Jak zapůsobit na svou zamilovanost

Vyvinuli jste city k někomu zvláštnímu, ale kam byste odtud měli jít? Vyjádření svých citů pro zamilovanost obvykle začíná tím, že na něj uděláte dojem, ale jak můžete udělat dobrý dojem? Mnohým se to snadněji řekne, než udělá. Naštěstí, ať už jste se svým rozdrcením už blízko, nebo ho téměř vůbec neznáte, můžete udělat spoustu věcí, aby vás viděl v novém světle. Být si jistý sám sebou a vědět, jak navázat zábavnou a chytrou konverzaci, jsou skvělá místa, kde začít. S trochou času a úsilí budete na dobré cestě k zapůsobení na svou zamilovanost.

Část 1 ze 3: Postavte svou nejlepší nohu dopředu

 1. Obrázek s názvem Impress Your Crush Krok 1

  1 Být jisti. Než začnete myslet na to, aby ostatní propadli vašim kouzlům, musíte se nejprve podívat na sebe. Na rozdíl od toho, čemu byste mohli věřit, je toho hodně, hodně více na vzhled než na vzhled. Pěkné oblečení a styl jsou začátkem, ale nic nenahradí dobrý přístup a sebeúctu. Dívky se mohou zvednout, když si chlap nevěří, a není nic tak přitažlivého jako dívka, která ví, že za to stojí. Bez ohledu na vaše pohlaví nebo osobu, na kterou se snažíte zapůsobit, je sebevědomí základním výchozím bodem.
  • Naučit se najít důvěru v sebe může být pro mnoho lidí tou nejtěžší částí celého tohoto procesu. Pokud máte potíže s bezpečností šancí uspět, zkuste si napsat seznam věcí, které se vám na sobě líbí, a seznam osobních vlastností (např .: skvělý smysl pro humor, krásný úsměv atd.) ty pro.
  • Nebojte se, pokud jste stydliví- stále můžete projevit spoustu sebevědomí, pokud jste na introvertní straně. Kluci se mohou cítit opravdu polichoceni, pokud se kolem nich cítíte mírně nervózní. . Pokud jste stydliví, možná zjistíte, že vás dívky přitahují kvůli vaší záhadě. Nejlepším řešením je uklidnit se v tom, co vám přijde nejpřirozenější


 2. Obrázek s názvem Impress Your Crush Krok 2

  2 Oblečte se, abyste zapůsobili. Neexistuje žádný způsob, jak se dobře oblékat- součástí tohoto kroku je zjistit, jaký je váš styl. Udělejte si průzkum různých stylů. Zkuste rozpoznat, které styly se vám nejvíce líbí a které si myslíte, že by na vás mohly vypadat nejlépe. Pokud máte potíže, požádejte o radu některého ze svých přátel- jsou tam z nějakého důvodu a je pravděpodobné, že budou mít spoustu vřelých návrhů, které vám pomohou vylepšit váš styl!
  • Nesnažte se to se svým vzhledem přehánět. Najděte vzhled, který je módní, ale nakonec neformální. Nechcete, abyste nakonec vyděsili svou zamilovanost!
 3. Obrázek s názvem Impress Your Crush Krok 3

  3 Vyzkoušejte nový účes. Nic neosvěží pozornost jako svěží nový účes! Tímto způsobem, i když ho budete chvíli znát, bude muset přehodnotit svůj dojem z vás. Kdo ví- možná jste našli svůj nový oblíbený vzhled!
 4. Obrázek s názvem Impress Your Crush Krok 4

  4 Svěřte se svým přátelům. Je pravděpodobné, že se kvůli své zamilovanosti můžete cítit vystresovaní, nadšení, nejistí nebo jako směsice všech tří. Ačkoli je přirozené cítit nějaké rozpaky z toho, že jste zamilovaní, možná zjistíte, že to pomáhá zmírnit napětí, aby se o tom otevřelo s několika blízkými přáteli. Zvláště pokud znají vaši zamilovanost, mohou být schopni poskytnout vaší situaci konkrétní radu. Pokud něco, první uvedení slov do slov vám může pomoci lépe porozumět tomu, co si stojíte.
  • Pokud se rozhodnete říci svým přátelům o své zamilovanosti, ať už pro radu nebo se prostě jen vyventilovat, ujistěte se, že nebudete situaci říkat bezútěšně a fatálně. Ačkoli se můžete cítit pesimisticky, je mnohem lepší o tom mluvit konstruktivně. Nejenže to bude pozitivně korelovat s užitečností rad, které vám dávají vaši přátelé; pozitivní myšlení vám také dodá větší jistotu při vaší zamilovanosti.
  • Ujistěte se, že se svěřujete někomu, komu můžete věřit. Máte -li jakékoli pochybnosti, mohou kolem vás šířit zprávu o vašich pocitech (nebo dokonce předčasně sdělit vaši zamilovanost!), Může to způsobit více škody než užitku. Pokud máte nějaké pochybnosti, je nejlepší omezit rozhovor na nejdůvěryhodnější přátele.
  reklama

Část 2 ze 3: Zachytit jeho pozornost

 1. Obrázek s názvem Impress Your Crush Krok 5

  1 Hledejte příležitosti, jak být kolem něj. Může to znamenat cokoli- chodíš do stejné školy? Jste sousedé? Prakticky za každých okolností existuje spousta příležitostí, jak se dostat na radar této osoby. Skvělý začátek je dát se do jeho obecné oblasti. Zjistěte, jakých akcí se zúčastní nebo kde bude obědvat. Čím více jste kolem něj, tím více příležitostí budete mít k vzájemné interakci.
 2. Obrázek s názvem Impress Your Crush Krok 6

  2 Úsměv! Univerzální gesto laskavosti, není nic tak jednoduchého a hluboce účinného na to, abyste vyhráli svou zamilovanost jako úsměv. Kdykoli ji uvidíte, nezapomeňte se na ni usmát! I když to může být těžké, pokud se stydíte, měli byste zjistit, že to jde velmi rychle. Reakce bude téměř jistě pozitivní.
  • Pokud se z jakéhokoli důvodu neusměje, nedělejte si s tím starosti! Důvodů, proč gesto neopětovala, mohla být celá řada. Možná jste ji zaskočili; je také možné, že je prostě stydlivá. Interpretace jejích činů jako znamení, že o vás nemá zájem, by měla být jen poslední možnost.
 3. Obrázek s názvem Impress Your Crush Krok 7

  3 Představte se slovy „ahoj“. Zní to jednoduše, ale možná vás překvapí, kolik lidí má tendenci přehlížet tento snadný, byť zásadní krok. Jakmile jste v jeho blízkosti, měla by být spousta příležitostí pozdravit. Necítíte se při tom sebevědomě; velmi zřídka někdo reaguje negativně na jednoduchý akt pozornosti a pozitivního pocitu.
 4. Obrázek s názvem Impress Your Crush Krok 8

  4 Prolomte s ní led. Existuje prakticky nekonečný počet způsobů, jak to můžete udělat. Podívejte se na své okolí a okolnosti, abyste si řekli něco obecného. Například:
  • Pokud máte třídu společně: „Hej, mohl bych s vámi sdílet poznámky? Chci zjistit, jestli mi něco uniklo. '
  • Pokud jste v knihovně/divadle: „Jakékoli knihy nebo filmy, které byste mi mohli doporučit?“
  • Pokud jste u sportovní hry: „Hej! Kterého týmu jste členem/fandíte mu? '
  • Na večírku: „Hej! Jak jste se o této párty dozvěděl? '
 5. Obrázek s názvem Impress Your Crush Krok 9

  5 Ukažte svou přitažlivost zjevně své zamilovanosti. Zásadní, častou chybou, kterou je třeba udělat, je být příliš skromný ke svým pocitům. Pokud nejevíte známky přitažlivosti, nemusí mít dojem, že o ni máte zájem. Ačkoli se chcete ujistit, že se s tím ještě nebudete dostávat přímo, existuje spousta věcí, které můžete udělat, abyste projevili zájem. Pokud jste dostatečně uvolněni, je pravděpodobné, že některé z těchto vlastností již projevujete.
  • Pokud jste dívka: Kroutíte si vlasy, když s ním mluvíte.
  • Pokud jste chlap: Udržujte kolem ní pevný postoj.
  • Udržujte nohy nasměrované jeho směrem.
  • Udržuje oční kontakt a usmívá se na ni.
  • Navazování lehkého tělesného kontaktu, jako když se dotknete jeho paže nebo ramene.
 6. Obrázek s názvem Impress Your Crush Krok 10

  6 Vytvořte příležitost k hlubší interakci. Brzy budete muset svůj vztah dostat do podstatnějšího bodu, kde se můžete pohybovat kolem ledoborců a dozvědět se o ní více do hloubky. I když se v minulosti tradičně jednalo o to, aby se jedna strana zeptala druhé na rande, v tomto ohledu máte k dispozici nespočet možností:
  • Ačkoli to zní neosobně, online povídání je skvělý, nezávazný způsob, jak někoho efektivně poznat. Věci, s nimiž by někteří lidé mohli mít problém osobně diskutovat, jsou mnohem snadněji odhaleny online.
  • Pokud půjdete společně do školy, můžete se zeptat: „Chcete někdy spolu obědvat?“ Opět je to neformální a pohodový způsob, jak někoho poznat mnohem lépe.
  • I když se můžete cítit povinni počkat, až vás váš miláček pozve na rande, dodržování sociálních norem je ztráta času. Pokud jste ve svých pocitech dostatečně sebevědomí, požádat ho, aby s vámi někdy šel ven, je skvělý způsob, jak prokázat svou sebedůvěru a udělat pokrok v zapůsobení na svou zamilovanost.
  reklama

Část 3 ze 3: Seznámení s ním/ní

 1. Obrázek s názvem Impress Your Crush Krok 11

  1 Buďte laskaví a přátelští. Ačkoli média naznačují, že kluci budou mít zájem, pokud hrajete tvrdě, abyste se dostali, je to běžně interpretováno jako zdrženlivost. Nejlepší způsob, jak na chlapa zapůsobit, je být k němu milý. Nejprve se k němu chovej jako k příteli. I když se s ním stále cítíte dobře, není nutné vyvíjet na vaše interakce další tlak.
  • Tento krok je neméně důležitý, pokud jste chlap. Fráze „Nice guys finish last“ je velmi zavádějící; dívky budou chtít být kolem někoho, kdo jim dává dobrý pocit ze sebe!
  • Dávat vaše rozdrcené komplimenty, jako 'Miluji tvé vlasy!' nebo „Jak jste získali tak dobrý smysl pro módu?“, bude dlouhá cesta k tomu, aby se ve vaší společnosti cítil skvěle.
 2. Obrázek s názvem Impress Your Crush Krok 12

  2 Poznejte svou zamilovanost zvídavou konverzací. Nebojte se klást otázky, bez ohledu na to, jak přímé to může vypadat. Je velká šance, že se bude cítit polichocen zájmem, který do nich investujete. Pokládání otázek je skvělý způsob, jak rozpoutat širší škálu konverzací. Pro začátek nemusí být nic super důležitého; většinou hledáte pohodlí a možná i odrazový můstek do hlubších témat. Pokud hledáte příklady, zde je několik pro začátek:
  • „Jaká je tvoje rodina? Nějaká domácí zvířata? '
  • 'Čím by ses chtěl/chtěl živit?'
  • Pokud navštěvujete stejnou školu: „Jaké jsou vaše oblíbené třídy?“
  • Určitě si také promluvte! Není pochyb o tom, že je spousta věcí, které by o tobě rád věděl. Tímto způsobem to bude vypadat spíše jako rozhovor a méně jako výslech!
 3. Obrázek s názvem Impress Your Crush Krok 13

  3 Najděte své společné zájmy. O co se zajímáš? Hrát na kytaru? Háčkované pletení? Akční filmy? Avantgardní jazzová fúze? Je pravděpodobné, že některé své jedinečné zájmy již sdílíte se svou láskou, aniž byste to věděli. Zjistit něco více o tom, co má rád, může nabídnout perfektní příležitost k pouto.
  • Vaše okolnosti setkání mohou pomoci informovat vaše počáteční vyšetřování jeho zájmů. Pokud jste se potkali například na rockovém koncertě, je velká pravděpodobnost, že sdílíte hudební zájmy. Totéž platí pro veletrh umění, kino nebo sportovní událost.
  • Pokud nemáte žádné zjevné společné zájmy, můžete se zkusit otevřít věcem, které ho zajímají. Zeptejte se ho proč zajímá se o určité věci a podívejte se, jestli v tom vidíte odvolání. Když nic jiného, ​​skutečnost, že děláš iniciativu, mu ukáže, že ti na tom záleží.
 4. Obrázek s názvem Impress Your Crush Krok 14

  4 Zvýrazněte svou přitažlivost. Zatímco každé silné romantické spojení má zpočátku základ v přátelství, v určitém okamžiku byste měli začít zdůrazňovat, že vaše pocity jsou víc než to. Budete vědět, že jste strávili dost času vzájemným poznáváním, až vám tento krok přijde přirozenější než vymyšlený. Zkuste říct něco jako:
  • 'Víš, myslím, že jsi ve skutečnosti docela roztomilý.'
  • 'Je opravdu atraktivní, že jsi tak nadšený svými zájmy.'
  • Nebo dokonce jednoduché „Opravdu rád s tebou trávím čas.“
 5. Obrázek s názvem Impress Your Crush Krok 15

  5 Vyhrajte svou zamilovanost s flirtující. Nyní, když jste vytvořili pevný základ pro své interakce, nebojte se být stále více vpřed se svou přitažlivostí vůči své tlačenici.
  • Objímání, komplimenty a úsměv jsou platné formy flirtování.
  • Použijte mechaniku „push-pull“. Ať už jste chlap nebo dívka, tento jednoduchý trik by mohl fungovat na to, aby vás vaše láska zaujala: pochvalte je a zvyšte jejich ego. Když to uděláte, ustupte a dejte mu studené rameno. Pokud to uděláte správně, donutí je to hledat váš souhlas a náklonnost. Zkuste to a uvidíte, jak to půjde.
  • Nebuďte příliš sklíčeni, pokud tyto zálohy zpočátku neopětuje. Je docela možné, že byl vyveden z míry tím, jak jste předem, a může mu nějakou dobu trvat, než se přizpůsobí.
 6. Obrázek s názvem Impress Your Crush Krok 16

  6 Přiznejte své pocity. Dejte své lásce vědět, co si o ní opravdu myslíte. Toto je okamžik pravdy. Po čase, který jste strávili vzájemným poznáváním a flirtováním, však možná zjistíte, že tato fáze probíhá mnohem plynuleji, než byste na začátku očekávali. Pokud je chemie mezi vámi dvěma správná, nenechte se překvapit, pokud se z vašeho rozdrcení vyvine vztah měnící život!
  • Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je říct mu to přímo. Neříkejte slova: „Cítím k tobě city“ nebo „Mám tě rád způsobem, který je víc než jen přátelé.“
  • Pokud se cítíte obzvlášť odvážní, může mu polibek na tvář zanechat velký dojem.
  • Pokud vás z jakéhokoli důvodu vaše zamilovanost odmítne, nepotíte to! Možných důvodů, proč by někdo neměl zájem o navázání vztahu, může být milion a většina z nich s vámi nemá nic společného. Pokud se věci z jakéhokoli důvodu stanou kyselými, nezapomeňte, že vám to nezabrání v tom, abyste se milovali a byli otevření všemu, co v životě přijde.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mám se přiznat ke své zamilovanosti? John Keegan
  Seznamovací trenér John Keegan je seznamovací kouč a motivační řečník se sídlem v New Yorku. Vede The Awakened Lifestyle, kde využívá své odborné znalosti v oblasti seznamování, přitažlivosti a sociální dynamiky, aby lidem pomohl najít lásku. Vyučuje a pořádá seznamovací workshopy na mezinárodní úrovni, od Los Angeles po Londýn a od Rio de Janeira po Prahu. Jeho práce byla uvedena v New York Times, Humans of New York a Men’s Health. John Keegan Expertní známost Odpověď Expert Kdykoli vám bude příjemné a myslíte si, že o vás mají zájem, dejte jim vědět o svých skutečných pocitech.
 • Otázka Jak mohu požádat o své rozdrcení? John Keegan
  Seznamovací trenér John Keegan je seznamovací kouč a motivační řečník se sídlem v New Yorku. Vede The Awakened Lifestyle, kde využívá své odborné znalosti v oblasti seznamování, přitažlivosti a sociální dynamiky, aby lidem pomohl najít lásku. Vyučuje a pořádá seznamovací workshopy na mezinárodní úrovni, od Los Angeles po Londýn a od Rio de Janeira po Prahu. Jeho práce byla uvedena v New York Times, Humans of New York a Men’s Health. John Keegan Seznamovací trenér Odpověď odborníka Jen jim dejte vědět, že se s nimi chcete blíže seznámit. Zeptejte se jich, jestli se chtějí někdy brzy znovu setkat.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Nezbijte se, pokud vás chlap odmítne, prostě jděte s proudem.
 • Pokud se někdy cítíte sklíčeni nebo že možná nestojíte za jeho pozornost, pamatujte si na sebe všechny dobré věci. Pokud potřebujete pomoc, požádejte své nejbližší přátele, aby vám vypsali některé z jejich nejoblíbenějších vlastností.
 • Ačkoli to všechno může znít skličující, pamatujte, že seznámení s někým by mělo být zábavným zážitkem! Pokud přemýšlíte o tom, že byste svou zamilovanost zapůsobili jako práci nebo stres, je pravděpodobné, že se to negativně promítne do způsobu, jakým k tomu přistoupíte.

reklama

Varování

 • Nepřehánějte to! Ačkoli byste mu měli dát vědět, jak se cítíte, existuje něco, jako jít příliš daleko, příliš rychle. Nejčastější chybou, kterou lidé dělají se svými zamilovanostmi, je netrpělivost vůči procesu jejich poznávání. Uvolněte se, uvolněte se a nechte věci plynout přirozeně. Pokud existuje přírodní chemie, zjistíte, že rychle kliknete.
 • Máte -li zájem o někoho konkrétního, snažte se neflirtovat nebo neprojevovat zájem o jiné lidi; vaše zamilovanost může mít špatný dojem a vidět vás jako nedostupného.
 • Bez ohledu na to, jakým směrem to jde, nezapomeňte to nikdy nedržet proti sobě. Existuje o tobě spousta opravdu nádherných věcí a pocity jedné zamilovanosti jsou z dlouhodobého hlediska dost bezvýznamné.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Jermell Charlo se v sobotu večer v San Antoniu ujal Briana Castana. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos z boje, pokud nemáte kabel.

Okouzlení dámy je prvním krokem k navázání vztahu nebo schůzce. Pokud chcete dámu okouzlit, musíte ji přimět, aby se cítila výjimečně, nebrat se příliš vážně a relaxovat, zatímco si ji získáváte. Všechno je to o pohledu ...

Roger Federer se v pondělí vítězně vrátil k grandslamovému tenisu, když ve dvou setech rozebral Denise Istomina, aby postoupil do druhého kola na Roland Garros.

5. sezóna seriálu Celebrity Family Feud má premiéru 9. června 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat show online, prostřednictvím možností přímého přenosu.

Ať už jste to zmeškali naživo, nebo se na to chcete jen znovu podívat, zde je návod, jak se dívat na kompletní bojový záznam Canelo Alvarez vs Rocky Fielding.

Jak zmírnit bolest zápěstí. Bolest zápěstí je běžnou stížností mnoha lidí, i když má několik různých příčin. Často je to způsobeno podvrtnutím vazů z lehkého traumatu, ačkoli mezi další důvody patří opakující se stres, ...