Živé přenosy VMA 2019: Jak sledovat celou show online

Getty Na snímku: Jennifer Lopez se účastní cen MTV Video Music Awards 2018 v Radio City Music Hall 20. srpna 2018 v New Yorku.Dnes večer jsou MTV Video Music Awards 2019, známější spíše jako VMA, a vysílá se ve 20 hodin. ET/PT a 19:00 CT. Letošní show se koná ve více sítích a podle E! Zprávy , zahrnují MTV, MTV2, VH1, BET, CMT, Comedy Central, Nickelodeon, Logo TV, Paramount Network a TV Land. Pro ty, kteří nemají kabelové předplatné nebo mají, ale nemají žádný z těchto kanálů ve svém kabelovém balíčku, stále existuje několik způsobů, jak sledovat přehlídku celých cen, kromě pre-show na červeném koberci, která vysílá jeden hodinu před časem představení.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos MTV na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

MTV, BET, CMT, Paramount, Comedy Central, Nickelodeon a VH1 jsou některé z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos VMA na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.TV Philo

MTV, BET, CMT, Paramount, Logo, TV Land, Comedy Central, Nickelodeon a VH1 jsou zahrnuty v hlavním 58kanálovém balíčku Phila, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a poté můžete VMA sledovat naživo na svém počítači prostřednictvím webové stránky Philo nebo na telefonu (podporováno iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát událost, která byla vysílána za poslední tři dny.živé vysílání seahawks vs rams

Sling TV

BET je součástí balíčku Sling Blue, zatímco Comedy Central je součástí balíčků Sling Orange i Sling Blue. MTV, Logo, Paramount, TV Land a CMT jsou součástí doplňku Comedy Extra, který lze přidat do Sling Orange nebo Sling Blue. A VH1 je součástí doplňku Lifestyle Extra, který lze také přidat buď do Sling Orange nebo Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živé přenosy VMA na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


E! Zprávy oznámil, že kromě výše uvedených možností bude show VMA streamovat na MTV Live.

Ariana Grande a Taylor Swift vedou s největším počtem nominací v tomto roce a nedávné vydání alba Lover společnosti Swift bylo velkým hitem. Bohužel pro fanoušky Grande nebude vystupovat, ani nebude přítomna, jak uvádí Šestá stránka . Pokud jde o Swift, prozradila během a Dobré ráno Amerika zdá se, že letos přináší úvodní představení na VMA. Mezi další účinkující patří Missy Elliott, Camila Cabello, Shawn Mendes, Jonas Brothers, Queen Latifah a Redman.

Jonas Brothers podle svých záznamů nahráli své vystoupení v Asbury Parku v New Jersey Šestá stránka , zatímco ostatní umělci dnes večer dodají své sety živě na pódiu.

Popová kultura oznámila, že do sestavy účinkujících byla přidána Miley Cyrus a že poprvé zahraje svou píseň Slide Away.

Pokud jde o konferenciéra show, v loňském roce nebyl nikdo hostitelem, ale letos se této výzvy ujal komik Sebastian Maniscalco. Bruce Gillmer, výkonný producent MTV VMA, globální vedoucí hudby a talentů ve Viacomu a vedoucí společné značky v MTV International, vydal následující prohlášení o velkém koncertu Maniscalca: Jsme nadšeni, že máme neuvěřitelně talentovaného Sebastiana Maniscalca ročník hostitele VMA. Sebastian je právě na FIRE a jeho komediální rotace na související témata udělá z letošní show opravdu nezapomenutelný.

Pro ty, kteří sledují červený koberec, bude vysílat od 7 do 20 hodin. ET v síti MTV. Hostitelem červeného koberce budou Nessa, Terrence J a speciální zpravodajka Zara Larsson. Představení během příjezdu před show předvedou hřebec Megan Thee, Ava Max a CNCO.


Populární Problémy

Monica Seles zcela změnila ženskou hru a nastavila svým budoucím šampionkám laťku vysoko.

S omezenými světelnými zdroji, nízkými stropy a odkrytými trubkami lze sklepy těžko ozdobit. Naštěstí existuje spousta designových řešení, která dokážou rozjasnit i tu nejtemnější místnost. Při dokončování vašeho sklepa je nejvíce ...

Váš průvodce streamováním Bambi online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Jak vyrobit melounový gin. Melounový gin je osvěžující letní nápoj. Je to příjemné uhasení žízně na venkovní párty. Chlaďte melouny. Před přípravou nápoje vložte několik hodin do lednice.

Chůze ve sněhu může být zrádný úkol. Není nic horšího, než si vzít trapné uklouznutí na led a nechat lidi se smát nebo se chichotat nad svým neštěstím. Nejen, že to bolí vaše ego, ale může to také zranit vaše tělo. Tento...