Jak získat přítelkyni v páté třídě, pokud jste plachý člověk

Takže se to stalo. Chodíš do 5. třídy a najednou jsi cítil potřebu získat přítelkyni. Jak ho ale získáte? Pokud to chcete vědět, pokračujte ve čtení.Kroky

 1. 1 Najděte si dívku, která vypadá hezky a která vás přitahuje. Pokud je to nová dívka, chvíli počkejte, než se s ní rozhodnete flirtovat nebo ji pozvat ven.
 2. 2 Získat sebevědomí To vám dodá odvahu s ní flirtovat a pozvat ji ven. Také většinu dívek mnohem více přitahuje sebevědomý chlap než ten sebevědomý.
 3. 3 Zkuste se trochu více vydat ven a být více společenští. Pokud se stanete otevřenějšími a překonáte část své stydlivosti, posílí to vaše sebevědomí a usnadní vám to flirtování nebo poznání dívky, která se vám líbí.
 4. 4 Noste něco hezkého a perte se každý den. Pokud musíte, použijte kolínskou nebo deodorant. Nic není pro dívku větší překážkou než páchnoucí chlap, který nenosí napůl slušné oblečení.
 5. 5 Jděte k ní se svými přáteli a promluvte si o tématu, které vás oba zajímá. Je to skvělý způsob, jak dostat míč do pohybu jako plachý člověk. Jen se ujistěte, že mluvíte dostatečně hlasitě, aby to slyšela, ale ne tak hlasitě, aby bylo zřejmé, že chcete, aby vás slyšela.
 6. 6 Když se na vás podívá, držte její pohled, usmějte se a pozdravte ji, pokud je na dosah. Pokuste se to udělat jednou nebo dvakrát denně. Už to nedělejte a obvykle to dělejte jen jednou denně. Zkuste se také napůl usmívat, ale dávejte pozor, aby to nevypadalo jako úšklebek, protože úšklebek je urážlivý a hrubý, ale napůl úsměv může být roztomilý a roztomilý.
 7. 7 Při procházce do ní mírně narazte nebo se jí lehce dotkněte ruky. Stačí ji kartáčovat za ruku, a když do ní narazíte, nenarážejte na ni tak silně, aby upadla.
 8. 8 Povídejte si. Pokud se příliš bojíte jít k ní nešikovně a něco říct, podívejte se, jestli se můžete dostat do její skupiny pro skupinovou práci nebo být jejím partnerem pro partnerskou práci, a pak to použijte jako záminku k rozhovoru s ní. Zeptejte se, ale udělejte to jemně a nenechte ji cítit, že je na pohovoru. pro začátek zkuste tyto otázky:
  • 'Jak se máš?'
  • 'Máš nějaké koníčky?'
  • (je -li nová dívka) „Jak se ti zatím tato škola líbí?“
  • (pokud není nová dívka) „Jak dlouho jsi byl na této škole?
  • 'Máte nějaké sourozence?'
  • (pokud má náhodou zlomenou kost) „Jak si vede váš (sem vložte název zlomené kosti)?“
  • 'Máš rád nějaké sporty?'
 9. 9 Pokud se s konverzací nikam nedostanete, vzdejte to a zkuste to znovu později.
 10. 10 Spřátelit se s ní. Usmívejte se na její partie a mluvte s ní, kdykoli můžete, jen to nevypadejte příliš posedle a ujistěte se, že není zřejmé, že ji máte rádi. (Další pomoc najdete v kroku 6.) Dělejte pro ni maličkosti, aby věděla, že vám na tom záleží. Dělejte nějaké činnosti, které dělá, a buďte otevření.
 11. jedenáct Trochu s ní flirtujte. To je za předpokladu, že jste udělali poslední krok. Každopádně dělejte jemné drobnosti, abyste s ní flirtovali. Zkuste ji alespoň trochu škádlit, pochválit její osobnost a nakonec její vzhled a hodit tenisový míček na pravou ruku, potom na levou ruku atd. (To může být roztomilé a ukázat, že jste sportovní . Pokud nejste sportovní, protože chcete být sami sebou, možná to nebudete chtít dělat, ale je to vaše volba). Když ji uvidíte flirtovat, zvyšte množství, které flirtujete, a také trochu flirtujte. Můžete například zkusit na ni mrknout, když začne flirtovat.
 12. 12 Zeptejte se jí, jestli by nechtěla někam jít s vámi a vašimi přáteli. Pokuste se vyhnout tomu, abyste s ní a svými přáteli chodili do kina, zejména romantickému filmu, protože to může vypadat trochu podezřele a asi to bude každému trochu nepříjemné. Několik návrhů na místa, kam byste mohli jít, je bowling, jarmark a případně divadlo (ne kino, ale divadelní divadlo, a pokud si vyberete toto, ujistěte se, že je hra vhodná a vůbec ne romantický. Ujistěte se, že jste opravdu v divadle, pokud to uděláte, a uvědomte si, že tato volba je trochu obtížná.) Můžete si také zajít na zmrzlinu, zajít do restaurace s rychlým občerstvením (ne do luxusní restaurace) nebo jít na sportovní akci.
 13. 13 Když si myslíte, že je správný čas, pozvěte ji. Zeptejte se jí poněkud subtilním způsobem, jen to nedělejte příliš subtilní. Ten den se oblékněte extra hezky (ne do smokingu, ale možná do něčeho kostkovaného) a pozvěte ji do zoo nebo na sportovní akci, třeba na zmrzlinu. Pokud odmítne, neplač a rozčiluj se, řekni: „Dobře, buďme tedy dál přátelé.“ Neptejte se dál; pokud změní názor, pravděpodobně vám to dá vědět. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Odpočiňte si, když ji uvidíte! K čemu jí bude, když se stanete vaší přítelkyní, když se budete neustále napínat?
 • Počítejte s ní čas, který s ní strávíte. Poznejte ji, když jste s ní, nestojte jen nešikovně, mluvte s ní! Bavte se s ní!
 • Ukažte jí, že vám na ní záleží. To nemusí nutně znamenat, že jí řekneš, že ji miluješ a podobně, to prostě znamená, že bys jí měl vyjít vstříc, abys jí pomohl a utěšil ji.
 • Zkuste překonat trochu své plachosti (viz krok 3)
 • Buď sám sebou. Pokud se jí nelíbí, kým ve skutečnosti jste, jaký má potom smysl být s ní?
 • Vždy buďte laskaví. Bude mít ráda lidi, kteří jsou k ní milí a milí.
 • Dívky mají rády trpělivé a milé lidi, buďte prostě samy sebou.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Ujistěte se, že je hodná. Možná je roztomilá a chytrá a možná zábavná, ale pokud to myslí vážně, nemá smysl s ní být.
 • Nemluvte o sobě příliš. Díky tomu budete působit docela sebestředně a budete vypadat jako vychloubač.
 • Neutíkejte a neschovávejte se, když ji vidíte, a nevypadejte příliš nervózně, když s ní mluvíte nebo když přijde a mluví s vámi.
 • Neklaďte jí otázky jen kvůli kladení otázek! Ujistěte se, že neznáte odpověď na otázku, kterou se ptáte!
 • Neotáčejte baseballovou čepici na stranu, pokud ji máte. To není úplně skvělé a vypadá to hůř, než kdybyste čepici otočili dozadu nebo vůbec neotočili.
 • VŽDY BUĎ SÁM SEBOU! Existuje vzácný druh dívek, které vás mají rády nebo kdo jste, ne podle toho, jak voníte, jak vypadáte nebo jak mluvíte. BTW, většina těchto dívek má rovnátka nebo brýle nebo si z toho dělají legraci, protože ostatní dívky žárlí.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Dívka, která se ti líbí
 • Nějaké pěkné oblečení
 • Místo, které by bylo příjemné na rande - místo, které si oba užíváte

Populární Problémy

Váš průvodce streamováním Camp Nowhere online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí

Jak držet dietu. Vytvořit dietní plán je dost těžké, ale dodržovat ho je ještě těžší. Možná držíte dietu několik měsíců nebo jen několik týdnů a je pro vás těžké zůstat soustředěný a motivovaný. Pokud opravdu chcete ...Stefanos Tsitsipas nedávno hovořil o nejlepším týdnu své kariéry - když v Torontu porazil Novaka Djokoviče. Kromě Djokoviče na tomto turnaji porazil Tsitsipas také Dominica Thiema a Saschu Zvereva.

Minnesota hostí Michigan ve čtvrtek v bitvě o velké desítky. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Svítidlo: (9) Diego Schwartzman vs Liam BroadyMirza letos získala 2 grandslamy a dalších osm titulů WTA.