Jak se dívat na vánoční příběh online bez kabelu

Stream vánočního příběhu zdarma

Jeden z nejikoničtějších, nejoblíbenějších prázdninových filmů všech dob, Vánoční příběh se stal základem tradic Štědrého dne a Štědrého dne. O to se stará každoroční 24hodinový maraton, který začal v roce 1997.

V roce 2018 se Vánoční příběh maraton začíná 24. prosince ve 20 hodin ET na TBS a 21:00 ET na TNT a poběží 24 hodin na obou kanálech. Naštěstí, i když nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete film sledovat živě během vysílání (nebo jej sledovat na vyžádání, nebo jej DVR sledovat a sledovat bez reklam, kdykoli budete chtít) na svém počítač, telefon nebo streamovací zařízení prostřednictvím jedné z následujících bezdrátových streamovacích služeb pro živé televizní vysílání:

kojící tenisky v bílé kůži

FuboTV

TBS a TNT jsou součástí hlavního balíčku Fubo, který obsahuje celkem 75 kanálů. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos z Vánoční příběh na vašem počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Vánoční příběh bude po prvním vysílání mimo knihovnu FuboTV na vyžádání a zůstane tam alespoň tři dny po Vánocích. Nebo pokud nahrajete film-FuboTV je dodáván s 30hodinovým Cloud DVR a možností upgradu na 500 hodin-můžete jej pak kdykoli sledovat a rychle přetáčet vpřed prostřednictvím reklam.

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně TNT a TBS. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos filmu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání, která obsahuje Vánoční příběh . Kromě toho je zahrnuto 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

kožené tenisky bílé

TBS a TNT jsou oba zahrnuty v balíčku Sling Orange nebo Sling Blue. Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a film pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Populární Problémy

donutil Portoričana podrobit se, než rychle vzal tiebreak.

Jak pomoci útulkovým psům. V útulcích pro zvířata čekají na nové domovy tisíce psů. Dobrovolnictvím ve svém místním útulku můžete pomoci zlepšit jejich život. Pokud se nemůžete dobrovolně přihlásit, můžete vždy darovat peníze nebo zboží ...

Jak převzít kontrolu nad vztahem. Ať se nám to líbí nebo ne, v každém vztahu existuje rovnováha sil. Pro většinu je v ideálním vztahu síla vyvážená poměrem 50/50. Někdy však distribuce energie v ...

Jak napodobit Kate Middleton. Kate Middleton, manželka prince Williama a vévodkyně z Cambridge, je třídní akt. Pokud chcete být jako ona, musíte kopírovat některé z jejích nejlepších vlastností. Můžete také kopírovat její styl a milost, abyste se stali více ...

V sobotu se na roštu setkají dlouholetí nepřátelé Ivy League Cornell a Harvard. Zde je návod, jak sledovat fotbalový zápas online.

Buccaneers a 49ers se sejdou v neděli na 1. týdnu NFL. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.