Grigor Dimitrov spoléhá na to, že jeho vrstevníci s jednoručními bekhendy budou dál tlačit do střely

Bulhar má legitimní případ, že by se znovu dostal do Top 10 poprvé od roku 2018, pokud si udrží výhry tento měsíc.zkosení tenisových raket

INDIAN WELLS, Kalifornie - 'Jak bych nemohl?' odpověděl Grigor Dimitrov Saturday, když se ho v tisku zeptali, zda četl příběh o ATP již nemají zastoupený jednoruční bekhend ve své Top 10.'Je to velká věc,' připustil Bulhar.

Dimitrov se snaží získat vizuálně přitažlivý snímek zpět do elitní skupiny poté, co minulý měsíc skončilo téměř pětileté působení Stefanose Tsitsipase.

BNP Paribas Open

ZAVŘENO tc tc-plus kolo 64 - muži_singles 5 2 7 6

Zhruba touhle dobou loňského roku se Dimitrov trvale pohyboval mezi 25 a 30. Na pozadí silného roku 2023, který se přenesl do začátku letošní sezóny, vstoupila bývalá světová trojka do Indian Wells na 13. místo – zlepšil se 14-3 s jeho výhrou 7-5, 6-2 nad Alexandrem Mullerem.„Pokud jde o jinou generaci, ano, uvidíme méně a méně,“ říká Dimitrov o bekhendech jednou rukou. „Určitě spoléhám na to, že každý kluk, který je stále venku, jednou rukou bude dál tlačit a hrát o to. Samozřejmě budu asi největší zastánce té střely.

„Myslím, že krása jedné ruky je jen v tom, že je toho tolik, že jednou rukou trefíte míč správně. Začíná to načasováním, pohledem na míč, švihem, výškou.“

V lednu ukončil Dimitrov více než šest let trvající titul sucha, když v Brisbane triumfoval nad Holgerem Runem. Po překvapivém výjezdu ve třetím kole na Nuno Borges na Australian Open se přeskupil v hale, když skončil na druhém místě v Marseille a semifinále v Rotterdamu.S pouhými 45 body na obranu napříč Indian Wells a Miami je Dimitrov ve schůdné pozici, aby se poprvé od vypadnutí 5. listopadu 2018 vrátil do Top 10, pokud bude pokračovat ve výhrách. V tomto Sunshine Double je 32letý jezdec 340 bodů za 10. Alexem de Minaurem, přičemž Tsitsipas zaostává za Australanem o 40 bodů.

v tenise

Zatímco Dimitrov by uvítal „privilegium“, které přichází s opětovným umístěním v Top 10, jeho zaměření zůstává jinde.

'Pro mě mám jiný úkol, mám teď jiné bitvy,' řekl. 'Jediné, co vím, je, že když je budu dobývat krok za krokem, nebo co to je, s čím mám co do činění, na konci dne se věci uvedou správným způsobem.'

Adrian Mannarino, nasazený číslo 21 na BNP Paribas Open, čeká ve třetím kole. Dimitrov vyhrál všechna čtyři jejich předchozí setkání.

Populární Problémy

Podívejte se na dnešní epizodu seriálu '90 Day Fiancé: Happily Ever After' online, bez kabelu. Epizoda 4 s názvem „Je to vlk“ se vysílá ve 20 hodin. ET.

Jak si užít návštěvu EWTN v Birminghamu v Alabamě. EWTN je zkratka pro Eternal Word Television Network. Je to katolický televizní kanál v Birminghamu v Alabamě. Lidem, kteří tam přicházejí, se říká poutníci. Podívejte se, jak si užít být poutníkem ...

Pocta tenisové legendě Andre Agassi k jeho 47. narozeninám.

Lendale Johnson hovořil o tom, jak moc pro hráče LGBTQ znamená podpora Rogera Federera, Novaka Djokoviče a Murraye. Johnson také odhalil různé potíže, se kterými se potýkají sportovci, kteří přicházejí ke svým vrstevníkům a do světa.

Sacramento Summer League 2019, jinak známá jako California Classic, začíná v pondělí. Zde je návod, jak sledovat živý přenos každé hry online.

Jak si vyrobit smoothie bez mixéru. Většina lidí sáhne po svých mixérech, když si chtějí udělat smoothie, ale nemusíte! Dokud zvolíte měkké, zralé ovoce, můžete je ručně rozmačkat a vmíchat své oblíbené smoothie ...