Jak mít pařížský styl

Obdivujete pařížský styl? Mnoho lidí na celém světě chce vypadat více jako Pařížan. Napodobování pařížského stylu vyžaduje určitou jistotu a vzhled, ale není těžké ho zvládnout. Je to všechno o zdůraznění vaší přirozené krásy, i když existují určitá pravidla stylu, kterými se Pařížané obvykle řídí.

Metoda 1 ze 3: Oblékání jako Pařížan

 1. Obrázek s názvem Mít pařížský styl Krok 1

  1 Zaměřte se na boty. Dávejte pozor na nohy! Boty pomáhají dotvořit celkový vzhled v Paříži. Neuvidíte mnoho Pařížanů, jak se po městě prohánějí v teniskách. Levné nebo ošoupané boty vás jako turistu vydají.
  • Místo toho, abyste si oblékli tenisky, investujte do pěkných kožených bot nebo zejména do balerín. Černé balerínky se hodí ke všemu a jsou pohodlné.
  • Ponožky a žabky UGG nechte také doma. Nemusíte nosit příliš vysoké podpatky. V Paříži je považováno za nevkusné nosit super vysoké podpatky. Když se oblékáte, pravděpodobně uvidíte Pařížany, jak nosí balerínky, krátké boty nebo vysoké boty. Při oblékání na formálnější událost budou ženy nosit nižší podpatky, ale ne klínové nebo špičaté podpatky.
  • Nechte si zazářit boty a dobře se o ně starejte. Jeden pár drahých bot, který vydrží věčně, je v Paříži dobrá sázka. Pařížané nosí pěkné boty, i když jsou v neformálním prostředí, protože věří, že boty pozvednou celkový vzhled.


 2. Obrázek s názvem Mít pařížský styl Krok 2

  2 Držte se neutrálů. V Paříži neuvidíte mnoho žen, které nosí nepřirozené barvy (myslím, že jsou limetkově zelené) nebo cokoli příliš křiklavého. Totéž platí pro textilie.
  • Vyhněte se všemu syntetickému. Vyhněte se také rušivým vzorům. Místo toho se držte klasických neutrálních barev, jako jsou námořnická, bílá, černá nebo hnědá.
  • Jednou z výhod lepení neutrálních barev je, že je můžete snadno kombinovat s jinými kousky oblečení. Jsou univerzální. Pařížané volí neutrální barvy pro formální i neformální prostředí.
  • Námořnické pruhy jsou výjimkou z pravidla, že vzor není zaneprázdněn. Jsou velmi pařížské a nejčastěji se nosí v běžném oblečení, v kombinaci s džíny nebo ležérními kalhotami.
 3. Obrázek s názvem Mít pařížský styl Krok 3

  3 Noste černé. Pařížský styl je někdy srovnáván s newyorským stylem a jedna věc, kterou mají společnou, je výběr barvy. Hlavní barvou každého pařížského šatníku je černá.
  • Uvidíte černé oblečení v šatech, bundách a kalhotách. Odhoďte bílé tričko nebo zapnutou společenskou košili pod černý sako a oblékněte si úzké černé džíny a máte hotovo!
  • Černá je zeštíhlující barva a je okamžitě propracovaná. Pokud máte pochybnosti, noste černou! Jednou z výhod černé je, že může fungovat pro příležitostnější nebo formální prostředí. Černé večerní šaty fungují dobře na formální noc v Paříži.
  • Druhá barva, kterou nejčastěji vidíme v pařížských šatech, je šedá. Celkově je paleta barev v Paříži velmi decentní a elegantní.
 4. Obrázek s názvem Mít pařížský styl Krok 4

  4 Noste uniformu. V Paříži je základní styl, který uvidíte znovu a znovu. Pokud chcete zvládnout pařížský styl, začněte s ním. Považujte to za typickou pařížskou „uniformu“.
  • Základní uniformou je sako (velmi ušité na míru), s úzkými džíny, trikem, a pokud jste žena, s baletkami nebo podpatky.
  • Opět přemýšlejte o nošení této uniformy ve správných barvách - černé nebo šedé. Aby příslušenství vypadalo, omezte na minimum.
  • Jděte na vrstvený vzhled, jako je košile pod svetr a kabát. Mix prima s ležérní. Chcete vypadat, jako byste ten outfit dali dohromady. Skvěle ušitý na míru blejzr je nutností.
 5. Obrázek s názvem Mít pařížský styl Krok 5

  5 Dávejte pozor na fit. Jednou z nejdůležitějších věcí pro Pařížany je zajistit, aby oblečení dobře sedělo. Myslete na míru, ne bez tvaru.
  • Špatně padnoucí šaty, příliš těsné nebo příliš velké kalhoty a oplzlé, hranaté bundy to v Paříži nezkazí.
  • Francouzky se oblékají podle svého typu postavy, bez ohledu na to, jaké to je, a užívají si přiléhavé oblečení, které zvýrazňuje křivky. Nesnaží se skrýt své křivky v příliš volném oblečení.
  • Oblečení se také nevejde, pokud ho dostanete ze stojanu. Pařížané navštěvují krejčí. Některé butiky dokonce šijí oblečení přímo na míru. Švy budou silnější a lepší. Oblečení pravděpodobně vydrží déle.
 6. Obrázek s názvem Mít pařížský styl, krok 6

  6 Mějte přikryté. Pařížané jsou známí svým sex -appealem, ale dosahují toho, aniž by příliš ukazovali kůži. Oblékají se pro pohodlí a neházejí vám svou sexualitu do očí.
  • Platí pravidlo, že neukážete příliš mnoho nohou, dekoltu nebo zadku najednou. Pokud se chystáte ukázat například malou nohu, nenoste současně šaty nízkého střihu.
  • Pokud se příliš zjevně snažíte vypadat sexy, obvykle to bude ironicky méně sexy. Příliš mnoho štěpení není v Paříži běžné.
  • Nacpávat se do příliš upnutých, příliš odhalujících a příliš krátkých šatů? To mluví více do Las Vegas než do Paříže. Naučte se být sexy díky podceňování a sebevědomí.
 7. Obrázek s názvem Mít pařížský styl, krok 7

  7 Kupte si dražší oblečení, ale méně. V Paříži lidé mívají několik základních věcí, které jsou docela drahé. Ve skutečnosti dlouhodobě šetří peníze, protože jejich oblečení vydrží déle.
  • Mají však celkově méně oblečení a mají tendenci nosit drahé sponky znovu a znovu pro lepší vzhled. Míchají se do sebe a nejsou příznivci toho, že si něco jednou obléknete a pak to vyhodíte.
  • Přemýšlejte o tom takto. Mají oblečení vyšší kvality, ale celkově ho vlastní méně. Mohli by si koupit trenčkot za 1 000 $, ale budou ho nosit roky. Pravděpodobně budou vlastnit hezkou vypasovanou košili, sako, skvělý kabát a kalhoty.
  • Myslete chytře, když utrácíte peníze. Nepotřebujete mnoho věcí; stačí vám pár dobrých věcí. Nakupujte v luxusních obchodech, které se pyšní jemnými tkaninami.
  ODBORNÁ TIP

  Catherine Joubertová

  Profesionální stylistka Catherine Joubert je osobní stylistka, která spolupracuje s řadou klientů na vylepšení jejich stylu. V roce 2012 zahájila Joubert Styling a od té doby se objevila na Buzzfeed a stylizovaných celebritách jako Perez Hilton, Angie Everhart, Tony Cavalero, Roy Choi a Kellan Lutz. Catherine Joubertová
  Profesionální stylista

  Podívejte se na oblečení od pařížských návrhářů. Osobní stylistka Catherine Joubert říká: „Pařížský styl je vždy elegantní a klasický. Není to příliš odhalující a často obsahuje jedinečné a zajímavé výtisky. Mezi některé pařížské značky, které se staly v USA populární, patří Maje, Sandro, Zadig et Voltaire, ba & sh a Equipment. '

 8. Obrázek s názvem Mít pařížský styl, krok 8

  8 Věnujte pozornost detailům. Pařížané se zaměří na drobné aspekty oblečení nebo vzhledu, aby vytvořili celkově propracovaný a uhlazený vzhled.
  • Nechoďte ven s naštípnutým lakem na nehty, v tričku, které je pomačkané nebo v roztrhané košili. Pařížané si všimnou a budou si myslet, že si nevážíte sami sebe.
  • Ženy často volí společenské šaty s jemnými, ale složitými korálkovými pracemi nebo dokonce s velkým bílým květem, mašlí nebo broží.
  • Noste šátek. Pařížanky mají velmi rády šátky. Je to podpisový doplněk. Nosit šátek několikrát kolem krku s blejzrem a tričkem.
  ODBORNÁ TIP

  'Pařížský oděv má často nějaký ženský nádech, jako malý luk nebo jiný přízvuk.'

  Catherine Joubertová

  Profesionální stylistka Catherine Joubert je osobní stylistka, která spolupracuje s řadou klientů na vylepšení jejich stylu. V roce 2012 zahájila Joubert Styling a od té doby se objevila na Buzzfeed a stylizovaných celebritách jako Perez Hilton, Angie Everhart, Tony Cavalero, Roy Choi a Kellan Lutz. Catherine Joubertová
  Profesionální stylista
 9. Obrázek s názvem Mít pařížský styl, krok 9

  9 Nenoste baret. Je to jedno z nejznámějších klišé o Pařížanech: Že prý nosí barety. Problém je, že to není pravda.
  • Pokud v Paříži nosíte baret, většina lidí pravděpodobně pozná, že jste turista. Je to spíše turistická představa Paříže než skutečná Pařížanova.
  • Místo baretu zkuste nosit klobouk fedora. V Paříži se někdy nosí sofistikované klobouky, které zvýrazňují vzhled outfitu.
  • Dalším kloboukem, kterému byste se měli vyhnout, pokud nechcete vypadat jako turista, je kšiltovka. Zařaďte baseballovou čepici do stejné kategorie jako tenisky: Nebudete s nimi vypadat pařížsky.
 10. Obrázek s názvem Mít pařížský styl, krok 10

  10 Oblečte se jako pařížský muž. Muži v Paříži sdílejí spoustu společných oblékání se svými ženskými protějšky: Oblékají se poněkud formálně i v neformálním prostředí a dávají pozor na střih a boty.
  • Pařížští muži nosí kožené špičaté boty v neutrální černé nebo hnědé barvě, které se šněrují, na neformální oblečení nebo na formální večery. Muži si přizpůsobují oblečení tak, aby jejich kalhoty byly střiženy užší. Nebudou mít povislou manžetu, rozkrok ani podpaží.
  • Šátky nejsou jen pro ženy v Paříži. Často je uvidíte na mužích, oblečené přes tričko nebo s blejzrem. Pařížští muži dávají přednost bavlně, lnu, kašmíru, vlně, riflovině a kůži.
  • Pařížští muži nosí oblečení, které zvýrazňuje siluetu. U mužů mohou dobře fungovat džíny, bombera a tričko. Obleky jsou důležité, stejně jako lněné košile. Francouzští muži také volí přiléhavý, štíhlý styl v oblecích i džínách.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Získejte pařížskou atmosféru

 1. Obrázek s názvem Mít pařížský styl, krok 11

  1 Obleč se. Francouzi jsou hrdí na to, jak vypadají, a jsou pyšní na to, jak se oblékají. Mimo domov je neuvidíte oblékat se kvůli pohodlí.
  • Například do kavárny nebo obchodu s potravinami nenoste kalhoty na jógu nebo mikiny. Když jste mimo dům, věnujte pozornost svým šatům po celou dobu.
  • Buďte hrdí na to, co máte na sobě, i pro všední činnosti a v běžné dny. Je to o postoji. I při běžném nošení má Pařížan větší šanci hodit si sako (přes tričko), než když si oblékne mikinu s kapucí.
  • Noste se sebevědomě a kráčejte se vztyčenou hlavou a rovným držením těla s vědomím, že jste dobře oblečeni a díky tomu budete vzbuzovat respekt.
 2. Obrázek s názvem Mít pařížský styl, krok 12

  2 Zachovejte si svoji individualitu. Pařížané se nebojí udržet a ukázat drobné fyzické nedokonalosti, přestože jejich oblečení je bezvadné. Všechny jsou o přírodní kráse.
  • Nedělejte si starosti, pokud máte trochu velký nos nebo pokřivené zuby. Vanessa Paradis je například považována za jednu z největších francouzských krásek na světě a nikdy si nevyřešila výrazné mezery v zubech.
  • Podle stejných linií příliš nevytrhávejte obočí ani nezvětšujte rty výplněmi. Snažte se mít ve vlasech více než dvě barvy.
  • Klíčem celého stylu je nenápadně rozšířit vaši přirozenou krásu a udělat to způsobem, který nevypadá, že byste se příliš snažili.
 3. Obrázek s názvem Mít pařížský styl, krok 13

  3 Uzdravit se. U francouzských žen je to o práci s tím, co přirozeně mají, neměníme, kdo jsou, nebo jejich celkový vzhled. Francouzky jedí, co chtějí, ale ovládají porce a jsou známé svou štíhlou postavou.
  • Skvěle pečují o své vlasy a pokožku. Francouzky se nudí cvičením uvnitř. Nejsou do amerického cvičebního režimu. V posilovně jich mnoho neuvidíte.
  • Místo toho pijte hodně vody. Klíčem ke krásné pokožce je pít vodu celý den. Minerální voda ve spreji může pokožku také smrsknout. The vlasy , kůže , a tělo jsou základem pro celkový pařížský styl. Pečujte o svou pokožku pomocí čisticího, gelového krému a čisticího mléka vhodného pro váš typ pleti, mastnou, smíšenou, normální, suchou atd.
  • Jezte biopotraviny s malým množstvím cukru. To udrží váhu pod kontrolou, ale je také dobré pro vaši pokožku. To, co si dáte do těla, bude diktovat, zda se vám lesknou vlasy a září vaše kůže, ne to, co na ně nebo do nich plácnete.
 4. Obrázek s názvem Mít pařížský styl, krok 14

  4 Použijte vůni přiměřeně. Francouzky vědí, že k prohlášení potřebujete vůni. Dobře si uvědomují sílu čichu a používají ho k vytváření sex -appealu.
  • Odejdou z domu s nádechem parfému, který lehce nanesou, a obvykle se vůně drží, jakmile ji objeví.
  • Dab vůně na vlasy, za ucho, na zátylek. Zkuste si vybrat vůni, která není příliš silná a kterou nosíte důsledně.
  • Chanel č. 5 je samozřejmě jedním z nejslavnějších francouzských parfémů. Francouzské ženy mají rády parfémy, které jsou na vanilkové bázi nebo mají květinovou vůni. Používají jej jako podpis a pomáhají vytvářet identitu.
 5. Obrázek s názvem Mít pařížský styl, krok 15

  5 Příslušenství jednoduše. V Paříži je méně více. Francouzky neodejdou z domu s přílišným blingem. Francouzské muže neuvidíte s křiklavými zlatými náhrdelníky.
  • Než odejdete z domova, zkuste odstranit jedno příslušenství. Nepřetěžujte vzhled příliš mnoha šperky, kabelkami atd. Zkuste mít jeden doplněk ke každému oblečení (opasek, náramek atd.)
  • Francouzky udržují nehty čisté a někdy nosí lak. Francouzská manikúra se v Paříži opravdu nenosí. Pedikúra je ale důležitá. Francouzky budou nosit lesk v neutrálních barvách nebo dokonce používat jasný lesk a nebudou viděny v neonech.
  • Místo toho myslete na doplňky z hlediska jednoho skvělého kousku. Dramatická červená rtěnka může být vaším jediným potřebným doplňkem! Byla to módní ikona Coco Chanel, která řekla, že byste si měli před odchodem z domu odstranit jedno příslušenství.
 6. Obrázek s názvem Mít pařížský styl, krok 16

  6 Přestaňte blikat loga. Skvělý styl v Paříži je o tom, jak dáte dohromady vzhled a kvalitu oblečení a střihu. Nejde o název značky.
  • Vyhněte se americkému pokušení chlubit se štítky na všem, od kabelek po modré džíny. To je v Paříži považováno za nevkusné.
  • To neznamená, že Francouzi nemají nějaké kultovní značky. Dělají. Zamyslete se nad Louisem Vuittonem. Prostě vychloubání log není klíčem k pařížskému stylu.
  • Pařížský styl je o vysoce kvalitním oblečení se skvělými švy, klasickými liniemi a barvami. Jde o dosažení atmosféry a vzhledu.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Získejte pařížské vlasy a kůži

 1. Obrázek s názvem Mít pařížský styl, krok 17

  1 Vsaďte na přirozený vzhled vlasů. Francouzky rády šamponují a poté si vlasy suší na vzduchu a pak den čekají. Myslí si, že jejich vlasy vypadají lépe druhý den, a nejsou fanoušky výstřelů.
  • Pokud se rozhodnou barvit si vlasy, pravděpodobně si je ponechají velmi blízko původní barvy nebo skryjí jakoukoli šedou barvu. Vzhled je přirozený a trochu rozcuchaný. Často se nechávají ostříhat a dávají přednost krátkým plodinám nebo vlasům, které se jen dotýkají ramene. Také si nemyjí vlasy každý den. Někdy uvidíte, jak si Francouzky stahují vlasy do rozcuchaného drdolu.
  • Pařížané si myslí, že zdravé vlasy a dobrý sestřih jsou klíčové, a nenatahujte si vlasy stylingovými přípravky ani na ně nepoužívejte velké množství tepla. Udržujte příslušenství mimo vlasy. Žádné mašle, čelenky ani klipy! Také neopouštějí dům s mokrými vlasy.
  • Pařížanky se neobávají, že by jejich vlasy nebyly dokonale udržovány na místě. Jedna přírodní maska ​​na vlasy, kterou používají, je smíchání rumu, medu, dvou žloutků a citronové šťávy. Naneste na vlasy po dobu 30 minut a poté opláchněte studenou vodou. Francouzky zřídka používají vysoušeče vlasů. Místo toho vzduch suší na vzduchu a suší ručníkem, jak jen mohou.
 2. Obrázek s názvem Mít pařížský styl, krok 18

  2 Zkuste červené rty. Francouzky nejsou na oční linky velké. Používají spíše rty jako dominantní rys, pokud jde o make -up. Klasická červená rtěnka se používá jako módní doplněk.
  • Francouzky si nemyslí, že potřebují spoustu dalšího líčení, pokud nosí červenou rtěnku. Je to jediné prohlášení, které potřebují!
  • Nenoste však rtěnku. Udržujte zuby bílé a čisté tak, že je jednou týdně vyčistíte jedlou sodou. Bílé zuby s červenou rtěnkou jsou lepší kombinací, než by byly zuby obarvené kávou nebo cigaretami.
  • Zahrajte si rty nebo oči, ale nikdy ne obojí současně. Pokud zahrajete obojí, makeup se bude zdát příliš zřejmý.
 3. Obrázek s názvem Mít pařížský styl, krok 19

  3 Předveďte skvělý skin. Pro Pařížany je skvělá kůže módní záležitostí a o svoji pleť se starají od útlého věku. Péče o pleť je pro Pařížany důležitější než líčení. Kůže by měla vypadat přirozeně.
  • Jde o zdůraznění toho, co máte přirozeně. Neobrysujte si obličej. Tmavé stínování ničí přírodní krásy a záři. Francouzky by mohly obličeji zvýraznit, ale nejsou příznivkyněmi konturování.
  • Chraňte svoji pokožku. Pařížané jsou velmi hrdí na to, že se snaží mít zdravou kůži. Chápou, jak nebezpečné může být slunce, a nevycházejí ven bez klobouku nebo opalovacího krému.
  • Jednou nebo dvakrát týdně použijte na pokožku masku, například masku z akáciového medu. Naneste jej a poté opláchněte studenou vodou.
  • Francouzky nenosí mnoho základů. Nosí hodně zvlhčovačů a používají ke skrytí nedokonalostí korektor.
 4. Obrázek s názvem Mít pařížský styl, krok 20

  4 Zkuste a kouřové oko . Je považováno za velmi francouzské nosit kouřové oko. Pařížané půjdou na chaoticky vypadající kouřové oko, které má krémovou strukturu.
  • Vyhněte se třpytivým očním stínům, dokonalým řasám nebo přílišnému líčení. Francouzky pravděpodobně použijí jediný produkt. Budou se otírat trochou tvářenky a trochou korektoru a možná i řasenky.
  • Chcete -li vytvořit kouřové oko, naneste pod spodní řasu a na horní řasu kohl nebo šedé oční stíny a trochu ji rozmazejte.
  • Francouzky si také upravují řasy hnědou tužkou. Mohou přidat malý balzám na rty. Nejsou fanoušky práškových očních stínů.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Opalují se francouzské ženy? Opalování je do určité míry americká posedlost. Jelikož je francouzský vzhled přirozený, vyhněte se opalování nebo opalování ve spreji a podobně. Zdravá pokožka vám pomůže dokončit vzhled.
 • Otázka Jak mohou francouzské ženy zůstat tak hubené? Je to opravdu jednoduché. Nejí mnoho cukru. Vykonávají kontrolu porcí. Jejich větší jídlo má tendenci být dříve během dne a dobré jídlo si užívají s mírou. Jedí přírodní, organické potraviny, nikoli zpracované.
 • Otázka Dostávají Francouzky do vlasů melír? Pouze jemně, způsobem, který zvýrazní jejich přirozenou barvu vlasů. Pokud ano, nebudou zřejmé a budou vypadat přirozeně. Nikdy by nezískali „skunk“ vzhled se zjevnými pruhy ve vlasech.
 • Otázka Musím se při návštěvě Paříže oblékat jako Francouzi? Samozřejmě že ne. Zkuste se ale vyhnout oblékání jako turista, pokud nechcete, aby vás tak vnímali.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Vyhněte se plastické chirurgii. Za každou cenu, pokud si vyberete něco jako Botox, nenechte to vypadat viditelně.
 • Zkuste nějaké velké, tmavé sluneční brýle.
 • Paříž je malé, přeplněné město, takže lidé jsou často velmi blízko sebe - odtud tiché povídání. Při chůzi nehoupejte rukama a když sedíte, neroztahujte se.
 • Udržujte to jednoduché. Pokud máte pouze jedno nebo dvě klíčová příslušenství, budete vypadat elegantněji a uhlazeně.
 • Trávte svůj volný čas v kavárnách - pokud je slunečno, sedněte si na terase a sledujte lidi.

reklama

Varování

 • Nechoďte kolem se špinavým, pomačkaným nebo špinavým oblečením - chcete vypadat, jako by vám to bylo jedno, ne jako byste se nekoupali.
 • Nepleťte si pěkné oblečení s efektním oblečením. Budete vypadat hloupě, pokud se objevíte, abyste se setkali se svým přítelem v kavárně ve večerních šatech. Top, svetr a pohodlné kalhoty mohou vypadat skvěle, pokud jsou lichotivé a dobře provedené.
 • Nekupujte boty, které vám bolí nohy. Někteří z nás se dokážou vyrovnat s nošením téměř jakéhokoli páru obuvi, ale zejména pro každodenní použití si nekupujte směšné boty zavazující chodidla.
 • Nebojte se koupit podivnou věc, která se nehodí do vašeho šatníku - stačí si koupit doplňky a boty, které k ní budou patřit.
reklama

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos sobotní bublinové hry Lakers vs Raptors online bez kabelu.

Jak držet klíče pro sebeobranu. Sebeobrana je něco, o čem většina lidí doufá, že se nikdy nebude muset uchýlit. Je to také něco, co by měl každý vědět, jak to použít, pokud na to přijde. Když jdete sami k autu nebo ...

Zde je návod, jak streamovat Survivor: Island of the Idols finále a speciální setkání ve středu 18. prosince ve 20 hodin. ET/PT na CBS.

Maria Šarapovová měla nedávno pozitivní test na meldonium a setkala se s hněvem ze sportovní komunity.

Pokud nemůžete sledovat Super Bowl LIII naživo, můžete DVR nahrávat a nahrávat nebo sledovat jeho přehrávání na vyžádání, i když nemáte kabel.

Po skončení Wimbledonu Plíšková sesadí z trůnu Angelique Kerberovou jako světovou jedničku.