Jak udělat francouzskou pedikúru

Teplejší počasí znamená nosit své oblíbené sandály a boty s otevřenou špičkou! S čerstvě pedikurovanými nehty se můžete cítit sebevědomě a méně sebevědomě o svých chodidlech. Naučit se dělat francouzskou pedikúru doma může zajistit, že vaše nohy budou vždy připraveny na další dobrodružství. Může vás také ušetřit placení salonu za něco, čeho můžete dosáhnout doma.

Část 1 ze 3: Péče o nohy

 1. Obrázek s názvem Proveďte francouzskou pedikúru Krok 1

  1 Odstraňte veškerý stávající lak na nehty. Namočte vatový tampon s odstraňovačem laku na nehty a vatovým tamponem jemně vetřete povrch nehtu. Pokračujte v tření, dokud neuvidíte, že je lak zcela odstraněn. K úplnému odstranění leštidla budete možná muset použít trochu tlaku.
 2. Obrázek s názvem Proveďte francouzskou pedikúru Krok 2

  2 Namočte si nohy do horké vody. Popadněte misku nebo plastovou nádobu dostatečně velkou na to, abyste do ní vložili obě nohy. Naplňte ji teplou vodou a dávejte pozor, aby nebyla příliš horká, abyste se mohli popálit. Vmíchejte šálek solí Epsom, které lze získat v každém obchodě s potravinami ve vaší oblasti. Udělejte si minutku a užijte si teplo vody na nohou a relaxujte.
 3. Obrázek s názvem Proveďte francouzskou pedikúru Krok 3

  3 Použijte pemzu. Pemza se používá k jemnému odlupování hrubých míst, díky čemuž jsou vaše nohy pěkné a měkké. Držte ji pevně jednou rukou a pomocí volné ruky držte nohu. Pemzou jemně vetřete jedním směrem přes hrubá místa nebo mozoly. Můžete použít určitý tlak, ale není nutné použít hodně; povrch kamene se postará o odstranění hrubé kůže.
 4. Obrázek s názvem Proveďte francouzskou pedikúru Krok 4

  4 Vmasírujte do nohou krém. Když skončíte s pemzou, vetřete si své oblíbené změkčující mléko do chodidel a nohou, abyste vytvořili jemnou, hedvábnou pokožku. Nastříkejte do dlaně čtvrtinové množství pleťové vody, poté si promněte ruce a začněte nanášet krém na nohy. Třete pokožku, dokud se pleťové mléko nevstřebá.
 5. Obrázek s názvem Proveďte francouzskou pedikúru Krok 5

  5 Zastřihněte kůžičku. Pomocí zastřihovače kůžičky odstřihněte věšáky a odumřelou kůži kolem lůžka nehtů. Zastřihovač kůžičky vám umožní odstranit odumřelou kůži bez poškození živé tkáně. Používejte opatrně, protože se jedná o velmi ostré nástroje.
  • Snip hangnails, což jsou kousky mrtvé kůže, které visí z oblasti kůže, uzavírají lůžko nehtu. Uřízněte co nejblíže k podstavci závěsného ocasu, aniž byste poškodili živou kůži.
  • Zastřihněte všechny kůžičky, které se začínají zvedat z nehtového lůžka. Obvykle mají světlejší barvu než vaše přirozená pokožka a lze je snadno zaznamenat.
  • Dávejte pozor, abyste zastřihovačem kůžičky neřezali příliš hluboko, protože byste mohli krvácet. Pokud k tomu dojde, zatlačte na oblast několik minut a přiložte obvaz.


  reklama

Část 2 ze 3: Použití polštiny

 1. Obrázek s názvem Proveďte francouzskou pedikúru Krok 6

  1 Umístěte oddělovače prstů mezi prsty. Ty zabrání tomu, aby se lak na nehtech rozmazal s vašimi ostatními prsty na nohou, zatímco budete čekat, až zaschne. Oddělovače prstů lze zakoupit v jakémkoli obchodě s drogami nebo kosmetikou ve vašem okolí. Pokud nemáte žádné oddělovače prstů, můžete mezi každý prst umístit vatové tamponky, abyste dosáhli stejného efektu.
 2. Obrázek s názvem Proveďte francouzskou pedikúru Krok 7

  2 Namalujte si špičky nehtů. Použijte bílý lak na nehty, například OPI T71 „Je to v oblacích“, a namalujte špičky každého nehtu na nohou. Nezáleží na tom, jaký lak použijete pro francouzskou pedikúru, pokud je neprůhledný bílý. Nechte první vrstvu zaschnout a poté naneste druhou vrstvu, aby byla barva více pigmentovaná a nevypadala skvrnitě. Nechte druhý nátěr také zaschnout.
 3. Obrázek s názvem Proveďte francouzskou pedikúru Krok 8

  3 Namočte štětec do čistého acetonu. Nalijte 100% aceton do malé misky. Do misky obsahující aceton namočte kartáček na korektor. Přebytečný aceton se odstraní na papírovém ručníku.
  • Obě tyto věci lze zakoupit v kosmetickém obchodě, jako je Sally’s nebo Ulta.
 4. Obrázek s názvem Proveďte francouzskou pedikúru Krok 9

  4 Vytvořte tenkou, bílou čáru. Pomocí štětce začněte odstraňovat přebytečný bílý lak na nehty, dokud nevytvoříte tenkou, rovnou linku. Korektorový kartáč je navržen tak, aby vám pomohl vytvořit velmi rovné linie. Pomalu pohybujte štětcem po leštěné oblasti a vytvořte požadovaný bílý francouzský hrot.
 5. Obrázek s názvem Proveďte francouzskou pedikúru, krok 10

  5 Použijte pásek na nehty. Spíše než použít aceton k fixaci bílého laku na nehty a vytvoření rovné čáry, pomůže vám pásek na nehty vytvořit přímku s menším úsilím. Ty lze zakoupit v každém obchodě s drogami nebo kosmetickými potřebami.
  • Naneste proužek na nehty několik milimetrů od špičky nehtu. Obvykle jsou vyrobeny tak, aby se odlepily od balicího papíru a přilepily se k povrchu nehtu.
  • Naneste lak na část nehtu nad proužkem. Nedělejte si starosti s chybami; pásy jsou tam, aby se zabránilo chybám a nerovným liniím.
  • Nechte leštidlo úplně zaschnout a poté odstraňte proužky.
  reklama

Část 3 ze 3: Sušení polštiny

 1. Obrázek s názvem Proveďte francouzskou pedikúru Krok 11

  1 Nechte bílý lak uschnout. Vezměte velkou misku nebo nádobu, do které jste původně namočili nohy, a naplňte ji studenou vodou. Chcete -li proces sušení urychlit, ponořte nohy pomalu do ledové vody poté, co leštidlo trochu zatvrdlo. Držte je tam několik minut nebo tak dlouho, jak to dokážete unést. Tím se také nastaví lesk a bude odolnější.
 2. Obrázek s názvem Proveďte francouzskou pedikúru Krok 12

  2 Vyčistěte leštidlo. Kartáčový korektor namočte do acetonu nebo odlakovače. Klepnutím na kartáč na papírovém ručníku odstraňte přebytečný aceton. Pomocí kartáče pečlivě očistěte všechny hrany nebo leštidlo, které se dostalo na kůži. Korektorový kartáč vám umožní efektivně vyčistit všechny hrany, aniž byste pokazili zbytek pedikúry.
 3. Obrázek s názvem Proveďte francouzskou pedikúru Krok 13

  3 Natřete si nehty čirým lakem. K pokrytí nehtů v jedné vrstvě použijte svůj oblíbený vrchní nebo rychle schnoucí vrchní lak. Tím dokončíte vzhled svých nehtů s francouzskou pedikurou. Můžete také vyzkoušet vrchní nátěr, který je mírně růžový, abyste dosáhli jemnějšího vzhledu. Než si obujete boty, nechte vrchní nátěr úplně zaschnout!
 4. Obrázek s názvem Proveďte francouzskou pedikúru Krok 14

  4 Nastříkejte nehty sprejem na sušení. Rychleschnoucí sprej na nehty pomůže vašemu laku schnout ještě rychleji a umožní vám být na cestě, aniž byste se museli starat o rozmazání pedikúry. Tyto rychleschnoucí spreje mají vysokou úroveň rozpouštědel, která se rychle odpařují. Držte plechovku několik centimetrů od povrchu nehtů a rychle nastříkejte na nehty, aniž byste na nehty dostali příliš mnoho přípravku.
  • Můžete také použít rychleschnoucí vrchní nátěr, abyste zajistili rychlé zaschnutí nehtů, obvykle během několika minut. Skvělé značky, které můžete vyzkoušet, jsou Sally Hansen a OPI.
 5. Obrázek s názvem Proveďte finále francouzské pedikúry

  5 Hotovo. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Kde mohu získat pemzu? Lexi tav Skoro kdekoli! Target, Walmart, obchody s potravinami, Costco, drogerie atd.
 • Otázka Kde mohu získat zastřihovač kůžičky? Zkontrolujte uličku pro kosmetické výrobky v každém obchodě s potravinami nebo drogerií. Najdete je také v obchodech s kosmetickými potřebami.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Před nanesením čirého laku nechte svou bílou linku zaschnout. Pokud není úplně suchý, čirý lak může zničit bílou čáru.
 • Před stříháním namočte kůžičku do oleje nebo teplé vody, aby byla odumřelá pokožka viditelnější a snáze ji odstřihla.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Vana plná vody
 • Ručník
 • Nůžky na nehty
 • Pilník na nehty
 • Odlakovač na nehty
 • Čistý lak na nehty
 • Bílý lak na nehty
 • Bavlněné koule
 • Lotion (pokud je preferována vazelína)
 • Čistič dřevěných nehtů (najdete je v blízkém obchodě)
 • Pemza
 • Štětec na korektor make -upu

Populární Problémy

Malokluze jsou abnormální zarovnání zubů („kousnutí“) způsobené buď nesprávnou ztrátou mléčných zubů, nebo nesprávnou erupcí (vniknutím) dospělých zubů. Http://www.mypetsdentist.com/bite-evaluation.pml Nesprávně umístěné zuby mohou způsobit ...

Jak skočit výš pro volejbal. Skákání je nedílnou součástí volejbalu jako útočné i obranné zbraně. Všichni sportovci mohou zvýšit svůj vertikální skok posílením klíčových svalů, využitím plyometrie a celkovým zdokonalením ...

Zde je návod, jak sledovat novou reality show HBO „Jsme tady“ online, pokud nemáte kabel.

Jak připravit a použít jahody. Jahody jsou tradiční chutí léta. Mohou být konzumovány čerstvé a použity do dezertů. Abyste své jahody uchovali co nejdéle, uchovávejte je v chladu a suchu v lednici, myjte a slupujte ...

Jak získat důvěru psa. Psi komunikují jinak než lidé, takže pokud si chcete získat jejich důvěru, musíte mluvit jejich jazykem! Pokud nejste zvyklí být kolem psů, nebojte se. I když máte velmi malé zkušenosti s ...

Lucic-Baroni se poprvé od roku 1999 ve Wimbledonu dostala do semifinále Grand Slamu.