Prague Open 2020: Eugenie Bouchard vs Elise Mertens náhled, head-to-head & prediction

Eugenie Bouchardová se ve čtvrtfinále pokusí pokračovat ve vítězné síle

Eugenie Bouchardová se ve čtvrtfinále pokusí pokračovat ve vítězné síle

Bývalá světová pětka Eugenie Bouchard předvedla působivou show na právě probíhajícím Prague Open. Kanadská hvězda vyřadila v prvním kole šestou nasazenou Veroniku Kudermetovou a poté na ni navázala výhrou 7-6, 6-7, 6-2 nad Tamarou Zidansek.

Bouchardová se nyní pokusí vyklidit čtvrtfinále, ale čeká ji tvrdá výzva od belgické hvězdy Elise Mertensové. Mertensová se po dosažení kariérního maxima č. 12 v roce 2018 propadla na 23. místo v žebříčku dvouhry žen WTA, ale její nedávné výkony byly povzbudivé.

Čtyřiadvacetiletá Leuven si vzala tři sady, aby v úvodním kole porazila Jasmine Paolini, ale ve druhém kole svou hru podstatně zlepšila a ve dvou setech sestřelila Camila Giorgi.

nejlepší kriketové pálky na tvrdý tenisový míček
Elise Mertensová

Elise Mertensová

Eugenie Bouchardová má mezitím slušnou bilanci vítězství a ztrát 4: 3 v roce 2020. Na začátku letošního roku se probojovala do čtvrtfinále Auckland Open, kde světová jednička 330 prohrála těsný zápas s Amandou Anisimovou.


Eugenie Bouchardová vs Elise Mertensová proti sobě

Záznam hlava-nehlava mezi Elise Mertensovou a Eugenie Bouchardovou je pro belgického hráče velmi výhodný. Mertens porazila svou kanadskou rivalku ve všech třech svých minulých setkáních.

Eugenie Bouchardová

Eugenie Bouchardová

Jejich první zápas se odehrál v Nizozemsku před čtyřmi lety, kde Bouchard prohrál s přehledem 6-2, 6-0. V roce 2018 se setkali dvakrát a Mertens vyhrál oba zápasy ve dvou setech.

Jejich herní styly se příliš neliší; jen Elise Mertens dělá všechno o něco lépe. Belgičanka zasahuje konzistentní údery z jejího forhendu i bekhendu, a přestože se může občas potýkat se svým podáním, její hmotnost střely to obvykle stačí k vyrovnání.

Na druhou stranu má Eugenie Bouchard o něco více rizikovou, agresivní hru. Dobře přebírá kontrolu nad body od základní linie, ale její nedůslednost ji často ovládne.

kde začal stolní tenis

Predikce Eugenie Bouchard vs Elise Mertens

Očekává se, že tento zápas vyhraje Elise Mertensová

Očekává se, že tento zápas vyhraje Elise Mertensová

Současná forma upřednostňuje Eugenie Bouchardovou, ale Elise Mertensová se díky své vynikající konzistenci mohla propašovat výhrou.

Třetí semeno zná Bouchardovu hru dobře, když s ní na turné třikrát soutěžilo. Skutečnost, že Bouchard nikdy nedokázal vyhrát set proti Belgičanovi, ukazuje, jak velkou výhodu má Mertens v zápase.

Předpověď: Elise Mertensová vyhraje ve třech setech.


Podrobnosti zápasu

Turnaj: Praha Otevřeno 2020

Místo: Praha, Česká republika

Kategorie: WTA International

loketní manžeta

Povrch: Jíl

Odměna: 225 000 dolarů

Načasování zápasu: 13:00 SELČ, 16:30 IST

Populární Problémy

„The American Game“ je nový dokumentární seriál od ESPN o historii školního fotbalu. Zde je návod, jak sledovat epizody online bez kabelu.

Jak získat přítele za tři týdny. Potřebujete rande pro nadcházející školní tanec? Nebo se možná koná rodinná událost a vy byste rádi, kdyby vás doprovázel přítel. Existuje mnoho důvodů, proč byste mohli mít pocit, že potřebujete ...

Jak používat výtah Hoyer. Hoyer Lift je mechanické zařízení určené k bezpečnému zvedání pacientů. Ačkoli je Hoyer obchodní značkou, často se používá jako obecný termín pro označení jakéhokoli mechanického zvedání pacienta. Většina pacientských výtahů pracuje v ...

Pokud hrajete kriket nebo rádi sledujete tento sport, pravděpodobně vás zajímá, jak se naučit hrát doosru. Stejně jako zakřivený míč v baseballu je tento pohyb navržen tak, aby zachytil těsto nepřipraveného. Zpočátku to vypadá jako obyčejný ...

Rogera Federera vyhodil z Wimbledonu ve čtvrtfinále polský Hubert Hurkacz začátkem tohoto týdne. Švýcar utrpěl jednu z nejhorších ztrát v kariéře, padl 6-3, 7-6 (4), 6-0.

Novak Djokovič překonal v pátek ve třech těžkých setech Denise Shapovalova, aby postoupil do finále Wimbledonu.