Jak zlepšit své líbání

Existuje snad pár věcí magičtějších než perfektně provedený polibek. Naopak je možná jen málo věcí, které jsou méně přitažlivé než uslintaný, lepkavý a trhaný polibek. I když zvládnutí líčení vyžaduje hodně praxe se správnou osobou, existuje několik přístupů, které můžete použít k tomu, abyste se stali lepšími polibky. Postupujte podle níže uvedených návrhů, abyste se dozvěděli o základních technikách spojených s úžasným hlazením a zjistili, jak můžete zintenzivnit svoji líbací hru.Metoda 1 ze 4: Naučit se techniku

 1. Obrázek s názvem Zlepšete své líbání Krok 1

  1 Volte pomalý přístup. Pomalu se nakloňte, aby polibek vytvořil dramatické očekávání. Čím více budete s partnerem nadšeni, aby začal polibek, tím intenzivnější to bude, až konečně spojíte rty.
  • Začněte malými peckami a pokračujte ve větším a intenzivnějším líbání. Začnete -li v malém, můžete se pomalu uvolnit do intimního aktu se svým partnerem.
  • Dělejte přestávky mezi líbáním partnera, abyste se na sebe dívali, aniž byste se dotýkali rtů. Ruce můžete nechat na bedrech, ramenou partnera nebo přejet rukama po tváři partnera v hladkých pohlazeních. Pohledem do očí svého partnera mu můžete dát najevo, že jste do něj jako jedinečná osoba skutečně pohlceni.


 2. Obrázek s názvem Zlepšete své líbání Krok 2

  2 Nechte slintání na svém psu. Není nic horšího než uslintaný polibek. Prostě nic. Kromě toho, že vypadáte, že nemáte tušení, co děláte, nikdo nechce mít váš plivanec po celé tváři. No, možná jen trochu plivat.
  • Vyhněte se příliš širokému otevírání úst. Široce otevřený přístup může způsobit, že ztratíte směšné množství slin na drahocenné tváři svého partnera.
  • Spolkněte často. Při líbání nezapomeňte spolknout přebytečné sliny. Váš plivanec musí někam jít, jen z něj nedělejte tvář svého partnera.
 3. Obrázek s názvem Zlepšete své líbání Krok 3

  3 Rty mějte našpulené. Chcete, aby vaše rty byly v pěkné baculaté kabelce, ale vyhněte se přílišnému sevření rtů. Pokud ve vyčnívajícím polibku přitisknete rty příliš silně k sobě, vaše rty ztratí svoji kyprost a nebudou tak líbivé pro líbání. (Dámy: to je stejná líbavá tvář, jakou děláte při nanášení rtěnky!)
 4. Obrázek s názvem Zlepšete své líbání Krok 4

  4 Mírně zakloňte hlavu na jednu nebo druhou stranu. Většina praváků bude přirozenější naklánět hlavu doprava a leváci budou raději naklánět doleva. Důležité je, že se vy a váš partner nakloníte stejným směrem (tj. Oba doprava nebo oba doleva), což vytvoří zrcadlový efekt a umožní vám zamknout rty.
  • Plynulý přechod mezi nakláněním hlavy doprava a doleva. Svou líbací hru můžete udělat zajímavější změnou pohybů ze strany na stranu každých pár polibků. Přechod by měl přijít na konci polibku a na začátku dalšího.
  • Nepohybujte hlavou příliš často ze strany na stranu. Mohlo by to způsobit nedbalý rytmus a mohlo by to být nepříjemné pro obě zúčastněné osoby.
 5. Obrázek s názvem Zlepšete své líbání Krok 5

  5 Použijte svůj jazyk k francouzskému polibku . Pomalu a lehce přejeďte jazykem po spodním rtu, jazyku a dásních svého partnera. Začněte velmi jemně a pomalu zvyšujte tlak a tempo, zatímco váš partner začne vracet jazyk.
  • Nestrkejte celý jazyk partnerovi do pusy, stačí použít opravdu jen přední třetinu jazyka. Používejte rychlé, prudké pohyby a ujistěte se, že se váš jazyk neustále pohybuje. Nechat jazyk pokulhávat v ústech partnera není sexy.
  • Tady to opravdu může být slintavé. Ujistěte se, že často polykáte, abyste se vyhnuli hromadění příliš velkého množství slin v ústech a rozlití do úst vašeho partnera. Mezi sexy a slintavostí je tenká hranice. Zkuste to nepřekročit.
 6. Obrázek s názvem Zlepšete své líbání Krok 6

  6 Rozbijte líbání s romantickými pohledy. Každou chvíli od sebe odtrhněte rty, abyste mezi vámi a partnerem vytvořili určitý prostor a navzájem si hleděli do očí. Když si dáte přestávku, bude vaše líbání o to intenzivnější, jakmile se znovu připojíte. Navíc neexistuje lepší způsob, jak někomu ukázat, že mu skutečně věnujete pozornost, než sladkým pohledem do očí.
 7. Obrázek s názvem Zlepšete své líbání Krok 7

  7 Být kreativní. Vyzkoušejte různé kombinace jemného okusování/sání/líbání/jazyka, aby byla svěží a vzrušující.
  • Vyzkoušejte pohyb „lip-o-sání“. Líbejte partnera na horní ret, zatímco váš partner okusuje a nasává váš spodní ret, pak přepněte.
  • Přerušte své líbání malými kousky a okusováním. Smyslná okuska na spodním rtu vašeho partnera se může rozejít s rytmem líbání na rty v dobrém slova smyslu. Dávejte si pozor, abyste partnerovi nekousli příliš rty, nesnažíte se sníst partnerovu tvář.
  • Smíchejte v malých peckách s většími, vášnivějšími polibky. Tím zpestříte a umožníte si dělat přestávky mezi intenzivními líčeními.
  reklama

Metoda 2 ze 4: Používání celého těla

 1. Obrázek s názvem Zlepšete své líbání Krok 8

  1 Věnujte pozornost řeči těla svého partnera . Líbání neznamená jen věnovat pozornost tomu, co děláte vy a rty vašeho partnera. Celé vaše tělo by se mělo zapojit do aktů, abyste dosáhli co nejsmyslnějšího a nejpříjemnějšího zážitku. Způsob, jakým váš partner během líbání hýbe zbytkem těla, vám může hodně napovědět, jak se cítí a co si myslí o vašem výkonu.
  • Pozitivní znaky, které je třeba hledat: Váš partner si vás přitáhne blíž, stiskne vás rukama, líbá a hladí s pocitem intenzivní naléhavosti, rozbíjí se nahodilým úsměvem nebo smíchem nebo častým povzdechem. Pokud si všimnete, že váš partner reaguje na určité akce obzvláště pozitivně, nezapomeňte to vzít na vědomí. Váš partner ocení vaši pozornost a rozhodně uznává, že vynakládáte působivé úsilí, abyste porozuměli tomu, v čem se cítí nejlépe.
  • Negativní příznaky, které je třeba hledat: Váš partner se odtáhne, odstrčí vaše rameno, vůbec se vás nedotýká rukama, sotva hýbe rty nebo se snaží rty co nejvíce zavřít, aby vás přinutil přestat.
 2. Obrázek s názvem Zlepšete své líbání Krok 9

  2 Pohlaďte svého partnera na krku, uších a tváři. Mini masáž těchto citlivých oblastí může být extrémně vzrušující. Lehce přejet prsty a jemně přejet palcem v zametání těchto oblastí.
 3. Obrázek s názvem Zlepšete své líbání Krok 10

  3 Uchopte partnera za ruce, ramena a záda. S těmito oblastmi můžete být trochu drsnější. Pevné stisknutí vašeho partnera může způsobit mrazení po celém těle. Pokud se cítíte obzvláště drzá, nechte svého partnera trochu zmáčknout zadek. Budete schopni říct, kde se rádi dotýkají řečí těla.
 4. Obrázek s názvem Zlepšete své líbání Krok 11

  4 Položte ruce na ramena partnera nebo kolem jeho pasu. Pohybujte prsty a/nebo palcem jemně sem a tam kývavým pohybem, abyste partnerovi sladce ukázali, že jste tam.
  • Zatímco ženy obecně kladou ruce na ramena muže a muži obecně objímají ženy kolem pasu, vaše pozice bude prakticky záviset na výškovém rozdílu mezi vámi a vaším partnerem.
  • Jak již bylo řečeno, umístění není ve skutečnosti důležité, ale záleží na vzájemném uznání.
 5. Obrázek s názvem Zlepšete své líbání Krok 12

  5 Vezměte si ukazováček nebo palec a zvedněte partnerovi bradu při pohledu do očí. Pak jděte na polibek. Tento nepatrný okamžik vizuálního rozpoznání spojený s lehkým dotykem může být jemně příjemný.
 6. Obrázek s názvem Zlepšete své líbání Krok 13

  6 Jemně zatáhněte za vlasy svého partnera tak, že prsty projdete vlasy na zátylku těsně nad krkem. Tyto jemné tahy opravdu říkají 'chci tě.' reklama

Metoda 3 ze 4: Vyhýbání se špatnému dechu

 1. Obrázek s názvem Zlepšete své líbání Krok 14

  1 Zůstaňte hydratovaní. Sucho v ústech může způsobit zápach z úst a lepkavé rty. Ujistěte se, že pijete dostatek tekutin denně, aby vaše rty byly hladké a dech líbatelný.
 2. Obrázek s názvem Zlepšete své líbání Krok 15

  2 Vyhněte se spouštěcím jídlům a nápojům, které způsobují obzvláště špatný dech. Ještě důležitější je, neberte svého partnera na rande do restaurace, kde se podávají jídla způsobující zápach z úst. Některé běžné spouštěcí potraviny jsou:
  • Česnek.
  • Cibule.
  • Tuňák nebo sardinky.
  • Pikantní jídla.
  • Káva.
  • Alkohol.
 3. Obrázek s názvem Zlepšete své líbání Krok 16

  3 Čistěte si zuby dvakrát denně . I když tento tip může být pro většinu daný, existují lidé, kteří zanedbávají přijetí základních předpokladů dobré hygieny. Ujistěte se, že dvakrát denně kartáčujete a nanášíte nit, abyste odstranili všechny bakterie nahromaděné v ústech. Bakterie způsobují špatný dech. Pro větší svěžest vypláchněte ústní vodou.
 4. Obrázek s názvem Zlepšete své líbání Krok 174 Dejte si mátu nebo žvýkejte žvýkačku. Obzvláště po konzumaci jakéhokoli jídla si před políbením dejte mátu nebo žvýkejte žvýkačku. Pokud se rozhodnete žvýkat žvýkačku, nezapomeňte ji vyplivnout, než se začnete líbat. Váš partner nechce jíst vaše zbytky dásní a guma může také způsobit, že se při líbání udusíte. reklama

Metoda 4 ze 4: Příprava vašich peckerů

 1. Obrázek s názvem Zlepšete své líbání Krok 18

  1 Aplikujte balzám na rty několikrát denně . Balzámy na rty, zejména produkty obsahující bambucké máslo nebo různé hydratační oleje, jsou skvělé na ošetření suchých rtů. Dokonce i když obecně nemáte problém se suchými rty, balzám na rty může vaše rty ještě líbat.
  • Ačkoli mohou chutnat dobře, vyhněte se balzámům na rty s umělými vůněmi, příchutěmi a/nebo barvami. Tyto přísady mohou ve skutečnosti vysušovat vaše rty.
  • Mezi běžné přírodní balzámy na rty patří: Burt's Bees, Carmex, Chapstick, C.O. Bigelow, Nivea, Softlips, EOS a Banana Boat.
  • Těsně před políbením svého partnera naneste balzám na rty na bázi mentolu. Mentol aktivuje chladové receptory vašeho těla a při kontaktu s partnerem ucítíte s partnerem mravenčení v celém těle.
  • Pokud jste venku, noste balzám na rty s minimálně SPF 15, abyste chránili rty před škodlivým UV zářením.
 2. Obrázek s názvem Zlepšete své líbání Krok 192 Jednou týdně noste peeling . Pomocí rtuti na bázi cukru nebo hnědého cukru a tekutého aditiva můžete na rty vytvořit peeling. Olivový olej, kokosový olej a med fungují dobře jako přísady do drhnutí cukru.
  • Na rty můžete nanést velkorysý povlak a vetřít ho v malých kruzích pomocí zubního kartáčku pro extra exfoliaci.
  • Určitě nedrhněte příliš tvrdě, chcete jen odstranit odumřelou kůži, ne udělat svou kůži syrovou.
 3. Obrázek s názvem Zlepšete své líbání Krok 20

  3 Jezte stravu bohatou na ovoce, zeleninu a ořechy. Vitamíny B, C a Omega-3 mastné kyseliny jsou pro vaši pokožku extrémně zdravé. Ujistěte se, že máte dostatek těchto základních vitamínů, aby vaše rty byly plné a hebké. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Při líbání mějte zavřené oči. Otevřené oči mohou být děsivé.
 • Snažte se nepřemýšlet, prostě jděte s proudem.
 • Soustřeďte se na okamžik. Nenechte své myšlenky bloudit při líbání.
 • Neaplikujte si rtěnku těsně předtím, než políbíte muže. Muži obecně nemají rádi rtěnku rozmazanou po celém obličeji.
 • Před líbáním naneste balzám na rty s dobrou chutí.
 • Moc na to nemysli, jinak to zničí okamžik.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Neotvírejte pusu příliš doširoka.
 • Při líbání nedýchejte ústy, místo toho se rozhodněte pro nos.
 • Jen si dávejte pozor, abyste při líbání používali celé tělo, věci mohou poměrně rychle přerůst v něco sexuálního. Pokud jste na to připraveni, ujistěte se, že přijmete nezbytná opatření.
 • Nevybírejte si na rande restauraci s kořeněným nebo smradlavým jídlem, pokud plánujete své rande políbit.
 • Při líbání nekousejte ani nechyťte partnera příliš pevně. Může to být vypnutí a může to bolet!
reklama

Populární Problémy

Rafael Nadal nedávno odstoupil z Miami Masters 2021 kvůli pokračujícímu zranění zad.Japonské zahrady jsou proslulé svou tichou krásou a nedotčeným růstem rostlin. Přidání japonské zahrady do vašeho domova je skvělý způsob, jak si vybudovat vlastní malý útěk, a přitom použít zelený palec. Existuje několik typů ...Takto můžete sledovat premiéru 11. série seriálu Ženatý na první pohled online bez kabelu. Epizoda 1 s názvem „Příběh začíná“ se koná ve 20 hodin. ET.

Jak zacházet se zlomenou nohou vašeho křečka. Křečci jsou malá rychlá stvoření. Bohužel jejich kroutí může způsobit jejich vypadnutí. Pokud spadnou z výšky, je pro kost příliš snadné uchopit, nejčastěji zadní nohu. Rozbitý ...Manželka Rafaela Nadala Maria Francisca Perello, lépe známá jako „Xisca“, nedávno dlouze hovořila o dobře zdokumentované velkorysosti světové dvojky.Jak rozvázat tkaničky nebo šňůrky. Uzly udržují naše boty na sobě, zadržují naše oděvy a umožňují nám plout naše lodě. V zásadě jsou uzly skvělé. Ale když se uzel zvrtne, může jeho rozvazování být namáhavé a frustrující ...