Jak sedět pes

Pokud máte přítele nebo člena rodiny se psem, možná jste byli požádáni, abyste jim pohladili. I když to může znít trochu zastrašující, sledování něčího psa, když je pryč, může být zábava pro vás i pro zvíře! Ujistěte se, že získáte všechny informace, které potřebujete, než jejich majitel odejde, aby sezení psa bylo pro vás a štěně pozitivním zážitkem.

Metoda 1 ze 3: Základní informace

 1. Obrázek s názvem Dog Sit Krok 1

  1 Rozhodněte se, zda budete sedět u vás doma nebo u majitele. Pokud hodláte přivést psa k vám domů, ujistěte se, že máte domov vhodný pro domácí mazlíčky, kde pes může pobíhat a hrát si. Pokud máte nějaké vlastní domácí mazlíčky, zvažte, zda jim bude vyhovovat nový pes v jejich prostředí.
  • Pokud se chystáte posedět se psem v domě majitele, promluvte si s ním o tom, zda budete trávit noc nebo se jen jednou nebo dvakrát zastavíte po celý den.
  • Pokud se tam chystáte, ujistěte se, že dostanete klíč od domu majitele.
  • Posezení se psem je obvykle nejsnazší, pokud psa necháte doma. Budou pohodlnější ve svém vlastním prostředí a nebudete se muset starat o jejich přepravu kamkoli.
  • Můžete také mluvit o tom, kolik byste chtěli dostat zaplaceno. Většina hlídačů psů vydělává kolem 35 $ za noc, ale to se může změnit podle toho, jak často chodíte a kolik domácích mazlíčků je doma.


 2. Obrázek s názvem Dog Sit Krok 2

  2 Zapište si kontaktní informace majitele a nouzové informace. Získejte jméno a číslo veterináře psa a všech pohotovostních veterinárních služeb v této oblasti. Ujistěte se, že vlastník má také vaše kontaktní údaje, jen pro případ, že by vás potřeboval zadržet.
  • V USA je číslo pro kontrolu zvířecího jedu (888) 426-4435. Na toto číslo můžete zavolat, pokud pes sní něco, co by neměl.
 3. Obrázek s názvem Dog Sit Krok 3

  3 Zeptejte se na dietní potřeby psa. Mluvte o porcích, o tom, kde se krmivo uchovává, a o tom, kolik může pes sníst každý den. Můžete se také zeptat na jejich pamlsky a alergie, které pes má.
  • Nikdy nekrmte psa kofeinem čokoládou, hrozny, mlékem, sýrem, cibulí, ořechy, česnekem, kvasnicemi, avokádem nebo čímkoli jiným. Pokud majitelé nedali pokoj, nekrmte psa ničím jiným než vlastním jídlem.
 4. Obrázek s názvem Dog Sit Krok 4

  4 Mluvte o rutině cvičení psa. Mladší psi a štěňata mohou potřebovat několik procházek a hraní každý den, zatímco starší psi mohou potřebovat trochu méně pozornosti. Promluvte si s majitelem o plánu jejich psa, abyste zjistili, co pro ně musíte každý den udělat.
  • Pes může mít také hračky a hry, které rád hraje.
  • Pokud se chystáte venčit psa, ujistěte se, že víte, kde je jeho vodítko a postroj. Tímto způsobem je můžete bezpečně projít, aniž byste měli šanci se uvolnit.
  • Pokud máte v plánu vyvenčit psa na veřejnosti, zeptejte se majitele na to, jak jsou na tom s ostatními zvířaty a dětmi. Pokud je pes agresivní nebo nervózní kolem ostatních lidí, možná budete chtít držet se méně obydlených oblastí.
 5. Obrázek s názvem Dog Sit Krok 5

  5 Seznamte se se psem, než začnete sedět. Někteří psi jsou agresivní, nemají rádi cizí lidi nebo mají mnoho zdravotních potřeb. Pokud můžete, zkuste alespoň jednou zajít do domu, abyste se setkali se psem a dozvěděli se o něm více. Pokud si myslíte, že psa nezvládnete, je v pořádku říci ne.
  • Většina psů bude při setkání s novým člověkem stydlivá nebo nervózní, takže si to neberte osobně!
  • Začněte pomalu, když se poprvé setkáte se psem, nabídněte mu ruku, aby očichala. Poté, co vás trochu prověří, jděte pohladit po hlavě.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Zásoby

 1. Obrázek s názvem Dog Sit Krok 6

  1 Krmte psa vlastním krmivem a jídlem. Ujistěte se, že víte, kde je jejich jídlo a kolik jim dát. Snažte se psa nekrmit ničím jiným než vlastním krmivem pro psy, jinak by to mohlo rozrušit jejich žaludek.
  • Pes může jíst suché jídlo, mokré jídlo nebo směs obojího.
 2. Obrázek s názvem Dog Sit Krok 7

  2 Vezměte si s sebou hračky a pamlsky na hraní se psem. Pokud má pes dovolené pamlsky, můžete si je vyzvednout ve svém místním zverimexu spolu s několika hračkami. Pokud se ukážete se zábavnými věcmi, je větší šance, že vás pes bude mít rád!
  • Tenisové míčky, frisbee a přetahovací hračky jsou skvělé pro psy jakékoli velikosti.
  • Než pejskovi dáte nějaké pamlsky, poraďte se s majitelem. Někteří psi mají alergie nebo citlivý žaludek, což nebude zábavné řešit, když sedíte s domácím mazlíčkem.
 3. Obrázek s názvem Dog Sit Krok 8

  3 Pro procházky použijte vodítko a postroj. Pokud plánujete vyvenčit psa, ujistěte se, že víte, kde je jeho vodítko a postroj. Vždy používejte jejich vlastní postroj ve velikosti psa, aby nemohli vyklouznout a uniknout, když jste s nimi venku.
  • Někteří psi mohou chodit na vodítka a obojek, což je také v pořádku.
  • Nezapomeňte si vzít sáčky na hovínka!
  reklama

Metoda 3 ze 3: Který

 1. Obrázek s názvem Dog Sit Krok 9

  1 Nechte psa, aby se s vámi cítil pohodlně podle svých vlastních podmínek. Když psa poprvé potkáte, chovejte se přirozeně a nechte ho, aby k vám přišel. Nepokoušejte se psa okamžitě zvládnout a nedívejte se na něj. Pokud jste uvolněni, pes bude pravděpodobněji relaxovat kolem vás.
  • Zkuste hodit pamlsky na zem. Díky tomu bude pes pohodlnější, než když se ho pokusíte krmit ručně.
 2. Obrázek s názvem Dog Sit Krok 10

  2 Dodržujte běžný plán krmení psa. Psi jsou velmi rutinní a budou zmateni, pokud budou krmeni brzy nebo pozdě. Zkuste je krmit podle rozvrhu, na který jsou zvyklí, aby neměli příliš hlad.
  • Většina psů je krmena ranním a večerním jídlem, ale to se může změnit podle psa a majitele.
 3. Obrázek s názvem Dog Sit Step 11

  3 Procházejte se psem a hrajte si s ním, abyste získali energii. Psi se nudí, pokud sedí příliš dlouho doma. Ujistěte se, že je procházíte, hrajete si s nimi a dáváte jim spoustu pamlsků (pokud nějaké mohou mít).
  • Mladší psi a štěňata potřebují po celý den velkou pozornost. Starší psi se mohou spokojit s tím, že chvíli spí nebo odpočívají.
 4. Obrázek s názvem Dog Sit Krok 12

  4 Zajistěte psa při odchodu z domu. Pokud vám majitel psa nechal pokyny, kam psa umístit, když odcházíte, ujistěte se, že to uděláte! Psi mají sklon být nervózní, když jsou sami, takže je třeba je umístit do přepravky nebo do jiné části domu, když jste pryč.
  • Může to být přepravka, cvičební pero, oddělená místnost nebo za dětskou bránou.
  • Ne každý pes musí být zajištěn, zvláště starší psi. Pokud se majitel nezmínil o jejich odložení, nedělejte si s tím starosti.
 5. Obrázek s názvem Dog Sit Krok 13

  5 Zavolejte majitele, pokud se něco pokazí. Pokud máte dotazy týkající se psa, pokud se ztratí nebo uteče, okamžitě zavolejte jejich majiteli. Mohou vám pomoci najít řešení vašeho problému.
  • Není pravděpodobné, že by došlo k problému, když sedíte se psem, takže si s tím nemusíte dělat starosti po celou dobu! Je však důležité být připraven pro případ.
 6. Obrázek s názvem Dog Sit Step 14

  6 Vezměte psa k nouzovému veterináři, pokud onemocní nebo dojde k nehodě. Vždy je dobré být připraven na nejhorší. Pokud pes, kterého sledujete, ztratí vědomí, dostane záchvat nebo dojde k nehodě, okamžitě jej vezměte k 24hodinovému pohotovostnímu veterináři.
  • Pokud nakonec vezmete psa k veterináři, kontaktujte také majitele. Pravděpodobně budou chtít vědět, že něco není v pořádku.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak udělám psovi pohodlí, když sedím? Elisabeth Weiss
  Profesionální trenérka psů Elisabeth Weissová je profesionální trenérka psů a majitelka Dog Relations NYC, služby výcviku psů v New Yorku, New York. Elisabeth se spoléhá na techniky založené na vědeckých poznatcích, bez sil a na odměnách. Elisabeth nabízí výcvik chování, chování štěňat, informovanost o těle a prevenci úrazů, dietu, cvičení a výživu psů. Její práce byla uvedena v New York Magazine a v podcastu Dog Save the People. Vycvičila také všechny psy ve filmu Laurie Andersonové „Srdce psa“, který představuje Elisabethinu cestu se psem Laurie Andersona a Lou Reeda Lolabelle a jak její vášeň pro hraní na klávesy hrála významnou roli při zlepšování její kvality života poté, co byla diagnostikována rakovina slinivky. Elisabeth Weiss Profesionální trenér psů Odborná odpověď Jednou z nejdůležitějších věcí je počkat, až k vám pes přijde. Jen tomu dejte čas, abyste se uklidnili. Neukládejte se na psa tím, že se ho hned pokusíte zvládnout, a nedívejte se na něj. Jednejte způsobem, který je přirozený a klidný.
 • Otázka Jak mohu hlídat psa na místě, které nezná? Je pravděpodobnější, že budou nervózní na neznámém místě. Zkuste je zvyknout na vaši přítomnost tím, že je necháte očichat vaši ruku a pohrajete si s nimi nebo je vezmete na procházku. Ujistěte se, že jim věnujete velkou pozornost po celém domě, protože kvůli úzkosti mohou věci zničit.
 • Otázka Co se stane, když se pes s kočkou nikdy předtím nesetkal a osoba, která se o psa stará, takovou má? Dogitting se obvykle provádí doma u majitele, ne u vás doma, takže by nebyl důvod, aby se pes setkal s kočkou. Pokud byste si psa přivezli do vlastního domu, museli byste zvířata buď oddělit, nebo je velmi opatrně představit. Vidět Jak představit psy kočkám .
 • Otázka Co mám dělat, když sleduji dva psy? Mějte přehled o obou a ujistěte se, že vždy víte, co dělají. Dva psi mohou být potíže zvládnout, ale pokud budete postupovat podle výše uvedených kroků správně, můžete se přes to dostat.
 • Otázka Mám psa posadit u nich doma nebo přivést psa k mému? Je lepší ponechat psa v jeho přirozeném prostředí. Zkuste si přinést deku z domu nebo plyšáka z domu, aby si psi zvykli na vůni vás a vašeho domu, pokud ji tam plánujete přinést.
 • Otázka Budu se starat o velmi starého psa a bojím se, že pomine, zatímco se o něj budu starat. Co mám dělat, abych zajistil, že pes zůstane v bezpečí? Umírání na stáří je přirozené a ve skutečnosti nemůžete nic dělat, a nemusíte se bát! Jsem si jistý, že majitelé pochopí, pokud pes zemře.
 • Otázka Co s tím dělat nechce jít ven Buďte trpěliví. Nechte dveře na chvíli otevřené, aby mohly jít ven svým vlastním tempem. Můžete ho také zvednout a umístit venku, pokud je obzvlášť pomalý.
 • Otázka To je vše? Měl by ses s tím mazlit nebo co? Pokud máte chuť. Pravděpodobně si budete chtít zvyknout na svoji přítomnost hraním aportu nebo nejprve na procházku. Jinak z vás může mít strach, když se začnete mazlit.
 • Otázka Co když je pes velmi připoutaný ke svému majiteli? Požádejte majitele, aby psovi zanechal něco, co má vůni majitele, například nedávno nošenou (ale ještě nepranou) košili. Pes se s tím může mazlit a bude se cítit bezpečněji a klidněji.
 • Otázka Jak získám psa, který sedím, aby jedl? Můžete jim zkusit přimíchat pamlsky do jídla, nebo jim jídlo pokapat trochou vody, aby se jim lépe jedlo.

Populární Problémy

Dayton a Richmond v sobotu bojují o první místo v A-10. Zde je návod, jak můžete hru sledovat online naživo.

Šerm je bojový sport, ve kterém se dva konkurenti pokoušejí zasáhnout jeden druhého na cíl, aniž by byli sami zasaženi. Je to náročný sport, který vyžaduje, aby hráči byli velmi obratní, rychlí a fit. Protože však oplocení je ...

Sisal je přírodní vlákno vyrobené z listů agáve. Je to oblíbená volba pro koberce a jiné domácí doplňky, částečně díky zemitému vzhledu jeho hrubé vazby. Sisal se obecně snadno udržuje. Stačí jen ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní hry Nets vs 76ers online, pokud nemáte kabel.

Raketa, kterou Roger Federer použil ve finále French Open 2011 proti Rafaelu Nadalovi, byla vydražena za 55 000 dolarů. Federerova raketa předběhla Freda Perryho, ale stále jí chybí ženský rekord držený raketou Billie Jean Kingové.