Jak se dívat na sezonu 17 „Impossible v restauraci“ online

Restaurace Robert Irvine nemožná

Síť potravin Restaurace Robert Irvine nemožná

Šéfkuchař Robert Irvine je zpět, aby pomohl s novou dávkou neúspěšných restaurací Restaurace nemožná sezóna 17, premiéra ve čtvrtek 14. května ve 21 hodin ET/PT na Food Network.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Food Network na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu :

loketní pásek na zánět šlach
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Food Network je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také sedmidenní zkušební verze zdarma:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do služby Philo a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo na telefonu (podporováno zařízení iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát události, které byly vysílány za poslední tři dny.

FuboTV

Food Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

Hulu s živou televizí

Součástí je Food Network Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má nové epizody a speciály k dispozici po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Restaurant Impossible Sezóna 17 NáhledHrát si

Restaurant Impossible 2020 Season 17 Episode 2 Fixing a Family in Houston Restaurant Impossible 2020 Sezóna 17 Epizoda 2 Oprava rodiny v Houstonu Restaurace Impossible 2020 Sezóna 17 Epizoda 2 Oprava rodiny v Houstonu Restaurace Impossible 2020 Sezóna 17 Epizoda 2 Oprava rodiny v Houstonu 2020-05-12T15: 00: 12Z

Po vysílání v letech 2011 až 2016, Restaurace nemožná vzala tříletou přestávku před triumfálním návratem v roce 2019 se třemi novými sezónami, které se vysílaly po celý rok. Nyní v roce 2020 je show zpět se sezónou 17, kde šéfkuchař Robert Irvine bude řešit novou dávku selhávajících restaurací.

Myšlenka je taková, že Irvine má dva dny a 10 000 dolarů na to, aby vytáhla restauraci zpět z pokraje uzavření. Přehlídka ho považuje za neohroženého kuchaře a špičkového restauratéra, který se nikdy nesetkal s výzvou, kterou by nepřijal.

V každé epizodě Irvine najde novou restauraci, kterou posoudí, a poté pracuje s majiteli na vyřešení problémů, které najde. Obvykle zjednoduší jídelní lístek, dodá dekoru facelift, vyčistí ho odshora dolů, dostane zaměstnance do chodu a poté nechá majitelům tipy a nápady, aby vše fungovalo hladce.Hrát si

TOP 5 nejvíce emocionálních okamžiků v restauraci: nemožné | Síť potravin Připravte se na husí kůži a sledujte 5 nejlepších emočních okamžiků na #RestaurantImpossible 😭 Chyťte #RestaurantImpossible s kuchařem Robertem Irvineem, čtvrtek v 9 | 8c. Už jste si stáhli novou aplikaci Food Network Kitchen? S až 25 interaktivními LIVE lekcemi každý týden a více než 80 000 recepty od vašich oblíbených kuchařů je to kuchyň… 2020-03-06T00: 00: 06Z

Kromě původní série měla v červenci 2019 premiéru Food Network Restaurace Impossible Revisited , která se vrací do restaurací, Irvine již dříve pomohla zjistit, jak se jim daří.

Pro novou sezónu Restaurace nemožná , Food Network zveřejnila podrobnosti o prvních čtyřech restauracích, kterým se Irvine pokusí pomoci: Loyd Have Mercy v Titusville na Floridě; Habanera a Guero v Houstonu, Texas; Alehouse and Grill T. Phillipa v Glendora v Kalifornii; opice zázvorová v Chandleru v Arizoně; a Irvine se vrátí do Rosie’s Cafe v Escondido v Kalifornii, jejíž majitel utrpěl téměř smrtelnou autonehodu od doby, kdy jí Irvine poprvé pomohla.

Restaurace nemožná vysílá ve čtvrtek v 9 hodin ET/PT na Food Network.


Populární Problémy

Felix Auger-Aliassime, nejmladší hráč z první dvacítky, přichází do US Open Series s vysokou důvěrou po úspěšné sezóně na trávníku.

Líbání partnerovi na krk může být roztomilým způsobem, jak ukázat svou náklonnost, nebo to může být sexy tah, který iniciuje předehru a vede k něčemu víc. Svého partnera můžete políbit na krku na různých místech a dokonce si to můžete splést s ...

Oba, kteří potřebují vyhrát, aby zůstali blízko závodu Wild-Card, se Eagles a Bears setkají v neděli ve Philly. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Pokud chcete nasměrovat módy jedné z největších desetiletí všech dob, tento článek vás naučí základní věci! Jdi na grunge. Výstřední styl je celkově „odfláknutý“ vzhled, který naznačuje, že jste netrávili moc času sestavováním ...

Jak odhadnout velikost porce. Pokud jsou vaše porce příliš velké, může být vaše strava vyvedena z rovnováhy nebo můžete mít potíže s udržením váhy. Mnoho lidí bude používat porci váhy nebo odměrku, aby bylo přesnější s porcí ...

Není nic otravnějšího, než vidět, jak jasná ledová vrstva na spodní straně tenisek s věkem žloutne. Naštěstí je k dispozici řada produktů, které vám pomohou rozmrazit podrážky. Chcete -li začít, umyjte si spodní část podrážky ...