Jak streamovat Disney, budu doma na Vánoce právě teď

stream i

Disney

Stream Teď budu doma na Vánoce

Jonathan Taylor Thomas byl v 90. letech tak velkým problémem, že pro něj bylo nevyhnutelné hrát ve vánočním filmu. V roce 1998 Na Vánoce budu doma vyšel s Thomasem a Jessicou Biel v jedné ze svých prvních filmových rolí. Právě včas na dovolenou, Na Vánoce budu doma streamuje online prostřednictvím služby Disney Plus, což znamená, že je snazší než kdy jindy jej zahrnout do své sbírky prázdninových filmů, které musíte sledovat.

Taylor Thomas hraje Jeaka, 18letého vysokoškoláka v Kalifornii, který se nevrátil domů na východní pobřeží, aby viděl svou rodinu, protože jeho matka zemřela. Jeho otec se rychle znovu oženil, z čehož Jake není moc šťastný. Aby ho otec dostal domů na Vánoce, nabídne mu jeho Porsche. Existují však pravidla - musí být zpět do 18 hodin. na Štědrý večer. Najednou s větším podnětem vymyslí plán, jak to umožnit. Věci ale docela rychle spadnou.

Film byl vnímán jako kasovní bomba, ale postupem let se z něj staly nostalgické hodinky, zejména proto, že film byl o něco rizikovější a dospělejší než váš standardní film od Disneyho. Zde je návod, jak streamovat Na Vánoce budu doma právě teď online a také další informace o filmu, například o tom, jak byl přijat, čísla pokladen, obsazení a další!

Jak streamovat „Na Vánoce budu doma“ - exkluzivně na Disney+

Na Vánoce budu doma je jedním z klasických vánočních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + . Navíc je to jeden z obvyklých Vánoční filmy v televizi to letos ve skutečnosti nebude na kabelové televizi.

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Na Vánoce budu doma a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledat domov na Vánoce
  5. 5. Klepněte na Budu doma na Vánoce
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba obsahuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

loketní tenisová ortéza

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Na Vánoce budu doma“: Přehled

Datum vydání: 13. listopadu 1998
Tvůrci: Scénář Tom Nursall a Harris Goldberg. Příběh Michaela Allina.
Režie: Arlene Sanford
Hrají: Jonathan Taylor Thomas, Jessica Biel, Adam LaVorgna a Sean O’Bryan
Hodnocení: PG

Synopse: Jake nebyl doma od smrti své matky. Jeho otec se snaží věci změnit tím, že nabídne svou vinobraní Porche výměnou za vánoční návštěvu. Tato pobídka ho přiměla změnit názor, ale nejprve musí zvládnout několik velkých překážek.


Jak dlouho trvá „budu doma na Vánoce“?

Na Vánoce budu doma je dlouhý 86 minut.


Děj „Budu doma na Vánoce“

Vysokoškolský student Jake Wilkinson se nevrátil na východní pobřeží od nešťastné smrti své matky - a skutečnost, že se jeho otec rychle znovu oženil, to ještě zhoršuje. S nevlastní matkou si nevytvořil vztah a nechce jet na prázdniny domů. Poté, co se místo toho pokusila rezervovat fantastickou dovolenou s jeho přítelkyní Allie, odmítla. Je také z východního pobřeží a nemyslí si, že by ten výlet byl dobrý nápad.

Mezi tím a skutečností, že mu jeho otec nabízí vintage Porsche 356, pokud se dostane do Štědrého dne domů do 18 hodin, přehodnocuje své plány na prázdniny. Jakeův nemesis, Eddie Taffet, jeho konečnou volbu příliš neusnadňuje. Jde po Allie sám a nevadí mu rušit Jakeovy prázdninové plány, zvláště pokud to znamená více času na to, aby se ji pokusil ukrást.

On a jeho přátelé vezmou Jakea a vyhodí ho do pouště v obleku Santa Clause a nabídnou Allie odvoz domů sami poté, co předpokládá, že Jake zachránil alternativní plány. Při svém vlastním dobrodružství doma náhodou uvidí zpravodajství z bavorské vesnice, kde Allie a Eddie zůstávají na noc.

Záběry ukazují, jak se líbají, což dává Jakeovi ještě větší vášeň pokusit se zachránit jak dovolenou, tak jeho vztah. Když se ale všichni znovu spojí, Eddie dá Jakeovi ještě větší potíže se dostat domů. Když to Jake konečně zvládne, uvědomí si, že v životě jsou určité věci lepší než auto.


Obsazení „Budu doma na Vánoce“

Na Vánoce budu doma hvězdy rozpoznatelné obsazení, mnozí, kteří se stali hvězdami.

nákup použitých tenisových raket

Jonathan Taylor Thomas jako Jake

Jake není nejsympatičtější postavou - často se chová sobecky. Ale Jonathan Taylor Thomas ho stále baví sledovat na obrazovce. Taylor Thomas si svou roli může připsat Domácí kutily za proniknutí do záře reflektorů, ale byly to podobné filmy Tom a Huck to z něj udělalo hvězdu.

Jessica Biel jako Allie

Allie hraje Jakeovu přítelkyni, která je také z New Yorku. Vrátit se domů je jejím cílem o prázdninách a nezáleží jí ani na tom, jestli potřebuje záviset na tom, aby se Eddie svezla. Biel je nejlépe známá tím, že hraje Mary Camden 7. nebe , která začala svůj dlouhý běh jen před několika lety Na Vánoce budu doma debutoval v divadlech.

Adam LaVorgna jako Eddie

Adam LaVorgan hraje Eddieho, Jakeova nemesis, který má srdce chodit s Allie a bránit Jakovi, aby se včas dostal domů, aby získal své auto. Kupodivu velká role LaVorgny byla také v 7. nebi. V letech 1999 až 2002 byl ve 48 epizodách. Do té doby se už setkal s Bielem. Ti dva skončili spolu Na několik let.

Gary Cole jako Jakeův otec

Gary Cole hraje Jakeova otce, který se stále nachází v New Yorku. Pokud vám Cole připadá povědomý, může to být způsobeno tím, že v něm hrál významnou roli Billa Lumbergha Kancelářský prostor brzy poté. Od té doby také udělal více práce s Disney. Cole v sérii říká Dr. James Timothy Možný Kim Possible .


Písně a soundtrack „Budu doma na Vánoce“

Na Vánoce budu doma obsahuje většinu standardních vánočních písní, které byste očekávali ve vánočním filmu, včetně: White Christmas, Here Comes Santa Claus, and Samozřejmě, I Will Be Home For Christmas. Obsahuje také několik nových verzí prázdninových klasik. Cherry Poppin ‘Daddies oživují soundtrack pomocí Cool Yule a Blink-182 se ve filmu také zábavně objevuje s jejich písní I Will’t Be Home For Christmas. Mezi vánoční hudbu patří Let’s Get It On od Marvina Gayeho a What’s New Pussycat? od Toma Jonese.


„Na Vánoce budu doma“ v pokladně

Na Vánoce budu doma měl a celková pokladna brutto ve výši 12 214 338 USD . Během úvodního víkendu vydělal 3 898 293 $ hraním v 1 759 kinech. S vykázaný rozpočet 30 milionů dolarů Toto bylo považováno za propadák pokladny.


Recenze „Budu doma na Vánoce“ - Co řekli kritici

Na Rotten Tomatoes, Na Vánoce budu doma má souhrnné skóre 23%, což znamená, že se to většině recenzentů nelíbilo. Hodnocení publika bylo pozitivnější, 41%. Lisa Schwarzbaum z Entertainment Weekly zašel tak daleko, že mu dal D+, přičemž uvedl, že v tom nejhorším případě tato rodinná komedie najde nezasloužené smíchy u starých žen a nadýmání psů. V nejlepším případě nastává hezký okamžik, kdy každá dívka na koleji nosí na nose proužek na čištění pórů-skutečné vyjádření prázdnin. Obecně to vypadá, že mnoho recenzentů bylo vyřazeno jak z psaní, tak ze šarmantnosti postavy Jonathana Taylora Thomase, zejména proto, že byl mnohem líbivější na Domácí kutily .


Kde se film „Budu doma na Vánoce“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

Většina fanoušků to ráda zahrnuje při sledování Vánoc, ale pokud jde o filmy Disney, nepatří k nejoblíbenějším. Country Living mu dala #2 místo za nejlepší vánoční filmy od Disney, prohráváte Kráska a zvíře: Začarované Vánoce .


Trailer „Budu doma na Vánoce“Hrát si

Na Vánoce budu doma 2012-10-30T20: 57: 35 000Z

Stream Teď budu doma na Vánoce


Drobnosti „Budu doma“: 5 rychlých faktů

Tento film byl pro Jessicu Biel podivně důležitý z několika důvodů. Zde je důvod, proč spolu s dalšími zábavnými fakty o filmu.

1. Seznámilo ji to s přítelem Adamem LaVorgnou, který skončil důležitou součástí Show 7th Heaven

Díky jejich chemii v tomto filmu, 7. nebe obsadit ho hrát Robbie Palmer, a přítel pro Bielinu postavu Mary . V show se setkal s Mary, když dělal veřejně prospěšné práce. Před odchodem ze seriálu byl ve 49 epizodách. S Bielem se údajně rozešel v roce 2001 po společných letech.

2. Ale Bielův současný manžel má také spojení s filmem

Biel je v současné době vdaná za Justina Timberlaka. I když je nyní nejlépe známý svou sólovou kariérou, začínal v kapele *NSYNC. Během závěrečných titulků filmu hraje v pozadí píseň *NSYNC Veselé Vánoce, Veselé Vánoce. Údajně mezi nimi bylo 14 let debut tohoto filmu a jejich svatba .

3. Film má také kývnutí na „Lvího krále“

Jonathan Taylor Thomas nebyl Disneyho cizí. Poskytl hlas Young Simba v The Lion King. Pokud si tedy myslíte, že scéna Simby v poušti a scéna Jonathana Taylora Thomase v poušti vypadají podivně povědomě, mohlo by to tak být. Podle IMDB , i zvuky supů jsou stejné.

4. Jonathan Taylor Thomas poté pracoval na dalších dvou vánočních filmech

I když to byla jedna z jeho pozoruhodnějších vánočních rolí, poskytl také vokály pro hlavní postavy The Tangerine Bear: Home in Time to Christmas! a Timothy Tweedle první vánoční skřítek Oba vyšly v roce 2000.

5. Jedna velká scéna byla z filmu vystřižena, přestože v upoutávce žije dál.

V tom, Jonathana Taylora Thomase močí od mladého chlapce a říká, že má mokré kolo. IMDB uvádí, že toto bylo z filmu odstraněno, i když je uvedeno na konci upoutávky. Není jasné, proč se tato scéna nedostala.

Stream Teď budu doma na Vánoce


Populární Problémy

Miloš Raonic se ve čtvrtek ve druhém kole Rome Masters 2020 utká s Dušanem Lajovičem. Kanaďan s velkými porcemi zatím vede srbsky v poměru 1: 0.

Finalista roku 2017 najde na konci světlo, aby vydělal třetí set bagel.

Nenarodíš se v pohodě, musíš to najít. Miles Davis to našel v několika hrbolatých poznámkách v rohu pódia, zatímco Audrey Hepburn to našla v pohledu. Každý, kdo někdy vylezl na motorku, připojil elektrickou kytaru, ...

Jak zdravit jako voják. Pozdrav rukou je jednou z nejstarších a nejvyšších forem respektu ve Spojených státech. Ať už jste voják nebo se jen chcete naučit zdravit jako muži a ženy amerických ozbrojených sil, tento ...

Dokončili jste běh v blátě a nyní jsou vaše boty zevnitř i zvenčí ucpané bahnem? Nebo jste po bouřce vyrazili na běžeckou trasu a postříkali několik příliš mnoha kaluží? Tento článek vás naučí, jak se zbavit špíny a špíny ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Survivor: Winners at War, epizoda 10 online bez kabelu. Vysílá se ve středu 15. dubna ve 20 hodin. ET/PT na CBS.