šelestů a typu srdeční vady, kterou máte (vrozenou nebo získanou), vám lékař může předepsat srdeční stimulant jako Lanoxin (Digoxin). Tento lék je k dispozici ve formě tablet nebo injekcí.
  • Lanoxin stimuluje kontrakci vašeho srdce zvýšením nitrobuněčných hladin vápníku. To pomůže vašemu srdci pumpovat více krve, aby upravilo svůj rytmus, zvláště pokud máte oslabený srdeční sval.
  • Lanoxin se obvykle užívá jednou denně na lékařský předpis.
 3. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 11

  3 Vezměte antikoagulancia, abyste se vyhnuli riziku vzniku krevních sraženin. Krevní sraženiny se mohou tvořit v krevním oběhu do vašeho srdce nebo kolem chlopní vašeho srdce. Obvykle jsou způsobeny snížením rychlosti krve a mohou způsobit mrtvici nebo srdeční záchvat.
  • Příklady antikoagulancií zahrnují Coumadin 2 nebo 5 mg (Warfarin), Aspirin (kyselina acetylsalicylová) nebo Plavix (Clopidogrel).
  • Plavix se podává pouze jednou denně, zatímco Coumadin lze podávat dvakrát denně.
 4. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 12

  4 Zbavte se přebytečné vody v těle užíváním diuretik. Nadměrná voda může váš stav zhoršit a dokonce vyvolat další poruchy, jako je hypertenze nebo poruchy ledvin.
  • Aldactone 25 nebo 100 mg (Spironolactone) je široce používané diuretikum šetřící draslík se schopností vytlačit z těla přebytečnou vodu a sodík, aniž by to ovlivnilo hladinu draslíku. Aldactone také blokuje aldosteron; což je hormon vylučovaný v důsledku hypertenze a potřeby zadržovat více sodíku a vody.
  • Aldactone se podává pouze jednou denně ráno.
 5. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 13

  5 Užívejte léky ke snížení hypertenze. K tomu vám poslouží vazodilatátory, jako je Isoptin 80 mg nebo Verapamil 240 mg. Tyto léky uvolňují a rozšiřují periferní cévy, aby se snížil periferní odpor. Pomohou také srdci vyvinout méně stresu při pumpování.
  • Ke snížení nitrobuněčných hladin vápníku se používají blokátory kalciových kanálů, jako je Norvasc 5 nebo 10 mg (Amlodipin). To uvolní arteriální hladké svaly a sníží váš krevní tlak.
 6. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 14

  6 Snižte svůj krevní tlak antiarytmiky. Cordarone (Amiodarone) lze užívat jednou denně ke kontrole srdečního rytmu a ventrikulární arytmie. Snižuje periferní odpor a mírně zvyšuje srdeční výdej, což má za následek snížení krevního tlaku a zlepšení srdečních funkcí.
 7. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 15

  7 Zeptejte se svého lékaře na otevřenou operaci srdce nebo katetrizaci, pokud je váš srdeční stav závažný. Katetrizace se provádí zavedením katetru z vaší velké tříslové tepny do srdce.
  • Při otevřené operaci chirurg vymění poškozený ventil nebo jej ošetří a v případě defektů septa zašije otvory v srdci.
  • Chirurgickou možnost vám doporučí pouze váš lékař nebo chirurg v závislosti na závažnosti vašeho stavu a pokud všechna ostatní terapeutická řešení nefungují.
  reklama

Metoda 3 z 5: Část 3: Získání diagnózy

 1. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 16

  1 Ujistěte se, že váš lékař během rutinní fyzické prohlídky kontroluje vaše srdce stetoskopem. Jedním ze způsobů, jak se vyrovnat se svým srdečním šelestem, je získat úředníka diagnóza od svého lékaře. Váš lékař uslyší pomocí stetoskopu jakékoli neobvyklé zvuky. Při pozorném naslouchání může být schopen určit úroveň jejich hlasitosti, načasování polohy a opakování, aby vyhodnotil, zda jsou neškodné nebo nenormální.
 2. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 17

  2 Nechte si doporučit kardiologa. Pokud má váš lékař podezření na šelest srdce, doporučí vás kardiologovi nebo dětskému kardiologovi, pokud je pacientem dítě. Kardiolog je specializovaný lékař v oboru srdečních chorob.
  • Kardiolog použije svůj stetoskop k hodnocení srdečních šelestů na stupnici od jedné do šesti, přičemž jedna je velmi nízká a šest velmi vysoká.
  • Rovněž se podívají na přesný bod rytmu srdečního tepu, kdy šelest slyšíte, jeho trvání a zda je slyšet více v oblasti hrudníku nebo také ovlivňuje krční žíly.
  • Zaznamenají také, zda jakékoli změny polohy vašeho těla nebo mírná fyzická aktivita ovlivní šelesty, což způsobí, že budou znít hlasitěji nebo zřetelněji.
 3. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 18

  3 Nechte svého kardiologa, aby prozkoumal vaši anamnézu a anamnézu vaší rodiny. Zkontrolují, zda má vaše rodina v minulosti srdeční poruchy a zda se u vás nebo někoho z vaší rodiny objevily první příznaky srdečních problémů.
  • Podívají se na váš lékařský profil a zkontrolují další základní nemoci, které mohou mít za následek srdeční šelest, jako je revmatická horečka.
 4. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 19

  4 Informujte svého kardiologa, pokud pociťujete bolest na hrudi, závratě nebo jste v minulosti omdlévali. Tyto informace jim pomohou určit závažnost šelestu a správně jej ohodnotit.
  • Kardiolog také zkontroluje, zda se na vašem těle neobjevují příznaky, jako jsou otoky nohou, chodidel nebo oblasti obličeje, jakékoli známky změny barvy kůže na končetinách nebo na rtech. Mohou také hledat abnormální nebo opožděný růst u dětí, protože to může naznačovat srdeční problémy.
  • V závislosti na vašich fyzických příznacích kardiolog určí, zda jsou vaše šelesty nevinné nebo neobvyklé. U abnormálních zvuků provedou další testování na vašem srdci.
 5. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 20

  5 Získejte rentgen hrudníku. Váš lékař tak získá jasný obraz o vaší oblasti hrudníku, plic, srdce a okolních cév. Ukáže také jakékoli rozšíření vašeho srdce na více, než je jeho obvyklá velikost, a jakékoli problémy související se srdcem, které mohou způsobovat vaše šelesty.
 6. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 21

  6 Získejte „EKG“. Provede se elektrokardiogram nebo „EKG“, aby lékař získal graf elektrických signálů vašeho srdce nebo vašeho srdečního rytmu. Zkontrolují elektrické vlny nakreslené na grafu, aby zjistili jakékoli abnormality. Jakékoli abnormality vln mohou naznačovat poruchy struktury a funkce srdce.
  • „EKG“ se provádí vložením speciálních elektrod na hrudník. Nebolí to, ačkoli gel, který se používá s elektrodami, je často studený a při vyjímání elektrod můžete cítit mírné nepohodlí.
 7. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 22

  7 Získejte echokardiografii. Tento postup využívá ultrazvukové vlny k získání podrobného obrazu o tvaru vašeho srdce, velikosti a vnitřních struktur komor a ventilů. Tyto snímky jsou velmi užitečné, protože váš kardiolog může sledovat vaše srdce, zatímco se smršťuje a pumpuje krev, aby lokalizovalo oblasti, které nefungují správně.
  • Tento test by měl být prováděn v klidovém stavu a během stresu nebo stresové ozvěny, kdy je pacient požádán, aby provedl některá cvičení k vyvinutí stresu na srdce, aby fungovalo a pumpovalo rychleji. To pak může odhalit nebo vyvolat jakékoli známky srdečního problému.
  reklama

Metoda 4 z 5: Část 4: Rozpoznání symptomů

 1. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 23

  1 Pokud máte nevinný šelest, očekávejte, že nebudete vykazovat žádné příznaky. Kromě hlasitého nebo abnormálního srdečního tepu lékař nezjistí žádné další příznaky. Ve skutečnosti vám tento typ šelestu nezpůsobí újmu ani neomezí vaše fyzické aktivity.
 2. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 24

  2 Nechte své dítě nebo dítě zkontrolovat na vrozenou srdeční vadu. Hledejte známky cyanózy (namodralé kůže) na jejich končetinách, tváři nebo rtech kvůli poklesu schopnosti srdce pumpovat adekvátní krev. Mohou také růst abnormálním tempem a můžete mít potíže s krmením.
 3. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 25

  3 Všimněte si, zda jste zadýchaní, máte bolesti na hrudi nebo otoky nebo otoky dolních končetin. Zvýšené pocení můžete mít i při omezené fyzické aktivitě a neustálém závratí nebo ospalosti.
 4. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 26

  4 Zkontrolujte krční žíly, zda nejsou zvětšené. Pacienti trpící vadami srdeční chlopně jsou obvykle pozorováni s bušením srdce nebo nepravidelným srdečním tepem, který může způsobit velké krční žíly. To je způsobeno abnormalitami, jak srdce bije, a snížením jeho práce, což může způsobit zvýšení krevního tlaku. To bude mít za následek příznaky hypertenze, jako je edém.
  • Váš lékař si také může všimnout, že máte zvětšenou játra nebo hepatomegalii. Abnormální srdeční šelest způsobí zvýšení tlaku v dolní duté žíle a jaterních žilách, které vedou krev z jater, což způsobí ucpání a zadržování krve zpět v játrech a její zvětšení.
  reklama

Metoda 5 z 5: Část 5: Identifikace dvou typů srdečního šelestu

 1. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 27

  1 Pochopte, jak funguje vaše srdce. Vaše srdce se skládá ze čtyř komor a čtyř ventilů. Dvě horní komory se nazývají síně a spodní komory se nazývají komory.
  • Pravá síň shromažďuje neokysličenou krev z horní a dolní duté žíly (dvě velké žíly) a pomocí trojcípé chlopně vlije krev do pravé komory.
  • Pravá komora pak tlačí neokysličenou krev do plicní tepny, kde se krev přes plicní chlopeň přesune do plic.
  • Po provedení této výměny plynu se okysličená krev vrací zpět do srdce do levé síně, která ji pak přes mitrální chlopeň přenáší do levé komory.
  • Levá komora pak tlačí okysličenou krev do aortální tepny a krev se přes aortální chlopeň přesune do různých tělesných orgánů.
 2. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 28

  2 Představte si srdeční chlopně jako dveře nebo brány ve svém srdci. Umožňují přenos krve pouze jedním směrem, což jí brání vrátit se zpět přes jakékoli ventily. Zvuk „lub-Dub“ vychází z otevírání a zavírání srdečních chlopní.
  • Když se obě komory stlačí, aby se stáhly, jsou trikuspidální a mitrální chlopně uzavřeny, aby krev mohla vstoupit do plicních a aortálních tepen, a nikoli zpět do atrií. Tento proces se nazývá „systola“ a je slyšet jako první „lub“ zvuk ve vašem srdečním tepu.
  • Když se dvě atria stlačí, aby se stáhla, obě komory jsou uvolněné, aby z nich mohla přijímat krev, a obě plicní a aortální chlopně se zavírají. Tento proces se nazývá „Diastole“ a je slyšet jako druhý zvuk „Dub“ ve vašem srdečním tepu.
 3. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 29

  3 Nebojte se příliš, pokud se u vás objeví nevinný nebo „neškodný“ srdeční šelest. Člověku se zdravým srdcem se obvykle stává nevinný srdeční šelest. Přesná příčina není zcela známa, ale jedna teorie je, že se mohou vyvinout, když krev cestuje vašimi částmi srdce rychleji nebo s méně plynulým pohybem. Nevinné šelesty nenaznačují problém ve vašem srdci, přestože mohou nějakou dobu přetrvávat, nebo mohou přetrvávat po zbytek vašeho života bez jakéhokoli škodlivého omezení nebo omezení vaší fyzické aktivity.
  • Neškodné šelesty mohou být způsobeny fyzickou aktivitou, horečkou, hypertyreózou (nadměrné uvolňování hormonu štítné žlázy) nebo anémií (menší množství červených krvinek „červených krvinek“ pro přenos kyslíku do tkání). Všechny tyto podmínky mohou způsobit zrychlení srdeční frekvence nebo změnu objemu krevního oběhu.
  • Během těhotenství se může také vyvinout nevinný srdeční šelest. Krevní oběh u těhotné ženy je větší než normální, aby bylo možné dodat dostatečné výživě a kyslíku plodu.
 4. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 30

  4 Všimněte si, jestli jste se narodili s abnormálním srdečním šelestem. Tento typ šelestu může být vrozený (od narození) v důsledku abnormalit nebo vad na určitých místech struktury srdce. Několik podmínek má za následek abnormální srdeční šelest, včetně:
  • Defekty septa, což jsou otvory ve stěně přepážky oddělující pravou stranu od levé strany srdce. Můžete mít defekty síňového septa, které jsou mezi dvěma síněmi, nebo defekty komorového septa, které jsou mezi oběma komorami. Tato vada je vrozená a může způsobit změnu rychlosti nebo směru krve, což má za následek zvuky šelestu srdce.
  • Možná jste se narodili s abnormalitami chlopní, jako je stenóza chlopní, která může kvůli jejich zúžení snížit množství krve. Můžete mít také regurgitaci chlopní, což znamená, že ventily se nemohou zcela zavřít, což způsobí únik určité krve přes chlopně.
  • Hypertrofická kardiomyopatie je zvětšení a zesílení svalů levé komory. To může snížit rychlost krve srdce a rychlost čerpání do aorty, což má za následek zablokování. To také poškozuje mitrální chlopeň zvýšeným tlakem, který může způsobit únik krve zpět. To také vyvíjí zvláštní tlak na srdeční svaly, aby se stahovaly a mohly správně tlačit krev.
 5. Obrázek s názvem Cope with a Heart Murmur Step 31

  5 Uvědomte si, že určitá nemoc vyvinutá v dospělosti může vést k abnormálnímu srdečnímu šelestu. Mezi tyto nemoci nebo stavy patří:
  • Revmatická horečka, což je získané onemocnění z neléčené bolesti v krku nebo streptokokové infekce. Neúplné vyléčení infekce streptokokem může ovlivnit srdeční chlopně, způsobit jizvy a ovlivnit normální průtok krve, což povede k šelestu.
  • Endokarditida, stav obvykle pozorovaný u pacientů trpících srdeční vadou. Tento stav je způsoben zánětem vnitřních svalů a chlopní myokardu v důsledku šíření bakterií z jiných míst ve vašem těle krevním oběhem. Původní srdeční vada může způsobit krevní sraženiny v blízkosti srdečních chlopní. Tyto sraženiny pak mohou způsobit množení bakterií, což vede k zánětu, který se může stát život ohrožujícím případem.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Může srdeční šelest způsobit srdeční onemocnění? Ve skutečnosti je to naopak - mnoho srdečních šelestů je způsobeno stávajícími srdečními chorobami nebo nemocemi, ale ne, srdeční šelesty samy o sobě srdeční choroby nezpůsobují.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Stanovení ceny položek při výprodeji ve dvoře může být náročné, zvláště když si přesně pamatujete, co jste zaplatili při nákupu použitých použitých pokladů nových. Pamatujte, že nakupující ve výprodeji hledají nabídky, takže pokud chcete, nepředražujte své položky ...

Zde je návod, jak sledovat hry 76ers online bez kabelu v letech 2019-20, ať už jste ve Philadelphii nebo mimo trh.

Jak pořídit lichotivé fotografie sebe sama. Fotografování sebe sama může být zábavný způsob, jak vyjádřit svou náladu, zachytit okamžik, který si chcete zapamatovat, nebo sdílet, co se děje ve vašem životě. Může být frustrující, pokud se vám nelíbí způsob, jakým ...

Packers a 49ers se setkávají ve fotbale Sunday Night Football. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online, pokud nemáte kabel.

Jak uspořádat večírek a skrýt ho před rodiči. Uspořádání večírku u vás doma může být stresující, zvláště pokud plánujete tajné setkání, když jsou vaši rodiče pryč. I když byste měli zvážit požádat rodiče o ...