Přímý přenos Kentucky vs Kansas 2020: Jak se dívat bez kabelu

Getty Brandon Boston Jr. z Kentucky WildcatsČ. 7 Kansas Jayhawks (1-1) bude v úterý večer hostit č. 20 Kentucky Wildcats (1-1) v Bankers Life Fieldhouse.

Utkání začíná ve 21:30. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos Kentucky vs Kansas online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

dobré tenisky na problémy se zády

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Kentucky vs Kansas můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:Vidgo zkušební verze zdarma

sportovní páska na tenisový loket

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Kentucky vs Kansas naživo v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

loketní ortéza cíl

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Kentucky vs Kansas naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

jakou velikost tenisové rukojeti potřebuji

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Orange můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 30 televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Kentucky vs Kansas naživo v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

tenisová raketa v plné velikosti

Náhled Kentucky vs Kansas

Wildcats přicházejí s překvapivou ztrátou 76-64 na Richmond, která je viděla hrát extrémně nedbalý míč. Kentucky bylo ubohé ze tříbodového rozmezí 0: 10 a mělo také 21 obratů, což hlavní trenér John Calipari připisoval mládí a neopatrnosti.

Obraty byly většinou procházky a poplatky a chlapi byli trochu sobečtí, Řekl Calipari po ztrátě. Opět chci, aby byli agresivní. Ale musí přijít na to, co fungovalo na střední škole, tady fungovat nemusí. Věci, které jim říkám o získání míče mužem, si nemůžete s míčem pohrávat proti dobrým hráčům. Myslím tím, že dobří hráči na vás vstanou, budou tipovat míče a krást. To všechno jsou zkušenosti s učením.

Hlídat Brandon Boston Jr. vedl Kentucky, zaznamenal double-double, zaznamenal 20 bodů a zaznamenal 10 doskoků. Další double-double přidal Olivier Sarri, který si připsal 17 bodů a 11 doskoků. Strážný Terrence Clarke také skóroval ve dvouciferných číslech, když vsítil 15 bodů, takže Wildcats mají určitě dostatečnou palebnou sílu při útoku, aby vyhovovaly protilehlé obraně.

Nikoho neodradí, Řekl Clarke o tom, že tým sklouzl na 1-1. Je to jen jedna ztráta. Toto je naše druhá hra. Sezóna právě začala. Jsme tým 10 různých kluků, nových kluků, všichni opravdu nováčci. Dva nebo tři se vracejí a jeden z nich (Keion Brooks Jr.) nehraje. Budeme se jen učit. A je to. Myslím, že nás to ještě více vyhladovělo. Zítra se vrátíme a připravíme se na naši hru v úterý vs. Kansas.

Budou čelit týmu Kansasu, který spustil otvírák na č. 1 Gonzaga, 102–90, a poté snadno porazil Saint Joseph’s, 94–72. Christian Braun byl jedním ze tří hráčů, kteří za Jayhawks bodovali ve dvouciferných číslech, když v čele týmu dosáhli 30 bodů. Strážný Ochai Agbaji přidal 18 bodů, zatímco Jalen Wilson přidal 14.

Christian byl skvělý, vedoucí trenéra Kansasu Řekl Bill Self . Dobře jsme přesunuli míč a naučili jsme se řídit. Povzbudilo mě, že můžeme hrát v malém.

Divoké kočky jsou23-9 proti Kansasuvšech dob, ale od příchodu Self v roce 2003 Jayhawkové vyhráli šest z posledních 10.


Populární Problémy

Novak Djokovič udělal minulý týden další obrovský krok ve svém pochodu k tenisové historii ziskem nebývalého devátého titulu z Australian Open.

Karen Khachanov se ve čtvrtek ve druhém kole French Open 2020 utká s Jiřím Veselým. Chačanov měl ve svém úvodním zápase vzácný snadný výlet, zatímco Veselému hře letos také pomáhá povrch.

Zde je návod, jak sledovat hry Rockets online bez kabelu v letech 2019-20, ať už jste na jejich trhu nebo mimo něj.

Ukázka čtvrtfinálového zápasu Rogera Federera proti korejskému Hyeon Chung.

Dnes večer jsou ceny Billboard Music Awards 2019. Získejte přehled o možnostech živého streamování BBMA na červeném koberci a sledujte příjezdy online.

Jak vytvořit uzavřený vodní ekosystém. Uzavřený vodní ekosystém je podobný akváriu, jen je uzavřen pro vnější svět, takže rostliny a zvířata v systému musí splnit všechny životní potřeby. Většina druhů ...