Jak vypadat jako Ellie Goulding

Angličtina narozená Ellie Goulding byla popsána jako elektro taneční siréna a popová skladatelka. Míchá svérázné a glamové. Její vzhled je jedinečný a napodobuje jej miliony lidí. Ovládá umění míchání a sladění různých vzhledů. Můžete ji vidět v okrajových a květinových, smíchaných s černými koženými kalhotami a botami v rockerském stylu. S několika klíčovými strategiemi můžete vypadat jako Ellie Goulding.

Metoda 1 ze 3: Získání správného šatníku

 1. Obrázek s názvem Look Like Ellie Goulding Krok 1

  1 Noste třásně. Ellie často zveřejňuje na svých účtech sociálních médií obrázky oblečení, které se jí líbí. Někdy nosí oděv s třásněmi nebo nosí doplňky s třásněmi. To je součástí její schopnosti kombinovat rockový vzhled s ležérní přitažlivostí k zemi.
  • Nosí bundy s třásněmi a nosí třásňové kabelky.
  • Ellie měla na galavečeru Met Gala v roce 2015 bílé šaty s třásněmi, což jí ukázalo, že experimentuje se stylem pomocí různých tkanin.
  • Vyzkoušela si také třásně v černé barvě a na akci v Londýně si oblékla krátké černé šaty lemované třásněmi. Šaty vynikly asymetrickým výstřihem.


 2. Obrázek s názvem Look Like Ellie Goulding Krok 2

  2 Myslete na kůži. Ellie ráda nosí kůži a je o ní známo, že to zkouší s různými druhy oblečení. Nosí kožené bundy, džíny, boty a dokonce i šortky.
  • Můžete ji vidět v tenkých, černých kožených kalhotách nebo kožených legínách. Často je spáruje s bundou s třásněmi, botami a tričkem.
  • Ellie má na sobě kožené bundy s třásněmi z umělé kožešiny kolem barvy.
  • Na večírek Burberry si oblékla šedé, krátké kožené šaty. Recenzentům šaty říkaly „nervózní, ale elegantní“, což je docela typické pro styl oblékání Ellie.
  • Ellie měla na jevišti kožené horké kalhoty. Dokonce i když není na jevišti, je fanouškem krátkých šortek, které ukazují její nohy. Ráda do většiny outfitů přimíchává trochu sexappealu, ale nikdy neukazuje příliš mnoho kůže ani nevypadá, že by byla zběsilá. Když ukazuje kůži, jsou to obvykle její nohy.
 3. Obrázek s názvem Look Like Ellie Goulding Krok 3

  3 Obejměte květiny. Když nemá černou barvu, najdete Ellie v květinových vzorech. Jednomu tazateli řekla, že má ráda „květinové věci“. Na plavkách, šatech, tričkách a vlasových doplňcích nosí květiny.
  • Obvykle se však rozhodne pro menší květinové vzory a často na kratších sukních, které dávají přednost sladěním s krátkými černými botami.
  • Ellie zveřejnila selfie, které jí ukazovalo čelenku s květinami.
  • Ellie někdy nosí šaty s květinovým potiskem. Ve svém obvyklém neočekávaném stylu spárovala jedny černé květované šaty s punčochami, na kterých byl vzor bodců.
 4. Obrázek s názvem Look Like Ellie Goulding Krok 4

  4 Míchat a porovnávat. Ženský a mužský styl. Barbie vypadá s grunge. Hippie a rocker. Květiny a kůže. To všechno jsou některé pohledy, které Ellie zkoušela. Její génius je míchání a sladění věcí, které by neměly jít dohromady. Nějak na ní ano.
  • Ellie ukázala svůj talent na míchání a sladění a měla bikiny s pruhovaným topem a spodním dílem s květinovým vzorem.
  • Měla na sobě květinové tričko s koženými legínami a baseballový klobouk dozadu.
  • Kdysi také spárovala kožené šortky s oříznutým květinovým topem.
 5. Obrázek s názvem Look Like Ellie Goulding Krok 5

  5 Noste těsně přiléhavé bundy. Obvyklým neformálním stylem Ellie je zkombinovat přiléhavou bundu se štíhlými, přiléhavými černými kalhotami (buď koženými, nebo džíny) a tričkem. Uvidíte ji v úzkých džínách (těsných a zúžených) nebo krátkých šortkách, ale pravděpodobně ji neuvidíte v pytlovitém vzhledu.
  • Někdy nosí džíny a někdy nosí kožené bundy.
  • Každou chvíli udělá opravdu nečekané. Byla vyfocena v saténové bundě - v zelené barvě. Jako vždy to spárovala s úzkými černými džíny.
  • Byla vyfocena ve středně dlouhém černém trenčkotu. Její bundy obvykle nejsou dlouhé a splývavé.
 6. Obrázek s názvem Look Like Ellie Goulding Krok 6

  6 Noste správné boty. Ellie na drahých vysokých podpatcích moc neuvidíte. Jde jí hlavně o pohodlí. Klíčovou součástí jejího vzhledu je to, co si postaví na nohy. Pokud není oblečená na významnou událost, obvykle nosí boty nebo tenisky.
  • Ellie ráda spáruje boty se štíhlými džíny a bundami. Někdy nosí boty na podpatku s leopardím potiskem a někdy nosí černé boty se sponami. Když má na sobě boty, vždy udělají prohlášení. Nezapomeňte tedy na nohy.
  • Nespojuje však jen boty s kalhotami. Často nosí krátké černé boty s krátkými vzorovanými květinovými sukněmi. Toto je klíčová část jejího vzhledu: Míchání a ladění položek, které jsou nečekané dohromady.
  • Když není oblečená, je o Ellie známo, že spáruje tenisky se svými džíny a sakem. Zvládla ležérní, pohodlný vzhled a často je fotografována v atletickém oblečení. Na Instagram zveřejnila obrázek květinových tenisek Nike. Konkrétně to byly tenisky Nike Air Max 1 Ultra „Paris“ v provedení Ice Cube Blue/Summit White/Space Pink/Ice Cube Blu.
  • Když je oblečená, můžete ji vidět v něčem jako řemínkové zlaté podpatky.
 7. Obrázek s názvem Look Like Ellie Goulding Krok 7

  7 Noste neutrální barvy. Ačkoli existují výjimky, Ellie nejčastěji uvidíte v černé nebo bílé barvě. Není na dívčí pastely (pokud to není make -up). Je však známo, že dělá výjimky pro plavky.
  • Ellie zveřejnila svůj obrázek v růžovo-černých bikinách, ale mnoho jejích outfitů je převážně černé. I když si vybere vzor (často květinový), spáruje ho s něčím černým.
  • Podle citátu Ellie miluje malé černé šaty.
 8. Obrázek s názvem Look Like Ellie Goulding Krok 8

  8 Sportovní sloganová trička. Když si Ellie oblékne tričko, obvykle jde o hravý slogan, který vystihuje její zábavnou a svéráznou osobnost. Její trička mají rčení, která jsou tak trochu ve tváři, nebo tě nutí se divit. Má mírně pikantní okraj.
  • `` Pojď k tatínkovi, `` řeklo tričko, které měla na jednom záběru na Instagramu.
  • Další tričko, které zveřejnila na sociálních sítích, prostě napsalo „čas“. Další řekl „romantika“.
 9. Obrázek s názvem Look Like Ellie Goulding Krok 9

  9 Noste klobouky. Ellie si ráda hraje s různými klobouky. Její pohled je úplný, od hlavy až po nohy. Ani ona nezapomíná. Řekla jednomu tazateli, že pravděpodobně nosila čepici každý den svého života.
  • Mohli byste ji vidět dozadu s baseballovou čepicí.
  • Ellie ví, jak zajistit, aby pletené čepice vypadaly skvěle. V létě je bude nosit a spárovat je se svým typickým tričkem, sakem a riflovým vzhledem.
 10. Obrázek s názvem Look Like Ellie Goulding Krok 10

  10 Bavte se s oblékáním. Styl oblékání Ellie je pestrý. Ráda ukazuje své nohy a je o ní známo, že si hraje trochu provokativně. Ale byla také viděna v růžových plesových šatech, když si chtěla hrát na princeznu. Ne vždy se drží stejného vzhledu a také kombinuje oblečení s oblečením.
  • Měla na sobě šaty ve stylu princezny o rozloze 600 čtverečních stop, aby se zúčastnila show Royal Variety. Na výrobu šatů byli potřeba tři lidé a pět dní.
  • Je známo, že se objevuje v krátkých černých šatech, ale obvykle nosí jedny s okrajem - verze na jedno rameno nebo černé šaty s třásněmi ve spodní části. Vždy dojde ke zvratu. V základním plášti ji pravděpodobně neuvidíte.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Získejte tu správnou atmosféru

 1. Obrázek s názvem Look Like Ellie Goulding Krok 11

  1 Získejte osobnost Ellie. Součástí vzhledu člověka je aura, kterou vydává. Ellie je pravděpodobnější, že bude viděna s knihou než s pivem. Říkala si 'stydlivý geek'.
  • Jako své oblíbené autory uvádí Laurenta Bineta a Eckharta Tolleho.
  • Byla popsána jako směsice `` trapnosti a diskotéky ''. Nesnažte se proto vypadat příliš uhlazeně nebo stále zapnuto, jinak její atmosféru nezvládnete.
 2. Obrázek s názvem Look Like Ellie Goulding, krok 12

  2 Cvičení. Ellie se pro své koncerty musí udržovat ve formě, a tak má intenzivní cvičební režim. O své lásce ke fitness je velmi otevřená a často zveřejňuje fotografie, na kterých provádí různé fitness rutiny v cvičebním vybavení. Zatímco některé celebrity jsou známé tím, že zasáhly barovou scénu, ona je známá svými fitness rutinami.
  • Ellieho nová kampaň Nike zdůrazňuje, že je důležité být fit a ne příliš hubená. Nevěří na hladovění, aby zhubla, a chce být vzorem, jak správně cvičit. Miluje vysoce intenzivní tréninky a běhá půlmaratony.
  • Doma boxuje a cvičí gymnastiku, aby se udržela ve formě. Kickbox jí udržuje pevné nohy.
  • Neudrží se pořád jen u jednoho cviku. Řekla, že si myslí, že klíčem je rozmanitost, aby vás rutina nenudila.
  • Ráda běhá a občas dělá boot camp jako rutinu s cviky jako dřepy a výcvik na laně.
  • Její lednice je zásobena převážně ovocem a zeleninou.
 3. Obrázek s názvem Look Like Ellie Goulding Krok 13

  3 Jděte do vinobraní a nemyslete draho. Ellie má vintage vzhled, zvláště když se obléká. Ale i ve svých neformálních dnech je pravděpodobnější, že se podívá do obchodu se spořivostí než na fantastické návrhářské blázny. Značkové oblečení považuje za příliš drahé.
  • Někdy nakupuje šperky online nebo v charitativních obchodech a je jí jedno, jestli nejsou drahé. Dokonce mluvila o nákupu šperků na eBay.
  • Řekla, že mezi její oblíbené obchody patří Topshop, Urban Outfitters a Whistles.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Získání stylu

 1. Obrázek s názvem Look Like Ellie Goulding Krok 14

  1 Prohlédněte si Ellieiny vlasy. Ellieiny vlasy jsou jedním z jejích podpisů. Je to zlatá, světlá blondýnka, téměř platinová. Abyste však vypadali jako ona, musíte zvládnout styl, nejen barvu. Její vlasy jsou husté, takže si je možná budete muset dráždit tím, že je budete česat.
  • Ellie vlasy byly nazývány „kouzelnou chladnou dívkou, aniž by se snažila podívat“. Není to přehnaně udělané. Přesněji je to popsáno jako vanoucí a rozcuchaný malý vítr.
  • Většina lidí si myslí, že její vlasy byly nošeny v dlouhém, mírně vlnitém stylu, s ofinou střední délky a nošenými odstrčenými do strany. Její vlasy byly popsány tak, že mají „plážové“ vlny. Chcete -li je získat, osušte mokré vlasy ručníkem. Přidejte do vlasů pěnu. Poté vysušte fénem. Nakonec vezměte dva palce vlasů, natočte si je kolem prstu a poté pomocí bobby špendlíku upevněte u kořínků. Nechte vlasy krátce zatuhnout a poté odstraňte bobby piny. Měli byste mít Ellie volné vlny.
  • Můžete použít stylingovou hůlku místo bobby pinů, abyste vytvořili stejný vzhled. Používejte hřeben se širokými zuby, ne kartáč, nebo zničíte vlny.
  • Experimentovala však také s ostříháním vlasů na bob po ramena, který je uprostřed rozdělený. Přesto to vždy vypadá trochu rozcuchaně. Chcete -li získat tento vzhled, použijte do vlasů sprej na objem nebo do něj vložte několik kudrlin, ale ujistěte se, že to nevypadá přehnaně.
  • Ellie experimentuje s copánky. Někdy si zaplétá vlasy do dlouhého, hustého copu, který nosí na jedné straně (a můžete ji kromě toho vidět i vzadu s černou baseballovou čepicí). A někdy si zaplete malý kousek ofiny poblíž obličeje a zbytek vlasů nechá dlouhé a splývavé. Použijte bobby pin k upevnění copu ke zbytku vlasů pro klasický vzhled Ellie Goulding.
  • Ellie si hraje s barvami. Jednou si do blond vlasů dala světle růžový pruh. Pokud jste to chtěli zkusit jako dočasný vzhled, můžete zkusit křídu na růžové vlasy. Se svými vlasy riskuje. Jednou si Ellie oholila část vlasové části a na zbývajících vlasech nechala svůj podpis rozcuchaný a dlouhý pohled.
 2. Obrázek s názvem Look Like Ellie Goulding Krok 15

  2 Používejte make -up správně. Ellie není známá tím, že by vypadala velmi očividně nalíčená. Její vzhled je přirozenější a je známá tím, že na rty a oči používá „jemné růžové odstíny“ jako broskvová nebo růžová nebo neutrální. Účinně se zaměřuje na oči a zajišťuje, aby její kůže zářila. . Její reklamy na make -up MAC byly popsány tak, že mají atmosféru sedmdesátých let.
  • K vytvoření vzhledu kočičích očí použijte černé tekuté oční linky. Kočičí oko vytvoříte tak, že vyložíte pouze horní část víčka a mírně přejdete přes konec oka. Nedávejte na spodní část oka vložku. Pokud dáváte přednost, můžete víčka místo toho vystlat měkkou hnědou oční linkou.
  • Světlejší broskvová tvářenka poprášená přes lícní kosti je pro Ellie spíše styl než něco drsnějšího nebo tmavšího. Cílem řady líčení Ellie je, aby člověk vypadal lépe, aniž by bylo zřejmé, že nosí hodně make -upu.
  • Trochu řasenky oživí oči. Umělé řasy mohou o to více zaměřit oči. Ve skutečnosti je jedním z jejích tajemství líčení nanášení umělých řas na horní víčko. Chcete falešné řasy, které jsou na vnějším rohu delší. Nasaďte si na řasy objemovou řasenku. Uřízněte umělé řasy tak, aby jejich vnější třetina odpovídala vnější třetině oka. Na falešné řasy naneste kapku lepidla na řasy a poté je pinzetou připevněte k víčku. Držte několik sekund na místě a poté natočte kulmu na řasy.
  • Její oční stíny jsou obvykle v neutrálních a přírodních barvách, jako je hnědá a béžová.
  • Ellie si ráda hraje s make -upem na očích, ale často používá nahý lesk nebo zlatou třpytivou rtěnku. Každou chvíli si na rty nanese světlou broskvovou barvu, ale je nepravděpodobné, že byste ji viděli s tmavou nebo zjevnou rtěnkou. Řekla, že je fanouškem rtěnek v různých odstínech růžové.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaká je její osobnost? O Ellie Goulding je známo, že je optimistická a bezstarostná. Neměňte se však tak, abyste byli jako někdo jiný. Zaměřte se na své vlastní pozitivní vlastnosti, jsem si jistý, že jich máte hodně!
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Část toho, co dělá Ellie výjimečnou, je, že má svůj vlastní styl. Nikoho jiného nekopíruje. Takže když ukradneš její pohled, určitě si nechej trochu sebe. To zůstává věrné její atmosféře.
 • Ellie je příkladem umělce, který se nesnaží být pobuřující, aby upoutal pozornost. Věří, že jste sami sebou a necháváte hudbu mluvit také sama za sebe.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Bencic postoupil do svého pátého semifinále v sezóně. .

Šance nejlepších hráčů v antukové sezóně

Jak natáhnout triceps. Protahování tricepsů je skvělý způsob, jak zlepšit flexibilitu a rozsah pohybu horní části těla. Ať už si potřebujete odpočinout v práci nebo jste právě skončili s tvrdým tenisovým cvičením, věnujte si pár minut rychlé ...

Illinois a Nebraska se mají setkat v národním semifinále volejbalu žen. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Monica Puig shromáždila a vyhrála 2: 1 nad Karolinou Schmiedlovou, aby se probojovala do druhého kola na Wimbledonu 2019.

Zde je návod, jak sledovat zápasy Geoff Neal vs Mike Perry, Chase Hooper vs Daniel Teymur a všechny přípravné zápasy UFC 245 online bez kabelu.