Jak dělat kopy do zadku

Kopy do zadku jsou skvělým doplňkem vašeho tréninku, zvláště pokud jste běžec. Posilují hamstringy a mohou zlepšit vaši běžeckou formu. Nejprve zapracujte na základní kopačce, poté zvyšte obtížnost a pracujte na udržování dobré techniky.

jak získat Disney Plus na televizi Samsung

Metoda 1 ze 3: Práce na základním kopu do zadku

 1. Obrázek s názvem Do Butt Kicks Step 1

  1 Postavte se nohama na šířku ramen. Postavte se rovně s rameny dozadu. Postavte nohy na zem. Ujistěte se, že máte na sobě dobrou cvičební obuv, například tenisky nebo běžecké boty.
  • Ruce nechte viset po stranách.


 2. Obrázek s názvem Do Butt Kicks Step 2

  2 Zvedněte jednu nohu, abyste se trefili do zadku. Pokrčte koleno, zvedněte nohu, jako byste se chystali běžet, ale místo toho kopněte chodidlem nahoru tak vysoko, jak můžete do zad. Držte kolena přímo pod trupem a snažte se ze všech sil nepohnout dopředu. Zaměřte se na zasažení zadku nebo na dosah téměř k zadku.
  • Vraťte nohu dolů. Poté, co vyrazíte vysoko, dejte nohu zpět na zem. Přesuňte se na druhou nohu.
 3. Obrázek s názvem Do Butt Kicks Step 3

  3 Zvedněte druhou nohu. Zvedněte druhou nohu, jako jste udělali tu první. Vykopněte to co nejvíce dozadu a snažte se zasáhnout zadek, pokud můžete. Pokud ne, stačí to dostat tak vysoko, jak můžete.
  • Přineste nohu zpět na zem.
 4. Obrázek s názvem Do Butt Kicks Step 4

  4 Opakujte postup. Pomalu jděte tam a zpět mezi oběma nohama, kopejte jednu nahoru a pak druhou. Chcete začít pomalu, protože pohyb vyžaduje určitou koordinaci. reklama

Metoda 2 ze 3: Zvýšení obtížnosti

 1. Obrázek s názvem Do Butt Kicks Step 5

  1 Při zvedání nohou houpejte rukama. Při zvedání jedné nohy švihněte opačnou paží dopředu. Totéž proveďte s druhou rukou a nohou. Nakonec budete švihat rukama, jako byste běželi.
 2. Obrázek s názvem Do Butt Kicks Step 8

  2 Zkuste namířit prsty na nohy, místo abyste měli chodidlo pokrčené. Při kopání jste pravděpodobně ohýbali nohu směrem k zemi. Nyní, když zvednete nohu, namiřte prsty směrem ven, aby byla vaše noha přímo za vámi.
  • Když se vaše noha dotkne země, ohněte prsty zpět ke kolenům.
 3. Obrázek s názvem Do Butt Kicks Step 6

  3 Nakopněte paty rychleji. Jakmile se v pohybu zorientujete, začněte rychleji. Když dáte jednu nohu dolů, přistanete na noze. Okamžitě zvedněte druhou nohu, jakmile první dopadne na zem.
  • Zvyšujte rychlost, jak jen můžete.
 4. Obrázek s názvem Do Butt Kicks Step 7

  4 Jog vpřed s kopance do zadku. Jakmile se rychleji zorientujete, zkuste jít po místnosti po přímce. Udržujte rychlost, ale pracujte také na pohybu vpřed tím, že pokaždé položíte nohy na zem mírně dopředu. reklama

Metoda 3 ze 3: Zlepšení vaší techniky

 1. Obrázek s názvem Do Butt Kicks Step 9

  1 Pohybujte nohou rovně dozadu. Když zvednete patu, nehoupejte se na jednu nebo druhou stranu. K tomu dochází častěji, když začnete zrychlovat svá opakování. Ujistěte se, že to jde rovně zpět.
  • Požádejte přítele, aby pořídil video nebo vás sledoval zezadu, aby zjistil, zda se vaše noha drží v přímce.
 2. Obrázek s názvem Do Butt Kicks Step 10

  2 Stehna držte v zásadě kolmo k zemi. Zatímco se vám koleno může trochu vysunout, nemusíte stehno zvedat, aby bylo rovnoběžné se zemí. Neutekáš.
  • Pokud váš zpětný ráz vytáhne přední část stehna, mohou být vaše kyčelní flexory napnuté. Proveďte protahování běžce ve skoku, abyste uvolnili plný rozsah pohybu.
 3. Obrázek s názvem Do Butt Kicks Step 11

  3 Ujistěte se, že dýcháte plynule. Při pokusu o toto cvičení nezadržujte dech. Při zvedání nohou nahoru a dolů vytrvale dýchejte a vydechujte.
  • Chvilku se soustřeďte na svůj dech a proveďte několik kopů. Udržujte stabilní, rovnoměrný rytmus.
 4. Obrázek s názvem Do Butt Kicks Step 12

  4 Při zvyšování rychlosti sledujte svůj formulář. Držte ramena dozadu a utáhněte základní svaly. Ujistěte se, že přistanete na koulích nohou, jak budete rychlejší, a když se budete pohybovat vpřed, zaměřte se na to, abyste dostali co nejvíce kopů, ne na to, abyste šli co nejrychleji dopředu. reklama

Techniky, rutina a alternativní cvičeníSprávná technika pro kopy do zadku


Zpracování zadku začíná rutinou cvičení


Cvičení podobná jako u Butt Kicks

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Aby to bylo obtížnější, přidejte závaží na kotníky. Ujistěte se, že pracujete pomalu a omezíte počet opakování.
 • Po dokončení cvičení si natáhněte hamstringy, aby se vaše svaly nenamáhaly.

reklama

Varování

 • K obtížným variantám se propracujte pomalu, abyste nenamáhali kolena. Začněte s 10sekundovými intervaly a poté postupně prodlužujte čas strávený prováděním kopů do zadku.
reklama

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat přímý přenos semifinále Tottenham vs Ajax Ligy mistrů online v USA.

Hledáte skvělý způsob, jak budovat a udržovat svaly na zádech? Pokud chcete cvičení s nízkým dopadem, které je stále intenzivní, můžete zkusit začlenit izometrické řádky do své rutiny. Izometrické řádky jsou podobné ...

Zdá se, že Novak Djokovic v tuto chvíli nelze zastavit. Světová č.

Pokud jste v USA, zde je návod, jak sledovat živý přenos Riddell vs Da Silva, Sanchez vs Matthews a všechny přípravné zápasy UFC 253.

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o hodnocení a nákupu stroje na tenisové míčky, včetně našich tipů na to nejlepší na trhu.

Danny McBride se vrací do HBO s novou komedií „Spravedlivé drahokamy“. Zde je návod, jak sledovat streamování série online bez kabelu.